SlideShare a Scribd company logo
1 of 14
РОЗРОБКА
уроку англійської мови в 10 класі
Тема: «Мистецтво»
Підтема : «Види живопису»
Підготувала
вчитель англійської мови
багатопрофільної гімназії
м. Красноармійська
Проноза Катерина Олександрівна
м. Красноармійськ 2014
Урок № 50 Клас 10
Тема : Мистецтво
Підтема уроку: Види живопису
Цілі:
Практичні : 1) організація монологічного мовлення учнів
2) організація читання тексту вголос
Освітні : розширювати філологічний кругозір учнів; формувати відповідну
систему лінгвістичних понять; навчати учнів спостерігати за фонетичними,
лексичними та граматичними явищами іноземної мови; формувати важливість
оволодіння іноземною мовою і потребу користуватися нею як засобом спілкування;
підвищувати загальну культуру учнів.
Розвивальні: розвивати мовленнєві здібності учнів: фонематичний слух,
здібність до імітації; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
розвивати вміння планувати свою мовленнєву діяльність; розвивати вміння логічно
викладати свою думку;розвивати знання учнів з мистецтва живопису; розвивати
уяву учнів, слухову, зорову пам'ять довільну, мимовільну увагу.
Виховні: виховувати ввічливість, чуйність у стосунках з товаришами;
доброзичливість, культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому
світі; прищеплювати любов до мистецтва та морально естетичні норми поведінки.
Обладнання: підручник: Алла Несвіт, Англійська мова для 10 класу
загальноосвітніх навчальних закладів , - Київ, Генеза, 2010 рік; інтерактивний
плакат «Art Genres»; презентація слайдів на тему «Види живопису»; тематичні
картки із зображенням видів живопису; аудіо запис пісні.
Хід уроку
Етапи Мовлення вчителя Мовлення учнів
I. Початок уроку
1. Орг. момент
2. Фонетична зарядка
3. Мовленнєва зарядка
Get ready for the lesson!
Good afternoon, children! Sit
down, please. Let’s begin our
lesson.
First of all let’s practise our
pronunciation. The tongue
twister.
Repeat after me:
Betty bought some butter, but
the butter Betty bought was
bitter,
So Betty bought some better
butter to make a bitter butter
better,
But the bitter butter makes the
better butter bitter.
Well done!
So, I want to draw your
attention to this interactive
board with a little game for
you. Your task is to split into
groups
And I will show you some
questions and you should give
your answers, after that I will
display correct answers.
(Демонстрація
інтерактивного плакату)
Thank you very much. We’ve
got the winner group. So, I
wander if you’ve guessed the
topic of our today’s lesson?
Yes, you are quite right!
Good afternoon, teacher!
Учні повторюють за
вчителем
Betty bought some butter, but
the butter Betty bought was
bitter,
So Betty bought some better
butter to make a bitter butter
better,
But the bitter butter makes
the better butter bitter.
(Додаток 1)
Учні діляться на групи,
вчитель демонструє
питання з варіантами
відповідей, учні надають
свої варіанти відповіді,
потім учні дізнаються
правильні відповіді. По
результатам вчитель
визначає групу переможців.
The topic of our lesson is Art,
Painting, Genres of Art
4. Ознайомлення з
комунікативною
перспективою уроку.
5. Організація
аудіювання тексту
Today, class, we are going to
speak about Art and its genres,
we are going to describe
pictures, practise listening
skills and read the text about
art genres in order to enlarge
your knowledge in this sphere.
So, and first, we are going to
practise your listening skills.
You know that nowadays there
are a lot of modern artists and
painters with their thinkings
and views. Evhenia
Gapchinska is one of them.
You will listen about this
Ukrainian painter. Your task is
to listen to the text and answer
the questions.
(Вчитель читає текст)
Учні слухають текст та
виконують комунікативне
заdдання
ex. 2 p. 156
II. Основна частина
1. Oрганізація
монологічного
мовлення
1. Постановка
завдання,
стимулювання
потреби і
інтересу,
ознайомлення з
комунікативною
перспективою
завдання
2. Підготовка учнів
до монологічного
мовлення
- читання вголос
слів та
словосполучень
At previous lesson we spoke
about Art. Nowadays teenagers
aren’t very interested in art, but
I think that it’s important for
well mannered person to
broaden his horizon. Some of
you are interested in music,
sport, movie and today
everyone will be involved in
the world of Art.
Painters and their craft are
described as:
Fashionable artist, mature
artist, portrait, landscape
painter, mythological painter,
historical subjects, portrays Учні читають вголос слова
- семантизація
лексичних
одиниць
3. Установи до
монологічного
мовлення
4. Kонтроль
виконання
роботи
people, emotions with moving
sincerity, restraint, reveals the
persons nature, exposes the
dark sides of the life, executes,
conveys, depicts, represents,
