SlideShare a Scribd company logo
1 of 8
Вчитель:
Бойчук І.Г.
2014 р.
Тема: Зовнішність
Підтема: Частини тіла
Мета:
Практична:
- розширювати навички усного мовлення з використанням
вивченої лексики, мовних зразків;
- формувати навички монологічного мовлення на рівні
речення;
- удосконалити навичку учнів вживання ГС «has got, have
got» в
усному мовленні на рівні фрази.
Освітня:
- поглиблювати знання учнів про особливості англійської
мови;
- закріпити вивчений лексичний матеріал, формувати
навички усного мовлення.
Розвиваюча:
-розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
-розвивати фонематичний слух, довільну увагу і пам'ять
при слуханні;
-розвивати навички усного мовлення на основі діалогу за
темою.
Виховна: -виховувати культуру спілкування, цілеспрямованість,
інтерес до
вивчення іноземної мови.
Обладнання: тематичні картки, проектор, комп’ютер, мікрофон,
кольорові олівці
Бойчук І.Г.
ХІД УРОКУ
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання.
T: Good morning everyone!
Ps: Good morning
T: Are you ready for a brand new day?
Ps: Yes.
T: Very good, my dear.. Сьогодні до нас завітало багато гостей.
Давайте привітаємося з ними.
Ps: Good morning.
T: Sit down, please. На сьогоднішній урок до нас хочуть завітати
казкові герої, але вони загубилися на зупинках по яких ми
подорожуватимемо і будемо їм допомагати вчити нові слова, писати
їх, навчимо їх описувати зовнішність, а також будемо виховувати
дружність. Do you want to have new friends? Чи хочете ви мати нових
друзів? Then let’s start our lesson!
2. Повідомлення теми та мети уроку
T: Тема нашого уроку "Частини тіла". Наприкінці уроку ви повинні
назвати частини вашого тіла. Сьогодні ми будемо співати пісні, ми
будемо говорити по-англійськи, і зробимо деякі вправи ... Ви повинні
не тільки слухати, але і чути мене.
3. Уведення в іншомовну атмосферу
T – We know all the colours and animals. Ми вже з вами вивчили кольори і
тварин. Давайте пригадаємо їх.
T – Now look at the blackboard, please.
- What is it? (на інтерактивній дошці з’являються тварини, діти
називають їх та колір)
S1 – It’s a zebra.
Бойчук І.Г.
T – What colour is it?
S1 – It’s blue.
4. Мовленнєва зарядка.
T: Ми вирушаємо в подорож і перша наша станція станція
«ЗНАЙОМСТВО» і тут нашої допомоги чекає новий друг, він хоче з
вами познайомитись, ми повинні допомогти йому в цьому. It is teddy- bear
- Hello. My name is Teddy. What is your name?.....
T: Беремо нашого нового друга і продовжуємо нашу подорож.
5. Фонетична зарядка
Game «Find the sound [p]»
T: Зараз ми зупиняємось на ФОЕТИЧНІЙ станції і тут ми можемо
зустріти Буратіно. Він знайшов листа і в ньому потрібно знайти слова із
звуком [p], а він не вміє. Let's help him.OK?
Ch: OK.
T: Well. Тоді почувши слово із звуком [p] сплесніть в долоні. Аге you
ready? Ви готові?
Ch: Yes, of course.
T: Pen, ten, lip, ball, hips, leg, pet, cat, pencil, rabbit, red, pig, map, clap,
nose, body, pig, lesson, hand, pink.
T: Very good. Now repeat after me words with a sound [p]. Pen, lip, hips, pet,
pencil, pig, map, clap, pig, pink.
II. Основна частина уроку.
1. Повторення лексики.
T: Wonderful. Ми прибули на станцію ПОВТОРЕННЯ СЛІВ. Тут ми
зустріли Кота у Чоботях і нам потрібно допомогти йому розгадати
кросворд. Let’s help him? OK?
Ps: OK
T: What is it?
Бойчук І.Г.
Ps: It is…
2. Вживання граматики
Т: Наступна станція «ГРАМАТИЧНА». Тут загубився маленький
Гномик, бо він не вміє описати свою зовнішність. Для цього нам треба
використати дієслово Have got «мати».
T: «Have got» ми кажемо, коли хочемо сказати, що я щось маю, а якщо ми
кажемо, що він, вона або воно щось має, то нам потрібно «have got»
замінити на «has got».
Т: Давайте з вами повторимо нове слово «я маю». Please, look at the
blackboard and say.
Нарешті ми можемо описати зовнішність Гномика. Скажіть будь ласка
що він має.
3. Фізкультхвилинка
