SlideShare a Scribd company logo
1 of 2
Шымкент қаласы №83 жалпы орта мектептің бастауыш сынып мұғалімі Апрежова
Сапаркул Орынбасаровна
Қысқа мерзімді жоспар
Сыныбы: 3 «Г» пәні: Әдебиеттік оқу
Сабақтың тақырыбы: Бесік жыры
Сабақтың мақсаты: 1Бесік жыры жайлы түсіну.
2 Бесік жырының маңыздылығын ұғыну.
3 Бесікті сипаттап беру.
Күтілетін нәтижесі.
1Бесік жыры жайлы түсінеді.
2 Бесік жырының маңыздылығын ұғынады.
3 Бесікті сипаттап береді.
Уақыты Сабақтың
барысы
Мұғалімнің іс-
әрекеті
Оқушының іс-әрекеті Ресурстар
1 минут Ұйымдастыру
кезеңі
Оқушылармен
сәлемдесу.
Оқушылардың
сабаққа
дайындығын
тексеру.
Орнымыздан тұрайық,
Амандасып алайық.
Ұқыпты тыңдап
сабақты, Жақсы баға
алайық.
2 минут Психологиялық
дайындық
Түрлі түсті
кәмпиттер
арқылы топқа
бөлу.
Топқа бөлінеді. Түрлі түсті кәмпиттер
5 минут
Үй тапсырмасын
сұрау
Диалогті оқыту
арқылы «Ыстық
орындық» әдісін
пайдаланып
өткен сабақты
қайталау.
Ортада ыстық
орындыққа бір
оқушы
отырады.Сұрақтың
жауабын білмейтін
болса, тұрып кетеді.
Орындық
3мин
Сабақтың
тақырыбын
анықтау .
Бесік жырын
тыңдату.
Әнді тыңдап , жаңа
сабақтың тақырыбын
ашады
Интербелсен-ді
тақта
10 минут
Жаңа сабақ Бесіктің суретін
көрсету.Бесік
жыры жайлы
түсінік беру
Бесіктің суретін
талдайды. Оқушылар
мұқият тыңдайды.
Слайд
5минут
Мәтінмен жұмыс Өлеңді мәнерлеп
оқу.
Өлеңді мәнерлеп оқиды. Кітап,оқулық
2 мин
Сергіту сәті «Әй-әй бөпем,әй
бөпем» әні
Музыкаға қосылып
орындайды.
Интербелсен-ді тақта
2 мин
Топпен жұмыс Бесіктің
пайдасы туралы
1 топ – Бесіктің
пайдасы туралы
айтады.
Дәптер
2 мин Ырым тыйым
сөздер
2 топ- Ырым тыйым
сөздер айтады.
Дәптер
2 мин Анасының
санамалап
айтқан
мамандық
түрлерін жазу
3 топ- Анасының
санамалап айтқан
мамандық түрлерін
жазады.
Дәптер
2 мин Бесіктің суретін
салу.
4 топ – Бесіктің суретін
салады.
Постер
4 мин «Қыл қалам»
әдісі
Эссе жазу Кім болам ?
тақырыбында шағын
эссе жазады.
Дәптер ,ақ парақ
2 мин Қорытындылау «Жылдам
жауап» әдісі
Оқушылар жылдам
жауап береді.
2 мин Бағалау Мұғалімнің
бағалауы
Асықпен бағалау
Кері байланыс
«Бағдаршам»
Қызыл –түсінген
жоқпын. Сары-әлі де
сұрақтар бар. Жасыл-
барлығы түсінікті.
Асық,бағдаршам.Түрлі
түсті стикер
1 мин Үйге тапсырма Өлең шығару
.Мазмұндау
Күнделіктеріне жазып
алады.
.

More Related Content

What's hot

What's hot (20)

йййй
йййййййй
йййй
 
ыыыыы
ыыыыыыыыыы
ыыыыы
 
88
8888
88
 
Saererreeeeeeeeeeeeee
SaererreeeeeeeeeeeeeeSaererreeeeeeeeeeeeee
Saererreeeeeeeeeeeeee
 
Ғажайып бақ (ертегі)
Ғажайып бақ (ертегі)Ғажайып бақ (ертегі)
Ғажайып бақ (ертегі)
 
2222
22222222
2222
 
112укцукукыы
112укцукукыы112укцукукыы
112укцукукыы
 
113сыввыавыавы
113сыввыавыавы113сыввыавыавы
113сыввыавыавы
 
2020ьььььььььььььььььь
2020ьььььььььььььььььь2020ьььььььььььььььььь
2020ьььььььььььььььььь
 
