SlideShare a Scribd company logo
1 of 6
In der Deutschstunde
План – конспект уроку
за підручником Басай Н.П.
6 клас
Учитель Н.К.Чолпан
Тема:Шкільне життя
Підтема: На уроці німецької мови.
Мета.
Навчальна: повторити слова та вирази до теми «Школа», вивчені у
попередніх класах; активізувати вживання лексики aufschreiben, abschreiben,
aufmachen, zumachen, zuhören, sich anhören, aufpassen, vorlesen,
nachschlagen, korrigieren; тренувати учнів в утворенні особових форм та
форм простого та складного минулого часу дієслів з відокремлюваними
префіксами; вчити знаходити , розуміти та передавати нову інформацію на
основі тексту.
Розвиваюча: розвивати мовленнєву реакцію учнів, готовність до участі в
іншомовному спілкуванні, вживаючи відомі та нові слова та вирази теми.
Виховна: виховувати в учнів культуру спілкування, вміння працювати
колективно, стимулювати інтерес до вивчення предмету.
Тип уроку: урок формування й удосконалення вмінь та навичок
Обладнання: підручник, конверти із завданнями, картки «Доміно», м’яч,
мультимедійна дошка та презентації.
Хід уроку
Початок уроку
1.Організація класу
- Guten Tag, Kinder. Ich freue mich, euch wieder zu sehen. Und seien Sie
begrüßt unsere liebe Gäste.
- Liebe Schüler, begrüßt einander mit einem Lied!
(Учні співають пісню «Guten Tag!»)
Guten Tag! Guten Tag! Hallo, wie geht’s?
Guten Tag! Guten Tag! Hallo, wie geht’s?
Danke, prima gut! Danke, prima gut!
Tschuß, auf Wiedersehen! Tschuß, auf Wiedersehen!
- Wir beginnen unsere Stunde.
Ist die Laune heute schlimm oder fein?
Habt ihr Kopfschmerzen oder nein?
Ich bin eure Lehrerin, ist es fein?
Seid ihr Faulpelze oder nein?
2. Введення учнів в атмосферу іншомовного мовлення
2.1.Бесіда з черговим
- Wer hat heute Klassendienst?
(Діти ставлять запитання до чергового про готовність класу до уроку)
2.2. Фонетична зарядка
(На екрані мультимедійної дошки – римування)
- Schaut an den Bildschirm und hört mir aufmerksam zu.
(Вчитель зачитує римування)
Die deutsche Sprache ist sehr schwer.
Doch lernen wir sie ziemlich gern.
Wir lesen, sprechen, singen viel,
bald kommen wir zu unsrem Ziel.
3. Повідомлення теми і мети уроку
- Heute sprechen wir weiter zum Haupthema „Schule“. In der Stunde werden wir
einige Wörter und Wendungen zum Unterthema „In der Deutschstunde“
wiederholen . Heute lernen wir diese Vokabeln in den Sätzen gebrauchen. Wir
werden auch verschiedene Aufgaben erfüllen, lesen, schreiben und noch spielen.
Основна частина уроку
1. Актуалізація опорних знань
1.1. Повторення лексики теми
- Unser Thema heißt „Die Schule“ . Viele Wörter sind für euch bekannt. Unser
Spsel zeigt uns, wer sie am besten und wer am schlimmsten kennt.
Гра «Хто не знає, той стоїть»
Мета: повторення вивченої лексики.
Хід гри. Учні по черзі називають німецькою мовою предмети, які показує
вчитель на малюнках . Той, хто не знає слова встає і стоїть до тих пір, поки
не назве інший предмет, маючи при цьому право без черги викрикнути слово,
заробивши цим право сісти.
1.2. Перевірка домашнього завдання
- Was war die schriftliche Hausaufgabe für heute? ( Впр. 2, с. 184)
( учні зачитують виконане завдання із зошитів)
- Was war die mündliche Hausaufgabe für heute? (Lexik aus dem
Vokabelheft)
- Ich möchte gerne prüfen, wie ihr diese Aufgabe gemacht hattet.
Завдання 1.
- Ergänzt die Wortverbindungen mit dem passenden Verb und übersetzt sie.
( учні виконують завдання усно за таблицею на мультимедійній дошці.)
im Wörterbuch
der Lehrerin
ins Ukrainische
Bilder
Diktate
deutsche Lieder
Vokabeln im Vokabelheft
in der Stunde
Deutsch im Radio
Märchen
Fehler
Dialoge
Sätze
Texte
Fragen
in Gruppen
zuhören
stellen
sich anhören
aufpassen
aufschreiben
singen
hören
arbeiten
vorlesen
übersetzen
lesen
nachschlagen
beschreiben
schreiben
bilden
korrigieren
