SlideShare a Scribd company logo
1 of 7
Виховний захід
«НУМО ХЛОПЦІ»
Вінниця 2020
Тема: Нумо, хлопці
Мета: навчати дітей спільній узгодженій діяльності; розвивати вміння порівнювати,
логічно мислити; виховувати патріотизм, командний дух.
Форма проведення: інтелектуально-розвиваюча гра
Місце: к.103
Час: 8.30-9.15
Клас : 7-Б
План заходу:
I. Організаційна частина.
«Хоч наша гра — всього лиш гра,
А скільки пристрасті й бажання!
Учасники, вам до бар'єру час настав!
Бажаємо впоратися із завданням!».
Привітання команд.
Привітання журі
ІI. Проведення конкурсів.
Ведучий. Переходимо до проведення конкурсів.
1.Конкурс «Віриш — не віриш».(1 бал за правильну відповідь у сумі 5 балів)
Ведучий зачитує правильне або неправильне твердження. (1 бал)
Для І команди:
1. Учень повинен залишити робоче місце після дзвінка на перерву (Твердження
неправильне.)
2. На робочому місці необхідно розміщувати лише той інструмент, який потрібен
для роботи. (Твердження правильне.)
3. Учень може починати виконання робіт у шкільній майстерні після отримання
дозволу вчителя. (Твердження правильне.)
4. Якщо інструмент несправний, учень самостійно повинен відремонтувати його
до початку роботи. (Твердження неправильне.)
5. Механізми підвищеної небезпеки фарбують зеленим кольором. (Твердження
неправильне.)
Для ІІ команди:
1. Чергові повинні прибрати своє робоче місце, а потім приміщення майстерні
(Твердження правильне.)
2. Під час занять учень може залишати робоче місце без дозволу вчителя , коли
необхідно взяти додатковий для роботи інструмент. (Твердження неправильне.)
3. Учень повинен приходити на заняття в шкільну майстерню після дозволу
чергового. (Твердження неправильне.)
4. Не дозволяється здмухувати тирсу, ошурки з робочого місця. (Твердження
правильне.)
5. На верстатах учень повинен працювати тільки в захисних рукавицях
(Твердження неправильне.)
2.Конкурс “Породи дерев” (5 балів)
Із виставленого набору букв CКУБЯСОНЕГЛИРЬЗАДЕРІТ скласти якнайбільше
порід дерев. Виграє та команда яка склала найбільше порід дерев. (час 3 хв.)
3.Конкурс “Відгадай прислів’я по годиннику” (3 балів)
4.Конкурс “П’ятий зайвий” (1 балів)
Я пропоную командам набір слів з яких ви повинні виключити одне слово і
пояснити чому воно зайве. На цей конкурс у вас всього одна хвилина.
А Б
1.Рубанок 1.Лінійка
2.Ножівка 2.Кутник
3.Стамеска 3.Циркуль
4.Свердло 4.Ножівка
5.Рашпіль 5. Шаблон
Слова, які необхідно виключити підкреслюють. Такі завдання дають обом
командам одночасно. Якщо жодна команда не зможе дати правильну відповідь на
питання, тоді ведучий сам дає правильну відповідь.
5.Конкурс “Відгадай назву ”
Учні обох команд по черзі на дотик визначають інструменти за кожну вірну
відповідь 1 бал
І команда ІІ команда
Киянка Струбцина
Перове свердло. Рубанок
Плоскогубці Надфіль
Кутник Рулетка
Викрутка Кернер
6.Конкурс капітанів
Капітанам зачитується в швидкому темпі по 10 запитань, спочатку першому,
потім другому. Після зачитання кожного із питань від капітана звучить відповідь.
Умова конкурсу: миттєва правильна відповідь на запитання – 1 бал.
10 запитань.
1. Інструмент для різання деревини? (Пила)
2. Привід у деревообробних верстатах (ел.двигун)
3. Промислова частина дерева (стовбур)
