SlideShare a Scribd company logo
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ЖОВТНЕВОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
    Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 97




                Відкритий урок
                  з теми:
      День народження
                    в 2 класі


                        Розробила:
                         Вчитель англійської мови
                         Фролова Людмила Миколаївна




                  м. Кривий Ріг
План – конспект уроку № 42 в 2 класі
Тема: Іграшки.
Підтема: День народження.
Цілі уроку:
Практична:
     практикувати учнів у вживанні слів та виразів з теми «День народження»;
     ввести вираз класного вжитку “Raise your hands”;
     відпрацювати структури “What a …!” та “I like it” у діалогічному мовленні;
     повторити абетку;
     тренувати учнів у читанні віршів напам’ять та виконанні пісень англійською
     мовою.
Освітня:
розширювати освітній кругозір учнів з вживання слів та виразів з теми «День
народження».
Розвиваюча:
     розвивати навички зв’язного мовлення учнів;
     удосконалювати фонетичні та лексичні навички;
     розвивати уміння діалогічного мовлення;
     розвивати навички читання та письма;
     розвивати пам'ять, увагу, мислення учнів.
Виховна:
     виховувати в учнів культуру спілкування англійською мовою;
     виховувати повагу до англійських традицій;
     виховувати почуття колективізму.
Обладнання:
Підручник, англійська абетка, картки з буквами, малюнок торту, паперові свічки,
опорні схеми, фарби, іграшковий ведмедик, картки з ЛО.
                             Схематичний план уроку.
І Організаційна частина уроку.
  1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
  2. Мовна розминка. Пісня “Happy Birthday”
ІІ Основна частина уроку.
  1. Фонетична зарядка. Гра “Name the letter”.
  2. Перевірка домашнього завдання.
     1) Перевірка засвоєння нових ЛО:
а) гра “Show me …”;
          б) гра в парах “What is it?”
       2) Читання тексту. Гра “Перекладач”.
       3) Декламування віршів напам’ять.
  3.   Фізкультхвилинка.
  4.   Подання нового мовного матеріалу.
       1) Введення нових ЛО.
       2) Читання діалогу за вчителем.
       3) Контроль розуміння. Гра “Find the sentence”.
       4) Розігрування сценки святкування дня народження.
  5.   Письмо. Гра “A Zoo”
  6.   Пісня “The ABC Song”
ІІІ Заключна частина уроку.
  1. Пояснення домашнього завдання.
  2. Підведення підсумків уроку.
  3. Завершення уроку.