2. Активізація вживання вивчених слів у словосполученнях
- Alle Wortverbindungen sind ergänzt. Jetzt wird es für euch leichter beim
nächsten Spiel.
Unser Spiel heißt „Domino“. Wir teilen uns in vier Gruppen, jede Gruppe
bekommt die Karten mit den Wörtern, die eine Wortverbindung bilden können.
Wer wird das am schnellsten und am richtigsten machen.
Гра «Доміно»
Мета: активізація вживання вивчених виразів.
Хід гри. Учитель готує заздалегідь картки для гри в доміно. На двох
половинках однієї картки по одному слову із можливого виразу. Учні
повинні підібрати за змістом продовження виразу. Учнів можна поділити на
декілька груп. Виграє та команда, яка швидше і вірно складе ланцюжок
виразів.
3. Тренування у вживанні граматичних форм дієслів (особові форми,
простий і складний минулий час)
- Mit allen diesen Wortverbindungen werden wir später Sätze bilden. Und es ist
sehr wichtig, die Verben in richtiger Form gebrauchen. Darum trainieren wir jetzt
die Bildung der grammatischen Formen der Verben.
Гра з м’ячем
Мета: формування навичок побудови граматичних форм дієслів.
Хід гри. Учитель називає дієслово і граматичну форму. Якщо учень називає
правильно, то віддає учителю м’яч, а якщо не знає відповіді, то звертається
по допомогу до сильніших учнів класу, кинувши їм м’яч.
4. Письмова робота в зошитах
- Macht ihre Hefte auf! Schreiben wir das Datum in den Heften auf. Übersetzen
wir einige Sätze in zwei Zeitformen schriftlich. /Präsens, Perfekt/
(Учні спочатку коментують, а потім з’являється правильне речення на
мультимедійній дошці. і учні переписують його в зошиті.)
5. Тренування навичок роботи з текстом.
- Im Text auf der Seite 188 finden wir fast alle Wörter und Wortverbindungen, die
wir in der Stunde gelernt haben. Bitte findet im Text deutsche Äquivalente.
(вибірковий переклад тексту)
Заключна частина уроку
1. Пояснення домашнього завдання.
- Lest den Text auf der Seite 188 und übersetzt ihn.Macht die Übung 11 mündlich.
2. Підбиття підсумків уроку. Оцінювання.
- Unsere Stunde ist bald zu Ende. Alle waren aktiv in der Stunde. Ich bin mit euch
zufrieden . Ihr habt gut gearbeitet und bekommen folgende Noten: …
повинні підібрати за змістом продовження виразу. Учнів можна поділити на
декілька груп. Виграє та команда, яка швидше і вірно складе ланцюжок
виразів.
3. Тренування у вживанні граматичних форм дієслів (особові форми,
простий і складний минулий час)
- Mit allen diesen Wortverbindungen werden wir später Sätze bilden. Und es ist
sehr wichtig, die Verben in richtiger Form gebrauchen. Darum trainieren wir jetzt
die Bildung der grammatischen Formen der Verben.
Гра з м’ячем
Мета: формування навичок побудови граматичних форм дієслів.
Хід гри. Учитель називає дієслово і граматичну форму. Якщо учень називає
правильно, то віддає учителю м’яч, а якщо не знає відповіді, то звертається
по допомогу до сильніших учнів класу, кинувши їм м’яч.
4. Письмова робота в зошитах
- Macht ihre Hefte auf! Schreiben wir das Datum in den Heften auf. Übersetzen
wir einige Sätze in zwei Zeitformen schriftlich. /Präsens, Perfekt/
(Учні спочатку коментують, а потім з’являється правильне речення на
мультимедійній дошці. і учні переписують його в зошиті.)
5. Тренування навичок роботи з текстом.
- Im Text auf der Seite 188 finden wir fast alle Wörter und Wortverbindungen, die
wir in der Stunde gelernt haben. Bitte findet im Text deutsche Äquivalente.
(вибірковий переклад тексту)
Заключна частина уроку
1. Пояснення домашнього завдання.
- Lest den Text auf der Seite 188 und übersetzt ihn.Macht die Übung 11 mündlich.
2. Підбиття підсумків уроку. Оцінювання.
- Unsere Stunde ist bald zu Ende. Alle waren aktiv in der Stunde. Ich bin mit euch
zufrieden . Ihr habt gut gearbeitet und bekommen folgende Noten: …