4. Автомобіль для перевезення зрубаних дерев (лісовоз)
5. Організація, що доглядає за лісом (лісництво)
6. Верстат для розпилювання колод вздовж (пилорама)
7. Тонкий шар деревини, з якого виготовляють фанеру (шпон)
8. Різець для виготовлення круглих отворів. (свердло)
9. Столярний інструмент – для нанесення ліній (олівець)
10. Інструмент для витягування цвяхів (кліщі)
11. Учні, які періодично прибирають приміщення майстерні. (чергові)
12. Як ще називають деревностружкову плиту (ДСП)
13. Інструмент для нанесення кіл, дуг (циркуль)
14. Дерево символ Канади (клен)
15. Частина токарного верстату, яку ви кожен день носите в рюкзаку (підручник)
16. Який інструмент використовують і в майстерні, і в грі в бейсбол (біта)
17. Гвинтовий механізм для закріплення матеріалу (лещата, струбцина)
10 запитань
1. Дерево, на якому ростуть жолуді (дуб)
2. Конструкційний матеріал з декількох шарів шпону (фанера)
3. Своєрідний малюнок на розрізі дерева (текстура)
4. Інструмент для закручування шурупів (викрутка)
5. Які дерева на зиму, не роздягаються (хвойні)
6. Верстат для виготовлення підсвічника (токарний)
7. Предмет для захисту очей (окуляри)
8. Інструмент для відкладання кута 90о
(кутник)
9. Розчин для скріплювання деталей (клей)
10.Шкільне приміщення для занять трудовим навчанням (майстерня)
11. Інструмент для криволінійного випилювання фанери (лобзик)
12. Який спеціальний папір використовують в майстерні (шліфувальний)
13. Пристосування для розмічання однакових деталей (шаблон)
14. Яка частина ток. верстату має однакову назву з частиною телевізора (екран)
15. Загострений стержень для утворення виямки перед сверлінням (кернер)
16. Найменший напилок (надфіль)
17. Інструмент , який може бути і металевий , і деревяний , і гумовий (молоток)
7.Конкурс “Продовж прислів’я ”
Народ усе в житті примічає,
Потім прислів'я складає,
А ваше завдання для мудреця.
Складіть прислів'я ви до кінця.
1. Без труда( нема плода).
2. Хочеш їсти калачі – (не сиди на печі).
3. Де руки й охота, (там скора робота).
4. На дерево дивись, як родить, а на чоловіка,( як робить).
5. Під лежачий камінь (вода не тече).
6. Треба нахилитися, щоб з криниці (води напитися)
7. Голова не нате, щоб тільки (кашкет носити)!
8. Хто не працює,(той не їсть)
9. Зробив діло – (гуляй сміло)
10.Землю красить сонце, а (людину – праця )
Умови: За кожну правильну відповідь команда отримує 1 бал.
8.Конкурс “Відгадай загадку ”
Відгадайте загадки про знаряддя праці:
1. Трави наїлася – зуби затупила, піску вхопила – зуби погострила. (Коса).
2. Сам худ, а голова з пуд. (Молоток).
3. Вовк залізний, хвіст конопляний. (Голка з ниткою).
4. Ходить полем з краю в край, ріже чорний коровай. (Плуг)
5. Швидко гризе, мало жує, сама не ковтає. (Пилка).
6. Хто трьома зубами сіно їсть? (Вила).
7. Гризе, гризе, виїдає, не ковтає – викидає , а як візьме злість, то й наскрізь
проїсть.(свердло)
Умови: За кожну правильну відповідь команда отримує 1 бал.
III.Підведення підсумків.
- Ось і підійшов наш конкурс до кінця. Сьогодні обидві команди проявили свої
знання. Але кращою, за балами, а отже і переможницею стала команда (назва
команди). Вітаю цю команду з перемогою. Хочу подякувати обом командам за
прекрасну гру.
344,23.docx

