РОЗРОБКА
уроку англійської мови в 10 класі
Тема: «Мистецтво»
Підтема : «Види живопису»
Підготувала
вчитель англійської мови
багатопрофільної гімназії
м. Красноармійська
Проноза Катерина Олександрівна
м. Красноармійськ 2014
Урок № 50 Клас 10
Тема : Мистецтво
Підтема уроку: Види живопису
Цілі:
Практичні : 1) організація монологічного мовлення учнів
2) організація читання тексту вголос
Освітні : розширювати філологічний кругозір учнів; формувати відповідну
систему лінгвістичних понять; навчати учнів спостерігати за фонетичними,
лексичними та граматичними явищами іноземної мови; формувати важливість
оволодіння іноземною мовою і потребу користуватися нею як засобом спілкування;
підвищувати загальну культуру учнів.
Розвивальні: розвивати мовленнєві здібності учнів: фонематичний слух,
здібність до імітації; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
розвивати вміння планувати свою мовленнєву діяльність; розвивати вміння логічно
викладати свою думку;розвивати знання учнів з мистецтва живопису; розвивати
уяву учнів, слухову, зорову пам'ять довільну, мимовільну увагу.
Виховні: виховувати ввічливість, чуйність у стосунках з товаришами;
доброзичливість, культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому
світі; прищеплювати любов до мистецтва та морально естетичні норми поведінки.
Обладнання: підручник: Алла Несвіт, Англійська мова для 10 класу
загальноосвітніх навчальних закладів , - Київ, Генеза, 2010 рік; інтерактивний
плакат «Art Genres»; презентація слайдів на тему «Види живопису»; тематичні
картки із зображенням видів живопису; аудіо запис пісні.
Хід уроку
Етапи Мовлення вчителя Мовлення учнів
I. Початок уроку
1. Орг. момент
2. Фонетична зарядка
3. Мовленнєва зарядка
Get ready for the lesson!
Good afternoon, children! Sit
down, please. Let’s begin our
lesson.
First of all let’s practise our
pronunciation. The tongue
twister.
Repeat after me:
Betty bought some butter, but
the butter Betty bought was
bitter,
So Betty bought some better
butter to make a bitter butter
better,
But the bitter butter makes the
better butter bitter.
Well done!
So, I want to draw your
attention to this interactive
board with a little game for
you. Your task is to split into
groups
And I will show you some
questions and you should give
your answers, after that I will
display correct answers.
(Демонстрація
інтерактивного плакату)
Thank you very much. We’ve
got the winner group. So, I
wander if you’ve guessed the
topic of our today’s lesson?
Yes, you are quite right!
Good afternoon, teacher!
Учні повторюють за
вчителем
Betty bought some butter, but
the butter Betty bought was
bitter,
So Betty bought some better
butter to make a bitter butter
better,
But the bitter butter makes
the better butter bitter.
(Додаток 1)
Учні діляться на групи,
вчитель демонструє
питання з варіантами
відповідей, учні надають
свої варіанти відповіді,
потім учні дізнаються
правильні відповіді. По
результатам вчитель
визначає групу переможців.
The topic of our lesson is Art,
Painting, Genres of Art
4. Ознайомлення з
комунікативною
перспективою уроку.
5. Організація
аудіювання тексту
Today, class, we are going to
speak about Art and its genres,
we are going to describe
pictures, practise listening
skills and read the text about
art genres in order to enlarge
your knowledge in this sphere.
So, and first, we are going to
practise your listening skills.
You know that nowadays there
are a lot of modern artists and
painters with their thinkings
and views. Evhenia
Gapchinska is one of them.
You will listen about this
Ukrainian painter. Your task is
to listen to the text and answer
the questions.
(Вчитель читає текст)
Учні слухають текст та
виконують комунікативне
заdдання
ex. 2 p. 156
II. Основна частина
1. Oрганізація
монологічного
мовлення
1. Постановка
завдання,
стимулювання
потреби і
інтересу,
ознайомлення з
комунікативною
перспективою
завдання
2. Підготовка учнів
до монологічного
мовлення
- читання вголос
слів та
словосполучень
At previous lesson we spoke
about Art. Nowadays teenagers
aren’t very interested in art, but
I think that it’s important for
well mannered person to
broaden his horizon. Some of
you are interested in music,
sport, movie and today
everyone will be involved in
the world of Art.