                                         Хід уроку.
І Організаційна частина уроку.
  1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
  T: Stand up, please! Good morning, children!
  Учні вітають вчителя віршем “Good morning”.
  T: Sit down. Let’s start our lesson. Today’s topic is “Birthday”.
  Тема нашого уроку «День народження». На минулому уроці ми закінчили вивчати
  всі англійські букви. Як ви вважаєте, хто у нас сьогодні іменинник?
  Р: Англійський алфавіт.
  T: You are right. Ви праві “The English Alphabet”, який приїхав до нас в гості на
  поїзді. Однак по дорозі загубились маленькі букви. Для того, щоб паровозик зміг
  поїхати далі, нам потрібно знайти букви та посадити їх в потрібні вагончики.
  Діти, що ви звичайно роблять на дні народженні?
  P: Грають, танцюють, дарують подарунки, співають, спілкуються.
  T: Today we shall play, recite poems , dance, sing songs.
  2. Мовна розминка. Пісня “Happy Birthday”.
  T: Let’s sing song “Happy Birthday”.
ІІ Основна частина уроку.
  1. Фонетична зарядка. Гра “Name the letter”.
T: Look at the blackboard. Here you can see a cake with the candles.
  Вам потрібно вибрати свічку будь-якого кольору, прочитати на зворотному боці
  звук і назвати відповідну букву (i, m, n, o, r, z, s, v, t).
  Who will be the first? Raise your hands! What is your favourite colour? Take the candle!
  2. Перевірка домашнього завдання.
     1) Перевірка засвоєння нових ЛО:
        а) гра “Show me …”
 T: Давайте повторимо слова, які ми вивчили на мину лому уроці. Приготуйте свої
малюнки. Let’s play а game “Show me”. ( Вчитель називає слово, діти показують
відповідний малюнок.)
        б) гра в парах “What is it?”
 P1: показує малюнок і запитує: What is it?
P2: What a nice cake!
     2) Читання тексту. Гра “Перекладач”.
     T: Open your books at page 89. Let’s read the text and play a game “ Translator”.
     (Один учень читає, інший перекладає речення.)
     3) Декламування віршів напам’ять.
     Т: Ми з вами вже знайшли 9 букв, які загубились. Для того, щоб знайти наступні
     букви, потрібно розповісти віршики, присвячені цим буквам. Who wants to recite
     a poem? Raise your hands? ( Учні за бажанням декламують вірші, присвячені
     буквам a, с, d, е, h, p, u, w, x).
  3. Фізкультхвилинка. “Show a letter”.
  T: I think you are tired a little. Stand up, please. Let’s do some exercises and play the
  game “Show a letter”.
  (Учні під музику показують різні букви: T, P, R, F, I, L, J, C, O, Y, X).
  4. Подання нового мовного матеріалу.
     1) Введення нових ЛО.
     T: Now open your books at page 90.Look at the pictures, listen and repeat. Paints-
     Jack-in the box – Open and see! Учні розглядають малюнки на с. 90 і повторюють
     слова за вчителем).
     Look at the paints. Name the colours. (Учні називають кольори).
     2) Читання діалогу.
     T: Look, listen and repeat the dialogue. (Учні читають діалог за вчителем).
     3) Контроль розуміння. Гра “Find the sentence”.
     T: Let’s play a game. I read the sentence in Ukrainian. You find it quickly in the
     dialogue. Джек-стрибунець. Що в коробці? Цей подарунок для тебе. Відкрий і
     побачиш. Мені він подобається.
4) Розігрування сценки.
     T: Let’s act out the birthday party. Pair work.
     ( Учні в парах розігрують сценку за зразком).
  5. Письмо. Гра “A Zoo”
  T: Let’s find the rest letters. Давайте знайдемо інші букви англійського алфавіту.
  Вони побігли до зоопарку. Look at the pictures. Whom can you see?
  Ps: A giraffe and a monkey.
  T: Вони допоможуть нам знайти зугублені букви.У жирафа довга шия, тож він буде
  шукати букви вгорі. У мавпи довгий хвостик, тому вона шукатиме букви внизу.
  Вам потрібно виписати високі букви біля жирафу, a букви з хвостиком - біля мавпи.
  (Учні виписують букви b, g, q, l, f, y, k, j в потрібних місцях).
  T: Пасажири всі в вагонах.
  Більш немає вільних місць.
  Нам горить зелене світло.
  Можна їхати вперед!
  6. Пісня “The ABC Song”
  T: Let’s sing “The ABC Song”.
ІІІ Заключна частина уроку.
  1. Пояснення домашнього завдання.
  T: Open your day-books and write down your home task.
  Вивчити нові слова на с. 90 та принести листівку-вітання з днем народження.
  2. Підведення підсумків уроку.
  Т: Вам сподобався урок? Що найбільш запам’яталось вам сьогодні на уроці? На
  початку уроку ви сказали, що на день народження дарують подарунки. Ви всі
  сьогодні старанно працювали, тому я вам подарую маленький паровозик з
  англійським алфавітом.
  3. Завершення уроку.
  Т: Stand up. The lesson is over. Thank you. Good-bye.
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народження

More Related Content

What's hot

виховний захід толерантність
виховний захід толерантністьвиховний захід толерантність
виховний захід толерантність
Svetlana Snezhka
 