More Related Content

Similar to 344,23.docx

щасливий випадок для 7 класів
щасливий випадок для 7 класівщасливий випадок для 7 класів
щасливий випадок для 7 класів
amatu16
 
Конкурс господарочка
Конкурс господарочкаКонкурс господарочка
Конкурс господарочка
ksuxa_2005
 
Мово рідна
Мово ріднаМово рідна
Мово рідна
Psariova
 
Підсумковий урок-змагання з теми «Теплові явища » з використанням інтерактивн...
Підсумковий урок-змагання з теми «Теплові явища » з використанням інтерактивн...Підсумковий урок-змагання з теми «Теплові явища » з використанням інтерактивн...
Підсумковий урок-змагання з теми «Теплові явища » з використанням інтерактивн...
sveta7940
 
Kрок до зірок
Kрок до зірокKрок до зірок
Kрок до зірок
amatu16
 

Similar to 344,23.docx (20)

Фізико – математичний брейн – ринг. 10, 11 класи
Фізико – математичний брейн – ринг. 10, 11 класиФізико – математичний брейн – ринг. 10, 11 класи
Фізико – математичний брейн – ринг. 10, 11 класи
 
тренінг на тему
тренінг на темутренінг на тему
тренінг на тему
 
щасливий випадок для 7 класів
щасливий випадок для 7 класівщасливий випадок для 7 класів
щасливий випадок для 7 класів
 
Конкурс господарочка
Конкурс господарочкаКонкурс господарочка
Конкурс господарочка
 
Вікторина «рослини та тварини»
Вікторина «рослини та тварини»Вікторина «рослини та тварини»
Вікторина «рослини та тварини»
 
302,23.docx
302,23.docx302,23.docx
302,23.docx
 
Презентація "Математичний КВКМ" 5 клас ...
Презентація "Математичний КВКМ" 5 клас                                       ...Презентація "Математичний КВКМ" 5 клас                                       ...
Презентація "Математичний КВКМ" 5 клас ...
 
33
3333
33
 
Розробка уроку геометрії у 8 класі
Розробка  уроку  геометрії  у 8 класіРозробка  уроку  геометрії  у 8 класі
Розробка уроку геометрії у 8 класі
 
Захід-квест (1).docx
Захід-квест (1).docxЗахід-квест (1).docx
Захід-квест (1).docx
 
гузієва
гузієвагузієва
гузієва
 
множинни інтелект ппс
множинни інтелект ппсмножинни інтелект ппс
множинни інтелект ппс
 
подорож
подорожподорож
подорож
 
Мово рідна
Мово ріднаМово рідна
Мово рідна
 
Підсумковий урок-змагання з теми «Теплові явища » з використанням інтерактивн...
Підсумковий урок-змагання з теми «Теплові явища » з використанням інтерактивн...Підсумковий урок-змагання з теми «Теплові явища » з використанням інтерактивн...
Підсумковий урок-змагання з теми «Теплові явища » з використанням інтерактивн...
 
Quest matem 2018-obrii
Quest matem 2018-obriiQuest matem 2018-obrii
Quest matem 2018-obrii
 
ділова гра компетентність
ділова гра компетентністьділова гра компетентність
ділова гра компетентність
 
Kрок до зірок
Kрок до зірокKрок до зірок
Kрок до зірок
 
344,23.pptx
344,23.pptx344,23.pptx
344,23.pptx
 
Нумо,хлопці,столярі
Нумо,хлопці,столяріНумо,хлопці,столярі
Нумо,хлопці,столярі
 

More from ssuser838e441 (20)

539,23.pptx
539,23.pptx539,23.pptx
539,23.pptx
 
538,23.pptx
538,23.pptx538,23.pptx
538,23.pptx
 
537,23.docx
537,23.docx537,23.docx
537,23.docx
 
535,23.pptx
535,23.pptx535,23.pptx
535,23.pptx
 
535,23.docx
535,23.docx535,23.docx
535,23.docx
 
534,23.pptx
534,23.pptx534,23.pptx
534,23.pptx
 
533,23.pdf
533,23.pdf533,23.pdf
533,23.pdf
 
532,23.pdf
532,23.pdf532,23.pdf
532,23.pdf
 
530,23.docx
530,23.docx530,23.docx
530,23.docx
 
529,23.docx
529,23.docx529,23.docx
529,23.docx
 
528,23.docx
528,23.docx528,23.docx
528,23.docx
 
527,23.docx
527,23.docx527,23.docx
527,23.docx
 
526,23.docx
526,23.docx526,23.docx
526,23.docx
 
524,23.pdf
524,23.pdf524,23.pdf
524,23.pdf
 
524,23.pptx
524,23.pptx524,23.pptx
524,23.pptx
 
524,23.doc
524,23.doc524,23.doc
524,23.doc
 
523,23.docx
523,23.docx523,23.docx
523,23.docx
 
522,23.docx
522,23.docx522,23.docx
522,23.docx
 
520,232.docx
520,232.docx520,232.docx
520,232.docx
 
520,23.docx
520,23.docx520,23.docx
520,23.docx
 

Recently uploaded

аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.pptаналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
JurgenstiX
 

