SlideShare a Scribd company logo
1 of 3
1
Тема: Повторення вивченого про дроби. Дії з іменованими числами. День
довкілля
Тип уроку: комбінований
Мета: повторити та закріпити навички порівняння дробів та виконання дій з
дробами, з іменованими числами; удосконалення навичок усного рахунку;
розв'язання задач на рух; розвиток логічного мислення;
розвиток пізнавального інтересу, уваги, зв'язного мовлення;
виховання патріотизму, дбайливого ставлення до природи.
Обладнання: слайд-шоу, жива презентація
ХІД УРОКУ
І . Організаційний момент
ІІ. Перевірка домашнього завдання
Консультанти перевіряють домашнє завдання «на вибір» у великих групах і
аналізують його виконання.
ІІІ Актуалізація опорних знань:
1. «Мозковий штурм»
- Що вам відомо про дроби?
2. Усне виконання завдання:
- На дошці ви бачите дроби. Кожному з них відповідає картка з буквою.
Розмістіть дроби в порядку зростання і ви дізнаєтесь тему сьогоднішнього уроку.
1/100 1/9 2/12 1/5 3/12 7/4 6/6
П Р И Р О Д А
3. Обчислення виразів усно
1) двома способами: 3 · (5·4), (2 · 8)·4;
2) зручним способом: 34 · (5·2), 25 · (4·8).
ІV Повідомлення теми та мети уроку
- Сьогодні наш урок не звичайний, а інтегрований. На ньому об'єднуються
два предмети – математика та «Природознавство». Ми будемо працювати з дробами,
1
2
іменованими числами і використаємо ці знання при вивченні чарівного світу нашого
довкілля.
V. Удосконалення та закріплення знань
1. Усна лічба (слайд-шоу). Математичний диктант (№ 683)
Знайти дріб від числа. Самоперевірка (45 хв, 36 хв, 10 хв, 50 хв, 25 хв, 3 хв)
2. Для облаштування в місті парку потрібно 20 454 і озера - 8 406 грн.
Волонтери зібрали тільки шосту частину коштів. Обрахуйте скільки коштів зібрали
на парк (1 група), на озеро ( 2 група).
Перевірку допомагають робити консультанти (1 група – 3 409 грн., 2 група –
1 401 грн.)
Фізкультхвилинка
3. Робота з підручником. Задача 685. Учні самостійно вибирають спосіб
розв’язання задачі:
1) виразом;
2) по діях;
3) за схемою: 1) : 2) +
Колективна перевірка. (3400+3400:8 = 3825 га)
- Для чого потрібно розбивати паркові зони в межах міста?
- Які рослини доречно саджати в парку?
4. Жива презентація «Знаки : і /»
5. Розв’язання виразів 690.
1.2 - колективно (Учні викликаються до дошки);
3-4 - самостійно. Взаємоперевірка
VІ Закріплення вивченого
1.Гра «Впізнай число»
Вчитель показує картку з числом, а учні повинні згадати, що воно означає.
1600 км ( відстань від Сум до Івано-Франківська )
2061 м ( висота Говерли )
2
3
300 років ( тривалість життя буку )
120 см ( висота лілії лісової )
800000м2
( площа долини нарцисів )
57880 га ( площа Закарпатського заповідника )
2. Робота в групах
Кожна група отримує завдання:
І- Індустріальний парк «Свема» можна уявити у вигляді прямокутника 10 км
на 2 км. Чому дорівнює 1/3 його периметра? (8 км)
ІІ- Індустріальний парк «Свема» можна уявити у вигляді прямокутника 10 км
на 2 км. Чому дорівнює 7/10 його площі? (14 км2
)
2. Розвязання задачі 686 – колективно (консультанти – самостійно і потім
допомагають перевіряти інших учнів класу).
1) 100 – 60 = 40 (м) – ширина садиби;
2) 100 · 40 = 4 000 (м2
) – площа садиби;
3) 4000 : 8 · 3 = 1500 (м2
) – двір, сад;
4) 4000 – 1500 = 2500 (м2
) – город.
VІІ Рефлексія
- Що нового ви дізнались на уроці?
- Яку інформацію ви вважаєте найбільш цікавою?
- Яке завдання сподобалось найбільше?
- Чим незвичайний був наш урок?
3