More Related Content

What's hot

урок в 1 класі небелівка
урок в 1 класі небелівкаурок в 1 класі небелівка
урок в 1 класі небелівкаMaya Vovnyanko
 
укр (автосохраненный)
укр (автосохраненный)укр (автосохраненный)
укр (автосохраненный)innapol
 
мова
мовамова
моваinnapol
 
укр мова фраз.
укр мова фраз.укр мова фраз.
укр мова фраз.innapol
 
диференціація свистячих і шиплячих
диференціація свистячих і шиплячих диференціація свистячих і шиплячих
диференціація свистячих і шиплячих nelarina
 
Ефективні стратегії навчання англійської граматики (5-11 класи). Let`s play g...
Ефективні стратегії навчання англійської граматики (5-11 класи). Let`s play g...Ефективні стратегії навчання англійської граматики (5-11 класи). Let`s play g...
Ефективні стратегії навчання англійської граматики (5-11 класи). Let`s play g...Електронні книги Ранок
 
Шляхи ефективної презентації англійської граматики: Базовий рівень» (на баз...
Шляхи ефективної презентації англійської граматики: Базовий рівень»  (на баз...Шляхи ефективної презентації англійської граматики: Базовий рівень»  (на баз...
Шляхи ефективної презентації англійської граматики: Базовий рівень» (на баз...Електронні книги Ранок
 
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за К. Пономарь...
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за К. Пономарь...Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за К. Пономарь...
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за К. Пономарь...VsimPPT
 
Календарно-тематичне планування для 4 класу на 2016-2017 н.р. за оновленою пр...
Календарно-тематичне планування для 4 класу на 2016-2017 н.р. за оновленою пр...Календарно-тематичне планування для 4 класу на 2016-2017 н.р. за оновленою пр...
Календарно-тематичне планування для 4 класу на 2016-2017 н.р. за оновленою пр...Ковпитська ЗОШ
 
урок 1, прислівник
урок 1, прислівникурок 1, прислівник
урок 1, прислівникmetod_1
 
Ігри з німецьким алфавітом для індивідуальної та групової роботи.
Ігри з німецьким  алфавітом для індивідуальної та групової роботи.Ігри з німецьким  алфавітом для індивідуальної та групової роботи.
Ігри з німецьким алфавітом для індивідуальної та групової роботи.Лидия Рудакова
 
письмо рядкової букви р, складів з нею
письмо рядкової букви р, складів з неюписьмо рядкової букви р, складів з нею
письмо рядкової букви р, складів з неюOlesea_Moldovan
 
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_sнесвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_sdella street
 
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за М.С. Вашуленко
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за М.С. ВашуленкоКалендарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за М.С. Вашуленко
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за М.С. ВашуленкоVsimPPT
 
прислівник як самостійна частина мови
прислівник як самостійна частина мовиприслівник як самостійна частина мови
прислівник як самостійна частина мовиnatalia1973baranova
 
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіРозробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіYulia Novichenko
 
прислівник
прислівникприслівник
прислівникZgircea Alla
 

What's hot (20)

урок в 1 класі небелівка
урок в 1 класі небелівкаурок в 1 класі небелівка
урок в 1 класі небелівка
 
План
ПланПлан
План
 
68
6868
68
 
укр (автосохраненный)
укр (автосохраненный)укр (автосохраненный)
укр (автосохраненный)
 
мова
мовамова
мова
 
укр мова фраз.
укр мова фраз.укр мова фраз.
укр мова фраз.
 
