2. Teмa: Sport Games.
Мета: навчальна:увести нові лексичні одиниці теми, формувати уміння вживати їх
у діалогічному і монологічному мовленні, удосконалювати навички аудіювання,
письма;
розвивальна: : розвивати мовлення, пам’ять, увагу, логічне мислення,
уміння аналізувати, синтезувати, порівнювати, узагальнювати, робити висновки;
виховна: виховувати бажання займатися спортом, інтерес до вивчення
англійської мови.
Обладнання: підручник, ноутбук, інтерактивна дошка, аудіозапис вірша «Sport»,
зображення слів теми, відеозаписи “If you happy and you know it”, “ 10. Let's Play -
Magic English – Disney – Sport”, картки для роботи у групах, картки з
транскрипційними знаками, таблиця з транскрипцією слів, зразком монологічного
мовлення, м’яч, плакат із зображенням Гуфі, іграшковий Мікі-Маус.
Хід уроку:
I. Початок уроку
1. Привітання.
- Good morning, children.
- Good morning, teacher.
I get up in the morning
Ready for the day.
Hello, hello, good morning!
What a lovely day!
2. Повідомлення теми та мети уроку. Уведення в іншомовну атмосферу.
Розвиток діалогічного мовлення.
- Dear boys and girls, today’s lesson will be unusual. During our lesson we shall
read, write, speak English, sing a song, do different interesting tasks and watch a cartoon.
Children, today we have a guest. Who is this? (Mickey Mouse) He asks us for help.
Let’s make acquaintance. (Сьогоднідо нас завітав гість. Він просить у нас допомоги.
Давайте познайомимосьз ним). Let’s play a dialogue. Dana and Maksim go to the
blackboard. Dana will act instead of Mickey.
-Hello!
-Hi!
-Whatis your name?
-My nameis Mickey Mouse .Whatis your name??
-My nameis …. Where do you live?
- I live in America. Where do you live?
- I live in … How old are you?
-I am ... How old are you?
-I am… How are you?
-I am fine, thankyou. How are you?
-I am fine, thankyou.
- Nice to meet you.
- Nice to meet you.
-Goodbye!
-Goodbye!
3. - Mickey told me, that his friend, Goofy, has a problem. He disappeared. Злий
чарівник (wizard) зачарував Гуффі. Міккі просить допомогти йому. Will you help
him? (Допоможемо йому?) Скажіть, а якими треба бути, щоб врятувати когось?
(Сильними, мужніми). Сьогодні ми будемо говорити про те, що робить нас
сильними та здоровими. Please, guess the topic of our lesson. Listen to the poem and try
to guess the meaning of some words. (Послухайте вірш. У ньому будуть слова, які ви
ще не знаєте англійською, але вони схожі на українські. Спробуйте відгадати їх
значення)
(Прослуховування запису вірша)
Sportis fun for girls and boys.
It’s much better then the toys.
You can sledge, and ski, and skate
And play snowballs with Kate.
You can swim and play football,
Hockey, tennis, basketball.
You can jump and you can run.
You can have a lot of fun.
- So, what words did you hear? Guess the topic of our lesson. (Sport). Щоб зняти
чари нам потрібно виконувати завдання. А оскільки наша тема «Спорт», чарівник
так зачаклував Гуффі, що зняти чари цією чарівною паличкою може лише той, хто
переможе у змагання. Тому ми сьогоднібудемо змагатися між 2 командами.
Об’єднаймось у команди.
3. Перевірка д/з. Гра «Знайди помилку»
Усе, що знайшов Міккі, - це пляшка з посланням від Плуто. Але Плуто боявся,
що це послання знайде хтось із його ворогів і зашифрував його. Прочитайте діалог у
командах, знайдіть помилки і випишіть букви, яких там не повинно було бути. Після
цього ви дізнаєтесь, що допоможе вам стати сильнішими і здоровішими, що
потрібно, щоб урятувати Гуффі.
Hey, girlss! Let’s pgo out and play team gameso.
I don’trike playing team games! I liket watching gartoons.
OK. Lat’s watch am cartoon. Then we cen play a game.
Hey, girlss! Let’s pgo out and play team gameso.
I don’trike playing team games! I liket watching gartoons.
OK. Lat’s watch am cartoon. Then we cen play a game.
__ __ __ __ __ __ __ __ __
- Що вийшло?(Sport game)
- Read the dialogue.
4. Фонетична розминка.
Щоб зняти чари, нам треба знати спортивніігри. Але ми не знаємо їх
англійською.