attains, glorifies, evokes,
radiates, penetrates, catches,
captures
Colouring(light and shade):
Subtle colouring, combine
form and colour into a
harmonious unity, pure, vivid,
brilliant, intense, soft, delicate
colours, light and shade;
primary colours; semi-tones;
highlights
Impressions/ judgments:
Moving, lyrical, romantic,
poetic, exquisite piece of
painting, unsurpassed
masterpiece, dull, depressing,
disappointing
Вчитель пояснює значення
лексичних одиниць
You should describe the given
pictures with the help of
phrases.
Well, now one person from
each group should represent
your description to the class
та словосполучення до
опису картин (ex. 3 p. 157)
Учні описують
запропоновані картини з
використанням поданих
фраз та словосполучень у
вигляді кластера
(Додаток 2)
Один представник групи
описує картину спираючись
на схему
Example:
This painting is made by a
mature artist Ivan Shyshkin.
The painter depicts forest
landscape. We can see
beautiful and towering pines,
oaks and birches. The artist
used subtle colouring,
combined form and colour
into a harmonious unity. My
impressions are lyrical, poetic
5. Підсумки
6. Фізкультхвилинка
So, you`ve made a great work.
Well done!
And the time for relax has
come.
Lets sing a song (Додаток 3)
and romantic.
Діти співають пісню
(Слова пісні на екрані)
2. Організація
читання тексту
1. Постановка
завдання,
стимулювання
потреби і
інтересу:
настанова на
читання тексту з
комунікативним
завданням
2. Виконання перед
текстових вправ
3. Читання тексту
вголос з метою
одержання
інформації та
повного
розуміння
прочитаного
4. Перевірка
розуміння
прочитаного
А) Підстановка
смислових одиниць
So, we continue working on
our today’s topic.
Of course, you are eager to
know more about art genres.
And we are going to read the
text with some interesting
tusks.
Look through the words in the
Vocabulary File. Consult the
dictionary to know their
meanings.
Please, read the text and try to
understand (ex. 6 p. 158)
Choose statements (A-L) for
the paragraphs (1-5). There are
two choices which match each
genre. There are two
statements which you don’t
need. Complete the table.
Comment on your choices.
Find the correspondent facts in
paragraphs and read them
Діти слухають вчителя
Учні читають слова з
вокабуляру та
семантизують їх
(ex. 5 p.157)
Учні читають текст
вголос
Діти вибирають
твердження до параграфів,
записують у таблицю та
обґрунтовують свій вибір
Example:
A portrait is an Art genre
which depicts people’s facial
expressions and their
character (G) and can be
Б) Завершення
висловлювань
В) Інтерпретація
тексту: вираження
власної позиції та
думки
6. Підведення
підсумків
aloud
Read and complete the
sentences
Your task is to choose one art
genre and speak about it and
explain why you’ve chosen
this genre and the others
should understand about what
you are speaking.
Excellent! Your answers were
brilliant.
Thank you for your great
answers.
created not only with the help
of brush but with a camera as
well(L). Because A Portrait
can be a painting, a sculpture
and a photograph and the aim
of a portrait is to depict the
character and the attributes of
the subject.
Учні виконують вправу
(ex. 7 p. 59)
Example:
1. The aim of a History
painting is to elevate the
morals of the whole
community.
So, I want to tell you about
landscapes. This genre of
painting depicts a divine
harmony of nature and a calm
confidence, the viewer is
involved into majestic
atmosphere of the scenic view
of marvelous meadows,
breathtaking valleys and
hills. The artist represents his
feelings for nature’s grandeur
and immensities. I like this
Art genre the most, because I
like nature and even if I can’t
see the landscape in reality I
can admire the painting as
well.
III. Заключна частина
1. Творче завдання
2. Пред’явлення
домашнього
завдання
3. Підсумки уроку
4. Оцінювання
учнів
So, children we’ve learnt a lot
of information about Art, Art
genres and paintings. And now
I suggest you to become real
modern artists and paint. We
are going to draw a portrait of
our class.
Write down your home
assignment Ex. 9 p. 160
You have done a great work at
the lesson! Thank you!
Your marks for the lesson
are…
Good bye! Have a nice day!
Учні виконують творче
завдання.
Учні записують домашнє
завдання та отримують
оцінки за урок.
Додаток1
Інтерактивний плакат
https://yadi.sk/d/46auqUtdcwBCq
Додаток 2
Посилання на презентацію
https://yadi.sk/i/bft_wdSDcwBXU
Дотаток 3
Посилання на удіозапис
https://yadi.sk/d/Jb0ZVSiTcwBTv
Body Language
If you say something to me
And you mean
You mean what you say
And you're wanting my attention
There's a game you must play
Body language
Use your eyes and your face
Words have no place
Move your body in a way
That I will know what you say