Т: OK. Тепер ми зупинимось на Станції ВІДПОЧИНКОВІ». Do you like
to relax? Чи любите ви відпочивати?
Ch: Yes, of course.
T: Клоун хотів відпочити, але він не може вивчити фізкультхвилинку.
Давайте покажемо як ми вміємо відпочивати
4. Словникова гра «Знайди словo»
T: Наступна наша станція «ПОШУКОВА» і тут нашої допомоги
потребує Незнайко, бо він ще досі не знає слів. А ми знаємо, правда?
Maybe we help him? Можливо ми йому допоможемо?
L E G L R T A E
N T O E H D E S
S R T H E A D Y
F I N G E R V W
J E D I A R M S
T F E E T Q P G
LEG
TOE
HEAD
FINGER
ARM
FEET
T: Excellent. Look at the board, please.
It’s time for a game – word search.
Find the words in the table and circle
them, please. (на дошці зображено
кросворд, діти підходять, шукають
слова та обводять їх, можна
використати інтерактивну дошку)
Бойчук І.Г.
5. Аудіювання тексту.
T: Do you like to colour pictures? Ви любите кольорові картинки? Ми
прибули на станцію «ВЕСЕЛКОВУ» і ми повинні допомогти Лисичці
розмалювати…., а кого саме ви зараз дізнаєтесь.
Who is this? Так, правильно – це є Лунтік. Ви повинні слухати текст і
розмалювати вашого Лунтіка відповідно до інструкцій. Are you ready? Ти
готовий? Let’s start. Давайте почнемо
Listen and colour Luntik
Luntik has got blue eyes and black nose. It has got red cheeks and pink ears .
Luntik has got pink hands and brown legs.
6. Гра «Назви частини тіла»
Повторення лексичних одиниць.
T: Well done! А зараз ми прибули на станцію ЛІСОВОЇ ШКОЛИ. На
ній нам потрібно допомогти Мудрій Сові і вчителю цієї школи вибрати
учня лісової школи з назвою потрібної частини тіла . Look at this
blackboard.
(клацнути мишкою на учня дає результат: якщо відповідь вірна – герой
підручника буде в будиночку, якщо відповідь невірна – він зникне)
Т: - Як англійською буде слова тіло?
- Яка тваринка має це слово?
7. Фізкультхвилинка
Т: OK. Ми знову зупинимось на «Станції відпочинку».
8. Рольова гра «At the doctors»
T: Наступна наша станція «ЗДОРОВЯ» . На цій станції ми повинні
допомогти Лікарю Айболиту лікувати дітей.
Хлопчик1: Good morning doctor. My leg – I can not jump.
Лікар : Well…
Бойчук І.Г.
Хлопчик1: Oh, doctor, thank you ! My legs ! I can jump ! Hop , hop, hop,
good bye!
Лікар: Very good, good bye!
Дівчинка1: Good morning doctor.
Лікар:Good morning, how are you?
Дівчинка1: I am bad. My hands – I can not clap.
Лікар: Well, well. That’s all.
Дівчинка: Thanks a lot. I can clap. Fine.
Лікар: Good luck!
Хлопчик2: Good morning. Doctor, help me.
Лікар: Good morning,what….
Хлопчик2: My eyes – I can not see my friends.
Лікар: Let me see..
Хлопчик2: Wow, I am very glad, thanks. I can see my friends.
Лікар:Good bye.
III. Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання
T: -Well, children. На домашнє завдання вам потрібно розгадати
кросворд.
2. Підведення підсумків уроку
T: Ми закінчимо нашу подорож на ПОЕТИЧНІЙ станції і останнім
нашим другом буде Сорока-Білобока, нам потрібно допомогти їй
відгадати загадки. Help his. Are you ready?
При будь-якій погоді,
Турбуюсь я про тіло … body
Від плеча до ніг! Все- сам,
Бойчук І.Г.
Руку називаю … arm.
Допоможе мені завжди friend.
Руку ми ж назвали …hand
А щоб «не розбити глек»
Ногу ми назвали …leg.
Правди, друзі, ніде діти
Палець по-англійськи … finger.
В коліні ногу ти зігни
Коліно по-англійськи … knee.
Від заборонених конфет
Розболілась сильно … head
За погане, що затієм,
Ми отримаєм по … ear
T – Very good job. We have got friends. They are very happy. Ми сьогодні з
вами знайшли нових друзів. Вони дуже задоволені нашою допомогою.
Do you like the lesson?
Ss – Yes.
T – Excellent! Казкові герої вам вдячні за допомогу і за вашу хорошу
працю залишили вам нагороди. Софійка, Марійка you worked perfect!
Олег, Влад – well done!
Your work is very good today! Stand up, please. The lesson is over. Good bye,
children! Thank you for the lesson.
Ps.: Good-bye teacher! Thank you for the lesson, too.
Бойчук І.Г.

