SlideShare a Scribd company logo
1 of 3
Күні: Класс:
Сабақтың
тақырыбы
«Джунгли» театры
Сілтеме Презентация, интербелсенді тақта, тренинг
Мақсаттары «Джунгли» аниматрониктер театры туралы мәлімет беру; жаңа сөздерді сөйлеу
барысында орынды қолдана білуге баулу; еліне, жеріне, Отанына деген ізгі
ниеттерін, құрмет сезімдерін қалыптастыру.
Оқыту
нәтижесі
Жаңа тақырыпты толықтай меңгерту, білімдерін толықтыру, жуан және жіңішке
сұрақтар қоя алу және ойларын еркін, ашық жеткізу, дауысты және дауыссыз
дыбыстарды фонетикалық талдау барысында дұрыс ажырата білу.
Түйінді идеялар
уақыты
стратегиялар
ресурстар
Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
2минут
таныстырылым
Сәлеметсіздер ме, балалар!
Бүгін кім кезекші?
Сабақта кім жоқ?
Көңіл-күйлерің қалай?
Мұғаліммен амандасады.
Кезекшіні атайды
Сабақта жоқ оқушылардың аты
аталады.
Оқушылар көңіл-күйлерін смайликтер
арқылы көрсетеді.
2минут
«Құмырсқалар»флеш-тренингі
Енді, балалар, интербелсенді тақтаға
назар аударыңдар! Қазір мен сендердің
ауызбіршілік танытып, сабақта
белсенділік көрсетулеріңе себепші
болатын «Құмырсқалар» атты флеш-
тренинг көрсетемін.
Тақтаға назар аударып қарайды, өмірге
деген көзқарастары өзгереді,
құмырсқалардың ұйымшылдығын үлгі
тұтады.
3минут
«Атысу»стратегиясы
Үй тапсырмасын топтық бағалау, яғни
«Атысу» стратегиясы арқылы тексерейік.
Ол үшін бәріміз шеңбер жасап тұрамыз
және өзімізге қарсы тұрған
сыныптасымызға сұрақ қоямыз.
Оқушылар шеңберге тұрып, үй
тарсырмасы бойынша бір-біріне өздері
дайындар келген жуан және жіңішке
сұрақтар қойып, оған жауап береді.
5минут
«Кубизм»әдісі
Сөздер
Тақтаға бір оқушыдан шығады. Мұғалім
оған бір сөз айтады. Кубикті лақтыру
арқылы оқушы түскен тапсырманы
орындауы тиіс
Оқушылар мұғалімнің айтқан сөзін
есінде сақтайды. Кубикті лақтыру
арқылы үстіңгі бетіне түскен
тапсырманы орындайды.
2минут
Топқабөлу
Суреттер
Оқушыларға қолдарына пазл түрінде
суреттің бір бөлшегі таратылады.
Оқушылар, қолдарындағы бөлікке
сәйкес келетін өзге сыныптастардан
суреттер іздейді. Бір суретті құрап
шыққан оқушылар, топ болып
орналасады.
3минут
Миғашабуыл
Слайдар
Слайдтар арқылы оқушыларға
«Джунгли» аниматрониктер театры
туралы мәлімет беріледі.
Оқушылар мұқият тыңдайды.
Сұрақтарға жауап береді.
5минут
Сөздікпенжұмыс
Сөздікте берілген сөздерге қараңдар.
Сөздерге сұрақ қойыңдар. Сөздермен сөз
тіркестерін сөйлемдер құрастырыңдар.
Оқушылар сөздерді оқиды. Әр оқушы
сөздерге сұрақ қойып, сөз тіркестерін,
сөйлемдер құрайды.
2минут
Сергітусәті
«Көңілкүйдікөтеру»
Тақтадан «Көңіл күйді көтеру» тренингін
көрсетеді.
Оқушылар экрандағы қимылдарды
қайталап, билейді, көңіл күйлері
көтеріліп, сергіту жасайды.
10минут
Топтықжұмыс
«Кілжүйріктекімжүйрік»
1-тапсырма. Топта оқып, аударыңдар.
2-тапсырма. Жазба жұмысы
3-тапсырма. Мәнерлеп оқу
4-тапсырма. Жұмбақ шешу
«Театр» сөзіне фонетикалық талдау
жасатады.
Оқушылар топ ішінде оқып, аударады.
Әрбір топ бір сөйлемнен тақтаға
жазады. Әр топ өлеңді мәнерлеп оқып
шығады. Жұмбақты дәптерлеріне
жазып, шешуін табады. Тақтада
фонетикалық талдау жасайды.
6минут
Ойқорыту
Ассоциация
«Джунгли» сөзіне ассоциация жасатады.
5-тапсырма бойынша тақтаға сурет іледі.
Джунгли
Оқушылар «Джунгли» туралы
білгендерін жазып. Сызбаны
толтырады. Тақтаға ілінген суреттен он
айырмашылықты тауып көрсетеді.
2минут
Үйгетапсырма
Оқулық
Үйге тапсырма: 85-беттегі сөздікті
жаттау, 1-тапсырманы оқып, түсінік
айту.
Оқушылар күнделіктеріне үй
тапсырмасын жазады
3минут
Бағалау
Смайликтербланктер
Мадақтау, смайликтер тарату арқылы
және оқушылардың бағалауын есепке ала
отырып, оқушыларды бағалайды.
Оқушылар 3 шапалақ, бірін-бірі
бағалау арқылы бір біріне баға береді.

