SlideShare a Scribd company logo
1 of 9
5 клас Тема уроку: Хобі та інтереси.
Мета уроку: практична- практикувати
учнів у вживанні лексики за темою уроку << Хобі та інтереси >> 4-рьох
видів мовленнєвої діяльності з використанням методів
інтерактивного навчання.
Розвиваюча: розвивати мовну здогадку , навички говоріння,
аудіювання, читання та письма, вміння узагальнювати,
фонемаматичний слух та вміння співпрацювати в групі.
Освітня: розширити знання учнів з поняття << хобі >>.
Виховна: виховувати прагнення з користю проводити вільний час,
збагачуючи себе новими знаннями та життєвим досвідом.
Тип уроку: комбінований.
Метод уроку: інтерактивний (<< мікрофон >>, метод проектів,
робота в групах), мультимедійнокомунікативний.
Обладнання: • Карп`юк О.Д. Англійська мова: Підручник для 5-го
класу загальноосвітніх навчальних закладів(Unit 2,Lesson 2)-Тернопіль
«Видавництво Астон», 2013;
• Р.З. для підручника,Тернопіль « Лібра Терра », 2013;
• аудіододаток до підручника програма: Англійська мова1-8 кл
«Веселий вчитель»;
• ноутбук, картки з ілюстраціями;
• мультимедійна дошка , створена вчителем презентація;
• http://www.youtube.com/watch?v=M6CAudDUnzk.
Перебіг уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
Teacher: Good morning, dear children. I am glad to see you again. The
weather is not so good today but I see that you are in a good mood,
aren’t you?
Slide 2
Pupils: Yes, we are.
We are in a good mood,
We are in a good mood.
Yes, that’s true
We are in a good mood
And what about you ?
Teacher: I’m in a good mood too.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Today we are going to speak, to read, to watch video films and
to do a lot of tasks on the computers. And now let’s guess what the topic
of our lesson is.
Slide 3
Teacher: A hobby is what you can and like doing when you have free
time
Slide 4
There are different kinds of hobbies.
(Slide 5) Martial Arts
(Slide 6) Gymnastics
(Slide 7) Football
(Slide 8) Dancing
(Slide 9) Collecting
Teacher: Why do we need hobbies?
Pupils: Hobbies help people to relax.
They entertain and give us pleasure.
You do something you enjoy doing.
When we have a hobby our life becomes more interesting.
Teacher: What is the topic of the lesson?
Slide 10
Pupils: The topic of the lesson is ”Hobbies’’.
Teacher → pupils: And what are your hobbies?
1. What is your favourite hobby?
2. Do you like to listen to music?
3. Do you like to go to the theatre?
4. Do you like to play computer games?
5. Do you like sports and games?
II. Основна частина уроку.
1.Vocabulary work.
Робота з комп’ютерною програмою «Веселий учитель» ( English
plus 1s Pareto Lexicon)
1) Озвучити слова в автоматичному режимі: aerobics, camera, cartoon,
choir, fair, coin, stamp, interested.
Прослухайте слово, натисніть “ Запис’’, повторіть слово, потім
натисніть “Перевірка”.
2) Прослухайте слова и виберіть правильну картинку.
fair – ярмарок
coin – монета
stamp – печатка, марка
interested – зацікавлений
choir – хор
Додаток 1
3) Виберіть англійське слово з лівого списку, а потім клацніть на
переклад з правої таблиці.
cartoon фотокамера, кінокамера
fair мультфільм
coin зацікавлений
camera аеробіка
aerobics печатка, марка
stamp хор
interested монета
choir ярмарок
4) Правопис слів. Учні запам’ятовують слова, а потім вони повинні
правельно їх написати.
Choir, aerobics, fair, interested, cartoon, stamp, coin, camera.
2. Relaxation:
Slide 11
Teacher: Singing is a hobby too. Let’s relax and sing ”Luka’s Rap’’ ex.5
p.52
3. Reading ex.1 p. 58
1) Pre-Reading Answer the questions.
What are unusual hobbies? Can you name your unusual hobbies?
2) Reading. Read and name the boy’s “unusual hobbies’’.
3) Post-Reading Activities
Slide 12
Say if the sentences are true or false:
1. Olena is at her School Hobby Fair.- (Oleh)
2. Petro collects stamps and coins. - ( Rocks )
3. Borys makes cartoons. +
4. His new cartoon is called Pencil Box. – (Pencil Man)
5. Cartoon has got 2000 drawings. +
6. Borys uses his computer. +
4. “Unusual Hobbies’’ (Slides 13-16)
Comments on the slides.
(SLIDE 13) – Extreme
(SLIDE 14) – Drawings on the sand
(SLIDE 15) – Microminiatures
(SLIDE 16) – Sculptures
5. Physical relaxation
“Hands up, hands down,
Shake your hands
And turn around.
Hands up, hands down,
Shake your hands
And sit down!”
6. Say what games the children play at the sports grounds and
what musical instrumentssome of them play after classes.
Ex.4p.59
Example: Mary and Tom (table tennis)
Mary and Tom play table tennis.
1. The children ( volleyball )
2. Mary (piano)
3. Nelly and Victor (badminton)
4. Caroline (basketball)
5. The boys (hockey)
Slide 17
7. Speaking (group work) W.B. Ex.8 p.29
Complete the dialogue with the words from the box.
plays, like, does(2x), do not, does not
A: What do you do on holiday?
B: Well I like swimming.
A: And your friend like swimming?
B: No he . He can not swim. He does not like the sea.
A: What he do?
B: He reads and takes photos.
A: Do you musical instrument?
B: No I .But my friend the guitar.
Slide 18
8. Writing
The work on the cards.
Hobby Like Don’t like
Watching TV
Painting
Watching cartoons
Playing computer
games
Drawing
Listening to music
Making photographs
9. Speaking “My hobby”.
Teacher: Oleh Kryvoshapko visited his school Hobby Fair and we are at
our Form Hobby Fair today. We can learn a lot about your likes and
interests.
Who will start?
Pupil 1: Hello! My name is Maria. I like dancing and painting.
Pupil 2: Hi! My name is Artem. My hobby is sports. I like cycling.
Pupil 3: Hello! My name is Anastasia. I am fond of cooking. I often help
my mother in the kitchen.
Pupil 4: Hi! My name is Nazar. My hobby is music. I am fond of the guitar.
10. Reflection
Teacher: Thank you children. We’ve learned a lot about your pastime. Do
you like to watch films? I think you do. Many children are fond of
watching films. It is their hobby. So I have a small present for you. We are
going to watch one video after that you must to sum up and say what
hobbies kids like.
Slide 19
III. Підведення підсумків, домашнє завдання.
Teacher: What have we learned today? Did you like the lesson? I thank
you for your work during the lesson. At home I want that you make me
a story about your hobbies. You should bring us some pictures in order to
see what hobbies do you like.
Slide 20