More Related Content

What's hot

Заняття з грамоти зіменко
Заняття з грамоти зіменкоЗаняття з грамоти зіменко
Заняття з грамоти зіменкоsadokzirochka
 
педагогічна практика 4 курс глушок л.м. метод.рекомендації
педагогічна практика 4 курс  глушок л.м. метод.рекомендаціїпедагогічна практика 4 курс  глушок л.м. метод.рекомендації
педагогічна практика 4 курс глушок л.м. метод.рекомендаціїОльга Скомароха
 
Критерії оцінювання дітей з ООП
Критерії оцінювання дітей з ООПКритерії оцінювання дітей з ООП
Критерії оцінювання дітей з ООПssuser887c54
 
Уроки зв'язного мовлення у 3 класі
Уроки зв'язного мовлення у 3 класіУроки зв'язного мовлення у 3 класі
Уроки зв'язного мовлення у 3 класіzologym
 
Звіт про проведення тижня української мови «Мово моя калинова»
Звіт про проведення тижня української мови «Мово моя калинова»Звіт про проведення тижня української мови «Мово моя калинова»
Звіт про проведення тижня української мови «Мово моя калинова»Aleksandr Dubitskiy
 
Інноваційні підходи до формування національно-патріотичних цінностей на заня...
 Інноваційні підходи до формування національно-патріотичних цінностей на заня... Інноваційні підходи до формування національно-патріотичних цінностей на заня...
Інноваційні підходи до формування національно-патріотичних цінностей на заня...Наталья Качковская
 
Методика викладання математики в початкових класах М.В.Богданович
Методика викладання математики в початкових класах М.В.БогдановичМетодика викладання математики в початкових класах М.В.Богданович
Методика викладання математики в початкових класах М.В.Богдановичoleg379
 
Презентація до уроку
Презентація до уроку Презентація до уроку
Презентація до уроку lena karuk
 
види сучасних ікт в навчально виховному процесі
види сучасних ікт в навчально виховному процесівиди сучасних ікт в навчально виховному процесі
види сучасних ікт в навчально виховному процесіmasterfizik
 
логопсихология
логопсихологиялогопсихология
логопсихологияTetana17
 
книга логопеда на диск
книга логопеда на дисккнига логопеда на диск
книга логопеда на дискnelarina
 
Дихальні вправи корисні та цікаві
Дихальні вправи корисні та цікавіДихальні вправи корисні та цікаві
Дихальні вправи корисні та цікавіІнна Жидких
 
ВИДАТНІ ПЕДАГОГИ НОВАТОРИ
ВИДАТНІ ПЕДАГОГИ НОВАТОРИВИДАТНІ ПЕДАГОГИ НОВАТОРИ
ВИДАТНІ ПЕДАГОГИ НОВАТОРИMarina Radchenko
 
ХАРАКТЕРИСТИКА учня початкової школи
ХАРАКТЕРИСТИКА учня початкової школиХАРАКТЕРИСТИКА учня початкової школи
ХАРАКТЕРИСТИКА учня початкової школиКовпитська ЗОШ
 
ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО (СВЯТО-ЗУСТРІЧ З МАЙБ. ПЕРШОКЛАСНИКАМИ)
ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО (СВЯТО-ЗУСТРІЧ З МАЙБ. ПЕРШОКЛАСНИКАМИ)ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО (СВЯТО-ЗУСТРІЧ З МАЙБ. ПЕРШОКЛАСНИКАМИ)
ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО (СВЯТО-ЗУСТРІЧ З МАЙБ. ПЕРШОКЛАСНИКАМИ)Ковпитська ЗОШ
 

What's hot (20)

