SlideShare a Scribd company logo
НОМІНАЦІЯ: «ЗОРЕПАД ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ»
УКРАЇНСЬКА МОВА
РОЗДІЛ «СЛОВОТВІР. ОРФОГРАФІЯ»
6 КЛАС
Тема. Зміни приголоснихпри творенні відноснихприкметниківіз
суфіксами -ськ-, -зьк- , -цьк- та іменниківіз суфіксами -ств(о),-зтв(о),
-цтв(о). Тренувальнівправи
Мета: формувати предметні компетентності:
мовної і мовленнєвої: повторити вивчені зміни приголосних; закріпити
вміння правильно вимовляти й записувати слова, які зазнають змін при
додаванні суфіксів;
діяльнісної: розвивати культуру усного й писемного мовлення;
формувати ключові компетентності:
уміння вчитися – самоорганізовуватися до навчальної діяльності;
загальнокультурну – розвивати увагу, пам’ять, удосконалювати культуру
усного й писемного мовлення.
Обладнання:мультимедійна презентація, буктрейлер, роздатковийматеріал,
навчальні освітні платформи: LearningApps, Classtime, Quizizz тощо.
Тип уроку: узагальнення та систематизація вивченого
Перебіг уроку
І. Організаційний момент
Учитель. Сьогодні в нас урок незвичайний, тому що завітало багато гостей,
привітайтеся до них та подаруйте свою посмішку.
А вам я бажаю успіхів.
ІІ. Актуалізація опорних знань
Перевірка домашнього завдання
Тестування на платформі Classtime (додаток 1)
Режим доступу: https://www.classtime.com/library/question-sets/c787d9f9-
3947-416f-9033-762f8736d2e9
ІІІ. Повідомлення теми й мети уроку
Ми продовжуємо працювати над темою «Зміни приголосних при творенні
відноснихприкметників із суфіксами -ськ-, -зьк-, -цьк- та іменників із суфіксами
-ств(о), -зтв(о), -цтв(о)». Цей урок, сподіваюся, відкриє для вас багато нового, а
можливо, і розкриє таланти багатьох із вас.
Запишіть дату, класну роботу та тему уроку.
ІV. Мотивація навчання
Учитель. На адресу саме вас, шестикласників, надійшло відеозвернення
про допомогу. Томузараз разом переглянемо буктрейлер і спробуємо допомогти
його героям у вирішенні завдань (буктрейлер І частина )
Режим доступу: https://youtu.be/QkKi-TbKeGA
(додаток 2)
Отже, допоможемо п’ятикласникам у вирішенні їхніх проблем. А також
закріпимо знання про зміну приголоснихпритворенніприкметників із суфіксом
-ськ-та іменників із суфіксом -ств-;будемо формувативміння визначатив словах
цю орфограму та використовувати при написанні творчих робіт.
V. Систематизація засвоєного матеріалу
1. Словниковий диктант
Пояснити написання, позначити суфікси.
Боягузтво, боягузький, уманський, чумацтво, чумацький, тюркський,
товариство, товариський, заводський, агентство, казахський.
Учитель. Які ж зміни приголосних відбуваються при творенні прикметників із
суфіксом -ськ- та іменників із суфіксом -ств-?
Схема
Казахський, тюркський
Учитель. Як називаються ці слова?
2. Вправа «А де ж моя пара?»
Установіть відповідність між частинами прислів’їв. Відновлені прислів’я
запишіть і поясніть вивченуорфограму (Іряд – 1прислів’я, ІІ – 2 прислів’я,
ІІІ  3 прислів’я).
1) Дружба та брат…о – найбільше багат…о. (братство,багатство)
2) Коза…ому роду нема переводу. (козацькому)
3) Кров люд…а не водиця – проливати не годиться. (людська)
3.Вправа «Пазл» (освітня платформа LearningApps)
Режим доступу:
• ськ(ий)=зьк(ий)
• ств(о)=зтв(о)
• ськ(ий)=цьк(ий)
• ств(о)=цтв(о)
• ськ(ий)=ськ(ий)
• ств(о)=ств(о)
• ськ(ий)=дськ(ий),дств(о)
• ств(о)=тськ(ий)тств(о)
https://learningapps.org/display?v=prrhavqxc22
(додаток 3)
4. Робота з текстом
4.1. Прочитайте та доведіть, що це текст
Черка…а земля пр…краснасьогоденням іславна минулим! Бе…межноюбула і
залишається любов українців до коза…а. Справжні лицарі неодноразово
захищали рідний край від загарбни…их військ. Численні історичні події та
