Вчитель англійської мови КЗО «СЗШ № 132» ДМР
Майстренко Олена Борисівна
ПЛАН УРОКУ
ТЕМА: «Life At Home»
Підтема: «Моя квартира» (слайд № 1)
Мета:
- навчальна: презентувати граматичний і лексичний матеріал за темою,
практикувати мовні засоби за темою, формувати навички вживання
лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й
усного монологічного та діалогічного мовлення;
- розвивальна: вчити уважно стежити за презентованою інформацією,
ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати
готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати мовну
здогадку, різні типи пам’яті –слухову, зорову, увагу, уяву, вчити працювати у
парі, логічно висловлювати думку;
- виховна: виховувати уміння концентруватися, слухати інших, формувати
доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки за темою «Мій дім.
Квартира», обладнання для гри
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
2. Повідомлення теми та мети уроку
3. Введення в іншомовну атмосферу
(робота над прислів’ями – слайд № 2-4)
ІІ. Основна частина уроку
1.Повторення та активізація ЛО теми
1. Учні повторюють слова за учителем хором, потім
індивідуально ( слайд № 5)
2. Робота з підручником (Впр.3 с.95)
Учні знаходять в кросворді заховані слова і називають їх
( слайд № 6,7)
3. Учні дивляться відеоролик і називають слова по темі уроку,
які побачили (kitchen, hall, bed…) (слайд № 8-відеоролік)
4. Вчитель роздає картки із завданнями. Учні повинні знайти
зайве слово (слайд №9)
2.Повторення граматичного матеріалу
1. Учні повторюють за вчителем прийменники та
розповідають вірш (слайд № 10)
2. Гра «Where is the bear?» Робота в парах. (слайд № 11)
3. Подання тексту для читання
1. Робота з підручником. (Впр.4 с.95)
Учитель викликає по черзі учнів, які читають по одному
реченню, потім перекладають його. (слайд № 12)
2. Відповідають на запитання по тексту у робочому зошиті
(Впр.2 с.71)
3. Малюють кімнату по тексту із підручника. Потім
розповідають про неї.
4. Фізична та мовна розминка
Учні співають пісню та повторюють рухи за вчителем.
(відеоролик) (слайд № 13)
5. Розвиток умінь діалогічного мовлення
Учні в парах відтворюють діалог англійською мовою.
(слайд № 14)
6. Аудіювання
Учитель пропонує прослухати розповідь мишеняти про свій
будинок і дати відповіді на запитання. (відеоролик) (слайд № 15)
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання (Впр.5 с.95). Написати 5 речень про
свою кімнату.
2. Підведення підсумків уроку.
1. Гра «Бінго». Учитель розбиває клас на групи, кожна
група получає картку з малюнками, які назве учитель: chair,
wardrobe, sofa, bed…. Переможе група, яка закриє всі малюнки.
(слайд № 16)
2. Пісня «Welcome to my house» (відеоролик) (слайд № 17)
Учні співають пісню.
3. Thank you for your attention! The lesson is over. Good-bye!
(слайд № 18)

план уроку

  • 1.
    Вчитель англійської мовиКЗО «СЗШ № 132» ДМР Майстренко Олена Борисівна ПЛАН УРОКУ ТЕМА: «Life At Home» Підтема: «Моя квартира» (слайд № 1) Мета: - навчальна: презентувати граматичний і лексичний матеріал за темою, практикувати мовні засоби за темою, формувати навички вживання лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного та діалогічного мовлення; - розвивальна: вчити уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати мовну здогадку, різні типи пам’яті –слухову, зорову, увагу, уяву, вчити працювати у парі, логічно висловлювати думку; - виховна: виховувати уміння концентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки за темою «Мій дім. Квартира», обладнання для гри ХІД УРОКУ І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення 1. Привітання 2. Повідомлення теми та мети уроку 3. Введення в іншомовну атмосферу (робота над прислів’ями – слайд № 2-4) ІІ. Основна частина уроку 1.Повторення та активізація ЛО теми 1. Учні повторюють слова за учителем хором, потім індивідуально ( слайд № 5) 2. Робота з підручником (Впр.3 с.95) Учні знаходять в кросворді заховані слова і називають їх ( слайд № 6,7) 3. Учні дивляться відеоролик і називають слова по темі уроку, які побачили (kitchen, hall, bed…) (слайд № 8-відеоролік) 4. Вчитель роздає картки із завданнями. Учні повинні знайти зайве слово (слайд №9)
  • 2.
    2.Повторення граматичного матеріалу 1.Учні повторюють за вчителем прийменники та розповідають вірш (слайд № 10) 2. Гра «Where is the bear?» Робота в парах. (слайд № 11) 3. Подання тексту для читання 1. Робота з підручником. (Впр.4 с.95) Учитель викликає по черзі учнів, які читають по одному реченню, потім перекладають його. (слайд № 12) 2. Відповідають на запитання по тексту у робочому зошиті (Впр.2 с.71) 3. Малюють кімнату по тексту із підручника. Потім розповідають про неї. 4. Фізична та мовна розминка Учні співають пісню та повторюють рухи за вчителем. (відеоролик) (слайд № 13) 5. Розвиток умінь діалогічного мовлення Учні в парах відтворюють діалог англійською мовою. (слайд № 14) 6. Аудіювання Учитель пропонує прослухати розповідь мишеняти про свій будинок і дати відповіді на запитання. (відеоролик) (слайд № 15) ІІІ. Заключна частина уроку 1. Домашнє завдання (Впр.5 с.95). Написати 5 речень про свою кімнату. 2. Підведення підсумків уроку. 1. Гра «Бінго». Учитель розбиває клас на групи, кожна група получає картку з малюнками, які назве учитель: chair, wardrobe, sofa, bed…. Переможе група, яка закриє всі малюнки. (слайд № 16) 2. Пісня «Welcome to my house» (відеоролик) (слайд № 17) Учні співають пісню. 3. Thank you for your attention! The lesson is over. Good-bye! (слайд № 18)