Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Опис досвіду роботи

40 views

Published on

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Опис досвіду роботи

  1. 1. Я, Гаврилюк Ірина Борисівна, досвідчений, творчо працюючий учитель. Маю високу, науково-теоретичну підготовку, досконало володію методикою викладання предмету, працюю над проблемою «Розвиток комунікативних здібностей з використанням інноваційних методів навчання». Практичне значення цієї проблеми полягає у формуванні критичного мислення учнів, навичок спілкування та прийняття рішень. Діяльність ґрунтується на поєднанні змісту форми, прийомів таметодів інноваційного навчання. На моїх уроках учні отримують міцні знання через гру, імітацію подорожей, навчання в групах, парах. Актуальність проблеми розвитку комунікативних здібностей учнів органічно пов’язана з природою мистецтваслова, що втіленау формулі: автор – текст – читач. Організовую сприйняття та аналіз літературного твору на уроці як діалог з автором його позицією. Досконало володію технологіями інтерактивного навчання. Пізнавальний процес на уроках відбувається за умов постійної взаємодії з учнями що передбачає моделювання життєвих ситуацій , використання рольовихігор, спільнерозв’язання проблем. Викладання предмету відповідає сучасним вимогам, змодельована серія уроків з використанням хронотопного, спів ставного, стилістичного аналізу тексту. В центрі уроків – художній текст в поєднанні сучасними підходами до аналізу образу героя, природи і речей; своєрідний підхід до художнього часу и художнього простору, сюжету, фабули, композиційного ритму. Для активізації пізнавального процесу, та виховання вдумливого читача-учня, використовую цікаві психолого-дидактичні прийоми: спілкування за автором, «ключові слова теми», ток-шоу за сторінками твору, лист літературному герою, соціальний мікрофон, спалах, передбачення, живімалюнки.
  2. 2. Учні мають міцні знання високої якості. Активні на уроках та позакласній роботі. Здобувають призові місця, беруть участь у предметнихолімпіадахтатворчихконкурсах. Провожу методичну роботу як керівник шкільного методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури. Заохочую до оволодіння сучасними методами навчання и виховання. Власними здобутками ділюся на педагогічних радах, на сайті школи та управління освіти. Є переможцем міського та лауреатом обласного конкурсів «Учитель року» Постійно в русі і творчому пошуку.

×