Застосування методів критичного мислення в початковій школі на уроках українс...
Застосування методів критичного мислення в початковій школі на уроках українс...Застосування методів критичного мислення в початковій школі на уроках українс...
Застосування методів критичного мислення в початковій школі на уроках українс...
maklicey
 
«Причини невисокої якості знань учнів і шляхи їх подолання»
«Причини  невисокої якості знань учнів і шляхи їх подолання» «Причини  невисокої якості знань учнів і шляхи їх подолання»
«Причини невисокої якості знань учнів і шляхи їх подолання»
sasha884
 
Орієнтовані вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів з природн...
Орієнтовані вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів з природн...Орієнтовані вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів з природн...
Орієнтовані вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів з природн...
tcherkassova2104
 
ТЕМА 6. КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНА РОБОТА ЯК СКЛАДОВА ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ
ТЕМА 6. КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНА РОБОТА ЯК СКЛАДОВА ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯТЕМА 6. КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНА РОБОТА ЯК СКЛАДОВА ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ
ТЕМА 6. КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНА РОБОТА ЯК СКЛАДОВА ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ
Інститут післядипломної педагогічної освіти КУБГ
 
Діловодство у ЗЗСО.pptx
Діловодство у ЗЗСО.pptxДіловодство у ЗЗСО.pptx
Діловодство у ЗЗСО.pptx
Назарій Середа
 
Українська мова. Тестові завдання. 4 клас
Українська мова. Тестові завдання. 4 класУкраїнська мова. Тестові завдання. 4 клас
Українська мова. Тестові завдання. 4 клас
Ковпитська ЗОШ
 
Наказ про випуск учнів 11-х класів
Наказ про випуск учнів 11-х класівНаказ про випуск учнів 11-х класів
Наказ про випуск учнів 11-х класів
ТЗОШ №16 ім.В.Левицького
 
Фізкультхвилинки для учнів початкових класів (посібник)
Фізкультхвилинки для учнів початкових класів (посібник) Фізкультхвилинки для учнів початкових класів (посібник)
Фізкультхвилинки для учнів початкових класів (посібник)
Ковпитська ЗОШ
 
інтегрований урок перезентація до семінару
інтегрований урок перезентація до семінаруінтегрований урок перезентація до семінару
інтегрований урок перезентація до семінару
Anastasia Timoschuk
 
Уроки зв'язного мовлення у 3 класі
Уроки зв'язного мовлення у 3 класіУроки зв'язного мовлення у 3 класі
Уроки зв'язного мовлення у 3 класі
zologym
 
Узгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями. 3 клас
Узгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями. 3 класУзгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями. 3 клас
Узгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями. 3 клас
Ковпитська ЗОШ
 
Урок 23 для 3 класу - Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цита...
Урок 23 для 3 класу - Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цита...Урок 23 для 3 класу - Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цита...
Урок 23 для 3 класу - Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цита...
VsimPPT
 
Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ
Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШФормувальне оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ
Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ
ssuserea2612
 
інноваційні технології навчання
інноваційні технології навчанняінноваційні технології навчання
інноваційні технології навчання
irikostrovec
 
Журнал чергового класу
Журнал чергового класуЖурнал чергового класу
Журнал чергового класу
Alla Kolosai
 
Самопрезентація Лугова О Г
Самопрезентація Лугова О ГСамопрезентація Лугова О Г
Самопрезентація Лугова О Г
BondarVita
 
Навчальний план на 2022- 2023 (2).docx
Навчальний план на 2022- 2023 (2).docxНавчальний план на 2022- 2023 (2).docx
Навчальний план на 2022- 2023 (2).docx
ssuser58a979
 
Т.Зінкевич-Євстігнєєва. Казкотерапія
Т.Зінкевич-Євстігнєєва. КазкотерапіяТ.Зінкевич-Євстігнєєва. Казкотерапія
Т.Зінкевич-Євстігнєєва. Казкотерапія
Інститут післядипломної педагогічної освіти КУБГ
 
