У посібнику Аліна Ярославівна ділиться напрацюваннями з власного досвіду. Звичайно, тут можна знайти ідеї, які вже видавалися іншими авторами, проте більшу частину ігор, всі вірші, загадки, фізкультхвилинки і цікаві історії для вивчення алфавіту – власна творчість автора.
This lesson plan is for teaching 6-7 year old students about toys over 40 minutes. The objectives are to develop the students' vocabulary of toys, practice letters and sounds related to toys, and engage in listening, reading and writing activities about toys to motivate communication. Resources include flashcards, a tape recorder, and a poster. Activities include greeting the students, warmup by repeating toy names, identifying toys in pictures and by color, singing a song about toys, listening and reading the song text, a writing activity matching letters to toys and spelling toy words, and a guessing game using gestures to identify toys.
1. Tема уроку. School Subjects. Days of the week.
Мета уроку:
повторитий активізувати лексичні одиниці з теми;
повторитирахунок від 1 до 20 і назви кольорів;
повторитиназви тварин, які вивчалися в 2 класі, та ввести такі поняття, як
“domestic animals”, “wild animals”;
навчати дітей виконувати команди, сформульовані англійською мовою;
увести нові лексичні одиниці – назви музичних інструментів, які за
вимовоюсхожіна українські;
розвиватипам'ять, увагу, мислення та мовлення учнів;
виховувати любов до школи, шкільних предметів.
Обладнання. CD-програвач, мультимедійна дошка, презентація до уроку,
відеододатокдо підручника з англійської мови «English with Smiley», картки для
індивідуальної роботи.
Хід уроку
І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ
Привітання
T: Good morning, children!
Ps: Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
I am glad to see you!
Фонетичназарядка
T: Нумо разом підготуємо наші ротики до вимови англійських звуків.
- Діти, Mr. Language – це ваш друг, який буде вам допомагати. У нього дуже
гарна вимова, тому що він – англієць. Давайте спробуємо вимовити звуки так, як
це робить він.
Вранці Mr. Language прокинувся, встав, відтулив штори на вікні [w] – [w]. По-
года була чудова, він вигукнув [a:], [ɔ:]. Вирішив прибрати у кімнаті, вибити ки-
лими [p] – [b]. Трохи попрацював пилососом [t] – [d], протер дзеркало [h] – [h].
Поснідав та вирішив попити чаю, проте він був гарячий. Mr. Language подмухав
[f] – [v].
Пішов на прогулянку після сніданку. Надворі побачив пташку, яка звала пта-
шенят: [vi:] – [vi:] – [vi:]. Під деревом сиділа мати – свиня з поросятами та звала
їх: [wi] - [wi] - [wi]. Назустріч йому вибіг злий собака та загарчав: [r] –
[rrrr], Mr. Language сказав у відповідь [brr]. Він тупнув ногою, і собака втік.
Раптом підповзла змія та засичала: [ʃ ] – [ʃʃʃ]. Вона зламала зуба та
засичала: [θ]- [ð]. Mr. Language усміхнувся і пішов додому, де на нього чекали
справи. ( Слайд №2)
2. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Введенняв іншомовну атмосферу( Слайд №3)
Повідомленнятеми та мети уроку
Т: Сьогодніми продовжимо працюватинад темою «School Subjects. Days of the
week». ( Слайд №4)
- Наш урок незвичайний, і він уміщує в себе 4 міні-уроки, які найбільше
подобаються учням класу. Але всі ці предмети будуть викладатися англійською
мовою. В кінці кожного міні-уроку проводитиметься невеличка самостійна
робота (test), за яку ви будете отримувати бали, а в кінці уроку отримаєте
підсумковий бал.
( Слайд №5)
3. Lesson 1 - Nature Studies
(На дошці картки зтваринками,назви яких діти вивчили ще у 2 класі. Учні
називають цихтваринок англійською мовою. Потім учитель пояснює, що всіх
цих тваринок можна розподілити за двома групами - “domestic animals” та
“wild animals”. Дивлячись на дошку, діти будують речення, визначаючи, яка це
тваринка - “domestic” чи “wild”).
Т: Children, look at the blackboard. You can see domestic animals and wild animals.
What is this? ( Слайд №6 -9)
( Учитель пропонує дітям виконати першу самостійну роботу). ( Слайд №10)
4. Lesson 2 – Maths
( Учні разом з учителем повторюють рахунок від 1 до 20. Розв’язують приклади
на додавання та віднімання).
Т: Children, look at the blackboard. Let’s count and do sums. ( Слайд №11)
( Учитель пропонує дітям виконати другу самостійну роботу: математичний
диктант, розв’язування прикладів). ( Слайд №12)
Фізкультхвилинка (Слайд №13)
(Відеододаток до підручника з англійської мови «English with Smiley»)
T: Let’s sing a song.
Lesson 3 - Music
(На дошці картки з6 музичними інструментами. Одинз них діти недавно
вивчили. Це барабан - drum. Назви інших учні ще не вивчали, але вони співзвучні з
українськими назвами).
Т: Children, look at the blackboard. You can see musical instruments.
5. ( Слайд №14)
( Учитель пропонує дітям виконати третю самостійну роботу, потрібно
підписатиназви музичних інструментів). ( Слайд №15)
Lesson 4 - Art
(Спочаткудіти відновлюють у пам’ятіназви кольорів, а потім за інструкцією
вчителя розфарбовують малюнок). ( Слайд №16-18)
Т: Children, look at the blackboard. Point and repeat .
( Учитель пропонує дітям виконати четверту самостійну роботу: потрібно
розмалювати малюнок).
Т: Children, draw the picture.
6. It is winter. It is cold. The snow is white. TheChristmas Tree is green. Thecloud is
blue. The snowman is white. It has got a broom (віник). It is grey. It has got a yellow
scarf. Its cap is brown. Its nose is orange.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Підсумок уроку. Оцінювання ( Слайд №19)
Т: Наш урок завершується. Answer the questions.
Домашнє завдання (Слайд №20)
Прощання
Т: The lesson is over. Goodbye, children!