Mugalf
MugalfMugalf
Mugalf
 
Hjg
HjgHjg
Hjg
 
(1)3
  (1)3  (1)3
(1)3
 
Wewe
WeweWewe
Wewe
 
2013zxzxz
2013zxzxz2013zxzxz
2013zxzxz
 
999кукеуе
999кукеуе999кукеуе
999кукеуе
 
Raimbekk
RaimbekkRaimbekk
Raimbekk
 
сұраулы сөйлемо
сұраулы сөйлемосұраулы сөйлемо
сұраулы сөйлемо
 
38КУКУКУУУУУУУУУУУУУУ
38КУКУКУУУУУУУУУУУУУУ38КУКУКУУУУУУУУУУУУУУ
38КУКУКУУУУУУУУУУУУУУ
 
7546
75467546
7546
 
2025ььььььььььььььььььььььььььььььооо
2025ььььььььььььььььььььььььььььььооо2025ььььььььььььььььььььььььььььььооо
2025ььььььььььььььььььььььььььььььооо
 

Similar to 666

егиннин бастары гулзада казак тили
егиннин бастары гулзада казак тилиегиннин бастары гулзада казак тили
егиннин бастары гулзада казак тили
Asem Sarsembayeva
 

Similar to 666 (16)

Кітапханада
КітапханадаКітапханада
Кітапханада
 
2333
23332333
2333
 
сабақ
сабақсабақ
сабақ
 
22ұқұққ
22ұқұққ22ұқұққ
22ұқұққ
 
11
1111
11
 
400
400400
400
 
сабақ жоспары. қазақ тілі,
сабақ жоспары. қазақ тілі,сабақ жоспары. қазақ тілі,
сабақ жоспары. қазақ тілі,
 
кесебаева мөлдір
кесебаева  мөлдіркесебаева  мөлдір
кесебаева мөлдір
 
шолпан сөйлем түрлері+
шолпан сөйлем түрлері+шолпан сөйлем түрлері+
шолпан сөйлем түрлері+
 
“Алғыс” М.Төрежанов
“Алғыс”  М.Төрежанов“Алғыс”  М.Төрежанов
“Алғыс” М.Төрежанов
 
егиннин бастары гулзада казак тили
егиннин бастары гулзада казак тилиегиннин бастары гулзада казак тили
егиннин бастары гулзада казак тили
 
Df(2)fd
Df(2)fdDf(2)fd
Df(2)fd
 
ашық сабақ 4кл уразова и.а
ашық сабақ 4кл уразова и.аашық сабақ 4кл уразова и.а
ашық сабақ 4кл уразова и.а
 
16424rtrtrtrt
16424rtrtrtrt16424rtrtrtrt
16424rtrtrtrt
 
Сәкен Сейфуллин
Сәкен СейфуллинСәкен Сейфуллин
Сәкен Сейфуллин
 
урок уразова и.а
урок уразова и.аурок уразова и.а
урок уразова и.а
 

More from Nurlan Abilhanov

More from Nurlan Abilhanov (20)

Ауданды өлшеу. Квадрат дециметр және квадрат метрБ. Алманов атындағы орта мек...
Ауданды өлшеу. Квадрат дециметр және квадрат метрБ. Алманов атындағы орта мек...Ауданды өлшеу. Квадрат дециметр және квадрат метрБ. Алманов атындағы орта мек...
Ауданды өлшеу. Квадрат дециметр және квадрат метрБ. Алманов атындағы орта мек...
 
микропланирование1
микропланирование1микропланирование1
микропланирование1
 
письмо культура одежды
письмо культура одеждыписьмо культура одежды
письмо культура одежды
 
жыл мезгілі көктем
жыл мезгілі көктемжыл мезгілі көктем
жыл мезгілі көктем
 
Едендік жабындармен жұмыс істеу
Едендік жабындармен жұмыс істеуЕдендік жабындармен жұмыс істеу
Едендік жабындармен жұмыс істеу
 
Абишева Гульназ Балтабаевна
Абишева Гульназ БалтабаевнаАбишева Гульназ Балтабаевна
Абишева Гульназ Балтабаевна
 
ұлыстың ұлы күніі тәр сағ
ұлыстың ұлы күніі тәр сағұлыстың ұлы күніі тәр сағ
ұлыстың ұлы күніі тәр сағ
 
биология гул
биология гулбиология гул
биология гул
 
бастауыш құстар
бастауыш құстарбастауыш құстар
бастауыш құстар
 
Арифметикалық прогрессия
Арифметикалық прогрессияАрифметикалық прогрессия
Арифметикалық прогрессия
 
тараз қал тараз қаласы тараз қаласы
тараз қал тараз қаласы тараз қаласытараз қал тараз қаласы тараз қаласы
тараз қал тараз қаласы тараз қаласы
 
Қазақтың ұлттық музыкалық аспаптары.
Қазақтың ұлттық музыкалық аспаптары.Қазақтың ұлттық музыкалық аспаптары.
Қазақтың ұлттық музыкалық аспаптары.
 