рекомендації для вчителя. який працює з дітьми з ооп ...
рекомендації для вчителя. який працює з дітьми з ооп                         ...рекомендації для вчителя. який працює з дітьми з ооп                         ...
рекомендації для вчителя. який працює з дітьми з ооп ...
Александр Дрон
 

What's hot (20)

виховний захід толерантність
виховний захід толерантністьвиховний захід толерантність
виховний захід толерантність
 
Застосування методів критичного мислення в початковій школі на уроках українс...
Застосування методів критичного мислення в початковій школі на уроках українс...Застосування методів критичного мислення в початковій школі на уроках українс...
Застосування методів критичного мислення в початковій школі на уроках українс...
 
«Причини невисокої якості знань учнів і шляхи їх подолання»
«Причини  невисокої якості знань учнів і шляхи їх подолання» «Причини  невисокої якості знань учнів і шляхи їх подолання»
«Причини невисокої якості знань учнів і шляхи їх подолання»
 
Орієнтовані вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів з природн...
Орієнтовані вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів з природн...Орієнтовані вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів з природн...
Орієнтовані вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів з природн...
 
ТЕМА 6. КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНА РОБОТА ЯК СКЛАДОВА ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ
ТЕМА 6. КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНА РОБОТА ЯК СКЛАДОВА ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯТЕМА 6. КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНА РОБОТА ЯК СКЛАДОВА ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ
ТЕМА 6. КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНА РОБОТА ЯК СКЛАДОВА ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ
 
Діловодство у ЗЗСО.pptx
Діловодство у ЗЗСО.pptxДіловодство у ЗЗСО.pptx
Діловодство у ЗЗСО.pptx
 
Українська мова. Тестові завдання. 4 клас
Українська мова. Тестові завдання. 4 класУкраїнська мова. Тестові завдання. 4 клас
Українська мова. Тестові завдання. 4 клас
 
Наказ про випуск учнів 11-х класів
Наказ про випуск учнів 11-х класівНаказ про випуск учнів 11-х класів
Наказ про випуск учнів 11-х класів
 
Фізкультхвилинки для учнів початкових класів (посібник)
Фізкультхвилинки для учнів початкових класів (посібник) Фізкультхвилинки для учнів початкових класів (посібник)
Фізкультхвилинки для учнів початкових класів (посібник)
 
інтегрований урок перезентація до семінару
інтегрований урок перезентація до семінаруінтегрований урок перезентація до семінару
інтегрований урок перезентація до семінару
 
Уроки зв'язного мовлення у 3 класі
Уроки зв'язного мовлення у 3 класіУроки зв'язного мовлення у 3 класі
Уроки зв'язного мовлення у 3 класі
 
Узгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями. 3 клас
Узгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями. 3 класУзгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями. 3 клас
Узгодження прикметника з іменником у різних формах і за питаннями. 3 клас
 
Урок 23 для 3 класу - Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цита...
Урок 23 для 3 класу - Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цита...Урок 23 для 3 класу - Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цита...
Урок 23 для 3 класу - Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цита...
 
Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ
Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШФормувальне оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ
Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ
 
інноваційні технології навчання
інноваційні технології навчанняінноваційні технології навчання
інноваційні технології навчання
 
Журнал чергового класу
Журнал чергового класуЖурнал чергового класу
Журнал чергового класу
 
Самопрезентація Лугова О Г
Самопрезентація Лугова О ГСамопрезентація Лугова О Г
Самопрезентація Лугова О Г
 
Навчальний план на 2022- 2023 (2).docx
Навчальний план на 2022- 2023 (2).docxНавчальний план на 2022- 2023 (2).docx
Навчальний план на 2022- 2023 (2).docx
 
Т.Зінкевич-Євстігнєєва. Казкотерапія
Т.Зінкевич-Євстігнєєва. КазкотерапіяТ.Зінкевич-Євстігнєєва. Казкотерапія
Т.Зінкевич-Євстігнєєва. Казкотерапія
 
рекомендації для вчителя. який працює з дітьми з ооп ...
рекомендації для вчителя. який працює з дітьми з ооп                         ...рекомендації для вчителя. який працює з дітьми з ооп                         ...
рекомендації для вчителя. який працює з дітьми з ооп ...
 