More Related Content

What's hot

зош №17 віртуальна мовний табір
зош №17 віртуальна мовний табірзош №17 віртуальна мовний табір
зош №17 віртуальна мовний табірАлександр Дрон
 
програма з англійської мови 1 4 класи
програма з англійської мови 1 4 класипрограма з англійської мови 1 4 класи
програма з англійської мови 1 4 класиJo01
 
планування уроку
планування урокупланування уроку
планування урокуtreasuretrove78
 
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_sнесвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_sdella street
 
презентація досвіду роботи
презентація досвіду роботипрезентація досвіду роботи
презентація досвіду роботиBestpresentoksana
 
Урок-прислівник
Урок-прислівникУрок-прислівник
Урок-прислівник270479
 
презентація портфоліо гончарюк г.і.
презентація портфоліо гончарюк г.і.презентація портфоліо гончарюк г.і.
презентація портфоліо гончарюк г.і.Olesea_Moldovan
 
4 um v_2015_ua
4 um v_2015_ua4 um v_2015_ua
4 um v_2015_ua4klas
 
Навчання дошкільників грамоти - необхідна умова підготовки до школи
Навчання дошкільників грамоти - необхідна умова підготовки до школиНавчання дошкільників грамоти - необхідна умова підготовки до школи
Навчання дошкільників грамоти - необхідна умова підготовки до школиКовпитська ЗОШ
 
5 укр яз_заболотний_заболотний_2013_укр
5 укр яз_заболотний_заболотний_2013_укр5 укр яз_заболотний_заболотний_2013_укр
5 укр яз_заболотний_заболотний_2013_укрAira_Roo
 
5 укр яз_омельчук_ляшкевич_пособ_2009_укр
5 укр яз_омельчук_ляшкевич_пособ_2009_укр5 укр яз_омельчук_ляшкевич_пособ_2009_укр
5 укр яз_омельчук_ляшкевич_пособ_2009_укрAira_Roo
 
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класіОксана Кикоть
 
Ykr yaz 8kl_pentiluk_2016
Ykr yaz 8kl_pentiluk_2016Ykr yaz 8kl_pentiluk_2016
Ykr yaz 8kl_pentiluk_2016della street
 

What's hot (20)

зош №17 віртуальна мовний табір
зош №17 віртуальна мовний табірзош №17 віртуальна мовний табір
зош №17 віртуальна мовний табір
 
програма з англійської мови 1 4 класи
програма з англійської мови 1 4 класипрограма з англійської мови 1 4 класи
програма з англійської мови 1 4 класи
 
113
113113
113
 
планування уроку
планування урокупланування уроку
планування уроку
 
Конспект уроку
Конспект урокуКонспект уроку
Конспект уроку
 
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_sнесвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
 
презентація досвіду роботи
презентація досвіду роботипрезентація досвіду роботи
презентація досвіду роботи
 
Урок-прислівник
Урок-прислівникУрок-прислівник
Урок-прислівник
 
українська мова 6 кл
українська мова 6 клукраїнська мова 6 кл
українська мова 6 кл
 
презентація портфоліо гончарюк г.і.
презентація портфоліо гончарюк г.і.презентація портфоліо гончарюк г.і.
презентація портфоліо гончарюк г.і.
 
