7 клас. Морзе. Урок 10. Розв'язування компетентнісних задач
1. Дата проведення: __.__________.20__р.
Конспект уроку №10
Тема. Розв’язування компетентнісних задач.
Мета:
навчальна: формування в учнів уявлення про розв’язування задач
компетентнісного змісту, формування предметних ІКТ-компетентностей
розвивальна: сприяти розвитку логічного мислення, пам’яті, уваги,
спостережливості;
виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність,
акуратність у роботі.
Тип уроку: засвоєння новихзнань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна
презентація.
Програмне забезпечення:браузер, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word,
графічний редактор
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання;
перевірка присутніх;
перевірка готовностіучнів до уроку.
ІІ. Актуалізаціяопорних знань
Тестування у програмі MyTestX
1. Як шукати інформацію в Інтернеті?
2. Як описати розташування документа в Інтернеті?
3. Для чого використовують редактор презентацій?
4. Яким чином можна подати результати виконаної роботи?
ІІІ. Повідомленнятеми, цілей, завдань уроку
IV. Повторення вивченогоматеріалу
Поясненнявчителяз елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
Робота з підручником:§ 10.
V. Фізкультхвилинка
VI. Засвоєнняновихзнань, формуваннявмінь
Робота над розв'язанням компетентнісноїзадач
1) Повторення правилбезпечної поведінки за комп’ютером.
2) Інструктаж учителя.
2. Підручник ст. 73-76
3) Практичнаробота за комп’ютерами.
4) Вправи для очей.
VIІ. Підсумки уроку
Рефлексія
Вправа «Валіза»(самооцінка знань)
На дошці прикріплені зображення валізи, пральної машини та кошика для
сміття. Кожен учень отримує стікер, на якому записує власний результат засвоєння
теми «Моделювання».
Якщо отримані учнем знання виявилися для нього новими та корисними, він
прикріплює свій стікер до валізи, щоб забрати знання із собоютавикористовуватина
практиці. Якщо є нові знання, але їх треба ще раз «прокрутити», стікер кладуть у
пральну машину. Якщо учень не отримав жодної цінної для себе інформації — стікер
викидають у кошик для сміття.
VІІI. Домашнєзавдання
Підручник § 10 ст. 73-76
ІХ Оцінюванняроботи учнів