More Related Content

Similar to 262

Методичний посібник Have fun with grammar
Методичний посібник Have fun with grammarМетодичний посібник Have fun with grammar
Методичний посібник Have fun with grammarLenaK13
 
The first lesson ukraine begins with you
The first lesson ukraine begins with youThe first lesson ukraine begins with you
The first lesson ukraine begins with youNikolay Shaygorodskiy
 
Іван Франко «Лисичка і журавель
Іван Франко «Лисичка і журавельІван Франко «Лисичка і журавель
Іван Франко «Лисичка і журавельКовпитська ЗОШ
 
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класіОксана Кикоть
 
Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...
Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...
Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...alenkagg
 
Звіт кафедри іноземних мов 2017
Звіт кафедри іноземних мов 2017Звіт кафедри іноземних мов 2017
Звіт кафедри іноземних мов 2017Nazarii Ivakhiv
 
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіРозробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіYulia Novichenko
 
Ukrajinska mova-2-klas-kovalenko-2019-1
Ukrajinska mova-2-klas-kovalenko-2019-1Ukrajinska mova-2-klas-kovalenko-2019-1
Ukrajinska mova-2-klas-kovalenko-2019-1kreidaros1
 
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняконспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняAndrey Goroshko
 
7 англ плахотник_мартинова_2001_укр
7 англ плахотник_мартинова_2001_укр7 англ плахотник_мартинова_2001_укр
7 англ плахотник_мартинова_2001_укрAira_Roo
 

Similar to 262 (20)

Методичний посібник Have fun with grammar
Методичний посібник Have fun with grammarМетодичний посібник Have fun with grammar
Методичний посібник Have fun with grammar
 
272
272272
272
 
8.docx
8.docx8.docx
8.docx
 
576,23.doc
576,23.doc576,23.doc
576,23.doc
 
The first lesson ukraine begins with you
The first lesson ukraine begins with youThe first lesson ukraine begins with you
The first lesson ukraine begins with you
 
Іван Франко «Лисичка і журавель
Іван Франко «Лисичка і журавельІван Франко «Лисичка і журавель
Іван Франко «Лисичка і журавель
 
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
 
24.03.2024.1.doc24.03.2024.1.doc24.03.2024.1.doc
24.03.2024.1.doc24.03.2024.1.doc24.03.2024.1.doc24.03.2024.1.doc24.03.2024.1.doc24.03.2024.1.doc
24.03.2024.1.doc24.03.2024.1.doc24.03.2024.1.doc
 
Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...
Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...
Ефективність використання ігрових прийомів під час вивчення нового лексичного...
 
