80 років від часу депортації з Криму кримських татар і осіб інших національно...
416,23.docx
1. Підсумковий урок у 1 класі у вигляді гри «All I know» з використанням
сучасних технологій.
Мета: повторити вивчений матеріал ( алфавіт, цифри, сім’я, тваринки),
пригадати короткі, прості запитання, твердження, реагувати на них;
підвищити рівень розпізнавання учнями знайомих слів та фраз в усному
мовленні та з опорою на наочність; привернути увагу дітей до вивченого
матеріалу;спонукати до ефективної співпраці та розширення знань; за
допомогою ігрової методики, використання інтернет-технологій (зокрема
сервісу “Wordwall”), позитивного оцінювання викликати у здобувачів освіти
бажання вивчати англійську мову.
Хід уроку
Lead-in.
1. “Show your mood”. Учні дивляться на запропоновані малюнки і обирають
свій, відповідно до настрою. Намагаються зобразити цей настрій, а вчитель
вгадує.
- Are you sad?
- No, I’m not.
- Are you happy?
- Yes, I am.
Revision.
2. . Pair work “Find your task”.
Вчитель використовує парну кількість карток із зображенням
тварин. Діти виймають картки із чарівної скриньки “Magic box”,
2. утворюють пари. Потім розігрують маленькі діалоги відповідно до
ситуації, яка відповідає отриманому малюнку. Також потрібно пригадати
назву тваринки. (Якщо урок проходить в умовах дистанційного навчання,
то вчитель виймає картки сам, демонструючи їх на екрані.)
3.
4. 3. “Numbers 1-10”. Учні переходять за посиланням і грають у гру
«Повітряні кулі», де треба спіймати відповідну цифру називаючи її
англійською мовою. https://wordwall.net/uk/resource/57887567
Якщо урок відбувається в режимі офлайн, то можна запропонувати
дітям наступне завдання на повторення цифр: учитель роздає учням
заздалегідь підготовлені малюнки різних предметів, квітів тощо і
таблички з цифрами. Учні наклеюють малюнки у таблицю у тій кількості,
яка там вказана.
5. 4. Warm-up. Sing a song and act out.
https://youtu.be/_yYBRqt1x
5. “My favourite letter”. Учні створюють з підручних матеріалів
(кубики, листочки, олівці, крупи тощо) свою улюблену літеру
англійського алфавіту.
6. “Find a pair”. Завдання для запам’ятовування літер
англійського алфавіту. Учням потрібно розфарбувати однакові
літери одним і тим же кольором.
6. Для дистанційного заняття потрібно перейти за посиланням і
виконати завдання. https://wordwall.net/uk/resource/57888559
7. “Walker”. Учні грають у гру-ходилку, де потрібно кидати кубик
і рухатися вперед на відповідну кількість кроків, виконуючи
відповідне завдання. Завдання краще виконувати в парах.
7. В умовах дистанційного навчання, потрібно перейти за
посиланням і виконати завдання.
https://wordwall.net/uk/resource/57889363
Ending the lesson
Учні діляться своїми враженнями від уроку, говорять про
моменти, які у них виявилися найвдалішими. Діти разом з
учителем роблять висновки.