1. Конкурс юних знавців англійської мови
We enjoy Learning English”
2 класи
Підготувала
учитель англійської мови
Целікова Юлія Олексіївна
Шостка 2016
2. Тема: "We like to study English". Вивчення нового лексичного матеріалу.
Розвиток навичок діалогічного мовлення.
Тип уроку: урок закріплення та узагальнення знань, умінь, навичок.
Вид уроку: урок-гра.
Мета: представити учням нові лексичні одиниці з теми «School» і навчити застосовувати їх у
мовленні; узагальнити та систематизувати лексико-граматичний матеріал з теми: « School »;
Тренувати учнів в складанні речень з опорою на наочність; повторити букви ; практикувати вживання
слів та фраз; узагальнити і закріпити знання, набуті на попередніх уроках.
формувати уміння в учнів самостійно працювати над завданнями;
Розвивальна: розвивати лінгвістичні здібності, увагу та уявлення, кмітливість та здогадку, мовленнєву
компетенцію; розвивати творчі здібності логічне мислення, мовну догадку;і та комунікативні
навички.
Виховна: виховувати повагу до співрозмовника ; до своїх товаришів. вчити керуватися емоціями в
ігрових ситуаціях; прищеплювати цікавість до навчання та інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: телевізор , картинки шкільних
предметів, карточки-букви , картки з словами, підручники, робочі зошити, кольорові олівці.
Хід уроку
1. Початок уроку. 1.1
Привітання
Т: Stand up, please. Good morning, children!
P: Good morning to the school,
Good morning to the pens.
Good morning to the books ,
Good morning to my friends.
Good morning to my teacher,
Good morning to my classroom.
Good morning to the pupils,
Good morning to my school.
I am glad to see you!
T: I am glad to see you, too!
How are you?
P: (хором) We are fine, thank you. Fine, super!
Sit down, please!
1.2 Т: А як ще можна вітатися по-англійськи? P: Неllо! Ні!
Good day! Т: Gооd оf уоu
1.3 Фонетична зарядка.
- Дітки, сідаємо в будиночки готуємо наші ротики до вимови англійських
звуків.
- Mr Tongue має собачку і на незнайомців вона гарчить- [ r r r r ] (ар, а)
( повторити 2-3 рази).
- Якось Mr Tongue - пішов на прогулянку зі своєю собакою і зустріли вони
кицьку. Кицька налякалася і закричала [ miau miau miau].
- Собачка також перелякалась і заскигліла [ i i i ] (ай ай ай).
- Mr Tongue похитав головою і сказав [ m m m ] ( ем).
1.4 Мовленнєва зарядка Гра «Mime»
3. Let’s play the game «Mime»! Я загадую слова і показую їх жестом. Вам слід
угадати слова. Raise your hands. Хто знає, піднесіть руку. Let’s start! ( жест
вітання, прощання, показую на себе , показую на учня, )
ІІ. Основна частина уроку
- Сьогодні ми з вами повторимо назви шкільних предметів і навчимося
говорити англійською мовою про те що у вас в портфелях .
- We'll speak, read and write and play.
1) Вчитель англійської мови:
Демонстрація предметів, та називання їх англійською мовою.
- А тепер ми з вами згадаємо, як називаються предмети, які знаходяться у ваших портфелях,
але англійською мовою. (Показ презентації «Шкільні речі», учні хором називають відповідне
до малюнку англійське слово).
2.ЧИ МОЖЕ ПОРТФЕЛЬ ГОВОРИТИ?
- Як ви вважаєте, діти, чи може портфель говорити?
- Може! — гукають одні.
- Не може! — заперечують інші.
- А ось ми з вами зараз перевіримо. Дайте, будь ласка, мені чийсь портфель. Так,
портфель чистенький, жодної подряпинки на його боках. Як, по-вашому, господар
портфеля — людина охайна?
- Так!
- Відкриємо портфель, подивимось, що в ньому всередині. Зошити і книжки охайні. У
зошитах гарні оцінки. Як навчається його господар?
- Добре!
- А цей портфель? Не охайний , в ньому безлад!
- Діти давайте допоможемо цьому хлопчику скласти портфель. Скажіть йому, що потрібно взяти до
школи. ( учень з закритими очима складає портфель , а діти підказують йому).