Recently uploaded (14)

Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxСупрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
 
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.pptpsychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
 
Defectolog_presentation_for_website.pptx
Defectolog_presentation_for_website.pptxDefectolog_presentation_for_website.pptx
Defectolog_presentation_for_website.pptx
 
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdfатестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
 
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
 
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.pptаналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
 
оцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptx
оцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptxоцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptx
оцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptx
 
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxСупрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
 
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна ГудаБалади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
 
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdfІваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdf
 
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішенняПроблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
 
Габон
ГабонГабон
Габон
 
Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війніРоль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
 
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptx
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptxГорбонос 2024_presentation_for_website.pptx
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptx
 

344,23.docx

  • 2. Тема: Нумо, хлопці Мета: навчати дітей спільній узгодженій діяльності; розвивати вміння порівнювати, логічно мислити; виховувати патріотизм, командний дух. Форма проведення: інтелектуально-розвиваюча гра Місце: к.103 Час: 8.30-9.15 Клас : 7-Б План заходу: I. Організаційна частина. «Хоч наша гра — всього лиш гра, А скільки пристрасті й бажання! Учасники, вам до бар'єру час настав! Бажаємо впоратися із завданням!». Привітання команд. Привітання журі ІI. Проведення конкурсів. Ведучий. Переходимо до проведення конкурсів. 1.Конкурс «Віриш — не віриш».(1 бал за правильну відповідь у сумі 5 балів) Ведучий зачитує правильне або неправильне твердження. (1 бал) Для І команди: 1. Учень повинен залишити робоче місце після дзвінка на перерву (Твердження неправильне.) 2. На робочому місці необхідно розміщувати лише той інструмент, який потрібен для роботи. (Твердження правильне.) 3. Учень може починати виконання робіт у шкільній майстерні після отримання дозволу вчителя. (Твердження правильне.) 4. Якщо інструмент несправний, учень самостійно повинен відремонтувати його до початку роботи. (Твердження неправильне.) 5. Механізми підвищеної небезпеки фарбують зеленим кольором. (Твердження неправильне.) Для ІІ команди: 1. Чергові повинні прибрати своє робоче місце, а потім приміщення майстерні (Твердження правильне.) 2. Під час занять учень може залишати робоче місце без дозволу вчителя , коли необхідно взяти додатковий для роботи інструмент. (Твердження неправильне.) 3. Учень повинен приходити на заняття в шкільну майстерню після дозволу чергового. (Твердження неправильне.) 4. Не дозволяється здмухувати тирсу, ошурки з робочого місця. (Твердження правильне.) 5. На верстатах учень повинен працювати тільки в захисних рукавицях (Твердження неправильне.)
  • 3. 2.Конкурс “Породи дерев” (5 балів) Із виставленого набору букв CКУБЯСОНЕГЛИРЬЗАДЕРІТ скласти якнайбільше порід дерев. Виграє та команда яка склала найбільше порід дерев. (час 3 хв.) 3.Конкурс “Відгадай прислів’я по годиннику” (3 балів)