видатні особистості пр…крашають історію нашого краю, де шанують та
зберігають коза…і традиції. Багато пісень, легенд складено про козаків, бо вони
справжні … Дух свободи та брат…а наповнюють наші серця.
(додаток 4)
( ознаки тексту: 1. наявність теми та основноїдумки; 2. наявність двох і більше
речень; 3. пов’язаність речень за змістом; 4. послідовність та завершеність
викладу; 5. граматичний зв’язок між реченнями).
4.2. Випишітьслова зпропущеними буквами, вставтепотрібну літеру,
підкресліть її
4.3. Зробити синтаксичний розбір речення(3 речення)
Учитель. Однез речень, як ви всі помітили, потребує реконструювання. У
цьому нам допоможе вправа, яка вирішить цю проблему.
5. Розподільний диктант
Утворіть похідні словаза допомогою суфікса -ськ- і запишіть у 3 колонки
( І– із -зьк, ІІ – із -цьк, ІІІ – із -ськ).
Париж –паризький, Рингач (Чернівецька область) – рингацький, Арциз (Одеська
область) арцизький, Очаків – очаківський, Торез (Донецька область) –
торезький, Інгулець (Кривий Ріг) – інгулецький, Тернопіль – тернопільський.
Підкресліть першу літеру кожного слова.
Бесіда
–Яке слово утворилося? (патріот)
–Хто такі патріоти? Кого можна назвати патріотом?
–А кого сьогодні ми називаємо патріотами?
Ми гордимося тими, хто захищає нашу Батьківщину, серед них івипускник
нашої школи Лугеря Сергій, горюємо за тими, хто більше не буде разом з
нами. Велика шана і слава цим Героям, ми не маємо права їх забувати.
6. Творча робота «Зернини мудрості» дає нам змогувідчути себе юними
митцями слова. Складіть із чотирьохрядків вірш, використовуючислова, у яких
відбулися зміни приголосних.
VІ. Домашнє завдання
Написати твір-мініатюру на тему «Україна в моєму серці»,
використовуючи слова, у яких відбулися зміни приголосних.
VIІ. Підсумки
Вікторина на освітній платформі Quizizz
Режим доступу:
https://quizizz.com/admin/quiz/62a79cd5d07394001d9b9b6a?source=quiz_page
(додаток 5)
Учитель. А ми повертаємося з багажем знань до нашого відеозвернення
та допоможемо п’ятикласникам, які поставили проблемне запитання.
(буктрейлер ІІ частина )
Режим доступу:
https://youtu.be/Zgtz64-8D44
(додаток 6)
–То як потрібно писати це слово? Чому?
–Які зміни відбуваються при творенні прикметників із суфіксом -ськ-?
– Які зміни відбуваються при творенні іменників із суфіксом -ств-?
–Що вам сподобалося на уроці? (релаксація)
Я вам дякую за роботу і сподіваюся, що ви станете не тільки розумними,
грамотними, а й справжніми патріотами нашої України. (Звучить пісня Алли
Івашиної «Молитва за Україну»)
ДОДАТКИ ДО УРОКУ
Додаток 1
Тестування на освітнійплатформі Classtime
Режим доступу:
https://www.classtime.com/library/question-sets/c787d9f9-3947-416f-9033-
762f8736d2e9
Додаток 2
Буктрейлер(І частина)
Режим доступу:
https://youtu.be/QkKi-TbKeGA
Додаток 3
Вправа «Пазл» (освітня платформа LearningApps)
Режим доступу:
https://learningapps.org/display?v=prrhavqxc22
Додаток 4
4.2. Випишітьслова з пропущеними буквами, вставтепотрібнулітеру,
підкреслітьїї
4.3. Зробитисинтаксичнийрозбір речення(3 речення)
Черка…а земля пр…краснасьогоденням і славна минулим! Бе…межною була і
залишається любов українців до коза…а. Справжні лицарі неодноразово
захищали рідний край від загарбни…ихвійськ. Численні історичні події та
видатні особистостіпр…крашають історію нашого краю, де шанують та
зберігають коза…і традиції. Багато пісень, легенд складено про козаків, бо вони
справжні… Дух свободитабрат…а наповнюють наші серця.
Додаток 5
Вікторинана освітнійплатформі Quizizz
Режим доступу:
https://quizizz.com/admin/quiz/62a79cd5d07394001d9b9b6a?source=quiz_page
Додаток 6
Буктрейлер(ІІ частина)
Режим доступу:
https://youtu.be/Zgtz64-8D44