Звіт кафедри іноземних мов 2017
Звіт кафедри іноземних мов 2017Звіт кафедри іноземних мов 2017
Звіт кафедри іноземних мов 2017
 
випускной 2014р.
випускной 2014р. випускной 2014р.
випускной 2014р.
 
випускной 2014р.
випускной 2014р. випускной 2014р.
випускной 2014р.
 
випускной 2014р.
випускной 2014р. випускной 2014р.
випускной 2014р.
 
Портфоліо вчителя початкових класів Лавринович Ольги Михайлівни
Портфоліо вчителя початкових класів Лавринович Ольги МихайлівниПортфоліо вчителя початкових класів Лавринович Ольги Михайлівни
Портфоліо вчителя початкових класів Лавринович Ольги Михайлівни
 
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіРозробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класі
 
Ukrajinska mova-2-klas-kovalenko-2019-1
Ukrajinska mova-2-klas-kovalenko-2019-1Ukrajinska mova-2-klas-kovalenko-2019-1
Ukrajinska mova-2-klas-kovalenko-2019-1
 
Посібник
Посібник Посібник
Посібник
 
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняконспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
 
143
143143
143
 
7 англ плахотник_мартинова_2001_укр
7 англ плахотник_мартинова_2001_укр7 англ плахотник_мартинова_2001_укр
7 англ плахотник_мартинова_2001_укр
 

More from ssusera012b0 (20)

276
276276
276
 
275
275275
275
 
274
274274
274
 
273
273273
273
 
273
273273
273
 
271
271271
271
 
270
270270
270
 
269
269269
269
 
268
268268
268
 
268
268268
268
 
267
267267
267
 
267
267267
267
 
266
266266
266
 
265
265265
265
 
264
264264
264
 
263
263263
263
 
263
263263
263
 
262
262262
262
 
261
261261
261
 
261
261261
261
 

Recently uploaded

О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяAdriana Himinets
 
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»tetiana1958
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»tetiana1958
 
Хімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 класХімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 класkrementsova09nadya
 
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняР.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняAdriana Himinets
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfssuser54595a
 
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...JurgenstiX
 

Recently uploaded (10)

О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
 
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
 
Хімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 класХімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 клас
 
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
 
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняР.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
 
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptxЇї величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
 
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
 
Віртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptx
Віртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptxВіртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptx
Віртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptx
 