Заняття з грамоти зіменко
Заняття з грамоти зіменкоЗаняття з грамоти зіменко
Заняття з грамоти зіменко
 
педагогічна практика 4 курс глушок л.м. метод.рекомендації
педагогічна практика 4 курс  глушок л.м. метод.рекомендаціїпедагогічна практика 4 курс  глушок л.м. метод.рекомендації
педагогічна практика 4 курс глушок л.м. метод.рекомендації
 
Презентація-огляд «Добровільні захисники Вітчизни»
Презентація-огляд «Добровільні захисники Вітчизни»Презентація-огляд «Добровільні захисники Вітчизни»
Презентація-огляд «Добровільні захисники Вітчизни»
 
Критерії оцінювання дітей з ООП
Критерії оцінювання дітей з ООПКритерії оцінювання дітей з ООП
Критерії оцінювання дітей з ООП
 
Презентація на атестацію
Презентація на атестаціюПрезентація на атестацію
Презентація на атестацію
 
Уроки зв'язного мовлення у 3 класі
Уроки зв'язного мовлення у 3 класіУроки зв'язного мовлення у 3 класі
Уроки зв'язного мовлення у 3 класі
 
Звіт про проведення тижня української мови «Мово моя калинова»
Звіт про проведення тижня української мови «Мово моя калинова»Звіт про проведення тижня української мови «Мово моя калинова»
Звіт про проведення тижня української мови «Мово моя калинова»
 
Інноваційні підходи до формування національно-патріотичних цінностей на заня...
 Інноваційні підходи до формування національно-патріотичних цінностей на заня... Інноваційні підходи до формування національно-патріотичних цінностей на заня...
Інноваційні підходи до формування національно-патріотичних цінностей на заня...
 
Методика викладання математики в початкових класах М.В.Богданович
Методика викладання математики в початкових класах М.В.БогдановичМетодика викладання математики в початкових класах М.В.Богданович
Методика викладання математики в початкових класах М.В.Богданович
 
презентація атестація вчителів
презентація атестація вчителівпрезентація атестація вчителів
презентація атестація вчителів
 
Презентація до уроку
Презентація до уроку Презентація до уроку
Презентація до уроку
 
Д.М.Сабол. Діяльність практичного психолога та соціального педагога щодо ство...
Д.М.Сабол. Діяльність практичного психолога та соціального педагога щодо ство...Д.М.Сабол. Діяльність практичного психолога та соціального педагога щодо ство...
Д.М.Сабол. Діяльність практичного психолога та соціального педагога щодо ство...
 
види сучасних ікт в навчально виховному процесі
види сучасних ікт в навчально виховному процесівиди сучасних ікт в навчально виховному процесі
види сучасних ікт в навчально виховному процесі
 
логопсихология
логопсихологиялогопсихология
логопсихология
 
книга логопеда на диск
книга логопеда на дисккнига логопеда на диск
книга логопеда на диск
 
самоаналіз
самоаналізсамоаналіз
самоаналіз
 
Дихальні вправи корисні та цікаві
Дихальні вправи корисні та цікавіДихальні вправи корисні та цікаві
Дихальні вправи корисні та цікаві
 
ВИДАТНІ ПЕДАГОГИ НОВАТОРИ
ВИДАТНІ ПЕДАГОГИ НОВАТОРИВИДАТНІ ПЕДАГОГИ НОВАТОРИ
ВИДАТНІ ПЕДАГОГИ НОВАТОРИ
 
ХАРАКТЕРИСТИКА учня початкової школи
ХАРАКТЕРИСТИКА учня початкової школиХАРАКТЕРИСТИКА учня початкової школи
ХАРАКТЕРИСТИКА учня початкової школи
 
ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО (СВЯТО-ЗУСТРІЧ З МАЙБ. ПЕРШОКЛАСНИКАМИ)
ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО (СВЯТО-ЗУСТРІЧ З МАЙБ. ПЕРШОКЛАСНИКАМИ)ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО (СВЯТО-ЗУСТРІЧ З МАЙБ. ПЕРШОКЛАСНИКАМИ)
ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО (СВЯТО-ЗУСТРІЧ З МАЙБ. ПЕРШОКЛАСНИКАМИ)
 

Similar to конспек уроку з англійської мови 2 клас

Morning meeting - Ранкові зустрічі
Morning meeting - Ранкові зустрічіMorning meeting - Ранкові зустрічі
Morning meeting - Ранкові зустрічіКовпитська ЗОШ
 