шаблон
шаблоншаблон
шаблон
 
план уроку
план  урокуплан  уроку
план уроку
 
4 um v_2015_ua
4 um v_2015_ua4 um v_2015_ua
4 um v_2015_ua
 
Навчання дошкільників грамоти - необхідна умова підготовки до школи
Навчання дошкільників грамоти - необхідна умова підготовки до школиНавчання дошкільників грамоти - необхідна умова підготовки до школи
Навчання дошкільників грамоти - необхідна умова підготовки до школи
 
читання ....
читання ....читання ....
читання ....
 
5 укр яз_заболотний_заболотний_2013_укр
5 укр яз_заболотний_заболотний_2013_укр5 укр яз_заболотний_заболотний_2013_укр
5 укр яз_заболотний_заболотний_2013_укр
 
140
140140
140
 
5 укр яз_омельчук_ляшкевич_пособ_2009_укр
5 укр яз_омельчук_ляшкевич_пособ_2009_укр5 укр яз_омельчук_ляшкевич_пособ_2009_укр
5 укр яз_омельчук_ляшкевич_пособ_2009_укр
 
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
скринька  скоромовок    урок читання  у 2 класіскринька  скоромовок    урок читання  у 2 класі
скринька скоромовок урок читання у 2 класі
 
Ykr yaz 8kl_pentiluk_2016
Ykr yaz 8kl_pentiluk_2016Ykr yaz 8kl_pentiluk_2016
Ykr yaz 8kl_pentiluk_2016
 

Viewers also liked

презентация до уроку
презентация до урокупрезентация до уроку
презентация до урокуekaterinapronoza
 
Презентация до виступу
Презентация до виступуПрезентация до виступу
Презентация до виступуekaterinapronoza
 
интерактивный плакат
интерактивный плакатинтерактивный плакат
интерактивный плакатekaterinapronoza
 
виступ на шкільному методичному об`єднанні
виступ на шкільному методичному об`єднаннівиступ на шкільному методичному об`єднанні
виступ на шкільному методичному об`єднанніekaterinapronoza
 
формування загальнолюдських цінностей в учнів на уроках української
формування загальнолюдських цінностей в учнів на уроках українськоїформування загальнолюдських цінностей в учнів на уроках української
формування загальнолюдських цінностей в учнів на уроках українськоїНадежда Прутская
 
День пам'яті "Небесної сотні"
День пам'яті "Небесної сотні"День пам'яті "Небесної сотні"
День пам'яті "Небесної сотні"ekaterinapronoza
 
Батьківські збори
Батьківські збориБатьківські збори
Батьківські збориekaterinapronoza
 
Grants for STEM Learning: Finding Resources for Your Program
Grants for STEM Learning: Finding Resources for Your ProgramGrants for STEM Learning: Finding Resources for Your Program
Grants for STEM Learning: Finding Resources for Your ProgramPaigeandPaxton
 
Puertas automáticas. Seguridad en el garaje
Puertas automáticas. Seguridad en el garajePuertas automáticas. Seguridad en el garaje
Puertas automáticas. Seguridad en el garajePuertas Roper
 

Viewers also liked (20)

презентация до уроку
презентация до урокупрезентация до уроку
презентация до уроку
 
Презентация
ПрезентацияПрезентация
Презентация
 
Презентация до виступу
Презентация до виступуПрезентация до виступу
Презентация до виступу
 
Cпорт
CпортCпорт
Cпорт
 
Marry christmas
Marry christmasMarry christmas
Marry christmas
 
Фотогалерея
ФотогалереяФотогалерея
Фотогалерея
 
интерактивный плакат
интерактивный плакатинтерактивный плакат
интерактивный плакат
 
виступ на шкільному методичному об`єднанні
виступ на шкільному методичному об`єднаннівиступ на шкільному методичному об`єднанні
виступ на шкільному методичному об`єднанні
 