диференціація свистячих і шиплячих
диференціація свистячих і шиплячих диференціація свистячих і шиплячих
диференціація свистячих і шиплячих
 
Ефективні стратегії навчання англійської граматики (5-11 класи). Let`s play g...
Ефективні стратегії навчання англійської граматики (5-11 класи). Let`s play g...Ефективні стратегії навчання англійської граматики (5-11 класи). Let`s play g...
Ефективні стратегії навчання англійської граматики (5-11 класи). Let`s play g...
 
Шляхи ефективної презентації англійської граматики: Базовий рівень» (на баз...
Шляхи ефективної презентації англійської граматики: Базовий рівень»  (на баз...Шляхи ефективної презентації англійської граматики: Базовий рівень»  (на баз...
Шляхи ефективної презентації англійської граматики: Базовий рівень» (на баз...
 
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за К. Пономарь...
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за К. Пономарь...Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за К. Пономарь...
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за К. Пономарь...
 
Календарно-тематичне планування для 4 класу на 2016-2017 н.р. за оновленою пр...
Календарно-тематичне планування для 4 класу на 2016-2017 н.р. за оновленою пр...Календарно-тематичне планування для 4 класу на 2016-2017 н.р. за оновленою пр...
Календарно-тематичне планування для 4 класу на 2016-2017 н.р. за оновленою пр...
 
урок 1, прислівник
урок 1, прислівникурок 1, прислівник
урок 1, прислівник
 
Ігри з німецьким алфавітом для індивідуальної та групової роботи.
Ігри з німецьким  алфавітом для індивідуальної та групової роботи.Ігри з німецьким  алфавітом для індивідуальної та групової роботи.
Ігри з німецьким алфавітом для індивідуальної та групової роботи.
 
письмо рядкової букви р, складів з нею
письмо рядкової букви р, складів з неюписьмо рядкової букви р, складів з нею
письмо рядкової букви р, складів з нею
 
Teachers book4
Teachers book4Teachers book4
Teachers book4
 
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_sнесвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
 
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за М.С. Вашуленко
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за М.С. ВашуленкоКалендарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за М.С. Вашуленко
Календарно-тематичне планування - Навчання грамоти для 1 класу за М.С. Вашуленко
 
прислівник як самостійна частина мови
прислівник як самостійна частина мовиприслівник як самостійна частина мови
прислівник як самостійна частина мови
 
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіРозробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класі
 
прислівник
прислівникприслівник
прислівник
 

Similar to In der deutschstunde_urok_u_6_klasi

Урок-прислівник
Урок-прислівникУрок-прислівник
Урок-прислівник270479
 
методична збірка Махнач В.В.
методична збірка Махнач В.В.методична збірка Махнач В.В.
методична збірка Махнач В.В.Елена Исакова
 
Правопис дієслів теперішнього і майбутнього часу.
 Правопис дієслів теперішнього і майбутнього часу. Правопис дієслів теперішнього і майбутнього часу.
Правопис дієслів теперішнього і майбутнього часу.Електронні книги Ранок
 
Типи уроків рідної мови рекомендації зоіппу
Типи уроків  рідної мови   рекомендації зоіппуТипи уроків  рідної мови   рекомендації зоіппу
Типи уроків рідної мови рекомендації зоіппуtetana38
 
Формування правильної звуковимови та навичок фонематичного аналізу за допомог...
Формування правильної звуковимови та навичок фонематичного аналізу за допомог...Формування правильної звуковимови та навичок фонематичного аналізу за допомог...
Формування правильної звуковимови та навичок фонематичного аналізу за допомог...Alyona Bilyk
 
Заняття з логопедії "Слово і речення"
Заняття з логопедії "Слово і речення"Заняття з логопедії "Слово і речення"
Заняття з логопедії "Слово і речення"Дарья Сердечная
 