Painters and their craft are
described as:
Fashionable artist, mature
artist, portrait, landscape
painter, mythological painter,
historical subjects, portrays Учні читають вголос слова
- семантизація
лексичних
одиниць
3. Установи до
монологічного
мовлення
4. Kонтроль
виконання
роботи
people, emotions with moving
sincerity, restraint, reveals the
persons nature, exposes the
dark sides of the life, executes,
conveys, depicts, represents,
attains, glorifies, evokes,
radiates, penetrates, catches,
captures
Colouring(light and shade):
Subtle colouring, combine
form and colour into a
harmonious unity, pure, vivid,
brilliant, intense, soft, delicate
colours, light and shade;
primary colours; semi-tones;
highlights
Impressions/ judgments:
Moving, lyrical, romantic,
poetic, exquisite piece of
painting, unsurpassed
masterpiece, dull, depressing,
disappointing
Вчитель пояснює значення
лексичних одиниць
You should describe the given
pictures with the help of
phrases.
Well, now one person from
each group should represent
your description to the class
та словосполучення до
опису картин (ex. 3 p. 157)
Учні описують
запропоновані картини з
використанням поданих
фраз та словосполучень у
вигляді кластера
(Додаток 2)
Один представник групи
описує картину спираючись
на схему
Example:
This painting is made by a
mature artist Ivan Shyshkin.
The painter depicts forest
landscape. We can see
beautiful and towering pines,
oaks and birches. The artist
used subtle colouring,
combined form and colour
into a harmonious unity. My
impressions are lyrical, poetic
5. Підсумки
6. Фізкультхвилинка
So, you`ve made a great work.
Well done!
And the time for relax has
come.
Lets sing a song (Додаток 3)
and romantic.
Діти співають пісню
(Слова пісні на екрані)
2. Організація
читання тексту
1. Постановка
завдання,
стимулювання
потреби і
інтересу:
настанова на
читання тексту з
комунікативним
завданням
2. Виконання перед
текстових вправ
3. Читання тексту
вголос з метою
одержання
інформації та
повного
розуміння
прочитаного
4. Перевірка
розуміння
прочитаного
А) Підстановка
смислових одиниць
So, we continue working on
our today’s topic.
Of course, you are eager to
know more about art genres.
And we are going to read the
text with some interesting
tusks.
Look through the words in the
Vocabulary File. Consult the
dictionary to know their
meanings.
Please, read the text and try to
understand (ex. 6 p. 158)
Choose statements (A-L) for
the paragraphs (1-5). There are
two choices which match each
genre. There are two
statements which you don’t
need. Complete the table.
Comment on your choices.
Find the correspondent facts in
paragraphs and read them
Діти слухають вчителя
Учні читають слова з
вокабуляру та
семантизують їх
(ex. 5 p.157)
Учні читають текст
вголос
Діти вибирають
твердження до параграфів,
записують у таблицю та
обґрунтовують свій вибір
Example:
A portrait is an Art genre
which depicts people’s facial
expressions and their
character (G) and can be
Б) Завершення
висловлювань
В) Інтерпретація
тексту: вираження
власної позиції та
думки
6. Підведення
підсумків
aloud
Read and complete the
sentences
Your task is to choose one art
genre and speak about it and
explain why you’ve chosen
this genre and the others
should understand about what
you are speaking.
Excellent! Your answers were
brilliant.
Thank you for your great
answers.
created not only with the help
of brush but with a camera as
well(L). Because A Portrait
can be a painting, a sculpture
and a photograph and the aim
of a portrait is to depict the
character and the attributes of
the subject.
Учні виконують вправу
(ex. 7 p. 59)
Example:
1. The aim of a History
painting is to elevate the
morals of the whole
community.
So, I want to tell you about
landscapes. This genre of
painting depicts a divine
harmony of nature and a calm
confidence, the viewer is
involved into majestic
atmosphere of the scenic view
of marvelous meadows,
breathtaking valleys and
hills. The artist represents his
feelings for nature’s grandeur
and immensities. I like this
Art genre the most, because I
like nature and even if I can’t
see the landscape in reality I
can admire the painting as
well.
III. Заключна частина
1. Творче завдання
2. Пред’явлення
домашнього
завдання
3. Підсумки уроку
4. Оцінювання
учнів
So, children we’ve learnt a lot
of information about Art, Art
genres and paintings. And now
I suggest you to become real
modern artists and paint. We
are going to draw a portrait of
our class.
Write down your home
assignment Ex. 9 p. 160
You have done a great work at
the lesson! Thank you!
Your marks for the lesson
are…
Good bye! Have a nice day!
Учні виконують творче
завдання.
Учні записують домашнє
завдання та отримують
оцінки за урок.