презентация1
презентация1презентация1
презентация1
 
формування загальнолюдських цінностей в учнів на уроках української
формування загальнолюдських цінностей в учнів на уроках українськоїформування загальнолюдських цінностей в учнів на уроках української
формування загальнолюдських цінностей в учнів на уроках української
 
психолог
психологпсихолог
психолог
 
Я-журналист
Я-журналистЯ-журналист
Я-журналист
 
Музыка важна в нашей жизни
Музыка важна в нашей жизниМузыка важна в нашей жизни
Музыка важна в нашей жизни
 
класний керівник року 2016
класний керівник року 2016класний керівник року 2016
класний керівник року 2016
 
Marry christmas
Marry christmasMarry christmas
Marry christmas
 
День пам'яті "Небесної сотні"
День пам'яті "Небесної сотні"День пам'яті "Небесної сотні"
День пам'яті "Небесної сотні"
 
Батьківські збори
Батьківські збориБатьківські збори
Батьківські збори
 
Grants for STEM Learning: Finding Resources for Your Program
Grants for STEM Learning: Finding Resources for Your ProgramGrants for STEM Learning: Finding Resources for Your Program
Grants for STEM Learning: Finding Resources for Your Program
 
Puertas automáticas. Seguridad en el garaje
Puertas automáticas. Seguridad en el garajePuertas automáticas. Seguridad en el garaje
Puertas automáticas. Seguridad en el garaje
 
Mat i 2012
Mat i 2012Mat i 2012
Mat i 2012
 

Similar to Розробка уроку у 10 класі

Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)Ковпитська ЗОШ
 
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняконспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняAndrey Goroshko
 
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)Ковпитська ЗОШ
 
Звичайні дроби і дії з ними
Звичайні дроби і дії з нимиЗвичайні дроби і дії з ними
Звичайні дроби і дії з нимиsveta7940
 
Портфоліо вчителя початкових класів Ніженець І.В.
Портфоліо вчителя початкових класів Ніженець І.В.Портфоліо вчителя початкових класів Ніженець І.В.
Портфоліо вчителя початкових класів Ніженець І.В.Петрівська школа
 
урок активний_відпочинок 5 клас
урок активний_відпочинок 5 класурок активний_відпочинок 5 клас
урок активний_відпочинок 5 класViktor Nykonyuk
 
презентація
презентаціяпрезентація
презентаціяMarmelyada
 
Напрями і зміст роботи з розвитку мовлення першокласників у період навчання г...
Напрями і зміст роботи з розвитку мовлення першокласників у період навчання г...Напрями і зміст роботи з розвитку мовлення першокласників у період навчання г...
Напрями і зміст роботи з розвитку мовлення першокласників у період навчання г...Електронні книги Ранок
 
Дієприкметник як особлива форма дієслова
Дієприкметник як особлива форма дієсловаДієприкметник як особлива форма дієслова
Дієприкметник як особлива форма дієсловаЛариса Солов'ян
 
дієприслівник. узагальнення
дієприслівник. узагальненнядієприслівник. узагальнення
дієприслівник. узагальненняKseniya Ponomar
 
Портфолио Великород Жанны Николаевны
Портфолио Великород Жанны НиколаевныПортфолио Великород Жанны Николаевны
Портфолио Великород Жанны НиколаевныСвітлана Шептицька
 
Я роблю це так
Я роблю це такЯ роблю це так
Я роблю це такKsenia Shemet
 
українська мова. усний курс 1 клас криган с. г.
українська мова. усний курс 1 клас криган с. г.українська мова. усний курс 1 клас криган с. г.
українська мова. усний курс 1 клас криган с. г.Olesea_Moldovan
 

Similar to Розробка уроку у 10 класі (20)

Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
Урок розвитку зв'язного мовлення 4 клас (РЗМ)
 
272
272272
272
 
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народженняконспект уроку в 2 класі з теми день народження
конспект уроку в 2 класі з теми день народження
 
Урок розвитку мовлення
Урок розвитку мовлення Урок розвитку мовлення
Урок розвитку мовлення
 
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
Конспекти уроків для 4 класу Українська мова (Вашуленко)
 
Звичайні дроби і дії з ними
Звичайні дроби і дії з нимиЗвичайні дроби і дії з ними
Звичайні дроби і дії з ними
 
Портфоліо вчителя початкових класів Ніженець І.В.
Портфоліо вчителя початкових класів Ніженець І.В.Портфоліо вчителя початкових класів Ніженець І.В.
Портфоліо вчителя початкових класів Ніженець І.В.
 
