SlideShare a Scribd company logo
1 of 4
Розробка уроку у 1 класі за темою: “В зоопарку”
Вчитель: Калашник Т.А.
Мета: - ознайомити учнів з літерами алфавіту Yy, Zz та їх звуковими значеннями;
- навчити учнів розпізнавати великі та малі літери Yy, Zz та писати їх;
- ознайомити учнів з новими ЛО з теми “At the zoo”;
- повторити раніше вивчені літери;
- розвивати логічне мислення учнів, здатність на здогадки;
- удосконалювати вміння працювати з підручником і робочим зошитом;
- виховувати ціннісні орієнтації;
- тренувати пам’ять і увагу;
- формувати інтерес до вивчення англійської мови;
Обладнання: картки із зображенням літер,тварин, смайлик, ноутбук, мультимедійний
диск, підручник, робочий зошит.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
1. Привітання.
- Good morning, children.
- Good morning, teacher.
(Учні розповідають вірш Good morning)
- Sit down, please. Let’s begin our lesson.
2. Фонетична зарядка.
Учні повторюють літери алфавіту:
- Вчитель називає, а учні показують літеру(в кожного є свій набір літер);
- Вчитель кидає м’яч і говорить літеру, а учень повинен повторити літеру і
назвати слова на цю літеру;
T: B.
P : bear, box, book.
T: D.
P: dog.
T: P.
P: pen, pig.
II. Основна частина уроку.
1. Вивчення літер Yy, Zz.
Сьогодні ми продовжимо вивчати літери англійського алфавіту.
Look. (вчитель показує зображення літер, називає їх, а учні повторюють).
Repeat, please. Далі учні слухають та дивляться запис про ці літери, потім
ще раз повторюють.
The “Zz” says [z], the “Zz” says [z].
Every letter makes a sound, the “Zz” says [z].
Літеру Zz ми бачимо і пишемо, але вимовляємо у словах [z] – zebra.
Repeat, please.
Аналогічно з літерою Yy.
2. Фізкультхвилинка.
Stand up! Hands up!
Hands down!
Hands on hips!
Sit down!
Clap! Clap! Clap!
Hands down!
Sit down!
3. Написання літер Yy, Zz.
Вчитель показує літеру, діти її повторюють. Потім вчитель пише її на
дошці і пояснює її написання. Потім учні повторюють написання літери у
повітрі. За бажанням учні виходять до дошки і пишуть літеру крейдою. І
тільки потім учні прописують друковані і письмові літери у робочому
зошиті (спочатку обводять, а потім пишуть самі).
4. Знайомство з новими лексичними одиницями.
Look at the pictures, listen and point.
yak, zebra, zoo, dolphin.
Учні слухають, повторюють.
5. Тренування в застосуванні нових та вже вивчених ЛО.
Вчитель показує малюнок із зображенням тварини, учень називає її та
відповідає на запитання про колір та
розмір.
T: What is this?
P: Horse.
T: Is it big or small?
P: Big.
T: Is it grey or brown?
P: Brown.
T: Good. Say, I can see a big brown horse.
P: I can see a big brown horse.
6. Робота в друкованих зошитах. Учні виконують завдання (обводять,
розфарбовують та називають тварин, використовуючи I can see… in the
Zoo.)
III. Заключна
частина уроку.
1. Що
нового
ви
вивчили на уроці?
2. Які слова та літери ви запам’ятали?
3. Що вам сподобалося?
Stand up, please.
Goodbye, children!
Goodbye, teacher!

More Related Content

What's hot

конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняконспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
Andrey Goroshko
 
Зразок конспекту уроку
Зразок конспекту урокуЗразок конспекту уроку
Зразок конспекту уроку
Svitlana Ivashnova
 
9 свійська тварини
9  свійська тварини9  свійська тварини
9 свійська тварини
Olesea_Moldovan
 

What's hot (20)

система уроків
система уроківсистема уроків
система уроків
 
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слівПисьмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
 
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняконспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
 
урок№3
урок№3урок№3
урок№3
 
Розробки занять для "Школи майбутнього першокласника"
Розробки занять для "Школи майбутнього першокласника"Розробки занять для "Школи майбутнього першокласника"
Розробки занять для "Школи майбутнього першокласника"
 