More Related Content

What's hot

повторення вивченого про частини числа
повторення вивченого про частини числаповторення вивченого про частини числа
повторення вивченого про частини числаИрина Слуцкая
 
діагностичні завдання
діагностичні завданнядіагностичні завдання
діагностичні завданняGymn2
 
лічба предметів
лічба предметівлічба предметів
лічба предметівCshkilniy
 
урок з природознавства у 1 класі
урок з природознавства у 1 класіурок з природознавства у 1 класі
урок з природознавства у 1 класіCshkilniy
 
Вікторина «рослини та тварини»
Вікторина «рослини та тварини»Вікторина «рослини та тварини»
Вікторина «рослини та тварини»Таня Гирлаку
 
Дія множення. Знак множення. 2 клас
Дія множення. Знак множення. 2 класДія множення. Знак множення. 2 клас
Дія множення. Знак множення. 2 класКовпитська ЗОШ
 
майстер клас
майстер класмайстер клас
майстер класMarina0805
 
конспект
конспектконспект
конспектCshkilniy
 
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласникамиКалендарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласникамиКовпитська ЗОШ
 
Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 1
Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 1Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 1
Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 1Ковпитська ЗОШ
 
Розробки занять підготовчих курсів для майбутніх першокласників
Розробки занять підготовчих курсів для майбутніх першокласниківРозробки занять підготовчих курсів для майбутніх першокласників
Розробки занять підготовчих курсів для майбутніх першокласниківКовпитська ЗОШ
 
посібник "Паперова казка"
посібник "Паперова казка"посібник "Паперова казка"
посібник "Паперова казка"Anhelina Mytsura
 

What's hot (20)

повторення вивченого про частини числа
повторення вивченого про частини числаповторення вивченого про частини числа
повторення вивченого про частини числа
 
діагностичні завдання
діагностичні завданнядіагностичні завдання
діагностичні завдання
 
лічба предметів
лічба предметівлічба предметів
лічба предметів
 
301.2
301.2301.2
301.2
 
урок з природознавства у 1 класі
урок з природознавства у 1 класіурок з природознавства у 1 класі
урок з природознавства у 1 класі
 
Вікторина «рослини та тварини»
Вікторина «рослини та тварини»Вікторина «рослини та тварини»
Вікторина «рослини та тварини»
 
Дія множення. Знак множення. 2 клас
Дія множення. Знак множення. 2 класДія множення. Знак множення. 2 клас
Дія множення. Знак множення. 2 клас
 
57
5757
57
 
майстер клас
майстер класмайстер клас
майстер клас
 
1
11
1
 
конспект
конспектконспект
конспект
 
Den chysla pi
Den chysla piDen chysla pi
Den chysla pi
 
Вставлення зображень у текстовий документ. (конспект)
Вставлення зображень у текстовий документ. (конспект)Вставлення зображень у текстовий документ. (конспект)
Вставлення зображень у текстовий документ. (конспект)
 
Вставлення зображень у текстовий документ.
Вставлення зображень у текстовий документ.Вставлення зображень у текстовий документ.
Вставлення зображень у текстовий документ.
 
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласникамиКалендарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
Календарно-тематичне планування підготовчих занять з майбутніми першокласниками
 
Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 1
Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 1Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 1
Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 1
 
Розробки занять підготовчих курсів для майбутніх першокласників
Розробки занять підготовчих курсів для майбутніх першокласниківРозробки занять підготовчих курсів для майбутніх першокласників
Розробки занять підготовчих курсів для майбутніх першокласників
 
посібник "Паперова казка"
посібник "Паперова казка"посібник "Паперова казка"
посібник "Паперова казка"
 
