Україна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptx
228
1. Методична розробка уроку з англійської мови у 5 класі з теми:
«School objects (Предмети шкільного вжитку)»
Мета:
навчальна– ознайомитиучнів з новими лексичними одиницями(ЛО) та відпрацювати
їх правильну вимову
розвиваюча – розвиватинавички читання та аудіювання, розвиватикомунікативні
здібностіучнів, уміння вести діалог
виховна – виховувати культуру взаємовідносин
Тип уроку: комбінований
Методи: інтерактивні, ігрові
Форма роботи: фронтальна, групова, парна
Обладнання:картки з завданнями, ТЗН
Очікуванірезультати: учні запам’ятають лексику з теми уроку; навчяться її писати
та перекладати, а також вживати в повсякденномужитті
Хід уроку:
І. Організаційний момент
1. Привітання
Todaywe’ll talk about things we usually need at school
2. Warming-up
Гра «Світлофор» (коженз учнів отримує два кола – червонета зелене.
Якщо учні чують назву предмету, якій вонизазвичай беруть до школи,
учні піднімають зелене коло. Якщо учні чують назву предмету, який не
потрібен в школі, вонипіднімають червонеколо). (Див. аудіо «Traffic
light»)
Do you need at school…?
2. Schoolbag--pen-- doll--textbook--balloon-- daybook--pencil box-- ruler--apple--car--glue--
dictionary--comics--stapler--marker--kite--crayons--computer--board--desk--sandwich--chair
Фронтальне опитування
Do you have … ( pen, doll, daybook, pencil box, etc.) in your schoolbag?
II. Основна частина уроку
Task 1 Vocabulary(вивчення нової лексики: учні слухають і повторюють словаза
диктором)(Див. презентацію «GetReadyfor School»)
Task 2 Work in pairs«Crossword» (кожна пара учнів отримує картку з кросвордом)
w
1
2
3
4s
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1 2 3 4
5 6 7 8
9 10 11 12
3. 13 14
Key:
w
1d e s k
2p e n c i l
3c o m p u t e r
4s c i s s o r s
5m a r k e r
6p e n
7d i c t i o n a r y
8b o a r d
9s t a p l e r
10e x c e r c i s e b o o k
11c h a i r
12c r a y o n s
13b o o k
14g l u e
Task 3 Work in groups
Гра «Loop game» (об’єднуємо клас в дві або три команди, розподіляємо картки
порівну між всіма учнями. Починаємо і закінчуємо гру реченням «I have got a
schoolbag». Для класу зі слабкоюпідготовкою використовуємо карткиз малюнками і
підписами до них, для класу з сильнішою підготовкою використовуємокартки лише з
малюнками ) (Див. додатки Loop game(School objects)-stronger class та Loop game
(School objects)-weaker class)
Task 4 Work in groups
Гра «Hearts and Bombs» (об’єднуємо клас в дві команди, представники кожної
команди по черзіобирають клітину із завданням (А2, С4, В1, etc.) і виконують
4. завдання на слайді. Кожне правильно виконане завдання приносить команді5 балів;
кожне серце «Heart» + 10 балів; кожна бомба«Bomb» - 10 балів) (Див. презентацію
«Hearts and Bombs»)
Task 5 Work in pairs(кожна пара учнів отримує картку з завданням (Card 2) і складає
короткідіалоги за зразком)
Makeup short dialogueasin the example
Prompts:
daybook– put down my home task
exercise book– to do sums
book– read interesting stories
pen – write in my exercise book
schoolbag– carry my schoolthings
crayons – colour pictures…
Task 6 Completethe text then listen and check. (кожен учень отримує картку з
завданням (Card 3))( Див. аудіо Task 6)
This is Year 5. It’s Monday. The teacher is
standing in front of the board. The subject is
5. __________. Thepupils are sitting at their
__________. They are righting in their
__________. Their books aren’t on the desks, they
are in their __________. Thereis a clock next to
the __________, and a __________in the corner
of the classroom. Some __________are on the
shelf.
ІІІ. Заключначастинауроку
1. Рефлексія Гра «Snowball»
P1: I have got a pen.
P2: I have got a pen and a pencil.
P3: I have got a pen, a pencil and a textbook.
P4: I have got a pen, a pencil, a textbook and a...
2. Оцінювання роботи на урокуз поясненням
3. Домашнє завдання