- А як англійською « візьми?»
- Repeat after me, please- T a k e- Take a pen, take a pen, не забувайте про магічне слово
“please”.
Take a pen, please. Take a book , please.
(Записують речення в зошити)
Take a book , please.
3) Письмо
-ми говорили багато про шкільні речі, зараз я роздам вам картки на яких ви повинні з’єднати
слово з малюнком (робота в парах) .
А) З’єднай слово з малюнком ( стрілочками слово з малюнком)
Вставити пропущену букву.
Б) Прочитай і склади речення
It is a book
It is a……..
a pen
a ruler
a bag
4. a pencil
4) Читання складів піаніно, читання слів
5)- Гра «Загублене ехо» (Вчитель називає частинку слова, а учні мають здогадатися яке слово
малося на увазі (відгадки висять по всьому класі діти біжать і знімають їх і читають відгадку,
наприклад : cil- pencil, bo – book, pencil – pencil-box, book – copybook, -en- pen , -player- CD
player, - com - computer).
6). Перевірка засвоєння ЛО у грі «To uch and guess» («Доторкнись та відгадай»).
- Let’s play a game «Touch and guess» (Спочатку учитель грає з 2-3 учнями, потім учні грають
парами. Учні по черзі підходять до столу учителя, заплющують очі, учитель дає в руки
учневі мішечок з предметами та літерами і питає «What is this?» Учень має здогадатися, що
за предмет у нього в руках та відповісти “This is a …..”)
Т: Let’s play a new game. Listen and do.
Фізкультхвилинка ( пісня з рухами)
7)Удосконалення навичок аудіювання та розуміння тексту.
Т: Let’s play a new game. Listen and do. Слухайте мої команди та виконуйе їх. Будьте
уважні, окрім команд, я вимовлятиму інші слова, на які вам не потрідно робити якихось
рухів. Let’s start! Stand up! Sit down! Blue! Look at the bookshelf. Take your pencil! Write!
Open your pupil’s books! School! Close your workbook!
7) Письмо. Перевірка навичок письма
Вчитель роздає картки з завданням для 2 груп .Потрібно поставити літери в
правильному порядку, щоб утворилось правильне слово.
enp- _________
ookb-________
agb-________
cilpen-______
8) Вчитель англійської мови:
Наступна наша гра «Snowballs». Ви ж напевно ліпили взимку снігові кульки?..Отже вам
повинно сподобатися наступне завдання. Вам треба називати слова, які ми з вами вже
вивчили, але перший називає одне слово, другий називає слово попереднього учня та додає
своє, і т.д. Наприклад: 1- a pen, 2- a pen, a pencil, 3 – a pen, a pencil, a book…
Виграє той, хто запам’ятає та назве найбільше слів. Будьте дуже уважними!
Гра «Правильний та неправильний стілець»
Вчитель ставить біля дошки два стільці. Один стілець буде «правильний» а інший –
«неправильний». Учні діляться на дві команди та стають у два ряди навпроти стільців.
Вчитель показує малюнок на називає слово. Якщо назване слово відповідає малюнку,
кожен із представників обох команд повинен сісти на «правильний» стілець. Але якщо
слово названо невірно, то тоді потрібно сісти на «неправильний» стілець. Бал
зараховується тій команді, учасник якої встиг сісти першим на вірний стілець.
III Заключна частина уроку
1) Домашня робота
-Повторити слова, літери.
5. 2) Підведення підсумків уроку
-Учні скажіть , що ми сьогодні робили на уроці?
- Які завдання вам найбільше сподобались
- Діти, сподобалося вам на уроці, а що саме?
Чим ми займалися?
- Подякуємо за роботу аплодисментами:
•
Хто сьогодні працював найкраще? Гучно-гучно аплодуємо з оваціями, кому саме? (Діти
пропонують свої кандидатури, а вчитель вносить свої корективи).
Хто сьогодні працював слабше? (Діти пропонують свої кандидатури, а вчитель вносить
свої корективи). Аплодуємо без овацій, кому саме?
•
Хто працював на уроці слабше за всіх? (Діти пропонують свої кандидатури, а вчитель
вносить свої корективи). Той отримує аплодисменти трьома хлопками, а кому саме?