Слова - назви дій
Слова - назви дійСлова - назви дій
Слова - назви дій
 
Dod 30
Dod 30Dod 30
Dod 30
 

Viewers also liked (20)

Slutska mk bl_fc
Slutska mk bl_fcSlutska mk bl_fc
Slutska mk bl_fc
 
лист МОН
лист МОНлист МОН
лист МОН
 
завдання для II етапу
завдання для II етапузавдання для II етапу
завдання для II етапу
 
буфер обміну
буфер обмінубуфер обміну
буфер обміну
 
турнір
турніртурнір
турнір
 
IOC
IOCIOC
IOC
 
ОС
ОСОС
ОС
 
файли папки
файли папкифайли папки
файли папки
 
Aathichoodi avvaiyar (1)
Aathichoodi   avvaiyar (1)Aathichoodi   avvaiyar (1)
Aathichoodi avvaiyar (1)
 
Dia del pare
Dia del pareDia del pare
Dia del pare
 
Indrudu Movie Wallpapers
Indrudu Movie WallpapersIndrudu Movie Wallpapers
Indrudu Movie Wallpapers
 
Xocolatada
XocolatadaXocolatada
Xocolatada
 
Telespazio's Space Centres
Telespazio's Space CentresTelespazio's Space Centres
Telespazio's Space Centres
 
Trabajo final informatica
Trabajo final informaticaTrabajo final informatica
Trabajo final informatica
 
Colegio nacional nicolas esguerra
Colegio nacional nicolas esguerraColegio nacional nicolas esguerra
Colegio nacional nicolas esguerra
 
Cast Info 24 x7 http://castinfo.es
Cast Info 24 x7 http://castinfo.esCast Info 24 x7 http://castinfo.es
Cast Info 24 x7 http://castinfo.es
 
プロジェクトシンポ20140309公開版
プロジェクトシンポ20140309公開版プロジェクトシンポ20140309公開版
プロジェクトシンポ20140309公開版
 
Lapuntualidad
LapuntualidadLapuntualidad
Lapuntualidad
 
NTSE Tamil-Nadu-Stage-1-2014-Official-Result
NTSE Tamil-Nadu-Stage-1-2014-Official-ResultNTSE Tamil-Nadu-Stage-1-2014-Official-Result
NTSE Tamil-Nadu-Stage-1-2014-Official-Result
 
Catalogo 4
Catalogo 4 Catalogo 4
Catalogo 4
 

Similar to повторення вивченого про дроби

ділення раціональних чисел.Doc
ділення раціональних чисел.Docділення раціональних чисел.Doc
ділення раціональних чисел.DocElena Bosa
 
4 информ левшин_лодатко_2015_укр
4 информ левшин_лодатко_2015_укр4 информ левшин_лодатко_2015_укр
4 информ левшин_лодатко_2015_укрAira_Roo
 
4 klas informatika_levshin_2015
4 klas informatika_levshin_20154 klas informatika_levshin_2015
4 klas informatika_levshin_2015Svinka Pepa
 
10437 цикл уроків з математики
10437 цикл уроків з математики10437 цикл уроків з математики
10437 цикл уроків з математикиurvlan
 
уроки матем. в спец школі (методичка)
уроки матем. в спец школі (методичка)уроки матем. в спец школі (методичка)
уроки матем. в спец школі (методичка)уля стукало
 
Matematyka 3-klas-skvortsova-2020-1
Matematyka 3-klas-skvortsova-2020-1Matematyka 3-klas-skvortsova-2020-1
Matematyka 3-klas-skvortsova-2020-1kreidaros1
 
3 m s_2020-1
3 m s_2020-13 m s_2020-1
3 m s_2020-14book
 
Informatyka 4-klas-levshyn-2015
Informatyka 4-klas-levshyn-2015Informatyka 4-klas-levshyn-2015
Informatyka 4-klas-levshyn-2015kreidaros1
 
Matematyka 4-klas-skvortsova-2015-2
Matematyka 4-klas-skvortsova-2015-2Matematyka 4-klas-skvortsova-2015-2
Matematyka 4-klas-skvortsova-2015-2kreidaros1
 
