домогосподарство.4 клас конспект уроку з англійської мови
1. Клас: 4
Тема: Домогосподарство. Допомога батькам.
Мета:Відпрацювати ЛО теми, навчити ставити спеціально запитання до
підмета й давати відповіді на них. Повторити структуру теперішнього
неозначеного й теперішнього тривалого часу. Прищеплювати любов до
праці.
Обладнання:картки із словосполученнями; «Сонечко» із запитаннями;
таблички «PresentSimple», «PresentContinuous».
Тип уроку: комбінований.
Використана література: підручник О.Карпюк «English» 4 клас.
Хто проводив:Черниш Софія
2. Хід уроку
І. Організаційна частина.
- Goodmorning. Take your sits, please I am your teacher today. My name is Sofia
Stanislavovna.
II. Перевірка домашнього завдання.
- What was your homework for today?
- What can we see in the picture?
(2-3 учні зачитують власні розповіді).
ІІІ. Визначення мети уроку.
- Діти, сьогодні на уроці ми з вами будемо говорити про домашні
обов’язки і познайомимось з сім’єю Браунів. Під кінець уроку ви
самостійно зможете розповісти своїм друзям про власні обов’язи
англійською мовою.
IV. Фонетична зарядка.
- Але спочатку, щоб протягом уроку наш ротик був слухяим і вимовляв
правильно всі звуки, ми прочитаємо такий віршик. Уважно слідкуємо
за мною, перший раз читаю я.
1. Перше читання вчителя.
Sunday, Monday, Tuesday too.
Wednesday, Thursday just for you
Friday, Satirday that’s the end.
Now let’s say those days again!
Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday,
Thursday, Friday, Saturday.
2. Про що цей віршик? (Показую на рядок і говорю українською).
Неділля, Понеділок, Вівторок також
Середа, Четвер тільки для тебе.
П’ятниця, Субота це кінець.
Заразпочнемо промовляти ці дні спочатку.
Неділля, Понеділок, Вівторок, Середа
Четвер, П’ятниця, Субота.
3. Читаємо за мною по рядку напівголосно.
4. Зараз читаємо всі разом весь вірш.
5. Бажаючі самостійно читають весь вірш.
- А зараз кожен з вас має на парті конверти із словосполученнями, але,
нажаль, доки я до вас дійшла, то всі вони переплутались і тепер мені
3. потрібна ваша допомога. З’єднайте частинки словосполучень в єдине
ціле.
(Діти з’єднують словосполучення і перекладають, всі інші хто має такі
ж словосполучення – підіймають руку).
V. Розвиток умінь.(Читання, аудіювання).
- Open your books at page 16, exercise 1.
- What housework do you like doing? (I like do…)
- What housework do you usually do? (I usually do…)
- Let’s read the text, please. At first I will read for you.
- Слухайте уважно і в кінці знайдете назви домашніх справ. (Перший раз
читаю я).
- Що ж знайдіть у тексті назви домашніх справ.
(Далі учні читають ланцюжком).
- Починає спочатку читати (Учень) і говорить хто продовжує читати.
- So, what housework does Mrs Brown do?
- What housework does Kate do?
- What housework does Bill do?
- What housework does Tom do?
Фізкультхвилинка
- Молодці! Тепер можемо відпочити. Підійміться, виконаємо
фізкультхвилинку.
Teddy Bear, Teddy Bear
Teddy Bear, Teddy Bear touch your nose
Teddy Bear, Teddy Bear touch your toes
Teddy Bear, Teddy Bear touch the ground
Teddy Bear, Teddy Bear turn around
Teddy Bear, Teddy Bear touch the ground
Teddy Bear, Teddy Bear sit down please.
- А зараз ми перевіримо як ви уважно слухали текст. Пограємо в гру, але
спочатку пригадємо як потрібно ставити запитання і як відповідати.
( На дошці записані два речення)
1.
1) Mrs Brown cooks breakfast on weekday.
2) Who cooks breakfast on weekday?
3) Mrs Brown does.
2.
1) Mrs Brown cooking breakfast now.
2) Who is cooking breakfast now?
3) Mrs Brown is.
4. - Читаємо речення (1), що воно означає?
- А як ми запитаємо – хто готує в будні дні/зараз?
- Як ми даємо коротку відповідь?
- Що ж тепер можемо і пограти. У мене є чарівне сонечко, на його
промінчиках є запитання, ваше завдання дати відповідь на це
запитання.
Письмо.
- Open your exercise-book. Write down the day today, classwork, exercise 3.
- Погляньте, будь ласка, на завдання, вам необхідно дати відповіді на
запитання.
1. Читаємо перший раз англійською мовою.
2. Розуміння речення.
- До дошки йде учень записує речення і відповідь, а всі інші в зошиті.
- Молодці! А зараз пограємо в гру «М’ячик-говорун», до кого він
потрапить, тому я говорю, що ви це робите, наприклад, я говорю:
walkthepet, а ви в свою чергу: Iamwalkingthepet.
VI. Домашнє завдання.
- Діти, відкрийте щоденники, запишіть на наступний урок скласти 3-4
речення про свої домашні обов’язки.
VII. Підсумок уроку.
- Ви сьогодні добре і старанно попрацювали.
- Good bye! Thank you for the lesson.