More Related Content

What's hot (20)

56
5656
56
 
214erwred
214erwred214erwred
214erwred
 
11
1111
11
 
777
777777
777
 
2020ьььььььььььььььььь
2020ьььььььььььььььььь2020ьььььььььььььььььь
2020ьььььььььььььььььь
 
623
623623
623
 
Сабақтың тақырыбы: Сөйлем
Сабақтың тақырыбы: СөйлемСабақтың тақырыбы: Сөйлем
Сабақтың тақырыбы: Сөйлем
 
Fvyvfv (3)
Fvyvfv (3)Fvyvfv (3)
Fvyvfv (3)
 
91afsasds
91afsasds91afsasds
91afsasds
 
Шартты бағыныңқылы сабақтас
Шартты бағыныңқылы сабақтасШартты бағыныңқылы сабақтас
Шартты бағыныңқылы сабақтас
 
зат есімнің тәуелденуін пысықтау
зат есімнің тәуелденуін пысықтаузат есімнің тәуелденуін пысықтау
зат есімнің тәуелденуін пысықтау
 
2222
22222222
2222
 
132fgfdgfdfff
132fgfdgfdfff132fgfdgfdfff
132fgfdgfdfff
 
мәтінп
мәтінпмәтінп
мәтінп
 
Ғажайып бақ (ертегі)
Ғажайып бақ (ертегі)Ғажайып бақ (ертегі)
Ғажайып бақ (ертегі)
 
327ЦУЙУЦЙЦ
327ЦУЙУЦЙЦ327ЦУЙУЦЙЦ
327ЦУЙУЦЙЦ
 
77777
7777777777
77777
 
Омирбаева Майгуль
Омирбаева Майгуль Омирбаева Майгуль
Омирбаева Майгуль
 
963укцкуцкуц
963укцкуцкуц963укцкуцкуц
963укцкуцкуц
 
ччч
чччччч
ччч
 

Similar to 2014sdsdsdds

ашық сабақ 2017
ашық сабақ 2017ашық сабақ 2017
ашық сабақ 2017oquzaman
 
Көкөніс Көкөніс
Көкөніс    Көкөніс  Көкөніс    Көкөніс
Көкөніс Көкөніс Nurlan Abilhanov
 
Әлемдік білім кеңістігіндегі танымал оқыту әдістемелерінің бірі
Әлемдік білім кеңістігіндегі танымал оқыту  әдістемелерінің біріӘлемдік білім кеңістігіндегі танымал оқыту  әдістемелерінің бірі
Әлемдік білім кеңістігіндегі танымал оқыту әдістемелерінің біріNurlan Abilhanov
 
учитель года ермекбаева открытое занятие
учитель года ермекбаева открытое занятиеучитель года ермекбаева открытое занятие
учитель года ермекбаева открытое занятиеAsem Sarsembayeva
 