4. Отже, зараз ми вивчимо SportGames. А щоб правильно вимовляти ці слова,
повторимо спочаткузвуки.
Чи всі знаки транскрипції ви добрезапам’ятали? Do you know English sounds?
Name the sounds.
Хто швидше і правильніше назве усі звуки? Читайте словапо черзі. Тому, хто
не упорається, можедопомогти команда.
для 1 команди: [t],[b],[l],[n],[ʊ],[u:],[aʊ],[æ],[v],[ʃ].
для 2 команди: [d],[r],[g],[z],[b],[ʤ],[ei],[i:],[oi],[əʊ].
II. Основна частина уроку
2. Уведення нового лексичного матеріалу.
- Look at the picture and repeat after me. Only girls. Only boys. All together. This
row, repeat. All together. What is this?
3. Закріплення вивченого матеріалу.
- Перевіримо, як ви запам’ятали нові слова. У кожній команді по 2 учнів
виконуватимуть завдання. Переможець зніме чари.
А) Гра «Крокодил»
Show the game to the other team.
Guess the game.
B) Гра «Make the words»
- Make the words. Переставте літери, щоб утворились слова.
сeritck
tnenis
fotbalol
vebollally
bsakteabll
glfo
tbale sninet
tame
С) Гра «Match transcription withthe words»
And now read the words in transcription, guess аnd match with the words.
Прочитайте слова за допомогоютранскрипції. З’єднайтетранскрипцію з
потрібним словом.
[ʹvɒlɪbɔ:l]
[ʹbɑ:skɪtbɔ:l]
[ʹkrɪkɪt]
[spɔ:t]
[ti:m]
[gɒlf]
[geɪm]
[ʹfʋtbɔ:l]
[tenɪs]
golf
basketball
sport
volleyball
cricket
5. team
football
game
tennis
4. Гра «Шпигуни». Розвиток навички письма.
- Кожнийз членів команди стане «шпигуном». Ви по черзі підходите до тексту
(стільки разів, скільки потрібно), читаєте слово, запам’ятовуєте, повертаєтеся до
команди і диктуєте це слово наступному члену команди. Команди змагаються,
перемагає та група, яка закінчить роботу раніше і не зробить помилок (або зробить
менше за інших).
golf , basketball, sport, volleyball, cricket, team, football, game
5. Фізхвилинка
Are you happy that you opened 5 pictures?
Let’s go on. Sing the song and do the exercises.
If You are Happy and You Know It
If you're happy and you know it, clap your hands
If you're happy and you know it, clap your hands
If you're happy and you know it
Then you really ought to show it
If you're happy and you know it, clap your hands
If you're happy and you know it, stamp your feet
If you're happy and you know it, stamp your feet
If you're happy and you know it
Then you really ought to show it
If you're happy and you know it, stamp your feet
If you're happy and you know it, shout hooray
If you're happy and you know it, shout hooray
If you're happy and you know it
Then you really ought to show it
If you're happy and you know it, shout hooray!
If you're happy and you know it, do all three
If you're happy and you know it, do all three
If you're happy and you know it
Then you really ought to show it
If you're happy and you know it, do all three!
6. Розвиток діалогічного мовлення
- Запитайте у членів іншої команди, у що вони вміють, і у що люблять
грати. Кинь м’яч тому, до кого звертаєшся.
- Can you play …? (Yes, I can./ No, I can’t)
- Do you like to play…? (Yes, I do./ No, I don’t)
7. Розвиток монологічного мовлення
- Ми вже майже розчаклували Гуффі – з’явилось його обличчя. Давайте
представимось йому.
Розкажіть про себе та те, що ви любите.
My name is__________
I am_______________
I live in_____________
I have got a family_____
I can________________
6. I like to______________
I like to play__________
Плуто вдячний вам за порятунок. Він приготував для вас подарунок, a present.
This present is a cartoon. (Цей подарунок – мультик). The cartoon is in English. So we
need a translator – нам потрібен перекладач. Ira, please, come to me.
(Перегляд мультфільму).
III. Заключна частина
1. Home work
Pupils, open your dairies and write down your home task: ex. 1 p. 23 вивч. слова,запис у
словники, ех. 2 чит.
2. Summarizing
1. Підведення підсумків.
-What new words have you learnt today?
(Sport, tennis, table tennis, basketball, football)
- What sportdo you like bestof all?
I like tennis (table tennis, basketball, football) best of all.
(Вчитель готує плакат з назвами видів спорту, а діти наклеюють стіки зі
своїм ім’ям під улюбленим спортом.)
2. Виставленняоцінок.
You were very active at the lesson. That’s why you have such marks …