More Related Content

More from Репетитор Історія України

More from Репетитор Історія України (20)

04.03.2024.docx04.03.2024.docx04.03.2024.docx
04.03.2024.docx04.03.2024.docx04.03.2024.docx04.03.2024.docx04.03.2024.docx04.03.2024.docx
04.03.2024.docx04.03.2024.docx04.03.2024.docx
 
25.02.2024.pptx25.02.2024.pptx25.02.2024.pptx
25.02.2024.pptx25.02.2024.pptx25.02.2024.pptx25.02.2024.pptx25.02.2024.pptx25.02.2024.pptx
25.02.2024.pptx25.02.2024.pptx25.02.2024.pptx
 
22.02.2024.pdf22.02.2024.pdf22.02.2024.pdf
22.02.2024.pdf22.02.2024.pdf22.02.2024.pdf22.02.2024.pdf22.02.2024.pdf22.02.2024.pdf
22.02.2024.pdf22.02.2024.pdf22.02.2024.pdf
 
20.02.2024.pptx20.02.2024.pptx20.02.2024.pptx
20.02.2024.pptx20.02.2024.pptx20.02.2024.pptx20.02.2024.pptx20.02.2024.pptx20.02.2024.pptx
20.02.2024.pptx20.02.2024.pptx20.02.2024.pptx
 
Кібербезпека.pptxКібербезпека.pptxКібербезпека.pptx
Кібербезпека.pptxКібербезпека.pptxКібербезпека.pptxКібербезпека.pptxКібербезпека.pptxКібербезпека.pptx
Кібербезпека.pptxКібербезпека.pptxКібербезпека.pptx
 
онлайн квест онлайн квест онлайн квест онлайн квест
онлайн квест онлайн квест онлайн квест онлайн квестонлайн квест онлайн квест онлайн квест онлайн квест
онлайн квест онлайн квест онлайн квест онлайн квест
 
Сценарій онлайн квесту Врятовані дива.docx
Сценарій онлайн квесту Врятовані дива.docxСценарій онлайн квесту Врятовані дива.docx
Сценарій онлайн квесту Врятовані дива.docx
 
3
33
3
 
2
22
2
 
1
11
1
 
методична_розробка козацтво.pdf
методична_розробка козацтво.pdfметодична_розробка козацтво.pdf
методична_розробка козацтво.pdf
 
Презентация Microsoft Office PowerPoint.pptx
Презентация Microsoft Office PowerPoint.pptxПрезентация Microsoft Office PowerPoint.pptx
Презентация Microsoft Office PowerPoint.pptx
 
Укрмова. 9 клас.doc
Укрмова. 9 клас.docУкрмова. 9 клас.doc
Укрмова. 9 клас.doc
 
10.09.2023.docx
10.09.2023.docx10.09.2023.docx
10.09.2023.docx
 
69,232.docx
69,232.docx69,232.docx
69,232.docx
 
580,23.docx
580,23.docx580,23.docx
580,23.docx
 
446,232.docx
446,232.docx446,232.docx
446,232.docx
 
557,232.docx
557,232.docx557,232.docx
557,232.docx
 
578,23.docx
578,23.docx578,23.docx
578,23.docx
 
577,23.pptx
577,23.pptx577,23.pptx
577,23.pptx
 

Recently uploaded

Industrial Training Report- AKTU Industrial Training Report
Industrial Training Report- AKTU Industrial Training ReportIndustrial Training Report- AKTU Industrial Training Report
Industrial Training Report- AKTU Industrial Training Report
Avinash Rai
 

Recently uploaded (20)

UNIT – IV_PCI Complaints: Complaints and evaluation of complaints, Handling o...
UNIT – IV_PCI Complaints: Complaints and evaluation of complaints, Handling o...UNIT – IV_PCI Complaints: Complaints and evaluation of complaints, Handling o...
UNIT – IV_PCI Complaints: Complaints and evaluation of complaints, Handling o...
 