урок активний_відпочинок 5 клас
урок активний_відпочинок 5 класурок активний_відпочинок 5 клас
урок активний_відпочинок 5 клас
 
36
3636
36
 
73,23.pdf
73,23.pdf73,23.pdf
73,23.pdf
 
Конкурс Іменник.docx
Конкурс Іменник.docxКонкурс Іменник.docx
Конкурс Іменник.docx
 
презентація
презентаціяпрезентація
презентація
 
Напрями і зміст роботи з розвитку мовлення першокласників у період навчання г...
Напрями і зміст роботи з розвитку мовлення першокласників у період навчання г...Напрями і зміст роботи з розвитку мовлення першокласників у період навчання г...
Напрями і зміст роботи з розвитку мовлення першокласників у період навчання г...
 
Дієприкметник як особлива форма дієслова
Дієприкметник як особлива форма дієсловаДієприкметник як особлива форма дієслова
Дієприкметник як особлива форма дієслова
 
дієприслівник. узагальнення
дієприслівник. узагальненнядієприслівник. узагальнення
дієприслівник. узагальнення
 
Портфолио Великород Жанны Николаевны
Портфолио Великород Жанны НиколаевныПортфолио Великород Жанны Николаевны
Портфолио Великород Жанны Николаевны
 
363,23.docx
363,23.docx363,23.docx
363,23.docx
 
47
4747
47
 
Я роблю це так
Я роблю це такЯ роблю це так
Я роблю це так
 
українська мова. усний курс 1 клас криган с. г.
українська мова. усний курс 1 клас криган с. г.українська мова. усний курс 1 клас криган с. г.
українська мова. усний курс 1 клас криган с. г.
 

More from ekaterinapronoza

Батьківські збори
Батьківські збориБатьківські збори
Батьківські збориekaterinapronoza
 
Готуємось до ЗНО
Готуємось до ЗНОГотуємось до ЗНО
Готуємось до ЗНОekaterinapronoza
 
презентация "Жанри живопису"
презентация "Жанри живопису"презентация "Жанри живопису"
презентация "Жанри живопису"ekaterinapronoza
 
Портфоліо вчителя англійської мови Пронози Катерини Олександрівни
Портфоліо вчителя англійської мови Пронози Катерини ОлександрівниПортфоліо вчителя англійської мови Пронози Катерини Олександрівни
Портфоліо вчителя англійської мови Пронози Катерини Олександрівниekaterinapronoza
 

More from ekaterinapronoza (6)

Батьківські збори
Батьківські збориБатьківські збори
Батьківські збори
 
на сайт
на сайтна сайт
на сайт
 
Готуємось до ЗНО
Готуємось до ЗНОГотуємось до ЗНО
Готуємось до ЗНО
 
Фотогалерея
ФотогалереяФотогалерея
Фотогалерея
 
презентация "Жанри живопису"
презентация "Жанри живопису"презентация "Жанри живопису"
презентация "Жанри живопису"
 
Портфоліо вчителя англійської мови Пронози Катерини Олександрівни
Портфоліо вчителя англійської мови Пронози Катерини ОлександрівниПортфоліо вчителя англійської мови Пронози Катерини Олександрівни
Портфоліо вчителя англійської мови Пронози Катерини Олександрівни
 

Recently uploaded

Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxvitalina6709
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяAdriana Himinets
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»tetiana1958
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfssuser54595a
 

Recently uploaded (6)

Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
 
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
 
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptxЇї величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
 

