Тема: Розв'язування вправ.Контрольна робота. Мета: Закріпити вміння та навички студентів, отримані при вивченні теми. Перевірити рівень знань, вмінь і навичок з заданої теми.
Тип уроку: контроль і корекція знань, вмінь і навичок. Обладнання: Роздатковий матеріал.
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
урок 18
1. Урок №18
Тема: Розв'язування вправ.Контрольна робота.
Мета: Закріпити вміння та навички студентів, отримані при вивченні теми.
Перевірити рівень знань, вмінь і навичок з заданої теми.
Тип уроку: контроль і корекція знань, вмінь і навичок.
Обладнання: Роздатковий матеріал.
Хід уроку
I. Організаційний момент.
II. Формування мети і завдання уроку.
III.Повторення і систематизація знань..
IV. Виконання контрольної роботи.
2. Тематична контрольна робота
з теми: “Показникова функція”
Варіант 1
Початковий і середній рівень.
1. Вкажіть показникову функцію. 1бал
А. y=x3
; Б. y=
3
√x2
; В. y=5x
; Г. y=
1
x
.
2. Виберіть точку, через яку проходить графік функції y=2x
+1. 1бал
А. М(3;7); Б. N(3;9); В. K(4;8); Г. Р(4;9).
3. Графіки функцій y=(7
4)
x
та y=(4
7)
x
, розташовані в одній системі
координат. Вони симетричні відносно: 1бал
А. прямої у=-х; Б. прямої у=х; В. осі ОХ; Г. осі ОУ.
4. Порівняти показники m і n, якщо (2
5)
m
>(2
5)
n.
1бал
А. m<n; Б. m≤n; В. m>n; Г. m≥n.
5. Встановити відповідність між рівнянням та його коренем. 2бали
1) 5x−6
=125; А. -9; Б. -3;
2) 3x−1
+3x
=108 ; В. 3; Г. 9.
Достатній рівень.
6. Знайдіть до кожної з нерівностей проміжок, який є розв'язком цієї
нерівності: 1.5бала
1) 3x+2
>22x−7
; А. (−∞ ;4); Б. (4;∞);
2) (2
5)
x
2
−3
>(2
5)
x
2
−x+1
; В. (−∞ ;9); Г. (9;∞).
7. Знайдіть суму коренів рівняння: 49x
−8⋅7x
+7=0. 1.5бала
Високий рівень.
8. Розв'яжіть нерівність: 2x+3
+3⋅5x
<3⋅2x
+5x+1
та виберіть найменше ціле
значення х. 1.5бала
9. Дано функцію f (x)=∣x−4∣√−x
2
−5x
. Знайти область визначення функції.
1.5бала
3. Тематична контрольна робота
з теми: “Показникова функція”
Варіант 2
Початковий і середній рівень.
1. Впізнайте показникову функцію. 1бал
А. y=7x
; Б. y=x7
; В. y=
3
√x; Г. y=x−2
.
2. Виберіть точку, через яку проходить графік функції y=(1
3)
x
−1. 1бал
А. К(-3;-10); Б. М(-3;8); В. N(-2;5); Г. Р(-2;8).
3. Графіки функцій y=(2
5)
x
та y=(5
2)
x
знаходяться в одній системі
координат. Вони симетричні відносно: 1бал
А. осі ОХ; Б. осі ОУ; В. прямої у=-х; Г. прямої у=х.
4. Порівняйте показники m і k, якщо (1,4)m
>(1,4)k
. 1бал
А. m≤k ; Б. m<k ; В. m>k ; Г. m≥k.
5. Встановіть відповідність між рівнянням та його коренем. 2бали
1) 4x+5
=64 ; А. -2; Б. -1;
2) 5x−1
+5x+1
=26; В. 1; Г. 2.
Достатній рівень.
6. Знайдіть до кожної з нерівностей проміжок, який є розв'язком цієї
нерівності. 1.5бала
1) 72x−1
<7x+3
; А. (−∞ ; 4); Б. (4 ;∞) ;
2)
( 3
11)
x
2
+4
<(3
11)
x
2
−2x+6
; В. (−∞ ;1); Г. (1;∞).
7. Знайдіть суму коренів рівняння 25x
−6⋅5x
+5=0. 1.5бала
Високий рівень.
8. Розв'яжіть нерівність 22x+1
−32x+1
>32x
−7⋅22x
та виберіть найбільше ціле
значення х. 1.5бала
9. Дано функцію f (x)=∣2−x∣√x
2
−x−2
. Знайти область визначення функції.
1.5бала