Industrial Training Report- AKTU Industrial Training Report
Industrial Training Report- AKTU Industrial Training ReportIndustrial Training Report- AKTU Industrial Training Report
Industrial Training Report- AKTU Industrial Training Report
 
Basic_QTL_Marker-assisted_Selection_Sourabh.ppt
Basic_QTL_Marker-assisted_Selection_Sourabh.pptBasic_QTL_Marker-assisted_Selection_Sourabh.ppt
Basic_QTL_Marker-assisted_Selection_Sourabh.ppt
 
Basic Civil Engg Notes_Chapter-6_Environment Pollution & Engineering
Basic Civil Engg Notes_Chapter-6_Environment Pollution & EngineeringBasic Civil Engg Notes_Chapter-6_Environment Pollution & Engineering
Basic Civil Engg Notes_Chapter-6_Environment Pollution & Engineering
 
Application of Matrices in real life. Presentation on application of matrices
Application of Matrices in real life. Presentation on application of matricesApplication of Matrices in real life. Presentation on application of matrices
Application of Matrices in real life. Presentation on application of matrices
 
[GDSC YCCE] Build with AI Online Presentation
[GDSC YCCE] Build with AI Online Presentation[GDSC YCCE] Build with AI Online Presentation
[GDSC YCCE] Build with AI Online Presentation
 
Sha'Carri Richardson Presentation 202345
Sha'Carri Richardson Presentation 202345Sha'Carri Richardson Presentation 202345
Sha'Carri Richardson Presentation 202345
 
Gyanartha SciBizTech Quiz slideshare.pptx
Gyanartha SciBizTech Quiz slideshare.pptxGyanartha SciBizTech Quiz slideshare.pptx
Gyanartha SciBizTech Quiz slideshare.pptx
 
PART A. Introduction to Costumer Service
PART A. Introduction to Costumer ServicePART A. Introduction to Costumer Service
PART A. Introduction to Costumer Service
 
INU_CAPSTONEDESIGN_비밀번호486_업로드용 발표자료.pdf
INU_CAPSTONEDESIGN_비밀번호486_업로드용 발표자료.pdfINU_CAPSTONEDESIGN_비밀번호486_업로드용 발표자료.pdf
INU_CAPSTONEDESIGN_비밀번호486_업로드용 발표자료.pdf
 
The Art Pastor's Guide to Sabbath | Steve Thomason
The Art Pastor's Guide to Sabbath | Steve ThomasonThe Art Pastor's Guide to Sabbath | Steve Thomason
The Art Pastor's Guide to Sabbath | Steve Thomason
 
Benefits and Challenges of Using Open Educational Resources
Benefits and Challenges of Using Open Educational ResourcesBenefits and Challenges of Using Open Educational Resources
Benefits and Challenges of Using Open Educational Resources
 
Operations Management - Book1.p - Dr. Abdulfatah A. Salem
Operations Management - Book1.p  - Dr. Abdulfatah A. SalemOperations Management - Book1.p  - Dr. Abdulfatah A. Salem
Operations Management - Book1.p - Dr. Abdulfatah A. Salem
 
How to Create Map Views in the Odoo 17 ERP
How to Create Map Views in the Odoo 17 ERPHow to Create Map Views in the Odoo 17 ERP
How to Create Map Views in the Odoo 17 ERP
 
slides CapTechTalks Webinar May 2024 Alexander Perry.pptx
slides CapTechTalks Webinar May 2024 Alexander Perry.pptxslides CapTechTalks Webinar May 2024 Alexander Perry.pptx
slides CapTechTalks Webinar May 2024 Alexander Perry.pptx
 
How to the fix Attribute Error in odoo 17
How to the fix Attribute Error in odoo 17How to the fix Attribute Error in odoo 17
How to the fix Attribute Error in odoo 17
 
size separation d pharm 1st year pharmaceutics
size separation d pharm 1st year pharmaceuticssize separation d pharm 1st year pharmaceutics
size separation d pharm 1st year pharmaceutics
 
The impact of social media on mental health and well-being has been a topic o...
The impact of social media on mental health and well-being has been a topic o...The impact of social media on mental health and well-being has been a topic o...
The impact of social media on mental health and well-being has been a topic o...
 
