Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

самоаналіз

15,087 views

Published on

  • Be the first to comment

самоаналіз

  1. 1. Солодовник Альони, Ін-45 Самоаналіз виховного заходуТема: «Якщо друг у тебе є, життя радісним стає»Мета:  Освітня:  виховувати почуття справжньої дружби, колективізму, чесності, щирості у відносинах, відповідальності перед другом;  уміння допомогти один одному у важку хвилину  Ціннісно-орієнтовна:  виховання любові, чемного й уважного ставлення один до одного  Стимулюючо-дійова:  розвиток індивідуальних особливостей дітейВид діяльності: пізнавальнийФорма проведення заходу: усний журнал (з елементами бесіди)Клас: 7БМісце проведення: класна кімнатаДата проведення: 13.03.2013 Виховний захід був проведений тринадцятого березня 2013 року, вспеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 міста Полтави зпоглибленим вивченням англійської мови. За проведення виховного заходубула відповідальна студентка IV курсу факультету філології тажурналістикиСолодовник Альона. Виховний захід проводився, як класна година. Метою заходу буловиховати в учнівпочуття справжньої дружби, колективізму, чесності, щиростіу відносинах, відповідальності перед другом. Класна година повністю відповідала віковим та індивідуальнимособливостям учнів. Добре був підібраний матеріал, яким зацікавилися учні.Учням було цікаво брати участь у бесідах та іграх. У підготовку входив добір матеріалу, мікрофон, сигнальні картки, плакатіз зображенням дерева, паперові яблука, частини прислів’їв.
  2. 2. Учні дуже емоційно обговорювали проблему спілкування з однолітками,жваво брали участь у роботі над прислів’ями в групах. Класна година для учнів була цікава, вони уважно слухали, доповнювалиурок своїми власними думками. Також учням було цікаве проведення гри «Такчи Ні» для закріплення і узагальнення матеріалу. Після класної години діти зрозуміли наскільки важливо матисправжнього друга, бути щирим та відповідальним один з одним, вмітиспілкуватися з друзями. При підготовці до класної години велика допомога була зі сторони учнів.Це було: організація класу,а також участь під час проведення класної години. Я вважаю, що при проведенні виховної години на тему “Якщо друг у тебеє, життя радісним стає”, постала така проблема, як невміннядеяких учнівуважно ставитися один до одного та допомагати у важку хвилину:не вдалосяпочути їхню точку зору з приводу того чи потрібно допомагати один одному.Можливо це сталося через те,що клімат у класі не є напрочуд дружнім, учніспілкуються між собою групками. Методика проведення класної години відповідала завданням навчально-виховного процесу, а також інтересам учнів і рівню їх розвитку. На мою думку, мету, яку було поставлено вдалося реалізувати. Тому, щопід час проведення виховної години, більшість учнів жваво обговорювали міжсобою, отримані результати самоаналізу “Чи можна мене назвати справжнімдругом?”, також учням сподобалося інсценізація вірша “Справжні подруги”,адже це сприяло збільшенню позитивних емоцій в учнів. Після закінченнякласної години діти були задоволені проведеним заходом. Важливість проведення виховного заходу такого типу полягає у тому, щоучні мають можливість весело та корисно провести час , а також завдякипевним завданням пізнати самого себе, тобто дізнатися про можливості свого“Я”, дізнатися про свій емоційний стан на уроках у школі. У майбутньому, при проведенні виховних заходів такого типу слідзвернути увагу на тих учнів, які є менш комунікабельні, ніж інші учні, танамагатися залучити їх якомога більше у роботу класу. У висновку хочеться додати, що з учнями потрібно проводитипсихологічні виховні заходи, адже для підлітків це особливо цікава тема:навчитися бути чесним, щирим, відповідальним перед другом, допомагатиодин одному у важку хвилину.

×