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)Ковпитська ЗОШ
 
дерево запитань
дерево запитаньдерево запитань
дерево запитань050282
 
диференціація логачевська с п
диференціація логачевська с пдиференціація логачевська с п
диференціація логачевська с пЕлена Билюк
 
Методичні рекомендації до уроків читання за букварем «Я читаю» І семестр
Методичні рекомендації до уроків читання за букварем «Я читаю» І семестрМетодичні рекомендації до уроків читання за букварем «Я читаю» І семестр
Методичні рекомендації до уроків читання за букварем «Я читаю» І семестрКовпитська ЗОШ
 
Особливості вивчення теми «Іменник» на уроках української мови в 4 класі шкіл...
Особливості вивчення теми «Іменник» на уроках української мови в 4 класі шкіл...Особливості вивчення теми «Іменник» на уроках української мови в 4 класі шкіл...
Особливості вивчення теми «Іменник» на уроках української мови в 4 класі шкіл...e-ranok e-ranok
 
зош 15 резоглазова о.о. урок української мови 3 клас
зош 15 резоглазова о.о. урок української мови 3 класзош 15 резоглазова о.о. урок української мови 3 клас
зош 15 резоглазова о.о. урок української мови 3 класАлександр Дрон
 

Similar to In der deutschstunde_urok_u_6_klasi (20)

Урок-прислівник
Урок-прислівникУрок-прислівник
Урок-прислівник
 
методична збірка Махнач В.В.
методична збірка Махнач В.В.методична збірка Махнач В.В.
методична збірка Махнач В.В.
 
самоанализ урока
самоанализ урокасамоанализ урока
самоанализ урока
 
Правопис дієслів теперішнього і майбутнього часу.
 Правопис дієслів теперішнього і майбутнього часу. Правопис дієслів теперішнього і майбутнього часу.
Правопис дієслів теперішнього і майбутнього часу.
 
Типи уроків рідної мови рекомендації зоіппу
Типи уроків  рідної мови   рекомендації зоіппуТипи уроків  рідної мови   рекомендації зоіппу
Типи уроків рідної мови рекомендації зоіппу
 
ігри
ігриігри
ігри
 
українська мова.Doc
українська мова.Docукраїнська мова.Doc
українська мова.Doc
 
Формування правильної звуковимови та навичок фонематичного аналізу за допомог...
Формування правильної звуковимови та навичок фонематичного аналізу за допомог...Формування правильної звуковимови та навичок фонематичного аналізу за допомог...
Формування правильної звуковимови та навичок фонематичного аналізу за допомог...
 
самоанализ урока
самоанализ урокасамоанализ урока
самоанализ урока
 
шаблон
шаблоншаблон
шаблон
 
Заняття з логопедії "Слово і речення"
Заняття з логопедії "Слово і речення"Заняття з логопедії "Слово і речення"
Заняття з логопедії "Слово і речення"
 
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
 
план уроку
план  урокуплан  уроку
план уроку
 
дерево запитань
дерево запитаньдерево запитань
дерево запитань
 
Конспект уроку.doc
Конспект уроку.docКонспект уроку.doc
Конспект уроку.doc
 
диференціація логачевська с п
диференціація логачевська с пдиференціація логачевська с п
диференціація логачевська с п
 
Методичні рекомендації до уроків читання за букварем «Я читаю» І семестр
Методичні рекомендації до уроків читання за букварем «Я читаю» І семестрМетодичні рекомендації до уроків читання за букварем «Я читаю» І семестр
Методичні рекомендації до уроків читання за букварем «Я читаю» І семестр
 
363,23.docx
363,23.docx363,23.docx
363,23.docx
 
Особливості вивчення теми «Іменник» на уроках української мови в 4 класі шкіл...
Особливості вивчення теми «Іменник» на уроках української мови в 4 класі шкіл...Особливості вивчення теми «Іменник» на уроках української мови в 4 класі шкіл...
Особливості вивчення теми «Іменник» на уроках української мови в 4 класі шкіл...
 