262

  • 1. 5 клас Тема уроку: Хобі та інтереси. Мета уроку: практична- практикувати учнів у вживанні лексики за темою уроку << Хобі та інтереси >> 4-рьох видів мовленнєвої діяльності з використанням методів інтерактивного навчання. Розвиваюча: розвивати мовну здогадку , навички говоріння, аудіювання, читання та письма, вміння узагальнювати, фонемаматичний слух та вміння співпрацювати в групі. Освітня: розширити знання учнів з поняття << хобі >>. Виховна: виховувати прагнення з користю проводити вільний час, збагачуючи себе новими знаннями та життєвим досвідом. Тип уроку: комбінований. Метод уроку: інтерактивний (<< мікрофон >>, метод проектів, робота в групах), мультимедійнокомунікативний. Обладнання: • Карп`юк О.Д. Англійська мова: Підручник для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів(Unit 2,Lesson 2)-Тернопіль «Видавництво Астон», 2013; • Р.З. для підручника,Тернопіль « Лібра Терра », 2013; • аудіододаток до підручника програма: Англійська мова1-8 кл «Веселий вчитель»; • ноутбук, картки з ілюстраціями;
  • 2. • мультимедійна дошка , створена вчителем презентація; • http://www.youtube.com/watch?v=M6CAudDUnzk. Перебіг уроку I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення 1. Привітання Teacher: Good morning, dear children. I am glad to see you again. The weather is not so good today but I see that you are in a good mood, aren’t you? Slide 2 Pupils: Yes, we are. We are in a good mood, We are in a good mood. Yes, that’s true We are in a good mood And what about you ? Teacher: I’m in a good mood too. 2. Повідомлення теми та мети уроку. Teacher: Today we are going to speak, to read, to watch video films and to do a lot of tasks on the computers. And now let’s guess what the topic of our lesson is.
  • 3. Slide 3 Teacher: A hobby is what you can and like doing when you have free time Slide 4 There are different kinds of hobbies. (Slide 5) Martial Arts (Slide 6) Gymnastics (Slide 7) Football (Slide 8) Dancing (Slide 9) Collecting Teacher: Why do we need hobbies? Pupils: Hobbies help people to relax. They entertain and give us pleasure. You do something you enjoy doing. When we have a hobby our life becomes more interesting. Teacher: What is the topic of the lesson? Slide 10 Pupils: The topic of the lesson is ”Hobbies’’. Teacher → pupils: And what are your hobbies? 1. What is your favourite hobby? 2. Do you like to listen to music? 3. Do you like to go to the theatre?
  • 4. 4. Do you like to play computer games? 5. Do you like sports and games? II. Основна частина уроку. 1.Vocabulary work. Робота з комп’ютерною програмою «Веселий учитель» ( English plus 1s Pareto Lexicon) 1) Озвучити слова в автоматичному режимі: aerobics, camera, cartoon, choir, fair, coin, stamp, interested. Прослухайте слово, натисніть “ Запис’’, повторіть слово, потім натисніть “Перевірка”. 2) Прослухайте слова и виберіть правильну картинку. fair – ярмарок coin – монета stamp – печатка, марка interested – зацікавлений choir – хор Додаток 1 3) Виберіть англійське слово з лівого списку, а потім клацніть на переклад з правої таблиці. cartoon фотокамера, кінокамера fair мультфільм coin зацікавлений camera аеробіка aerobics печатка, марка
  • 5. stamp хор interested монета choir ярмарок 4) Правопис слів. Учні запам’ятовують слова, а потім вони повинні правельно їх написати. Choir, aerobics, fair, interested, cartoon, stamp, coin, camera. 2. Relaxation: Slide 11 Teacher: Singing is a hobby too. Let’s relax and sing ”Luka’s Rap’’ ex.5 p.52 3. Reading ex.1 p. 58 1) Pre-Reading Answer the questions. What are unusual hobbies? Can you name your unusual hobbies? 2) Reading. Read and name the boy’s “unusual hobbies’’. 3) Post-Reading Activities Slide 12 Say if the sentences are true or false: 1. Olena is at her School Hobby Fair.- (Oleh) 2. Petro collects stamps and coins. - ( Rocks ) 3. Borys makes cartoons. + 4. His new cartoon is called Pencil Box. – (Pencil Man) 5. Cartoon has got 2000 drawings. + 6. Borys uses his computer. +
  • 6. 4. “Unusual Hobbies’’ (Slides 13-16) Comments on the slides. (SLIDE 13) – Extreme (SLIDE 14) – Drawings on the sand (SLIDE 15) – Microminiatures (SLIDE 16) – Sculptures 5. Physical relaxation “Hands up, hands down, Shake your hands And turn around. Hands up, hands down, Shake your hands And sit down!” 6. Say what games the children play at the sports grounds and what musical instrumentssome of them play after classes. Ex.4p.59 Example: Mary and Tom (table tennis) Mary and Tom play table tennis. 1. The children ( volleyball ) 2. Mary (piano) 3. Nelly and Victor (badminton) 4. Caroline (basketball)
  • 7. 5. The boys (hockey) Slide 17 7. Speaking (group work) W.B. Ex.8 p.29 Complete the dialogue with the words from the box. plays, like, does(2x), do not, does not A: What do you do on holiday? B: Well I like swimming. A: And your friend like swimming? B: No he . He can not swim. He does not like the sea. A: What he do? B: He reads and takes photos. A: Do you musical instrument? B: No I .But my friend the guitar. Slide 18 8. Writing The work on the cards. Hobby Like Don’t like Watching TV Painting Watching cartoons
  • 8. Playing computer games Drawing Listening to music Making photographs 9. Speaking “My hobby”. Teacher: Oleh Kryvoshapko visited his school Hobby Fair and we are at our Form Hobby Fair today. We can learn a lot about your likes and interests. Who will start? Pupil 1: Hello! My name is Maria. I like dancing and painting. Pupil 2: Hi! My name is Artem. My hobby is sports. I like cycling. Pupil 3: Hello! My name is Anastasia. I am fond of cooking. I often help my mother in the kitchen. Pupil 4: Hi! My name is Nazar. My hobby is music. I am fond of the guitar. 10. Reflection Teacher: Thank you children. We’ve learned a lot about your pastime. Do you like to watch films? I think you do. Many children are fond of watching films. It is their hobby. So I have a small present for you. We are going to watch one video after that you must to sum up and say what hobbies kids like. Slide 19 III. Підведення підсумків, домашнє завдання.
  • 9. Teacher: What have we learned today? Did you like the lesson? I thank you for your work during the lesson. At home I want that you make me a story about your hobbies. You should bring us some pictures in order to see what hobbies do you like. Slide 20