Advances in production technology of Grapes.pdf
Advances in production technology of Grapes.pdfAdvances in production technology of Grapes.pdf
Advances in production technology of Grapes.pdf
 
Instructions for Submissions thorugh G- Classroom.pptx
Instructions for Submissions thorugh G- Classroom.pptxInstructions for Submissions thorugh G- Classroom.pptx
Instructions for Submissions thorugh G- Classroom.pptx
 

Зміни приголосних при творенні прикметників із суфіксом -ськ-, -зьк-,-цьк- та іменників із суфіксом -ств(о),-зтв(о),-цтв(о) (1).docx

  • 1. НОМІНАЦІЯ: «ЗОРЕПАД ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ» УКРАЇНСЬКА МОВА РОЗДІЛ «СЛОВОТВІР. ОРФОГРАФІЯ» 6 КЛАС Тема. Зміни приголоснихпри творенні відноснихприкметниківіз суфіксами -ськ-, -зьк- , -цьк- та іменниківіз суфіксами -ств(о),-зтв(о), -цтв(о). Тренувальнівправи Мета: формувати предметні компетентності: мовної і мовленнєвої: повторити вивчені зміни приголосних; закріпити вміння правильно вимовляти й записувати слова, які зазнають змін при додаванні суфіксів; діяльнісної: розвивати культуру усного й писемного мовлення; формувати ключові компетентності: уміння вчитися – самоорганізовуватися до навчальної діяльності; загальнокультурну – розвивати увагу, пам’ять, удосконалювати культуру усного й писемного мовлення. Обладнання:мультимедійна презентація, буктрейлер, роздатковийматеріал, навчальні освітні платформи: LearningApps, Classtime, Quizizz тощо. Тип уроку: узагальнення та систематизація вивченого Перебіг уроку І. Організаційний момент Учитель. Сьогодні в нас урок незвичайний, тому що завітало багато гостей, привітайтеся до них та подаруйте свою посмішку.
  • 2. А вам я бажаю успіхів. ІІ. Актуалізація опорних знань Перевірка домашнього завдання Тестування на платформі Classtime (додаток 1) Режим доступу: https://www.classtime.com/library/question-sets/c787d9f9- 3947-416f-9033-762f8736d2e9 ІІІ. Повідомлення теми й мети уроку Ми продовжуємо працювати над темою «Зміни приголосних при творенні відноснихприкметників із суфіксами -ськ-, -зьк-, -цьк- та іменників із суфіксами -ств(о), -зтв(о), -цтв(о)». Цей урок, сподіваюся, відкриє для вас багато нового, а можливо, і розкриє таланти багатьох із вас. Запишіть дату, класну роботу та тему уроку. ІV. Мотивація навчання Учитель. На адресу саме вас, шестикласників, надійшло відеозвернення про допомогу. Томузараз разом переглянемо буктрейлер і спробуємо допомогти його героям у вирішенні завдань (буктрейлер І частина ) Режим доступу: https://youtu.be/QkKi-TbKeGA (додаток 2) Отже, допоможемо п’ятикласникам у вирішенні їхніх проблем. А також закріпимо знання про зміну приголоснихпритворенніприкметників із суфіксом -ськ-та іменників із суфіксом -ств-;будемо формувативміння визначатив словах цю орфограму та використовувати при написанні творчих робіт. V. Систематизація засвоєного матеріалу 1. Словниковий диктант Пояснити написання, позначити суфікси.
  • 3. Боягузтво, боягузький, уманський, чумацтво, чумацький, тюркський, товариство, товариський, заводський, агентство, казахський. Учитель. Які ж зміни приголосних відбуваються при творенні прикметників із суфіксом -ськ- та іменників із суфіксом -ств-? Схема Казахський, тюркський Учитель. Як називаються ці слова? 2. Вправа «А де ж моя пара?» Установіть відповідність між частинами прислів’їв. Відновлені прислів’я запишіть і поясніть вивченуорфограму (Іряд – 1прислів’я, ІІ – 2 прислів’я, ІІІ  3 прислів’я). 1) Дружба та брат…о – найбільше багат…о. (братство,багатство) 2) Коза…ому роду нема переводу. (козацькому) 3) Кров люд…а не водиця – проливати не годиться. (людська) 3.Вправа «Пазл» (освітня платформа LearningApps) Режим доступу: • ськ(ий)=зьк(ий) • ств(о)=зтв(о) • ськ(ий)=цьк(ий) • ств(о)=цтв(о) • ськ(ий)=ськ(ий) • ств(о)=ств(о) • ськ(ий)=дськ(ий),дств(о) • ств(о)=тськ(ий)тств(о)
