Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Урок №4. Практична робота №1. «Електронне листування з використанням веб-інтерфейсу.» Інструктаж з БЖД
1. Урок №4 7А клас 1 група ________________
2 група ________________
7Б клас 1 група ________________
2 група ________________
Тема. Практична робота№1. «Електронне листування з використанням
веб-інтерфейсу.» Інструктаж з БЖД
Мета:
навчальна: продовжити знайомство з електронною поштою, поштовою
скринькою та електронними листами, виховувати правила етикету при
листуванні;
розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за
інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, дбайливе ставлення
до шкільної комп’ютерної техніки, свідоме ставлення до вибору майбутньої
професії.
Тип уроку: засвоєння нових умінь і навичок.
Обладнання: комп’ютери, підручники, плакат «Техніка безпеки та
правила поведінки в кабінеті інформатики та ІКТ».
Хід уроку
І. Організаційний момент привітання:
ІІ. Перевірка домашнього завдання
Використовуючи тест «Електрона пошта» перевірити рівень засвоєння
учнями вивченого матеріалу.
Практична робота «Електронне листування з використанням веб-
інтерфейсу. Вкладені файли».
Увага!Під час роботи з комп’ютером дотримуйтесь правил безпеки і
санітарно-гігієнічний норм.
1. Створити власну поштову скриньку
2. Створити в редакторі Word файл із привітання своєму товаришу.
2. 3. Зберегтифайл на диску D: у папці 7 клас із назвою Привітання_N (де
N-номер вашого комп’ютера)
4. Написати і відправити листа своємутоваришу приєднавшистворений
файл Привітання_N.
5. Отримати листа від товариша, прочитати вкладений файл.
6. Показати результати вчителю.
Рефлексія
а) «Стрілянина» очима праворуч, ліворуч, вниз, вверх 6 разів.
б) «Напишіть» очима цифри від 0 до 9.
VІ. Домашнє завдання
Записати недоліки електронної пошти, написати електронного листа
вчителеві
Творча робота. Придумати та зобразитив зошиті власні смайлики
Підведення підсумків уроку
- Чи цікаво було працювати на уроці?
- Що найбільше сподобалося робити?
- Заповніть будь ласка екран самооцінки