Додаток1
Інтерактивний плакат
https://yadi.sk/d/46auqUtdcwBCq
Додаток 2
Посилання на презентацію
https://yadi.sk/i/bft_wdSDcwBXU
Дотаток 3
Посилання на удіозапис
https://yadi.sk/d/Jb0ZVSiTcwBTv
Body Language
If you say something to me
And you mean
You mean what you say
And you're wanting my attention
There's a game you must play
Body language
Use your eyes and your face
Words have no place
Move your body in a way
That I will know what you say

Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"

  • 1.
    РОЗРОБКА уроку англійської мовив 10 класі Тема: «Мистецтво» Підтема : «Види живопису» Підготувала вчитель англійської мови багатопрофільної гімназії м. Красноармійська Проноза Катерина Олександрівна м. Красноармійськ 2014
  • 2.
    Урок № 50Клас 10 Тема : Мистецтво Підтема уроку: Види живопису Цілі: Практичні : 1) організація монологічного мовлення учнів 2) організація читання тексту вголос Освітні : розширювати філологічний кругозір учнів; формувати відповідну систему лінгвістичних понять; навчати учнів спостерігати за фонетичними, лексичними та граматичними явищами іноземної мови; формувати важливість оволодіння іноземною мовою і потребу користуватися нею як засобом спілкування; підвищувати загальну культуру учнів. Розвивальні: розвивати мовленнєві здібності учнів: фонематичний слух, здібність до імітації; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів; розвивати вміння планувати свою мовленнєву діяльність; розвивати вміння логічно викладати свою думку;розвивати знання учнів з мистецтва живопису; розвивати уяву учнів, слухову, зорову пам'ять довільну, мимовільну увагу. Виховні: виховувати ввічливість, чуйність у стосунках з товаришами; доброзичливість, культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі; прищеплювати любов до мистецтва та морально естетичні норми поведінки. Обладнання: підручник: Алла Несвіт, Англійська мова для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів , - Київ, Генеза, 2010 рік; інтерактивний плакат «Art Genres»; презентація слайдів на тему «Види живопису»; тематичні картки із зображенням видів живопису; аудіо запис пісні.
  • 3.
    Хід уроку Етапи Мовленнявчителя Мовлення учнів I. Початок уроку 1. Орг. момент 2. Фонетична зарядка 3. Мовленнєва зарядка Get ready for the lesson! Good afternoon, children! Sit down, please. Let’s begin our lesson. First of all let’s practise our pronunciation. The tongue twister. Repeat after me: Betty bought some butter, but the butter Betty bought was bitter, So Betty bought some better butter to make a bitter butter better, But the bitter butter makes the better butter bitter. Well done! So, I want to draw your attention to this interactive board with a little game for you. Your task is to split into groups And I will show you some questions and you should give your answers, after that I will display correct answers. (Демонстрація інтерактивного плакату) Thank you very much. We’ve got the winner group. So, I wander if you’ve guessed the topic of our today’s lesson? Yes, you are quite right! Good afternoon, teacher! Учні повторюють за вчителем Betty bought some butter, but the butter Betty bought was bitter, So Betty bought some better butter to make a bitter butter better, But the bitter butter makes the better butter bitter. (Додаток 1) Учні діляться на групи, вчитель демонструє питання з варіантами відповідей, учні надають свої варіанти відповіді, потім учні дізнаються правильні відповіді. По результатам вчитель визначає групу переможців. The topic of our lesson is Art, Painting, Genres of Art
  • 4.
    4. Ознайомлення з комунікативною перспективоюуроку. 5. Організація аудіювання тексту Today, class, we are going to speak about Art and its genres, we are going to describe pictures, practise listening skills and read the text about art genres in order to enlarge your knowledge in this sphere. So, and first, we are going to practise your listening skills. You know that nowadays there are a lot of modern artists and painters with their thinkings and views. Evhenia Gapchinska is one of them. You will listen about this Ukrainian painter. Your task is to listen to the text and answer the questions. (Вчитель читає текст) Учні слухають текст та виконують комунікативне заdдання ex. 2 p. 156 II. Основна частина 1. Oрганізація монологічного мовлення 1. Постановка завдання, стимулювання потреби і інтересу, ознайомлення з комунікативною перспективою завдання 2. Підготовка учнів до монологічного мовлення - читання вголос слів та словосполучень At previous lesson we spoke about Art. Nowadays teenagers aren’t very interested in art, but I think that it’s important for well mannered person to broaden his horizon. Some of you are interested in music, sport, movie and today everyone will be involved in the world of Art. Painters and their craft are described as: Fashionable artist, mature artist, portrait, landscape painter, mythological painter, historical subjects, portrays Учні читають вголос слова
  • 5.