зош 15 резоглазова о.о. урок української мови 3 клас
зош 15 резоглазова о.о. урок української мови 3 класзош 15 резоглазова о.о. урок української мови 3 клас
зош 15 резоглазова о.о. урок української мови 3 клас
 

More from Наталья Нечипоренко

9 клас Системне програмне збезпечення
9 клас Системне програмне збезпечення9 клас Системне програмне збезпечення
9 клас Системне програмне збезпеченняНаталья Нечипоренко
 
Золотий олімп Уманської міської гімназії - 2015
Золотий олімп Уманської міської гімназії - 2015Золотий олімп Уманської міської гімназії - 2015
Золотий олімп Уманської міської гімназії - 2015Наталья Нечипоренко
 
09к 16-інформаційно-комунікаційні технології
09к 16-інформаційно-комунікаційні технології09к 16-інформаційно-комунікаційні технології
09к 16-інформаційно-комунікаційні технологіїНаталья Нечипоренко
 
14 урок стиснення та архівування даних
14 урок стиснення та архівування даних14 урок стиснення та архівування даних
14 урок стиснення та архівування данихНаталья Нечипоренко
 
3 програмні засоби обробки графічних даних
3 програмні засоби обробки графічних даних3 програмні засоби обробки графічних даних
3 програмні засоби обробки графічних данихНаталья Нечипоренко
 
4 знайомство з графічними редакторами
4 знайомство з графічними редакторами4 знайомство з графічними редакторами
4 знайомство з графічними редакторамиНаталья Нечипоренко
 

More from Наталья Нечипоренко (15)

фотоальбом
фотоальбомфотоальбом
фотоальбом
 
поштові клієнти
поштові клієнтипоштові клієнти
поштові клієнти
 
9 клас Системне програмне збезпечення
9 клас Системне програмне збезпечення9 клас Системне програмне збезпечення
9 клас Системне програмне збезпечення
 
опис власного педагогічного досвіду
опис власного педагогічного досвідуопис власного педагогічного досвіду
опис власного педагогічного досвіду
 
школа мистецтв
школа мистецтвшкола мистецтв
школа мистецтв
 
Золотий олімп Уманської міської гімназії - 2015
Золотий олімп Уманської міської гімназії - 2015Золотий олімп Уманської міської гімназії - 2015
Золотий олімп Уманської міської гімназії - 2015
 
презентация3
презентация3презентация3
презентация3
 
09к 16-інформаційно-комунікаційні технології
09к 16-інформаційно-комунікаційні технології09к 16-інформаційно-комунікаційні технології
09к 16-інформаційно-комунікаційні технології
 
мультимедіа
мультимедіамультимедіа
мультимедіа
 
14 урок стиснення та архівування даних
14 урок стиснення та архівування даних14 урок стиснення та архівування даних
14 урок стиснення та архівування даних
 
як виконати д з
як виконати д зяк виконати д з
як виконати д з
 
3 програмні засоби обробки графічних даних
3 програмні засоби обробки графічних даних3 програмні засоби обробки графічних даних
3 програмні засоби обробки графічних даних
 
2 основи роботи з кольором
2 основи роботи з кольором2 основи роботи з кольором
2 основи роботи з кольором
 
1 види цифрових зображень
1 види цифрових зображень1 види цифрових зображень
1 види цифрових зображень
 
4 знайомство з графічними редакторами
4 знайомство з графічними редакторами4 знайомство з графічними редакторами
4 знайомство з графічними редакторами
 