Similar to конспект уроку в 2 класі з теми день народження

140
140140
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
Semenuk
 
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класахпроект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
Sergiy Sydoriv
 
Розробка уроку у 10 класі
Розробка уроку у 10 класіРозробка уроку у 10 класі
Розробка уроку у 10 класі
ekaterinapronoza
 
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
ekaterinapronoza
 
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Ковпитська ЗОШ
 
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слівПисьмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Ковпитська ЗОШ
 
українська мова
українська моваукраїнська мова
українська моваAndrey Goroshko
 
навчання грамоти і 1
навчання грамоти  і 1навчання грамоти  і 1
навчання грамоти і 1
iruska_38
 
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
Olesea_Moldovan
 
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Ковпитська ЗОШ
 
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класіОксана Кикоть
 
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
Aira_Roo
 
Автоматизація звука [с] в мовленні.
Автоматизація звука [с] в мовленні.Автоматизація звука [с] в мовленні.
Автоматизація звука [с] в мовленні.
Вікторія Смірнова
 
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласникамиКалендарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Ковпитська ЗОШ
 

Similar to конспект уроку в 2 класі з теми день народження (20)

140
140140
140
 
1
11
1
 
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
Узагальнення знань про слова що означають назви предмета
 
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класахпроект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
проект Nursery rhymes на уроках англійської мови в початкових класах
 
Розробка уроку у 10 класі
Розробка уроку у 10 класіРозробка уроку у 10 класі
Розробка уроку у 10 класі
 
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
 
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
 
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слівПисьмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
Письмо великої букви Т. Написання складів, слів і речень. Звуковий аналіз слів
 
1
11
1
 
українська мова
українська моваукраїнська мова
українська мова
 
171
171171
171
 
18.
18.18.
18.
 
навчання грамоти і 1
навчання грамоти  і 1навчання грамоти  і 1
навчання грамоти і 1
 
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
українська мова. усний курсю 1 клас. хорошковська о, палій н.
 
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
 
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
 
українська мова.Doc
українська мова.Docукраїнська мова.Doc
українська мова.Doc
 
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
6 англ плахотник_мартинова_2001_укр
 
Автоматизація звука [с] в мовленні.
Автоматизація звука [с] в мовленні.Автоматизація звука [с] в мовленні.
Автоматизація звука [с] в мовленні.
 
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласникамиКалендарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
 

More from Andrey Goroshko

відлуння афганських гір
відлуння афганських гірвідлуння афганських гір
відлуння афганських гірAndrey Goroshko
 
відділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у містівідділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у містіAndrey Goroshko
 
презентація клубноъ години
презентація клубноъ годинипрезентація клубноъ години
презентація клубноъ годиниAndrey Goroshko
 
презент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 клпрезент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 клAndrey Goroshko
 
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiyaImya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiyaAndrey Goroshko
 
спортивні кросворди
спортивні кросвордиспортивні кросворди
спортивні кросвордиAndrey Goroshko
 
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного вікузасоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного вікуAndrey Goroshko
 
планування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярівпланування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярівAndrey Goroshko
 
документ Microsoft office word 97 2003
документ Microsoft office word 97   2003документ Microsoft office word 97   2003
документ Microsoft office word 97 2003Andrey Goroshko
 

More from Andrey Goroshko (20)

3
33
3
 
5
55
5
 
4
44
4
 
2
22
2
 
1
11
1
 
план роботи 1
план роботи 1план роботи 1
план роботи 1
 
відлуння афганських гір
відлуння афганських гірвідлуння афганських гір
відлуння афганських гір
 