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...270479
 
Педагогічна студія
Педагогічна студіяПедагогічна студія
Педагогічна студіяIrina Melnichuk
 
Інформатика 4 клас. Левшин М.М.
Інформатика 4 клас. Левшин М.М.Інформатика 4 клас. Левшин М.М.
Інформатика 4 клас. Левшин М.М.Nikolay Shaygorodskiy
 

Similar to повторення вивченого про дроби (20)

5 уроків
5  уроків5  уроків
5 уроків
 
Відсоткові розрахунки. Формули складних відсотків
Відсоткові розрахунки. Формули складних відсотківВідсоткові розрахунки. Формули складних відсотків
Відсоткові розрахунки. Формули складних відсотків
 
ділення раціональних чисел.Doc
ділення раціональних чисел.Docділення раціональних чисел.Doc
ділення раціональних чисел.Doc
 
Конпект уроку (1).pdf
Конпект уроку (1).pdfКонпект уроку (1).pdf
Конпект уроку (1).pdf
 
4 информ левшин_лодатко_2015_укр
4 информ левшин_лодатко_2015_укр4 информ левшин_лодатко_2015_укр
4 информ левшин_лодатко_2015_укр
 
4 klas informatika_levshin_2015
4 klas informatika_levshin_20154 klas informatika_levshin_2015
4 klas informatika_levshin_2015
 
Розробка уроку з алгебри, 10 кл.docx
Розробка уроку з алгебри, 10 кл.docxРозробка уроку з алгебри, 10 кл.docx
Розробка уроку з алгебри, 10 кл.docx
 
10437 цикл уроків з математики
10437 цикл уроків з математики10437 цикл уроків з математики
10437 цикл уроків з математики
 
кисыль
кисылькисыль
кисыль
 
кисыль
кисылькисыль
кисыль
 
уроки матем. в спец школі (методичка)
уроки матем. в спец школі (методичка)уроки матем. в спец школі (методичка)
уроки матем. в спец школі (методичка)
 
1
11
1
 
Matematyka 3-klas-skvortsova-2020-1
Matematyka 3-klas-skvortsova-2020-1Matematyka 3-klas-skvortsova-2020-1
Matematyka 3-klas-skvortsova-2020-1
 
3 m s_2020-1
3 m s_2020-13 m s_2020-1
3 m s_2020-1
 
Informatyka 4-klas-levshyn-2015
Informatyka 4-klas-levshyn-2015Informatyka 4-klas-levshyn-2015
Informatyka 4-klas-levshyn-2015
 
Matematyka 4-klas-skvortsova-2015-2
Matematyka 4-klas-skvortsova-2015-2Matematyka 4-klas-skvortsova-2015-2
Matematyka 4-klas-skvortsova-2015-2
 
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
 
Педагогічна студія
Педагогічна студіяПедагогічна студія
Педагогічна студія
 
Бучко
БучкоБучко
Бучко
 
Інформатика 4 клас. Левшин М.М.
Інформатика 4 клас. Левшин М.М.Інформатика 4 клас. Левшин М.М.
Інформатика 4 клас. Левшин М.М.
 

More from Ирина Слуцкая

програма семінара директорів
програма семінара директорівпрограма семінара директорів
програма семінара директорівИрина Слуцкая
 
методичні рекомендації з інформатики
методичні рекомендації з інформатикиметодичні рекомендації з інформатики
методичні рекомендації з інформатикиИрина Слуцкая
 
методичні рекомендації 2015 2016 інф
методичні рекомендації 2015 2016 інфметодичні рекомендації 2015 2016 інф
методичні рекомендації 2015 2016 інфИрина Слуцкая
 
Автомат розроб сайтів_огляд_web2
Автомат розроб сайтів_огляд_web2Автомат розроб сайтів_огляд_web2
Автомат розроб сайтів_огляд_web2Ирина Слуцкая
 

More from Ирина Слуцкая (20)