У мене є чарівні окуляри давайте одягнемо їх і кожен почерзі висловить свою думку хто з
товаришів сподобався , чим саме , як працював на уроці.
The lesson is over! Stand up! Thank you for the lesson! Goodbye!
• Game "What’s missing”. Гра " Close your eyes".
Одну картку учитель забирає, а учні повинні відгадати, якої картки не вистачає.
• Знайди пару і назви слово ( Робота з пазлами)
T: - Відтворити діалог.
- And now you work in pairs. You are actors. Please, ask questions and answer them.
- Are you ready? Come to the blackboard, please.
(приклад діалогу)
- Hello! Who are you?
- Hello! I'm the red balloon. And you?
- My name is the blue balloon. How do you do?
- Good, thank you! And you?
- Fine! Have you got a friends?
- I have many friends.
- Ok! Nice to meet you!
- Good bye!
7. Робота з підручником.
- And now, open your books on page 66
Учні виконують пісню "НеІІо" Song НеІІо, hеІІо, hеІІо!
Неllо, friends, hеІІо! НеІІо- hi! Неllо-hі!
Ноогау! НеІІо- hі! Ноогау! НеІІо- hі!
фізхвилинка •Треба любитите, що робиш, і йти вперед крок за кроком. І.Павлов
Hands up,
Hands down,
Hands on hips,
And sit down.
One, two, three, hop.
One, two, three, stop.
• Game "What’s missing”. Гра " Close your eyes".
Одну картку учитель забирає, а учні повинні відгадати, якої картки не вистачає.
6. • Знайди пару і назви слово ( Робота з пазлами)
Чим ми займалися?
Чи навчилися ви говорити, писати, розпізнавати кольори та висловлювати свої уподобання. It’s very
good! (Добре!)
- Подякуємо за роботу аплодисментами:
•
Хто сьогодні працював найкраще? Гучно-гучно аплодуємо з оваціями, кому саме? (Діти
пропонують свої кандидатури, а вчитель вносить свої корективи).
•
Хто сьогодні працював слабше? (Діти пропонують свої кандидатури, а вчитель вносить
свої корективи). Аплодуємо без овацій, кому саме?
•
Хто працював на уроці слабше за всіх? (Діти пропонують свої кандидатури, а вчитель
вносить свої корективи). Той отримує аплодисменти трьома хлопками, а кому саме?
Look at the blackboard! What can you see? Close your eyes! Open your eyes! What’s missing?
Yes, it is a pen. (Pencil, pencil-box, ruler, rubber, book, copy-book).
III. Заключна частина
Summarising
Today we practiced lexical material: school objects, numbers from 1 to 10, grammar structure "I
can see…”; we know how to ask the school object.
Saying goodbye
The lesson is over! Stand up! Hands up! Hands down! Hands on hips! Sit down! Hands to the sides!
Bend left! Bend right! Thank you for the lesson! Goodbye!
7. • Знайди пару і назви слово ( Робота з пазлами)
Чим ми займалися?
Чи навчилися ви говорити, писати, розпізнавати кольори та висловлювати свої уподобання. It’s very
good! (Добре!)
- Подякуємо за роботу аплодисментами:
•
Хто сьогодні працював найкраще? Гучно-гучно аплодуємо з оваціями, кому саме? (Діти
пропонують свої кандидатури, а вчитель вносить свої корективи).
•
Хто сьогодні працював слабше? (Діти пропонують свої кандидатури, а вчитель вносить
свої корективи). Аплодуємо без овацій, кому саме?
•
Хто працював на уроці слабше за всіх? (Діти пропонують свої кандидатури, а вчитель
вносить свої корективи). Той отримує аплодисменти трьома хлопками, а кому саме?
Look at the blackboard! What can you see? Close your eyes! Open your eyes! What’s missing?
Yes, it is a pen. (Pencil, pencil-box, ruler, rubber, book, copy-book).
III. Заключна частина
Summarising
Today we practiced lexical material: school objects, numbers from 1 to 10, grammar structure "I
can see…”; we know how to ask the school object.
Saying goodbye
The lesson is over! Stand up! Hands up! Hands down! Hands on hips! Sit down! Hands to the sides!
Bend left! Bend right! Thank you for the lesson! Goodbye!