м
мм
м
 
01
0101
01
 
відділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у містівідділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у місті
 
кросворд
кросвордкросворд
кросворд
 
презентація клубноъ години
презентація клубноъ годинипрезентація клубноъ години
презентація клубноъ години
 
презент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 клпрезент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 кл
 
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiyaImya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
 
спортивні кросворди
спортивні кросвордиспортивні кросворди
спортивні кросворди
 
народні ігри
народні ігринародні ігри
народні ігри
 
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного вікузасоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
 
планування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярівпланування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярів
 
документ Microsoft office word 97 2003
документ Microsoft office word 97   2003документ Microsoft office word 97   2003
документ Microsoft office word 97 2003
 
шкт
шктшкт
шкт
 

конспект уроку в 2 класі з теми день народження

  • 1. ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ЖОВТНЕВОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 97 Відкритий урок з теми: День народження в 2 класі Розробила: Вчитель англійської мови Фролова Людмила Миколаївна м. Кривий Ріг
  • 2. План – конспект уроку № 42 в 2 класі Тема: Іграшки. Підтема: День народження. Цілі уроку: Практична: практикувати учнів у вживанні слів та виразів з теми «День народження»; ввести вираз класного вжитку “Raise your hands”; відпрацювати структури “What a …!” та “I like it” у діалогічному мовленні; повторити абетку; тренувати учнів у читанні віршів напам’ять та виконанні пісень англійською мовою. Освітня: розширювати освітній кругозір учнів з вживання слів та виразів з теми «День народження». Розвиваюча: розвивати навички зв’язного мовлення учнів; удосконалювати фонетичні та лексичні навички; розвивати уміння діалогічного мовлення; розвивати навички читання та письма; розвивати пам'ять, увагу, мислення учнів. Виховна: виховувати в учнів культуру спілкування англійською мовою; виховувати повагу до англійських традицій; виховувати почуття колективізму. Обладнання: Підручник, англійська абетка, картки з буквами, малюнок торту, паперові свічки, опорні схеми, фарби, іграшковий ведмедик, картки з ЛО. Схематичний план уроку. І Організаційна частина уроку. 1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку. 2. Мовна розминка. Пісня “Happy Birthday” ІІ Основна частина уроку. 1. Фонетична зарядка. Гра “Name the letter”. 2. Перевірка домашнього завдання. 1) Перевірка засвоєння нових ЛО:
  • 3. а) гра “Show me …”; б) гра в парах “What is it?” 2) Читання тексту. Гра “Перекладач”. 3) Декламування віршів напам’ять. 3. Фізкультхвилинка. 4. Подання нового мовного матеріалу. 1) Введення нових ЛО. 2) Читання діалогу за вчителем. 3) Контроль розуміння. Гра “Find the sentence”. 4) Розігрування сценки святкування дня народження. 5. Письмо. Гра “A Zoo” 6. Пісня “The ABC Song” ІІІ Заключна частина уроку. 1. Пояснення домашнього завдання. 2. Підведення підсумків уроку. 3. Завершення уроку. Хід уроку. І Організаційна частина уроку. 1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку. T: Stand up, please! Good morning, children! Учні вітають вчителя віршем “Good morning”. T: Sit down. Let’s start our lesson. Today’s topic is “Birthday”. Тема нашого уроку «День народження». На минулому уроці ми закінчили вивчати всі англійські букви. Як ви вважаєте, хто у нас сьогодні іменинник? Р: Англійський алфавіт. T: You are right. Ви праві “The English Alphabet”, який приїхав до нас в гості на поїзді. Однак по дорозі загубились маленькі букви. Для того, щоб паровозик зміг поїхати далі, нам потрібно знайти букви та посадити їх в потрібні вагончики. Діти, що ви звичайно роблять на дні народженні? P: Грають, танцюють, дарують подарунки, співають, спілкуються. T: Today we shall play, recite poems , dance, sing songs. 2. Мовна розминка. Пісня “Happy Birthday”. T: Let’s sing song “Happy Birthday”. ІІ Основна частина уроку. 1. Фонетична зарядка. Гра “Name the letter”.