конспект уроку 1 кл в зоопарку
конспект уроку 1 кл  в зоопаркуконспект уроку 1 кл  в зоопарку
конспект уроку 1 кл в зоопаркуnataliamalcenko
 
Звук (к), позначення його буквою «ка». Читання складів, слів
Звук (к), позначення його буквою «ка». Читання складів, слівЗвук (к), позначення його буквою «ка». Читання складів, слів
Звук (к), позначення його буквою «ка». Читання складів, слівКовпитська ЗОШ
 
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіРозробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіYulia Novichenko
 
1-а открытый урок
1-а открытый урок1-а открытый урок
1-а открытый урокBacula_Natasha
 
Розробки виховних годин 1-4 класи
Розробки виховних годин 1-4 класиРозробки виховних годин 1-4 класи
Розробки виховних годин 1-4 класиHelen Pisna
 
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.Olesea_Moldovan
 
2017 презентація учителя беньковської тм
2017 презентація учителя беньковської тм2017 презентація учителя беньковської тм
2017 презентація учителя беньковської тмTamara Emec
 
відкрите заняття додавання і віднімання
відкрите заняття  додавання і відніманнявідкрите заняття  додавання і віднімання
відкрите заняття додавання і відніманняSvitlana_Koltunova
 
Teaching practice luchyn
Teaching practice luchynTeaching practice luchyn
Teaching practice luchynSergiy Sydoriv
 
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняконспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняAndrey Goroshko
 
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...Ковпитська ЗОШ
 

Similar to конспек уроку з англійської мови 2 клас (20)

Morning meeting - Ранкові зустрічі
Morning meeting - Ранкові зустрічіMorning meeting - Ранкові зустрічі
Morning meeting - Ранкові зустрічі
 
конспект уроку 1 кл в зоопарку
конспект уроку 1 кл  в зоопаркуконспект уроку 1 кл  в зоопарку
конспект уроку 1 кл в зоопарку
 
140
140140
140
 
Звук (к), позначення його буквою «ка». Читання складів, слів
Звук (к), позначення його буквою «ка». Читання складів, слівЗвук (к), позначення його буквою «ка». Читання складів, слів
Звук (к), позначення його буквою «ка». Читання складів, слів
 
Урок письма
Урок письмаУрок письма
Урок письма
 
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіРозробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класі
 
159
159159
159
 
19.docx
19.docx19.docx
19.docx
 
1-а открытый урок
1-а открытый урок1-а открытый урок
1-а открытый урок
 
1
11
1
 
Вчимо англійську змалку
Вчимо англійську змалкуВчимо англійську змалку
Вчимо англійську змалку
 
Розробки виховних годин 1-4 класи
Розробки виховних годин 1-4 класиРозробки виховних годин 1-4 класи
Розробки виховних годин 1-4 класи
 
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
 
113
113113
113
 
2017 презентація учителя беньковської тм
2017 презентація учителя беньковської тм2017 презентація учителя беньковської тм
2017 презентація учителя беньковської тм
 
Конспект уроку
Конспект урокуКонспект уроку
Конспект уроку
 
відкрите заняття додавання і віднімання
відкрите заняття  додавання і відніманнявідкрите заняття  додавання і віднімання
відкрите заняття додавання і віднімання
 
Teaching practice luchyn
Teaching practice luchynTeaching practice luchyn
Teaching practice luchyn
 
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняконспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
 
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
 

Recently uploaded

Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxvitalina6709
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfssuser54595a
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»tetiana1958
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяAdriana Himinets
 
освітня програма 2023-2024 .
освітня програма  2023-2024                    .освітня програма  2023-2024                    .
освітня програма 2023-2024 .zaskalko111
 

Recently uploaded (7)

Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
 
освітня програма 2023-2024 .
освітня програма  2023-2024                    .освітня програма  2023-2024                    .
освітня програма 2023-2024 .
 
