1. Тему уроку: «Модний одяг»
Мета: активізувати вживання лексики з теми «Одяг» у мові учнів; тренувати
учнів у вживанні ступенів порівняння прикметників, розвивати вміння
діалогічного та монологічного мовлення,мовну догадку;розвивати вміння
читати з метою повного розуміння змісту тексту,виховувати повагу до
однокласників, вчити розумно ставитися до питань моди та одягу.
Тип уроку: урок узагальнення матеріалу.
Вид уроку: комбінований.
Обладнання: Комп’ютер, картки для роботи в групах, підручники « New
Opportunities. Elementary», photocopiable 8 (картки, кубики, фішки).
Структура уроку за хронометражем:
1.Організаційний момент ( 5 хв).
2.Робота з текстом. ( 5 хв.)
3. Фонетичні вправи та письмо. (5 хв. )
4.Розмовна практика та дискусія. (10 хв.)
5. Фонетичні вправи та письмо. (5 хв. )
6. Розмовна практика та дискусія. (10 хв.)
7.Гра “Comparatives and Superlatives”. ( 7 хв.)
8. Підсумки уроку. (3 хв.)
Хід уроку:
I Організаційний момент. (5 хв)
1. Повідомлення теми уроку.
- Good morning, children! How are you getting on?
- Today we are going to speak about clothes, fashion. And then we’ll revise
the degrees of comparison of adjectives.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Активізація лексики. Впр. 1 с 84.
- Listen and repeat the adjectives. Then answer the questions using the key
words. ( First in pairs, then they discuss their answers.)
2. II Основна частина уроку.
1. Робота з текстом. ( 5 хв.)
Впр. 2 с 84.
- Please, read the text individually, then you’ll answer my questions.
- What do girls need to wear mini-skirts?
- What kind of people can wear long jackets?
- What kind of people prefer bright/dark colours?
- What colours are IN this year?
- Now, let’s make a list of things that are IN or OUT OF fashion.
-
2. Повторення теми «Ступені порівняння прикметників». (10 хв.)
Впр. 4 с 85 Учні заповнюють таблицю індивідуально.
Впр. 5 с 85 Повторення правила
Впр. 6 с 85 Правопис прикметників. ( fat, hot, sad)
Впр. 7 с 85
Робота з презентацією з теми «Ступені порівняння прикметників».
3. Фонетичні вправи та письмо. (5 хв. )
Впр. 8 с 85 Прослухайте та запишіть прикметники.
Bigger, better, trendier, cheaper, smarter, wider, longer, shorter,
3. cooler, darker, brighter.
4. Розмовна практика та дискусія. (10 хв.)
Впр. 9 с 85. – Complete the sentences with the comparative forms or the
adjectives.
Учні працюють індивідуально, потім перевіряють вправу вголос.
Дискусія «Мозковий штурм»
- Now we’ll speak about our clothes and then complete our fashion tips.
Дівчата потім хлопці виходять до дошки і висловлюють свої думки щодо
їх одягу. Потім учні, розбившись на дві групи обдумують та висловлюють
власні пропозиції. Свою точку зору висловлює кожен учень. У кінці роботи
обговорюються всі ідеї, обираються найкращі і учні заповнюють таблицю.
FASHION TIPS by 7A
Colours
For girls IN
OUT
4. For boys IN
OUT
6. Гра “Comparatives and Superlatives”. ( 7 хв.)
Учні по черзі кидають кубик і двигають фішки. Вони мають скласти по два
речення, використовуючи прикметники у порівняльної та найвищої
ступенях порівняння.
- Black boots are more fashionable than brown boots. I bought the cheapest
boots in the shop.