  • 4. T: Look at the blackboard. Here you can see a cake with the candles. Вам потрібно вибрати свічку будь-якого кольору, прочитати на зворотному боці звук і назвати відповідну букву (i, m, n, o, r, z, s, v, t). Who will be the first? Raise your hands! What is your favourite colour? Take the candle! 2. Перевірка домашнього завдання. 1) Перевірка засвоєння нових ЛО: а) гра “Show me …” T: Давайте повторимо слова, які ми вивчили на мину лому уроці. Приготуйте свої малюнки. Let’s play а game “Show me”. ( Вчитель називає слово, діти показують відповідний малюнок.) б) гра в парах “What is it?” P1: показує малюнок і запитує: What is it? P2: What a nice cake! 2) Читання тексту. Гра “Перекладач”. T: Open your books at page 89. Let’s read the text and play a game “ Translator”. (Один учень читає, інший перекладає речення.) 3) Декламування віршів напам’ять. Т: Ми з вами вже знайшли 9 букв, які загубились. Для того, щоб знайти наступні букви, потрібно розповісти віршики, присвячені цим буквам. Who wants to recite a poem? Raise your hands? ( Учні за бажанням декламують вірші, присвячені буквам a, с, d, е, h, p, u, w, x). 3. Фізкультхвилинка. “Show a letter”. T: I think you are tired a little. Stand up, please. Let’s do some exercises and play the game “Show a letter”. (Учні під музику показують різні букви: T, P, R, F, I, L, J, C, O, Y, X). 4. Подання нового мовного матеріалу. 1) Введення нових ЛО. T: Now open your books at page 90.Look at the pictures, listen and repeat. Paints- Jack-in the box – Open and see! Учні розглядають малюнки на с. 90 і повторюють слова за вчителем). Look at the paints. Name the colours. (Учні називають кольори). 2) Читання діалогу. T: Look, listen and repeat the dialogue. (Учні читають діалог за вчителем). 3) Контроль розуміння. Гра “Find the sentence”. T: Let’s play a game. I read the sentence in Ukrainian. You find it quickly in the dialogue. Джек-стрибунець. Що в коробці? Цей подарунок для тебе. Відкрий і побачиш. Мені він подобається.
  • 5. 4) Розігрування сценки. T: Let’s act out the birthday party. Pair work. ( Учні в парах розігрують сценку за зразком). 5. Письмо. Гра “A Zoo” T: Let’s find the rest letters. Давайте знайдемо інші букви англійського алфавіту. Вони побігли до зоопарку. Look at the pictures. Whom can you see? Ps: A giraffe and a monkey. T: Вони допоможуть нам знайти зугублені букви.У жирафа довга шия, тож він буде шукати букви вгорі. У мавпи довгий хвостик, тому вона шукатиме букви внизу. Вам потрібно виписати високі букви біля жирафу, a букви з хвостиком - біля мавпи. (Учні виписують букви b, g, q, l, f, y, k, j в потрібних місцях). T: Пасажири всі в вагонах. Більш немає вільних місць. Нам горить зелене світло. Можна їхати вперед! 6. Пісня “The ABC Song” T: Let’s sing “The ABC Song”. ІІІ Заключна частина уроку. 1. Пояснення домашнього завдання. T: Open your day-books and write down your home task. Вивчити нові слова на с. 90 та принести листівку-вітання з днем народження. 2. Підведення підсумків уроку. Т: Вам сподобався урок? Що найбільш запам’яталось вам сьогодні на уроці? На початку уроку ви сказали, що на день народження дарують подарунки. Ви всі сьогодні старанно працювали, тому я вам подарую маленький паровозик з англійським алфавітом. 3. Завершення уроку. Т: Stand up. The lesson is over. Thank you. Good-bye.