787878787878 rgre evrgrt ertert
787878787878 rgre evrgrt ertert787878787878 rgre evrgrt ertert
787878787878 rgre evrgrt ertert
 
84684fddddddddddd545 j k jk k jkh
84684fddddddddddd545 j k  jk k jkh  84684fddddddddddd545 j k  jk k jkh
84684fddddddddddd545 j k jk k jkh
 
ана тілі. сиыр (ашық сабақ)
ана тілі. сиыр (ашық сабақ)ана тілі. сиыр (ашық сабақ)
ана тілі. сиыр (ашық сабақ)
 
“Қысқы ойындар” Омоним
“Қысқы ойындар” Омоним“Қысқы ойындар” Омоним
“Қысқы ойындар” Омоним
 
м. қабанбай. сурет салғым келмейді
м. қабанбай. сурет салғым келмейдім. қабанбай. сурет салғым келмейді
м. қабанбай. сурет салғым келмейді
 
The first President of Kazakhstan
The first President of KazakhstanThe first President of Kazakhstan
The first President of Kazakhstan
 
«Қысқы ойындар» Омонимдер
«Қысқы ойындар» Омонимдер«Қысқы ойындар» Омонимдер
«Қысқы ойындар» Омонимдер
 
8 сынып логика
8 сынып логика8 сынып логика
8 сынып логика
 

666

  • 1. Шымкент қаласы №83 жалпы орта мектептің бастауыш сынып мұғалімі Апрежова Сапаркул Орынбасаровна Қысқа мерзімді жоспар Сыныбы: 3 «Г» пәні: Әдебиеттік оқу Сабақтың тақырыбы: Бесік жыры Сабақтың мақсаты: 1Бесік жыры жайлы түсіну. 2 Бесік жырының маңыздылығын ұғыну. 3 Бесікті сипаттап беру. Күтілетін нәтижесі. 1Бесік жыры жайлы түсінеді. 2 Бесік жырының маңыздылығын ұғынады. 3 Бесікті сипаттап береді. Уақыты Сабақтың барысы Мұғалімнің іс- әрекеті Оқушының іс-әрекеті Ресурстар 1 минут Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Орнымыздан тұрайық, Амандасып алайық. Ұқыпты тыңдап сабақты, Жақсы баға алайық. 2 минут Психологиялық дайындық Түрлі түсті кәмпиттер арқылы топқа бөлу. Топқа бөлінеді. Түрлі түсті кәмпиттер 5 минут Үй тапсырмасын сұрау Диалогті оқыту арқылы «Ыстық орындық» әдісін пайдаланып өткен сабақты қайталау. Ортада ыстық орындыққа бір оқушы отырады.Сұрақтың жауабын білмейтін болса, тұрып кетеді. Орындық 3мин Сабақтың тақырыбын анықтау . Бесік жырын тыңдату. Әнді тыңдап , жаңа сабақтың тақырыбын ашады Интербелсен-ді тақта 10 минут Жаңа сабақ Бесіктің суретін көрсету.Бесік жыры жайлы түсінік беру Бесіктің суретін талдайды. Оқушылар мұқият тыңдайды. Слайд 5минут Мәтінмен жұмыс Өлеңді мәнерлеп оқу. Өлеңді мәнерлеп оқиды. Кітап,оқулық 2 мин Сергіту сәті «Әй-әй бөпем,әй бөпем» әні Музыкаға қосылып орындайды. Интербелсен-ді тақта 2 мин Топпен жұмыс Бесіктің пайдасы туралы 1 топ – Бесіктің пайдасы туралы айтады. Дәптер
  • 2. 2 мин Ырым тыйым сөздер 2 топ- Ырым тыйым сөздер айтады. Дәптер 2 мин Анасының санамалап айтқан мамандық түрлерін жазу 3 топ- Анасының санамалап айтқан мамандық түрлерін жазады. Дәптер 2 мин Бесіктің суретін салу. 4 топ – Бесіктің суретін салады. Постер 4 мин «Қыл қалам» әдісі Эссе жазу Кім болам ? тақырыбында шағын эссе жазады. Дәптер ,ақ парақ 2 мин Қорытындылау «Жылдам жауап» әдісі Оқушылар жылдам жауап береді. 2 мин Бағалау Мұғалімнің бағалауы Асықпен бағалау Кері байланыс «Бағдаршам» Қызыл –түсінген жоқпын. Сары-әлі де сұрақтар бар. Жасыл- барлығы түсінікті. Асық,бағдаршам.Түрлі түсті стикер 1 мин Үйге тапсырма Өлең шығару .Мазмұндау Күнделіктеріне жазып алады. .