    - семантизація лексичних одиниць 3. Установидо монологічного мовлення 4. Kонтроль виконання роботи people, emotions with moving sincerity, restraint, reveals the persons nature, exposes the dark sides of the life, executes, conveys, depicts, represents, attains, glorifies, evokes, radiates, penetrates, catches, captures Colouring(light and shade): Subtle colouring, combine form and colour into a harmonious unity, pure, vivid, brilliant, intense, soft, delicate colours, light and shade; primary colours; semi-tones; highlights Impressions/ judgments: Moving, lyrical, romantic, poetic, exquisite piece of painting, unsurpassed masterpiece, dull, depressing, disappointing Вчитель пояснює значення лексичних одиниць You should describe the given pictures with the help of phrases. Well, now one person from each group should represent your description to the class та словосполучення до опису картин (ex. 3 p. 157) Учні описують запропоновані картини з використанням поданих фраз та словосполучень у вигляді кластера (Додаток 2) Один представник групи описує картину спираючись на схему Example: This painting is made by a mature artist Ivan Shyshkin. The painter depicts forest landscape. We can see beautiful and towering pines, oaks and birches. The artist used subtle colouring, combined form and colour into a harmonious unity. My impressions are lyrical, poetic
  • 6.
    5. Підсумки 6. Фізкультхвилинка So,you`ve made a great work. Well done! And the time for relax has come. Lets sing a song (Додаток 3) and romantic. Діти співають пісню (Слова пісні на екрані) 2. Організація читання тексту 1. Постановка завдання, стимулювання потреби і інтересу: настанова на читання тексту з комунікативним завданням 2. Виконання перед текстових вправ 3. Читання тексту вголос з метою одержання інформації та повного розуміння прочитаного 4. Перевірка розуміння прочитаного А) Підстановка смислових одиниць So, we continue working on our today’s topic. Of course, you are eager to know more about art genres. And we are going to read the text with some interesting tusks. Look through the words in the Vocabulary File. Consult the dictionary to know their meanings. Please, read the text and try to understand (ex. 6 p. 158) Choose statements (A-L) for the paragraphs (1-5). There are two choices which match each genre. There are two statements which you don’t need. Complete the table. Comment on your choices. Find the correspondent facts in paragraphs and read them Діти слухають вчителя Учні читають слова з вокабуляру та семантизують їх (ex. 5 p.157) Учні читають текст вголос Діти вибирають твердження до параграфів, записують у таблицю та обґрунтовують свій вибір Example: A portrait is an Art genre which depicts people’s facial expressions and their character (G) and can be
  • 7.
    Б) Завершення висловлювань В) Інтерпретація тексту:вираження власної позиції та думки 6. Підведення підсумків aloud Read and complete the sentences Your task is to choose one art genre and speak about it and explain why you’ve chosen this genre and the others should understand about what you are speaking. Excellent! Your answers were brilliant. Thank you for your great answers. created not only with the help of brush but with a camera as well(L). Because A Portrait can be a painting, a sculpture and a photograph and the aim of a portrait is to depict the character and the attributes of the subject. Учні виконують вправу (ex. 7 p. 59) Example: 1. The aim of a History painting is to elevate the morals of the whole community. So, I want to tell you about landscapes. This genre of painting depicts a divine harmony of nature and a calm confidence, the viewer is involved into majestic atmosphere of the scenic view of marvelous meadows, breathtaking valleys and hills. The artist represents his feelings for nature’s grandeur and immensities. I like this Art genre the most, because I like nature and even if I can’t see the landscape in reality I can admire the painting as well. III. Заключна частина
  • 8.
    1. Творче завдання 2.Пред’явлення домашнього завдання 3. Підсумки уроку 4. Оцінювання учнів So, children we’ve learnt a lot of information about Art, Art genres and paintings. And now I suggest you to become real modern artists and paint. We are going to draw a portrait of our class. Write down your home assignment Ex. 9 p. 160 You have done a great work at the lesson! Thank you! Your marks for the lesson are… Good bye! Have a nice day! Учні виконують творче завдання. Учні записують домашнє завдання та отримують оцінки за урок.
  • 9.
  • 10.
    Додаток 2 Посилання напрезентацію https://yadi.sk/i/bft_wdSDcwBXU
  • 14.
    Дотаток 3 Посилання наудіозапис https://yadi.sk/d/Jb0ZVSiTcwBTv Body Language If you say something to me And you mean You mean what you say And you're wanting my attention There's a game you must play Body language Use your eyes and your face Words have no place Move your body in a way That I will know what you say