Зразок конспекту уроку
Зразок конспекту урокуЗразок конспекту уроку
Зразок конспекту уроку
 
Урок - подорож. Узагальнення знань учнів про іменник. 2 клас
Урок - подорож. Узагальнення знань учнів про іменник. 2 класУрок - подорож. Узагальнення знань учнів про іменник. 2 клас
Урок - подорож. Узагальнення знань учнів про іменник. 2 клас
 
Закріплення звукового значення букви «ка». Читання речень, поданих рукописним...
Закріплення звукового значення букви «ка». Читання речень, поданих рукописним...Закріплення звукового значення букви «ка». Читання речень, поданих рукописним...
Закріплення звукового значення букви «ка». Читання речень, поданих рукописним...
 
1
11
1
 
лічба предметів
лічба предметівлічба предметів
лічба предметів
 
розробка уроку..
розробка уроку..розробка уроку..
розробка уроку..
 
9 свійська тварини
9  свійська тварини9  свійська тварини
9 свійська тварини
 
Вчимо англійську змалку
Вчимо англійську змалкуВчимо англійську змалку
Вчимо англійську змалку
 
додавання і віднімання чисел частинами
додавання і віднімання чисел частинамидодавання і віднімання чисел частинами
додавання і віднімання чисел частинами
 
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
 
215
215215
215
 
169
169169
169
 
конспек уроку з англійської мови 2 клас
конспек уроку з англійської мови 2 класконспек уроку з англійської мови 2 клас
конспек уроку з англійської мови 2 клас
 
майстер клас
майстер класмайстер клас
майстер клас
 
урок№2
урок№2урок№2
урок№2
 

Viewers also liked

презентація 5. звідси починався миколаїв. проект
презентація 5. звідси починався миколаїв. проектпрезентація 5. звідси починався миколаїв. проект
презентація 5. звідси починався миколаїв. проект
liliya2896
 

Viewers also liked (7)

Галина Вдовиченко
Галина ВдовиченкоГалина Вдовиченко
Галина Вдовиченко
 
сім чудес Миколаївщини- гра-пазл
сім чудес Миколаївщини- гра-пазлсім чудес Миколаївщини- гра-пазл
сім чудес Миколаївщини- гра-пазл
 
Життя і творчість Миколи Аркаса
Життя і творчість Миколи АркасаЖиття і творчість Миколи Аркаса
Життя і творчість Миколи Аркаса
 
7 чудес миколаєва
7 чудес миколаєва7 чудес миколаєва
7 чудес миколаєва
 
7 чудес миколаївщини
7 чудес миколаївщини7 чудес миколаївщини
7 чудес миколаївщини
 
Краєзнавча розвідка "Миколав у бронзі та граниті" (Пам'ятники Миколаєва)
Краєзнавча розвідка "Миколав у бронзі та граниті" (Пам'ятники Миколаєва)Краєзнавча розвідка "Миколав у бронзі та граниті" (Пам'ятники Миколаєва)
Краєзнавча розвідка "Миколав у бронзі та граниті" (Пам'ятники Миколаєва)
 
презентація 5. звідси починався миколаїв. проект
презентація 5. звідси починався миколаїв. проектпрезентація 5. звідси починався миколаїв. проект
презентація 5. звідси починався миколаїв. проект
 

Similar to розробка уроку At the zoo вчитель Калашник Т.A.

скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
Оксана Кикоть
 
відкритий урок читання у 2 класі.
відкритий урок читання  у 2 класі.відкритий урок читання  у 2 класі.
відкритий урок читання у 2 класі.
Оксана Кикоть
 

Similar to розробка уроку At the zoo вчитель Калашник Т.A. (20)

115
115115
115
 
171
171171
171
 
Урок-презентация к учебнику 3 класса Н. Басай по теме "Herbst".
Урок-презентация к учебнику 3 класса Н. Басай по теме "Herbst".Урок-презентация к учебнику 3 класса Н. Басай по теме "Herbst".
Урок-презентация к учебнику 3 класса Н. Басай по теме "Herbst".
 