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptxЇї величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
 
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
 

конспек уроку з англійської мови 2 клас

  • 2. Тема: Зовнішність Підтема: Частини тіла Мета: Практична: - розширювати навички усного мовлення з використанням вивченої лексики, мовних зразків; - формувати навички монологічного мовлення на рівні речення; - удосконалити навичку учнів вживання ГС «has got, have got» в усному мовленні на рівні фрази. Освітня: - поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови; - закріпити вивчений лексичний матеріал, формувати навички усного мовлення. Розвиваюча: -розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів; -розвивати фонематичний слух, довільну увагу і пам'ять при слуханні; -розвивати навички усного мовлення на основі діалогу за темою. Виховна: -виховувати культуру спілкування, цілеспрямованість, інтерес до вивчення іноземної мови. Обладнання: тематичні картки, проектор, комп’ютер, мікрофон, кольорові олівці Бойчук І.Г.
  • 3. ХІД УРОКУ I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення. 1. Привітання. T: Good morning everyone! Ps: Good morning T: Are you ready for a brand new day? Ps: Yes. T: Very good, my dear.. Сьогодні до нас завітало багато гостей. Давайте привітаємося з ними. Ps: Good morning. T: Sit down, please. На сьогоднішній урок до нас хочуть завітати казкові герої, але вони загубилися на зупинках по яких ми подорожуватимемо і будемо їм допомагати вчити нові слова, писати їх, навчимо їх описувати зовнішність, а також будемо виховувати дружність. Do you want to have new friends? Чи хочете ви мати нових друзів? Then let’s start our lesson! 2. Повідомлення теми та мети уроку T: Тема нашого уроку "Частини тіла". Наприкінці уроку ви повинні назвати частини вашого тіла. Сьогодні ми будемо співати пісні, ми будемо говорити по-англійськи, і зробимо деякі вправи ... Ви повинні не тільки слухати, але і чути мене. 3. Уведення в іншомовну атмосферу T – We know all the colours and animals. Ми вже з вами вивчили кольори і тварин. Давайте пригадаємо їх. T – Now look at the blackboard, please. - What is it? (на інтерактивній дошці з’являються тварини, діти називають їх та колір) S1 – It’s a zebra. Бойчук І.Г.
  • 4. T – What colour is it? S1 – It’s blue. 4. Мовленнєва зарядка. T: Ми вирушаємо в подорож і перша наша станція станція «ЗНАЙОМСТВО» і тут нашої допомоги чекає новий друг, він хоче з вами познайомитись, ми повинні допомогти йому в цьому. It is teddy- bear - Hello. My name is Teddy. What is your name?..... T: Беремо нашого нового друга і продовжуємо нашу подорож. 5. Фонетична зарядка Game «Find the sound [p]» T: Зараз ми зупиняємось на ФОЕТИЧНІЙ станції і тут ми можемо зустріти Буратіно. Він знайшов листа і в ньому потрібно знайти слова із звуком [p], а він не вміє. Let's help him.OK? Ch: OK. T: Well. Тоді почувши слово із звуком [p] сплесніть в долоні. Аге you ready? Ви готові? Ch: Yes, of course. T: Pen, ten, lip, ball, hips, leg, pet, cat, pencil, rabbit, red, pig, map, clap, nose, body, pig, lesson, hand, pink. T: Very good. Now repeat after me words with a sound [p]. Pen, lip, hips, pet, pencil, pig, map, clap, pig, pink. II. Основна частина уроку. 1. Повторення лексики. T: Wonderful. Ми прибули на станцію ПОВТОРЕННЯ СЛІВ. Тут ми зустріли Кота у Чоботях і нам потрібно допомогти йому розгадати кросворд. Let’s help him? OK? Ps: OK T: What is it? Бойчук І.Г.
