Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
4 клас. Корнієнко. Урок 14. Інструменти виділення фрагментів зображення
1. Дата проведення: __.__________.20__р.
Конспект уроку №14
Тема. Інструменти виділення фрагментів зображення.
Мета:
навчальна: розглянути призначення й спосіб використання основних
інструментів для створення графічних об’єктів у середовищі графічного
редактора; вчити змінювати значення властивостей графічних об’єктів,
створювати складні об’єкти на основі простих графічних примітивів;
розвивальна: розвивати пам’ять, увагу, мовлення, логічне мислення,
навички самостійної роботи на комп’ютері;
виховна: виховувати вміння узагальнювати, міркувати, відповідальність,
самостійність, зацікавленість предметом «Інформатика».
Тип уроку: засвоєння новихзнань, формування вмінь і навичок.
Обладнаннята наочність:дошка, комп’ютери, підручники, презентація.
Програмне забезпечення:Графічний редактор Paint.
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання
перевірка присутніх
перевірка готовностіучнів до уроку
ІІ. Мотиваціяпізнавальноїдіяльності.
У повсякденномужиттіми постійно маємо справу з різними об’єктами. Ви вже
знаєте, що кожен об’єкт має свої властивостіта значення цих властивостей. Під час
роботиз комп’ютером мистикаємося зіспецифічними об’єктами— комп’ютерними.
Інструменти графічного редактора Paint дозволяють створювати геометричні
фігури із заданими властивостями, які ще називають графічними примітивами
ІІІ. Повідомленнятеми, цілей, завдань уроку
ІV. Вивченнянового матеріалу
Розповідь учителя(з демонструванням презентації на екрані)
Робота з підручником:§ 14.
V. Фізкультхвилинка
Встали, діти, тільки — раз. Фізкультпауза у нас.
Віє вітер: «Шу-шу-шу, я березиколишу.
Хмари розганяюв небі, дощнесу вам по потребі.
Як стомлюся, то спинюсь. Я нікого не боюсь».
Сіли й ми за парти, діти, будем далі тему вчити.
2. VІ. Засвоєнняновихзнань, формуваннявмінь
Робота за комп’ютером
1) Повторення правилбезпечної поведінки за комп’ютером.
2) Інструктаж учителя.
Підручник ст. 69
3) Вправи для очей.
Поглянемо вправо, поглянемо вліво,
І вгору, й додолу, і навкруги,
Від праці очі нехай відпочинуть,
Зарядкудля них я зроблюразів три!
VІІ. Підбиття підсумків уроку
Гра «Яблунька»
На дошці прикріплено картинку у вигляді яблуньки. Учитель роздає дітям
яблучка червоного та зеленого кольорів. Яблучка треба прикріпити до яблуньки:
червоне— мені дуже сподобавсяурок, я отримав багато цікавої інформації; зелене —
урок був нецікавим, я не дізнався нічого нового.
VII. Домашнє завдання
Підручник § 14