логопедиялық ертеңгілікке арналған сөз мерген атты интеллектуалдык ойыны 201...
логопедиялық ертеңгілікке арналған сөз  мерген атты интеллектуалдык ойыны 201...логопедиялық ертеңгілікке арналған сөз  мерген атты интеллектуалдык ойыны 201...
логопедиялық ертеңгілікке арналған сөз мерген атты интеллектуалдык ойыны 201...Asem Sarsembayeva
 
гульнура зерттейміз,білеміз
гульнура зерттейміз,білемізгульнура зерттейміз,білеміз
гульнура зерттейміз,білемізoquzaman
 

Similar to 2014sdsdsdds (20)

техкарта новый
техкарта новыйтехкарта новый
техкарта новый
 
2333
23332333
2333
 
ертегі әлемі
ертегі әлеміертегі әлемі
ертегі әлемі
 
разработка
разработкаразработка
разработка
 
Ss
SsSs
Ss
 
ашық сабақ 2017
ашық сабақ 2017ашық сабақ 2017
ашық сабақ 2017
 
Көкөніс Көкөніс
Көкөніс    Көкөніс  Көкөніс    Көкөніс
Көкөніс Көкөніс
 
Әлемдік білім кеңістігіндегі танымал оқыту әдістемелерінің бірі
Әлемдік білім кеңістігіндегі танымал оқыту  әдістемелерінің біріӘлемдік білім кеңістігіндегі танымал оқыту  әдістемелерінің бірі
Әлемдік білім кеңістігіндегі танымал оқыту әдістемелерінің бірі
 
учитель года ермекбаева открытое занятие
учитель года ермекбаева открытое занятиеучитель года ермекбаева открытое занятие
учитель года ермекбаева открытое занятие
 
586fd
586fd586fd
586fd
 
ашық сабақ
ашық сабақашық сабақ
ашық сабақ
 
Kou4i
Kou4iKou4i
Kou4i
 
издибаева д.м.
издибаева д.м.издибаева д.м.
издибаева д.м.
 
400
400400
400
 
логопедиялық ертеңгілікке арналған сөз мерген атты интеллектуалдык ойыны 201...
логопедиялық ертеңгілікке арналған сөз  мерген атты интеллектуалдык ойыны 201...логопедиялық ертеңгілікке арналған сөз  мерген атты интеллектуалдык ойыны 201...
логопедиялық ертеңгілікке арналған сөз мерген атты интеллектуалдык ойыны 201...
 
открытый урок 3 класс
открытый урок 3 классоткрытый урок 3 класс
открытый урок 3 класс
 
өзін өзі тану ашық сабақ
өзін өзі тану ашық сабақөзін өзі тану ашық сабақ
өзін өзі тану ашық сабақ
 
Батылдық
БатылдықБатылдық
Батылдық
 
коктем
коктемкоктем
коктем
 
гульнура зерттейміз,білеміз
гульнура зерттейміз,білемізгульнура зерттейміз,білеміз
гульнура зерттейміз,білеміз
 

More from nurlan93kz

2086ваывауа
2086ваывауа2086ваывауа
2086ваывауаnurlan93kz
 
2056xcxxxxxxxxxxxxxx
2056xcxxxxxxxxxxxxxx2056xcxxxxxxxxxxxxxx
2056xcxxxxxxxxxxxxxxnurlan93kz
 
2052sdasdsdsdsds
2052sdasdsdsdsds2052sdasdsdsdsds
2052sdasdsdsdsdsnurlan93kz
 
2050ВАФЫВЫВЫВ
2050ВАФЫВЫВЫВ2050ВАФЫВЫВЫВ
2050ВАФЫВЫВЫВnurlan93kz
 
2049sadfadadas
2049sadfadadas2049sadfadadas
2049sadfadadasnurlan93kz
 
2030цуцуцуц
2030цуцуцуц2030цуцуцуц
2030цуцуцуцnurlan93kz
 
2029sdsdsdsdsdsd
2029sdsdsdsdsdsd2029sdsdsdsdsdsd
2029sdsdsdsdsdsdnurlan93kz
 
ЛЛББЬБ ЛБ ЬБЛШГОРНПЕААПР
  ЛЛББЬБ ЛБ   ЬБЛШГОРНПЕААПР  ЛЛББЬБ ЛБ   ЬБЛШГОРНПЕААПР
ЛЛББЬБ ЛБ ЬБЛШГОРНПЕААПРnurlan93kz
 
(2)ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭБ
 (2)ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭБ (2)ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭБ
(2)ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭБnurlan93kz
 
