Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор
1. Дата проведення: __.__________.20__р.
Конспект уроку №5
Тема. Тексти і текстовий редактор.
Мета:
навчальна: сформувати поняття про текстовий документ, текстовий
процесор; формувати вміння і навички роботи в середовищі текстового
процесора;
розвивальна: удосконалювати навички роботи з клавіатурою;
виховна: виховувати свідоме ставлення до вибору майбутньої професії,
інтерес до предмета.
Тип уроку: засвоєння новихзнань, формування вмінь і навичок..
Обладнаннята наочність:дошка, комп’ютери, підручники, презентація.
Програмне забезпечення:Microsoft Office Word.
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання
перевірка присутніх
перевірка готовностіучнів до уроку
— Сьогодні ми починаємо вивчати тему «Опрацювання тексту на
комп’ютері», яка розрахована на сім уроків.
ІІ. Мотиваціяпізнавальноїдіяльності.
— Вивчаючиінформатику в 2-3 класах, ви вже ознайомилися з роботоюдеяких
комп’ютернихпрограм. Ви вже працювали в графічному редакторі Paint та редакторі
презентацій Microsoft Office PowerPoint. Ви навчилися створюватий опрацьовувати
графічні зображення, створювати комп’ютерні презентації.
— Які ще є види документів? (З відповідей учнів виділити «текстові».)
— Що потрібно, щоб швидко і грамотно створити текстовий документ?
— Про це ми дізнаємося на цьому уроці. Ви ознайомитесь ще з однією з
найважливіших програм — текстовим процесором.
Відгадайребуси:
2. ІІІ. Повідомленнятеми, цілей, завдань уроку
ІV. Вивченнянового матеріалу
Розповідь учителя(з демонструванням презентації на екрані)
Робота з підручником:§ 5.
V. Фізкультхвилинка
Раз, два — піднімається гора,
Три, чотири — це крутії гірські схили,
П’ять, шість — це орлидивний танець завели,
Сім, вісім — це смерічки похилилися до річки,
Дев’ять, десять — це вода з водоспадувитіка.
VІ. Засвоєнняновихзнань, формуваннявмінь
Робота за комп’ютером
1) Повторення правилбезпечної поведінки за комп’ютером.
2) Інструктаж учителя.
Підручник ст. 28
3) Вправи для очей.
Подивились вправо, вліво,
Вгору, вниз, собіна ніс!
Знову вправо, зновувліво
І покліпали очима!
VІІ. Підбиття підсумків уроку
Рефлексія
— Чи задоволені ви своєю роботою?
— З яким настроєм ви працювали на уроці?
— Що вам запам’яталось на уроці?
— Де вам стануть у пригоді набуті знання?
VII. Домашнє завдання
Підручник § 5