2017 презентація учителя беньковської тм
2017 презентація учителя беньковської тм2017 презентація учителя беньковської тм
2017 презентація учителя беньковської тм
 
Компетентнісне навчання в початковій школі
Компетентнісне навчання в початковій школіКомпетентнісне навчання в початковій школі
Компетентнісне навчання в початковій школі
 
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
 
writing
writingwriting
writing
 
дієприкметник
дієприкметникдієприкметник
дієприкметник
 
Плани-конспекти уроків з навчання грамоти 1 клас
Плани-конспекти уроків з навчання грамоти 1 класПлани-конспекти уроків з навчання грамоти 1 клас
Плани-конспекти уроків з навчання грамоти 1 клас
 
відкритий урок читання у 2 класі.
відкритий урок читання  у 2 класі.відкритий урок читання  у 2 класі.
відкритий урок читання у 2 класі.
 
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіРозробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класі
 
Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...
Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...
Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...
 
18.
18.18.
18.
 
Navchannya gramoti
Navchannya gramotiNavchannya gramoti
Navchannya gramoti
 
Teachers book5
Teachers book5Teachers book5
Teachers book5
 
урок апостроф №2
урок апостроф №2урок апостроф №2
урок апостроф №2
 
осінні фантазії
осінні фантазіїосінні фантазії
осінні фантазії
 
1-а открытый урок
1-а открытый урок1-а открытый урок
1-а открытый урок
 
урок №1
урок №1урок №1
урок №1
 
урок подорож
урок подорожурок подорож
урок подорож
 

More from tatka275

Протокол № 4
Протокол № 4 Протокол № 4
Протокол № 4
tatka275
 
урок в 3 б
урок в 3 бурок в 3 б
урок в 3 б
tatka275
 
урок конкурс 1 класс
урок конкурс 1 классурок конкурс 1 класс
урок конкурс 1 класс
tatka275
 
протокол № 3
протокол № 3 протокол № 3
протокол № 3
tatka275
 
протокол № 2
протокол № 2 протокол № 2
протокол № 2
tatka275
 
протокол № 1
протокол № 1 протокол № 1
протокол № 1
tatka275
 
дидактична розробка
дидактична розробкадидактична розробка
дидактична розробка
tatka275
 
Дидактич.материалы по теме времена года,погода.
Дидактич.материалы по теме времена года,погода.Дидактич.материалы по теме времена года,погода.
Дидактич.материалы по теме времена года,погода.
tatka275
 
урок в 3 х класах
урок в 3 х класахурок в 3 х класах
урок в 3 х класах
tatka275
 
открытый урок в 3 а
открытый урок в 3 аоткрытый урок в 3 а
открытый урок в 3 а
tatka275
 
Trip to london
Trip to londonTrip to london
Trip to london
tatka275
 
открытый урок в 3 классе
открытый урок в 3 классеоткрытый урок в 3 классе
открытый урок в 3 классе
tatka275
 
открытый урок 4 класс seasons
открытый урок 4 класс seasonsоткрытый урок 4 класс seasons
открытый урок 4 класс seasons
tatka275
 
штепа анастасия 4 бгимназия 6
штепа анастасия 4 бгимназия 6штепа анастасия 4 бгимназия 6
штепа анастасия 4 бгимназия 6
tatka275
 

More from tatka275 (15)

Звіт
ЗвітЗвіт
Звіт
 
Протокол № 4
Протокол № 4 Протокол № 4
Протокол № 4
 
урок в 3 б
урок в 3 бурок в 3 б
урок в 3 б
 
урок конкурс 1 класс
урок конкурс 1 классурок конкурс 1 класс
урок конкурс 1 класс
 
протокол № 3
протокол № 3 протокол № 3
протокол № 3
 
протокол № 2
протокол № 2 протокол № 2
протокол № 2
 
протокол № 1
протокол № 1 протокол № 1
протокол № 1
 
дидактична розробка
дидактична розробкадидактична розробка
дидактична розробка
 
Дидактич.материалы по теме времена года,погода.
Дидактич.материалы по теме времена года,погода.Дидактич.материалы по теме времена года,погода.
Дидактич.материалы по теме времена года,погода.
 