2024хдлдбюд
2024хдлдбюд2024хдлдбюд
2024хдлдбюдnurlan93kz
 
2023ывывывы
2023ывывывы2023ывывывы
2023ывывывыnurlan93kz
 
2021цуцуцуццц
2021цуцуцуццц2021цуцуцуццц
2021цуцуцуцццnurlan93kz
 
2019УКУКУ
2019УКУКУ2019УКУКУ
2019УКУКУnurlan93kz
 

More from nurlan93kz (20)

2086ваывауа
2086ваывауа2086ваывауа
2086ваывауа
 
2056xcxxxxxxxxxxxxxx
2056xcxxxxxxxxxxxxxx2056xcxxxxxxxxxxxxxx
2056xcxxxxxxxxxxxxxx
 
2055sddsadsd
2055sddsadsd2055sddsadsd
2055sddsadsd
 
2053xczcxc
2053xczcxc2053xczcxc
2053xczcxc
 
2052sdasdsdsdsds
2052sdasdsdsdsds2052sdasdsdsdsds
2052sdasdsdsdsds
 
2051fdfdfd
2051fdfdfd2051fdfdfd
2051fdfdfd
 
2050ВАФЫВЫВЫВ
2050ВАФЫВЫВЫВ2050ВАФЫВЫВЫВ
2050ВАФЫВЫВЫВ
 
2049sadfadadas
2049sadfadadas2049sadfadadas
2049sadfadadas
 
2048dfsfdsf
2048dfsfdsf2048dfsfdsf
2048dfsfdsf
 
2047dsdsdsd
2047dsdsdsd2047dsdsdsd
2047dsdsdsd
 
2046dsfsdfd
2046dsfsdfd2046dsfsdfd
2046dsfsdfd
 
2045erwerer
2045erwerer2045erwerer
2045erwerer
 
2030цуцуцуц
2030цуцуцуц2030цуцуцуц
2030цуцуцуц
 
2029sdsdsdsdsdsd
2029sdsdsdsdsdsd2029sdsdsdsdsdsd
2029sdsdsdsdsdsd
 
ЛЛББЬБ ЛБ ЬБЛШГОРНПЕААПР
  ЛЛББЬБ ЛБ   ЬБЛШГОРНПЕААПР  ЛЛББЬБ ЛБ   ЬБЛШГОРНПЕААПР
ЛЛББЬБ ЛБ ЬБЛШГОРНПЕААПР
 
(2)ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭБ
 (2)ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭБ (2)ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭБ
(2)ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭБ
 