  • 4. https://learningapps.org/display?v=prrhavqxc22 (додаток 3) 4. Робота з текстом 4.1. Прочитайте та доведіть, що це текст Черка…а земля пр…краснасьогоденням іславна минулим! Бе…межноюбула і залишається любов українців до коза…а. Справжні лицарі неодноразово захищали рідний край від загарбни…их військ. Численні історичні події та видатні особистості пр…крашають історію нашого краю, де шанують та зберігають коза…і традиції. Багато пісень, легенд складено про козаків, бо вони справжні … Дух свободи та брат…а наповнюють наші серця. (додаток 4) ( ознаки тексту: 1. наявність теми та основноїдумки; 2. наявність двох і більше речень; 3. пов’язаність речень за змістом; 4. послідовність та завершеність викладу; 5. граматичний зв’язок між реченнями). 4.2. Випишітьслова зпропущеними буквами, вставтепотрібну літеру, підкресліть її 4.3. Зробити синтаксичний розбір речення(3 речення) Учитель. Однез речень, як ви всі помітили, потребує реконструювання. У цьому нам допоможе вправа, яка вирішить цю проблему. 5. Розподільний диктант
  • 5. Утворіть похідні словаза допомогою суфікса -ськ- і запишіть у 3 колонки ( І– із -зьк, ІІ – із -цьк, ІІІ – із -ськ). Париж –паризький, Рингач (Чернівецька область) – рингацький, Арциз (Одеська область) арцизький, Очаків – очаківський, Торез (Донецька область) – торезький, Інгулець (Кривий Ріг) – інгулецький, Тернопіль – тернопільський. Підкресліть першу літеру кожного слова. Бесіда –Яке слово утворилося? (патріот) –Хто такі патріоти? Кого можна назвати патріотом? –А кого сьогодні ми називаємо патріотами? Ми гордимося тими, хто захищає нашу Батьківщину, серед них івипускник нашої школи Лугеря Сергій, горюємо за тими, хто більше не буде разом з нами. Велика шана і слава цим Героям, ми не маємо права їх забувати. 6. Творча робота «Зернини мудрості» дає нам змогувідчути себе юними митцями слова. Складіть із чотирьохрядків вірш, використовуючислова, у яких відбулися зміни приголосних. VІ. Домашнє завдання Написати твір-мініатюру на тему «Україна в моєму серці», використовуючи слова, у яких відбулися зміни приголосних. VIІ. Підсумки Вікторина на освітній платформі Quizizz Режим доступу: https://quizizz.com/admin/quiz/62a79cd5d07394001d9b9b6a?source=quiz_page (додаток 5)
  • 6. Учитель. А ми повертаємося з багажем знань до нашого відеозвернення та допоможемо п’ятикласникам, які поставили проблемне запитання. (буктрейлер ІІ частина ) Режим доступу: https://youtu.be/Zgtz64-8D44 (додаток 6) –То як потрібно писати це слово? Чому? –Які зміни відбуваються при творенні прикметників із суфіксом -ськ-? – Які зміни відбуваються при творенні іменників із суфіксом -ств-? –Що вам сподобалося на уроці? (релаксація) Я вам дякую за роботу і сподіваюся, що ви станете не тільки розумними, грамотними, а й справжніми патріотами нашої України. (Звучить пісня Алли Івашиної «Молитва за Україну»)
  • 7. ДОДАТКИ ДО УРОКУ Додаток 1 Тестування на освітнійплатформі Classtime Режим доступу: https://www.classtime.com/library/question-sets/c787d9f9-3947-416f-9033- 762f8736d2e9 Додаток 2 Буктрейлер(І частина) Режим доступу: https://youtu.be/QkKi-TbKeGA Додаток 3 Вправа «Пазл» (освітня платформа LearningApps) Режим доступу: https://learningapps.org/display?v=prrhavqxc22 Додаток 4
  • 8. 4.2. Випишітьслова з пропущеними буквами, вставтепотрібнулітеру, підкреслітьїї 4.3. Зробитисинтаксичнийрозбір речення(3 речення) Черка…а земля пр…краснасьогоденням і славна минулим! Бе…межною була і залишається любов українців до коза…а. Справжні лицарі неодноразово захищали рідний край від загарбни…ихвійськ. Численні історичні події та видатні особистостіпр…крашають історію нашого краю, де шанують та зберігають коза…і традиції. Багато пісень, легенд складено про козаків, бо вони справжні… Дух свободитабрат…а наповнюють наші серця. Додаток 5 Вікторинана освітнійплатформі Quizizz Режим доступу: https://quizizz.com/admin/quiz/62a79cd5d07394001d9b9b6a?source=quiz_page Додаток 6 Буктрейлер(ІІ частина) Режим доступу: https://youtu.be/Zgtz64-8D44