  • 5. Ps: It is… 2. Вживання граматики Т: Наступна станція «ГРАМАТИЧНА». Тут загубився маленький Гномик, бо він не вміє описати свою зовнішність. Для цього нам треба використати дієслово Have got «мати». T: «Have got» ми кажемо, коли хочемо сказати, що я щось маю, а якщо ми кажемо, що він, вона або воно щось має, то нам потрібно «have got» замінити на «has got». Т: Давайте з вами повторимо нове слово «я маю». Please, look at the blackboard and say. Нарешті ми можемо описати зовнішність Гномика. Скажіть будь ласка що він має. 3. Фізкультхвилинка Т: OK. Тепер ми зупинимось на Станції ВІДПОЧИНКОВІ». Do you like to relax? Чи любите ви відпочивати? Ch: Yes, of course. T: Клоун хотів відпочити, але він не може вивчити фізкультхвилинку. Давайте покажемо як ми вміємо відпочивати 4. Словникова гра «Знайди словo» T: Наступна наша станція «ПОШУКОВА» і тут нашої допомоги потребує Незнайко, бо він ще досі не знає слів. А ми знаємо, правда? Maybe we help him? Можливо ми йому допоможемо? L E G L R T A E N T O E H D E S S R T H E A D Y F I N G E R V W J E D I A R M S T F E E T Q P G LEG TOE HEAD FINGER ARM FEET T: Excellent. Look at the board, please. It’s time for a game – word search. Find the words in the table and circle them, please. (на дошці зображено кросворд, діти підходять, шукають слова та обводять їх, можна використати інтерактивну дошку) Бойчук І.Г.
  • 6. 5. Аудіювання тексту. T: Do you like to colour pictures? Ви любите кольорові картинки? Ми прибули на станцію «ВЕСЕЛКОВУ» і ми повинні допомогти Лисичці розмалювати…., а кого саме ви зараз дізнаєтесь. Who is this? Так, правильно – це є Лунтік. Ви повинні слухати текст і розмалювати вашого Лунтіка відповідно до інструкцій. Are you ready? Ти готовий? Let’s start. Давайте почнемо Listen and colour Luntik Luntik has got blue eyes and black nose. It has got red cheeks and pink ears . Luntik has got pink hands and brown legs. 6. Гра «Назви частини тіла» Повторення лексичних одиниць. T: Well done! А зараз ми прибули на станцію ЛІСОВОЇ ШКОЛИ. На ній нам потрібно допомогти Мудрій Сові і вчителю цієї школи вибрати учня лісової школи з назвою потрібної частини тіла . Look at this blackboard. (клацнути мишкою на учня дає результат: якщо відповідь вірна – герой підручника буде в будиночку, якщо відповідь невірна – він зникне) Т: - Як англійською буде слова тіло? - Яка тваринка має це слово? 7. Фізкультхвилинка Т: OK. Ми знову зупинимось на «Станції відпочинку». 8. Рольова гра «At the doctors» T: Наступна наша станція «ЗДОРОВЯ» . На цій станції ми повинні допомогти Лікарю Айболиту лікувати дітей. Хлопчик1: Good morning doctor. My leg – I can not jump. Лікар : Well… Бойчук І.Г.
  • 7. Хлопчик1: Oh, doctor, thank you ! My legs ! I can jump ! Hop , hop, hop, good bye! Лікар: Very good, good bye! Дівчинка1: Good morning doctor. Лікар:Good morning, how are you? Дівчинка1: I am bad. My hands – I can not clap. Лікар: Well, well. That’s all. Дівчинка: Thanks a lot. I can clap. Fine. Лікар: Good luck! Хлопчик2: Good morning. Doctor, help me. Лікар: Good morning,what…. Хлопчик2: My eyes – I can not see my friends. Лікар: Let me see.. Хлопчик2: Wow, I am very glad, thanks. I can see my friends. Лікар:Good bye. III. Заключна частина уроку 1. Домашнє завдання T: -Well, children. На домашнє завдання вам потрібно розгадати кросворд. 2. Підведення підсумків уроку T: Ми закінчимо нашу подорож на ПОЕТИЧНІЙ станції і останнім нашим другом буде Сорока-Білобока, нам потрібно допомогти їй відгадати загадки. Help his. Are you ready? При будь-якій погоді, Турбуюсь я про тіло … body Від плеча до ніг! Все- сам, Бойчук І.Г.
  • 8. Руку називаю … arm. Допоможе мені завжди friend. Руку ми ж назвали …hand А щоб «не розбити глек» Ногу ми назвали …leg. Правди, друзі, ніде діти Палець по-англійськи … finger. В коліні ногу ти зігни Коліно по-англійськи … knee. Від заборонених конфет Розболілась сильно … head За погане, що затієм, Ми отримаєм по … ear T – Very good job. We have got friends. They are very happy. Ми сьогодні з вами знайшли нових друзів. Вони дуже задоволені нашою допомогою. Do you like the lesson? Ss – Yes. T – Excellent! Казкові герої вам вдячні за допомогу і за вашу хорошу працю залишили вам нагороди. Софійка, Марійка you worked perfect! Олег, Влад – well done! Your work is very good today! Stand up, please. The lesson is over. Good bye, children! Thank you for the lesson. Ps.: Good-bye teacher! Thank you for the lesson, too. Бойчук І.Г.