  • 4. 4.Конкурс “П’ятий зайвий” (1 балів) Я пропоную командам набір слів з яких ви повинні виключити одне слово і пояснити чому воно зайве. На цей конкурс у вас всього одна хвилина. А Б 1.Рубанок 1.Лінійка 2.Ножівка 2.Кутник 3.Стамеска 3.Циркуль 4.Свердло 4.Ножівка 5.Рашпіль 5. Шаблон Слова, які необхідно виключити підкреслюють. Такі завдання дають обом командам одночасно. Якщо жодна команда не зможе дати правильну відповідь на питання, тоді ведучий сам дає правильну відповідь. 5.Конкурс “Відгадай назву ” Учні обох команд по черзі на дотик визначають інструменти за кожну вірну відповідь 1 бал І команда ІІ команда Киянка Струбцина Перове свердло. Рубанок Плоскогубці Надфіль Кутник Рулетка Викрутка Кернер
  • 5. 6.Конкурс капітанів Капітанам зачитується в швидкому темпі по 10 запитань, спочатку першому, потім другому. Після зачитання кожного із питань від капітана звучить відповідь. Умова конкурсу: миттєва правильна відповідь на запитання – 1 бал. 10 запитань. 1. Інструмент для різання деревини? (Пила) 2. Привід у деревообробних верстатах (ел.двигун) 3. Промислова частина дерева (стовбур) 4. Автомобіль для перевезення зрубаних дерев (лісовоз) 5. Організація, що доглядає за лісом (лісництво) 6. Верстат для розпилювання колод вздовж (пилорама) 7. Тонкий шар деревини, з якого виготовляють фанеру (шпон) 8. Різець для виготовлення круглих отворів. (свердло) 9. Столярний інструмент – для нанесення ліній (олівець) 10. Інструмент для витягування цвяхів (кліщі) 11. Учні, які періодично прибирають приміщення майстерні. (чергові) 12. Як ще називають деревностружкову плиту (ДСП) 13. Інструмент для нанесення кіл, дуг (циркуль) 14. Дерево символ Канади (клен) 15. Частина токарного верстату, яку ви кожен день носите в рюкзаку (підручник) 16. Який інструмент використовують і в майстерні, і в грі в бейсбол (біта) 17. Гвинтовий механізм для закріплення матеріалу (лещата, струбцина) 10 запитань 1. Дерево, на якому ростуть жолуді (дуб) 2. Конструкційний матеріал з декількох шарів шпону (фанера) 3. Своєрідний малюнок на розрізі дерева (текстура) 4. Інструмент для закручування шурупів (викрутка) 5. Які дерева на зиму, не роздягаються (хвойні) 6. Верстат для виготовлення підсвічника (токарний) 7. Предмет для захисту очей (окуляри) 8. Інструмент для відкладання кута 90о (кутник) 9. Розчин для скріплювання деталей (клей) 10.Шкільне приміщення для занять трудовим навчанням (майстерня) 11. Інструмент для криволінійного випилювання фанери (лобзик) 12. Який спеціальний папір використовують в майстерні (шліфувальний) 13. Пристосування для розмічання однакових деталей (шаблон) 14. Яка частина ток. верстату має однакову назву з частиною телевізора (екран) 15. Загострений стержень для утворення виямки перед сверлінням (кернер) 16. Найменший напилок (надфіль) 17. Інструмент , який може бути і металевий , і деревяний , і гумовий (молоток)
  • 6. 7.Конкурс “Продовж прислів’я ” Народ усе в житті примічає, Потім прислів'я складає, А ваше завдання для мудреця. Складіть прислів'я ви до кінця. 1. Без труда( нема плода). 2. Хочеш їсти калачі – (не сиди на печі). 3. Де руки й охота, (там скора робота). 4. На дерево дивись, як родить, а на чоловіка,( як робить). 5. Під лежачий камінь (вода не тече). 6. Треба нахилитися, щоб з криниці (води напитися) 7. Голова не нате, щоб тільки (кашкет носити)! 8. Хто не працює,(той не їсть) 9. Зробив діло – (гуляй сміло) 10.Землю красить сонце, а (людину – праця ) Умови: За кожну правильну відповідь команда отримує 1 бал. 8.Конкурс “Відгадай загадку ” Відгадайте загадки про знаряддя праці: 1. Трави наїлася – зуби затупила, піску вхопила – зуби погострила. (Коса). 2. Сам худ, а голова з пуд. (Молоток). 3. Вовк залізний, хвіст конопляний. (Голка з ниткою). 4. Ходить полем з краю в край, ріже чорний коровай. (Плуг) 5. Швидко гризе, мало жує, сама не ковтає. (Пилка). 6. Хто трьома зубами сіно їсть? (Вила). 7. Гризе, гризе, виїдає, не ковтає – викидає , а як візьме злість, то й наскрізь проїсть.(свердло) Умови: За кожну правильну відповідь команда отримує 1 бал. III.Підведення підсумків. - Ось і підійшов наш конкурс до кінця. Сьогодні обидві команди проявили свої знання. Але кращою, за балами, а отже і переможницею стала команда (назва команди). Вітаю цю команду з перемогою. Хочу подякувати обом командам за прекрасну гру.