Розробка уроку у 10 класі

  • 1. РОЗРОБКА уроку англійської мови в 10 класі Тема: «Мистецтво» Підтема : «Види живопису» Підготувала вчитель англійської мови багатопрофільної гімназії м. Красноармійська Проноза Катерина Олександрівна м. Красноармійськ 2014
  • 2. Урок № 50 Клас 10 Тема : Мистецтво Підтема уроку: Види живопису Цілі: Практичні : 1) організація монологічного мовлення учнів 2) організація читання тексту вголос Освітні : розширювати філологічний кругозір учнів; формувати відповідну систему лінгвістичних понять; навчати учнів спостерігати за фонетичними, лексичними та граматичними явищами іноземної мови; формувати важливість оволодіння іноземною мовою і потребу користуватися нею як засобом спілкування; підвищувати загальну культуру учнів. Розвивальні: розвивати мовленнєві здібності учнів: фонематичний слух, здібність до імітації; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів; розвивати вміння планувати свою мовленнєву діяльність; розвивати вміння логічно викладати свою думку;розвивати знання учнів з мистецтва живопису; розвивати уяву учнів, слухову, зорову пам'ять довільну, мимовільну увагу. Виховні: виховувати ввічливість, чуйність у стосунках з товаришами; доброзичливість, культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі; прищеплювати любов до мистецтва та морально естетичні норми поведінки. Обладнання: підручник: Алла Несвіт, Англійська мова для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів , - Київ, Генеза, 2010 рік; інтерактивний плакат «Art Genres»; презентація слайдів на тему «Види живопису»; тематичні картки із зображенням видів живопису; аудіо запис пісні.
  • 3. Хід уроку Етапи Мовлення вчителя Мовлення учнів I. Початок уроку 1. Орг. момент 2. Фонетична зарядка 3. Мовленнєва зарядка Get ready for the lesson! Good afternoon, children! Sit down, please. Let’s begin our lesson. First of all let’s practise our pronunciation. The tongue twister. Repeat after me: Betty bought some butter, but the butter Betty bought was bitter, So Betty bought some better butter to make a bitter butter better, But the bitter butter makes the better butter bitter. Well done! So, I want to draw your attention to this interactive board with a little game for you. Your task is to split into groups And I will show you some questions and you should give your answers, after that I will display correct answers. (Демонстрація інтерактивного плакату) Thank you very much. We’ve got the winner group. So, I wander if you’ve guessed the topic of our today’s lesson? Yes, you are quite right! Good afternoon, teacher! Учні повторюють за вчителем Betty bought some butter, but the butter Betty bought was bitter, So Betty bought some better butter to make a bitter butter better, But the bitter butter makes the better butter bitter. (Додаток 1) Учні діляться на групи, вчитель демонструє питання з варіантами відповідей, учні надають свої варіанти відповіді, потім учні дізнаються правильні відповіді. По результатам вчитель визначає групу переможців. The topic of our lesson is Art, Painting, Genres of Art
  • 4. 4. Ознайомлення з комунікативною перспективою уроку. 5. Організація аудіювання тексту Today, class, we are going to speak about Art and its genres, we are going to describe pictures, practise listening skills and read the text about art genres in order to enlarge your knowledge in this sphere. So, and first, we are going to practise your listening skills. You know that nowadays there are a lot of modern artists and painters with their thinkings and views. Evhenia Gapchinska is one of them. You will listen about this Ukrainian painter. Your task is to listen to the text and answer the questions. (Вчитель читає текст) Учні слухають текст та виконують комунікативне заdдання ex. 2 p. 156 II. Основна частина 1. Oрганізація монологічного мовлення 1. Постановка завдання, стимулювання потреби і інтересу, ознайомлення з комунікативною перспективою завдання 2. Підготовка учнів до монологічного мовлення - читання вголос слів та словосполучень At previous lesson we spoke about Art. Nowadays teenagers aren’t very interested in art, but I think that it’s important for well mannered person to broaden his horizon. Some of you are interested in music, sport, movie and today everyone will be involved in the world of Art. Painters and their craft are described as: Fashionable artist, mature artist, portrait, landscape painter, mythological painter, historical subjects, portrays Учні читають вголос слова