In der deutschstunde_urok_u_6_klasi

  • 1. In der Deutschstunde План – конспект уроку за підручником Басай Н.П. 6 клас Учитель Н.К.Чолпан Тема:Шкільне життя
  • 2. Підтема: На уроці німецької мови. Мета. Навчальна: повторити слова та вирази до теми «Школа», вивчені у попередніх класах; активізувати вживання лексики aufschreiben, abschreiben, aufmachen, zumachen, zuhören, sich anhören, aufpassen, vorlesen, nachschlagen, korrigieren; тренувати учнів в утворенні особових форм та форм простого та складного минулого часу дієслів з відокремлюваними префіксами; вчити знаходити , розуміти та передавати нову інформацію на основі тексту. Розвиваюча: розвивати мовленнєву реакцію учнів, готовність до участі в іншомовному спілкуванні, вживаючи відомі та нові слова та вирази теми. Виховна: виховувати в учнів культуру спілкування, вміння працювати колективно, стимулювати інтерес до вивчення предмету. Тип уроку: урок формування й удосконалення вмінь та навичок Обладнання: підручник, конверти із завданнями, картки «Доміно», м’яч, мультимедійна дошка та презентації. Хід уроку Початок уроку 1.Організація класу - Guten Tag, Kinder. Ich freue mich, euch wieder zu sehen. Und seien Sie begrüßt unsere liebe Gäste. - Liebe Schüler, begrüßt einander mit einem Lied! (Учні співають пісню «Guten Tag!») Guten Tag! Guten Tag! Hallo, wie geht’s? Guten Tag! Guten Tag! Hallo, wie geht’s? Danke, prima gut! Danke, prima gut! Tschuß, auf Wiedersehen! Tschuß, auf Wiedersehen! - Wir beginnen unsere Stunde. Ist die Laune heute schlimm oder fein? Habt ihr Kopfschmerzen oder nein?
  • 3. Ich bin eure Lehrerin, ist es fein? Seid ihr Faulpelze oder nein? 2. Введення учнів в атмосферу іншомовного мовлення 2.1.Бесіда з черговим - Wer hat heute Klassendienst? (Діти ставлять запитання до чергового про готовність класу до уроку) 2.2. Фонетична зарядка (На екрані мультимедійної дошки – римування) - Schaut an den Bildschirm und hört mir aufmerksam zu. (Вчитель зачитує римування) Die deutsche Sprache ist sehr schwer. Doch lernen wir sie ziemlich gern. Wir lesen, sprechen, singen viel, bald kommen wir zu unsrem Ziel. 3. Повідомлення теми і мети уроку - Heute sprechen wir weiter zum Haupthema „Schule“. In der Stunde werden wir einige Wörter und Wendungen zum Unterthema „In der Deutschstunde“ wiederholen . Heute lernen wir diese Vokabeln in den Sätzen gebrauchen. Wir werden auch verschiedene Aufgaben erfüllen, lesen, schreiben und noch spielen. Основна частина уроку 1. Актуалізація опорних знань 1.1. Повторення лексики теми - Unser Thema heißt „Die Schule“ . Viele Wörter sind für euch bekannt. Unser Spsel zeigt uns, wer sie am besten und wer am schlimmsten kennt. Гра «Хто не знає, той стоїть» Мета: повторення вивченої лексики. Хід гри. Учні по черзі називають німецькою мовою предмети, які показує вчитель на малюнках . Той, хто не знає слова встає і стоїть до тих пір, поки не назве інший предмет, маючи при цьому право без черги викрикнути слово, заробивши цим право сісти. 1.2. Перевірка домашнього завдання
  • 4. - Was war die schriftliche Hausaufgabe für heute? ( Впр. 2, с. 184) ( учні зачитують виконане завдання із зошитів) - Was war die mündliche Hausaufgabe für heute? (Lexik aus dem Vokabelheft) - Ich möchte gerne prüfen, wie ihr diese Aufgabe gemacht hattet. Завдання 1. - Ergänzt die Wortverbindungen mit dem passenden Verb und übersetzt sie. ( учні виконують завдання усно за таблицею на мультимедійній дошці.) im Wörterbuch der Lehrerin ins Ukrainische Bilder Diktate deutsche Lieder Vokabeln im Vokabelheft in der Stunde Deutsch im Radio Märchen Fehler Dialoge Sätze Texte Fragen in Gruppen zuhören stellen sich anhören aufpassen aufschreiben singen hören arbeiten vorlesen übersetzen lesen nachschlagen beschreiben schreiben bilden korrigieren 2. Активізація вживання вивчених слів у словосполученнях - Alle Wortverbindungen sind ergänzt. Jetzt wird es für euch leichter beim nächsten Spiel. Unser Spiel heißt „Domino“. Wir teilen uns in vier Gruppen, jede Gruppe bekommt die Karten mit den Wörtern, die eine Wortverbindung bilden können. Wer wird das am schnellsten und am richtigsten machen. Гра «Доміно» Мета: активізація вживання вивчених виразів. Хід гри. Учитель готує заздалегідь картки для гри в доміно. На двох половинках однієї картки по одному слову із можливого виразу. Учні