урок в 3 х класах
урок в 3 х класахурок в 3 х класах
урок в 3 х класах
 
открытый урок в 3 а
открытый урок в 3 аоткрытый урок в 3 а
открытый урок в 3 а
 
Trip to london
Trip to londonTrip to london
Trip to london
 
открытый урок в 3 классе
открытый урок в 3 классеоткрытый урок в 3 классе
открытый урок в 3 классе
 
открытый урок 4 класс seasons
открытый урок 4 класс seasonsоткрытый урок 4 класс seasons
открытый урок 4 класс seasons
 
штепа анастасия 4 бгимназия 6
штепа анастасия 4 бгимназия 6штепа анастасия 4 бгимназия 6
штепа анастасия 4 бгимназия 6
 

розробка уроку At the zoo вчитель Калашник Т.A.

  • 1. Розробка уроку у 1 класі за темою: “В зоопарку” Вчитель: Калашник Т.А. Мета: - ознайомити учнів з літерами алфавіту Yy, Zz та їх звуковими значеннями; - навчити учнів розпізнавати великі та малі літери Yy, Zz та писати їх; - ознайомити учнів з новими ЛО з теми “At the zoo”; - повторити раніше вивчені літери; - розвивати логічне мислення учнів, здатність на здогадки; - удосконалювати вміння працювати з підручником і робочим зошитом; - виховувати ціннісні орієнтації; - тренувати пам’ять і увагу; - формувати інтерес до вивчення англійської мови; Обладнання: картки із зображенням літер,тварин, смайлик, ноутбук, мультимедійний диск, підручник, робочий зошит. Хід уроку I. Організаційна частина. 1. Привітання. - Good morning, children. - Good morning, teacher. (Учні розповідають вірш Good morning) - Sit down, please. Let’s begin our lesson. 2. Фонетична зарядка. Учні повторюють літери алфавіту: - Вчитель називає, а учні показують літеру(в кожного є свій набір літер); - Вчитель кидає м’яч і говорить літеру, а учень повинен повторити літеру і назвати слова на цю літеру; T: B. P : bear, box, book. T: D.
  • 2. P: dog. T: P. P: pen, pig. II. Основна частина уроку. 1. Вивчення літер Yy, Zz. Сьогодні ми продовжимо вивчати літери англійського алфавіту. Look. (вчитель показує зображення літер, називає їх, а учні повторюють). Repeat, please. Далі учні слухають та дивляться запис про ці літери, потім ще раз повторюють. The “Zz” says [z], the “Zz” says [z]. Every letter makes a sound, the “Zz” says [z]. Літеру Zz ми бачимо і пишемо, але вимовляємо у словах [z] – zebra. Repeat, please. Аналогічно з літерою Yy. 2. Фізкультхвилинка. Stand up! Hands up! Hands down! Hands on hips! Sit down! Clap! Clap! Clap! Hands down! Sit down! 3. Написання літер Yy, Zz. Вчитель показує літеру, діти її повторюють. Потім вчитель пише її на дошці і пояснює її написання. Потім учні повторюють написання літери у повітрі. За бажанням учні виходять до дошки і пишуть літеру крейдою. І тільки потім учні прописують друковані і письмові літери у робочому зошиті (спочатку обводять, а потім пишуть самі). 4. Знайомство з новими лексичними одиницями.
  • 3. Look at the pictures, listen and point. yak, zebra, zoo, dolphin. Учні слухають, повторюють. 5. Тренування в застосуванні нових та вже вивчених ЛО. Вчитель показує малюнок із зображенням тварини, учень називає її та відповідає на запитання про колір та розмір. T: What is this? P: Horse. T: Is it big or small? P: Big. T: Is it grey or brown? P: Brown. T: Good. Say, I can see a big brown horse. P: I can see a big brown horse. 6. Робота в друкованих зошитах. Учні виконують завдання (обводять, розфарбовують та називають тварин, використовуючи I can see… in the Zoo.) III. Заключна частина уроку. 1. Що нового ви вивчили на уроці? 2. Які слова та літери ви запам’ятали? 3. Що вам сподобалося?
  • 4. Stand up, please. Goodbye, children! Goodbye, teacher!