  • 5. - семантизація лексичних одиниць 3. Установи до монологічного мовлення 4. Kонтроль виконання роботи people, emotions with moving sincerity, restraint, reveals the persons nature, exposes the dark sides of the life, executes, conveys, depicts, represents, attains, glorifies, evokes, radiates, penetrates, catches, captures Colouring(light and shade): Subtle colouring, combine form and colour into a harmonious unity, pure, vivid, brilliant, intense, soft, delicate colours, light and shade; primary colours; semi-tones; highlights Impressions/ judgments: Moving, lyrical, romantic, poetic, exquisite piece of painting, unsurpassed masterpiece, dull, depressing, disappointing Вчитель пояснює значення лексичних одиниць You should describe the given pictures with the help of phrases. Well, now one person from each group should represent your description to the class та словосполучення до опису картин (ex. 3 p. 157) Учні описують запропоновані картини з використанням поданих фраз та словосполучень у вигляді кластера (Додаток 2) Один представник групи описує картину спираючись на схему Example: This painting is made by a mature artist Ivan Shyshkin. The painter depicts forest landscape. We can see beautiful and towering pines, oaks and birches. The artist used subtle colouring, combined form and colour into a harmonious unity. My impressions are lyrical, poetic
  • 6. 5. Підсумки 6. Фізкультхвилинка So, you`ve made a great work. Well done! And the time for relax has come. Lets sing a song (Додаток 3) and romantic. Діти співають пісню (Слова пісні на екрані) 2. Організація читання тексту 1. Постановка завдання, стимулювання потреби і інтересу: настанова на читання тексту з комунікативним завданням 2. Виконання перед текстових вправ 3. Читання тексту вголос з метою одержання інформації та повного розуміння прочитаного 4. Перевірка розуміння прочитаного А) Підстановка смислових одиниць So, we continue working on our today’s topic. Of course, you are eager to know more about art genres. And we are going to read the text with some interesting tusks. Look through the words in the Vocabulary File. Consult the dictionary to know their meanings. Please, read the text and try to understand (ex. 6 p. 158) Choose statements (A-L) for the paragraphs (1-5). There are two choices which match each genre. There are two statements which you don’t need. Complete the table. Comment on your choices. Find the correspondent facts in paragraphs and read them Діти слухають вчителя Учні читають слова з вокабуляру та семантизують їх (ex. 5 p.157) Учні читають текст вголос Діти вибирають твердження до параграфів, записують у таблицю та обґрунтовують свій вибір Example: A portrait is an Art genre which depicts people’s facial expressions and their character (G) and can be
  • 7. Б) Завершення висловлювань В) Інтерпретація тексту: вираження власної позиції та думки 6. Підведення підсумків aloud Read and complete the sentences Your task is to choose one art genre and speak about it and explain why you’ve chosen this genre and the others should understand about what you are speaking. Excellent! Your answers were brilliant. Thank you for your great answers. created not only with the help of brush but with a camera as well(L). Because A Portrait can be a painting, a sculpture and a photograph and the aim of a portrait is to depict the character and the attributes of the subject. Учні виконують вправу (ex. 7 p. 59) Example: 1. The aim of a History painting is to elevate the morals of the whole community. So, I want to tell you about landscapes. This genre of painting depicts a divine harmony of nature and a calm confidence, the viewer is involved into majestic atmosphere of the scenic view of marvelous meadows, breathtaking valleys and hills. The artist represents his feelings for nature’s grandeur and immensities. I like this Art genre the most, because I like nature and even if I can’t see the landscape in reality I can admire the painting as well. III. Заключна частина
  • 8. 1. Творче завдання 2. Пред’явлення домашнього завдання 3. Підсумки уроку 4. Оцінювання учнів So, children we’ve learnt a lot of information about Art, Art genres and paintings. And now I suggest you to become real modern artists and paint. We are going to draw a portrait of our class. Write down your home assignment Ex. 9 p. 160 You have done a great work at the lesson! Thank you! Your marks for the lesson are… Good bye! Have a nice day! Учні виконують творче завдання. Учні записують домашнє завдання та отримують оцінки за урок.
  • 10. Додаток 2 Посилання на презентацію https://yadi.sk/i/bft_wdSDcwBXU
  • 11.
  • 12.
  • 13.
  • 14. Дотаток 3 Посилання на удіозапис https://yadi.sk/d/Jb0ZVSiTcwBTv Body Language If you say something to me And you mean You mean what you say And you're wanting my attention There's a game you must play Body language Use your eyes and your face Words have no place Move your body in a way That I will know what you say