  • 5. повинні підібрати за змістом продовження виразу. Учнів можна поділити на декілька груп. Виграє та команда, яка швидше і вірно складе ланцюжок виразів. 3. Тренування у вживанні граматичних форм дієслів (особові форми, простий і складний минулий час) - Mit allen diesen Wortverbindungen werden wir später Sätze bilden. Und es ist sehr wichtig, die Verben in richtiger Form gebrauchen. Darum trainieren wir jetzt die Bildung der grammatischen Formen der Verben. Гра з м’ячем Мета: формування навичок побудови граматичних форм дієслів. Хід гри. Учитель називає дієслово і граматичну форму. Якщо учень називає правильно, то віддає учителю м’яч, а якщо не знає відповіді, то звертається по допомогу до сильніших учнів класу, кинувши їм м’яч. 4. Письмова робота в зошитах - Macht ihre Hefte auf! Schreiben wir das Datum in den Heften auf. Übersetzen wir einige Sätze in zwei Zeitformen schriftlich. /Präsens, Perfekt/ (Учні спочатку коментують, а потім з’являється правильне речення на мультимедійній дошці. і учні переписують його в зошиті.) 5. Тренування навичок роботи з текстом. - Im Text auf der Seite 188 finden wir fast alle Wörter und Wortverbindungen, die wir in der Stunde gelernt haben. Bitte findet im Text deutsche Äquivalente. (вибірковий переклад тексту) Заключна частина уроку 1. Пояснення домашнього завдання. - Lest den Text auf der Seite 188 und übersetzt ihn.Macht die Übung 11 mündlich. 2. Підбиття підсумків уроку. Оцінювання. - Unsere Stunde ist bald zu Ende. Alle waren aktiv in der Stunde. Ich bin mit euch zufrieden . Ihr habt gut gearbeitet und bekommen folgende Noten: …
  • 6. повинні підібрати за змістом продовження виразу. Учнів можна поділити на декілька груп. Виграє та команда, яка швидше і вірно складе ланцюжок виразів. 3. Тренування у вживанні граматичних форм дієслів (особові форми, простий і складний минулий час) - Mit allen diesen Wortverbindungen werden wir später Sätze bilden. Und es ist sehr wichtig, die Verben in richtiger Form gebrauchen. Darum trainieren wir jetzt die Bildung der grammatischen Formen der Verben. Гра з м’ячем Мета: формування навичок побудови граматичних форм дієслів. Хід гри. Учитель називає дієслово і граматичну форму. Якщо учень називає правильно, то віддає учителю м’яч, а якщо не знає відповіді, то звертається по допомогу до сильніших учнів класу, кинувши їм м’яч. 4. Письмова робота в зошитах - Macht ihre Hefte auf! Schreiben wir das Datum in den Heften auf. Übersetzen wir einige Sätze in zwei Zeitformen schriftlich. /Präsens, Perfekt/ (Учні спочатку коментують, а потім з’являється правильне речення на мультимедійній дошці. і учні переписують його в зошиті.) 5. Тренування навичок роботи з текстом. - Im Text auf der Seite 188 finden wir fast alle Wörter und Wortverbindungen, die wir in der Stunde gelernt haben. Bitte findet im Text deutsche Äquivalente. (вибірковий переклад тексту) Заключна частина уроку 1. Пояснення домашнього завдання. - Lest den Text auf der Seite 188 und übersetzt ihn.Macht die Übung 11 mündlich. 2. Підбиття підсумків уроку. Оцінювання. - Unsere Stunde ist bald zu Ende. Alle waren aktiv in der Stunde. Ich bin mit euch zufrieden . Ihr habt gut gearbeitet und bekommen folgende Noten: …