2024хдлдбюд
2024хдлдбюд2024хдлдбюд
2024хдлдбюд
 
2023ывывывы
2023ывывывы2023ывывывы
2023ывывывы
 
2021цуцуцуццц
2021цуцуцуццц2021цуцуцуццц
2021цуцуцуццц
 
2019УКУКУ
2019УКУКУ2019УКУКУ
2019УКУКУ
 

2014sdsdsdds

  • 1. Күні: Класс: Сабақтың тақырыбы «Джунгли» театры Сілтеме Презентация, интербелсенді тақта, тренинг Мақсаттары «Джунгли» аниматрониктер театры туралы мәлімет беру; жаңа сөздерді сөйлеу барысында орынды қолдана білуге баулу; еліне, жеріне, Отанына деген ізгі ниеттерін, құрмет сезімдерін қалыптастыру. Оқыту нәтижесі Жаңа тақырыпты толықтай меңгерту, білімдерін толықтыру, жуан және жіңішке сұрақтар қоя алу және ойларын еркін, ашық жеткізу, дауысты және дауыссыз дыбыстарды фонетикалық талдау барысында дұрыс ажырата білу. Түйінді идеялар уақыты стратегиялар ресурстар Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті 2минут таныстырылым Сәлеметсіздер ме, балалар! Бүгін кім кезекші? Сабақта кім жоқ? Көңіл-күйлерің қалай? Мұғаліммен амандасады. Кезекшіні атайды Сабақта жоқ оқушылардың аты аталады. Оқушылар көңіл-күйлерін смайликтер арқылы көрсетеді. 2минут «Құмырсқалар»флеш-тренингі Енді, балалар, интербелсенді тақтаға назар аударыңдар! Қазір мен сендердің ауызбіршілік танытып, сабақта белсенділік көрсетулеріңе себепші болатын «Құмырсқалар» атты флеш- тренинг көрсетемін. Тақтаға назар аударып қарайды, өмірге деген көзқарастары өзгереді, құмырсқалардың ұйымшылдығын үлгі тұтады. 3минут «Атысу»стратегиясы Үй тапсырмасын топтық бағалау, яғни «Атысу» стратегиясы арқылы тексерейік. Ол үшін бәріміз шеңбер жасап тұрамыз және өзімізге қарсы тұрған сыныптасымызға сұрақ қоямыз. Оқушылар шеңберге тұрып, үй тарсырмасы бойынша бір-біріне өздері дайындар келген жуан және жіңішке сұрақтар қойып, оған жауап береді. 5минут «Кубизм»әдісі Сөздер Тақтаға бір оқушыдан шығады. Мұғалім оған бір сөз айтады. Кубикті лақтыру арқылы оқушы түскен тапсырманы орындауы тиіс Оқушылар мұғалімнің айтқан сөзін есінде сақтайды. Кубикті лақтыру арқылы үстіңгі бетіне түскен тапсырманы орындайды.
  • 2. 2минут Топқабөлу Суреттер Оқушыларға қолдарына пазл түрінде суреттің бір бөлшегі таратылады. Оқушылар, қолдарындағы бөлікке сәйкес келетін өзге сыныптастардан суреттер іздейді. Бір суретті құрап шыққан оқушылар, топ болып орналасады. 3минут Миғашабуыл Слайдар Слайдтар арқылы оқушыларға «Джунгли» аниматрониктер театры туралы мәлімет беріледі. Оқушылар мұқият тыңдайды. Сұрақтарға жауап береді. 5минут Сөздікпенжұмыс Сөздікте берілген сөздерге қараңдар. Сөздерге сұрақ қойыңдар. Сөздермен сөз тіркестерін сөйлемдер құрастырыңдар. Оқушылар сөздерді оқиды. Әр оқушы сөздерге сұрақ қойып, сөз тіркестерін, сөйлемдер құрайды. 2минут Сергітусәті «Көңілкүйдікөтеру» Тақтадан «Көңіл күйді көтеру» тренингін көрсетеді. Оқушылар экрандағы қимылдарды қайталап, билейді, көңіл күйлері көтеріліп, сергіту жасайды. 10минут Топтықжұмыс «Кілжүйріктекімжүйрік» 1-тапсырма. Топта оқып, аударыңдар. 2-тапсырма. Жазба жұмысы 3-тапсырма. Мәнерлеп оқу 4-тапсырма. Жұмбақ шешу «Театр» сөзіне фонетикалық талдау жасатады. Оқушылар топ ішінде оқып, аударады. Әрбір топ бір сөйлемнен тақтаға жазады. Әр топ өлеңді мәнерлеп оқып шығады. Жұмбақты дәптерлеріне жазып, шешуін табады. Тақтада фонетикалық талдау жасайды. 6минут Ойқорыту Ассоциация «Джунгли» сөзіне ассоциация жасатады. 5-тапсырма бойынша тақтаға сурет іледі. Джунгли Оқушылар «Джунгли» туралы білгендерін жазып. Сызбаны толтырады. Тақтаға ілінген суреттен он айырмашылықты тауып көрсетеді. 2минут Үйгетапсырма Оқулық Үйге тапсырма: 85-беттегі сөздікті жаттау, 1-тапсырманы оқып, түсінік айту. Оқушылар күнделіктеріне үй тапсырмасын жазады
  • 3. 3минут Бағалау Смайликтербланктер Мадақтау, смайликтер тарату арқылы және оқушылардың бағалауын есепке ала отырып, оқушыларды бағалайды. Оқушылар 3 шапалақ, бірін-бірі бағалау арқылы бір біріне баға береді.