Тема: Розв'язування вправ.Контрольна робота. Мета: Закріпити вміння та навички студентів, отримані при вивченні теми. Перевірити рівень знань, вмінь і навичок з заданої теми.
Тип уроку: контроль і корекція знань, вмінь і навичок. Обладнання: Роздатковий матеріал.
1. Урок №9
Тема: Розв'язування вправ.Контрольна робота.
Мета: Закріпити вміння та навички студентів, отримані при вивченні теми.
Перевірити рівень знань, вмінь і навичок з заданої теми.
Тип уроку: контроль і корекція знань, вмінь і навичок.
Обладнання: Роздатковий матеріал.
Хід уроку
I. Організаційний момент.
II. Формування мети і завдання уроку.
III.Повторення і систематизація знань..
IV. Виконання контрольної роботи.
2. Тематична контрольна робота
з теми: “Функції, їх властивості і графіки”
Варіант 1
Початковий і середній рівень.
1. За графіком функції y=f(x), зображеному на малюнку, визначити 4бала
а) область визначення;
б) значення х, при яких функція дорівнює 0;
в) проміжки спадання функції;
г) точки розриву функції;
д) точки, в яких функція дорівнює 2;
е) найбільше значення функції y=f(x)+3;
ж) чи є функція y=f(x) на відрізку [-1;1] непарною?
2. Побудувати графіки функцій: 2бала
а) y=(x−3)2
+1 ; б) y=2∣x∣+1 .
Достатній рівень.
3. Знайти область визначення функції: 3бала
а) y=
√4−x
x3
; б) y=
9x
x−9
; в) y=
√x−x2
x−2
.
Високий рівень.
4. Знайти область визначення функції: y=
√x−2
x2
−5x+4
1.5бала
5. Побудувати графік: y=∣√3x−3∣. 1.5бала
3. Тематична контрольна робота
з теми: “Функції, їх властивості і графіки”
Варіант 2
Початковий і середній рівень.
1. За графіком функції y=f(x), зображеному на малюнку визначити: 4бала
а) область визначення;
б) множину значень;
в) проміжки зростання функції;
г) точки розриву функції;
д) точки, в яких функція перетворюється в 0;
е) найбільше значення функції y=f(x) на відрізку [1;5];
ж) чи є функція y=f(x) на відрізку [-2;2] парною?
2. Побудувати графіки функцій: 2бала
а) y=∣x+2∣; б) y=
1
x
+1.
Достатній рівень.
3. Знайти область визначення функції: 3бала
а) y=
8
√x−2
; б) y=
3x
∣x∣−2
; в) y=
√x4
−9x2
x+2
.
Високий рівень.
4. Знайти область визначення функції: y=
√7x+1
x2
−x−2
1.5бала
5. Побудувати графік: y=∣√2x+1−2∣ 1.5бала