аналіз 2 3 етап
аналіз 2 3 етапаналіз 2 3 етап
аналіз 2 3 етап
 
я атестуюсь Слуцька
я атестуюсь Слуцькая атестуюсь Слуцька
я атестуюсь Слуцька
 
гра 20162017
гра 20162017гра 20162017
гра 20162017
 
програма семінара директорів
програма семінара директорівпрограма семінара директорів
програма семінара директорів
 
міксіке20 10 15
міксіке20 10 15міксіке20 10 15
міксіке20 10 15
 
урок 4 9кл
урок 4 9клурок 4 9кл
урок 4 9кл
 
дпаNmo 940
дпаNmo 940дпаNmo 940
дпаNmo 940
 
дн 1 9-438
дн 1 9-438дн 1 9-438
дн 1 9-438
 
методичні рекомендації з інформатики
методичні рекомендації з інформатикиметодичні рекомендації з інформатики
методичні рекомендації з інформатики
 
лист
листлист
лист
 
методичні рекомендації 2015 2016 інф
методичні рекомендації 2015 2016 інфметодичні рекомендації 2015 2016 інф
методичні рекомендації 2015 2016 інф
 
урок 28
урок 28урок 28
урок 28
 
міксіке матем
міксіке матемміксіке матем
міксіке матем
 
10кл формули та функції
10кл формули та функції10кл формули та функції
10кл формули та функції
 
Chat
ChatChat
Chat
 
наказ 3 олимпиади
наказ 3 олимпиадинаказ 3 олимпиади
наказ 3 олимпиади
 
Виступ 121114
Виступ 121114Виступ 121114
Виступ 121114
 
Пристрої виведення
Пристрої виведенняПристрої виведення
Пристрої виведення
 
Пристрої введення
Пристрої введенняПристрої введення
Пристрої введення
 
Автомат розроб сайтів_огляд_web2
Автомат розроб сайтів_огляд_web2Автомат розроб сайтів_огляд_web2
Автомат розроб сайтів_огляд_web2
 

Recently uploaded

Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»tetiana1958
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfssuser54595a
 
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»tetiana1958
 
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняР.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняAdriana Himinets
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяAdriana Himinets
 

Recently uploaded (8)

Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptxЇї величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
 
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
 
Віртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptx
Віртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptxВіртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptx
Віртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptx
 
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
 
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняР.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
 

повторення вивченого про дроби

  • 1. 1 Тема: Повторення вивченого про дроби. Дії з іменованими числами. День довкілля Тип уроку: комбінований Мета: повторити та закріпити навички порівняння дробів та виконання дій з дробами, з іменованими числами; удосконалення навичок усного рахунку; розв'язання задач на рух; розвиток логічного мислення; розвиток пізнавального інтересу, уваги, зв'язного мовлення; виховання патріотизму, дбайливого ставлення до природи. Обладнання: слайд-шоу, жива презентація ХІД УРОКУ І . Організаційний момент ІІ. Перевірка домашнього завдання Консультанти перевіряють домашнє завдання «на вибір» у великих групах і аналізують його виконання. ІІІ Актуалізація опорних знань: 1. «Мозковий штурм» - Що вам відомо про дроби? 2. Усне виконання завдання: - На дошці ви бачите дроби. Кожному з них відповідає картка з буквою. Розмістіть дроби в порядку зростання і ви дізнаєтесь тему сьогоднішнього уроку. 1/100 1/9 2/12 1/5 3/12 7/4 6/6 П Р И Р О Д А 3. Обчислення виразів усно 1) двома способами: 3 · (5·4), (2 · 8)·4; 2) зручним способом: 34 · (5·2), 25 · (4·8). ІV Повідомлення теми та мети уроку - Сьогодні наш урок не звичайний, а інтегрований. На ньому об'єднуються два предмети – математика та «Природознавство». Ми будемо працювати з дробами, 1
  • 2. 2 іменованими числами і використаємо ці знання при вивченні чарівного світу нашого довкілля. V. Удосконалення та закріплення знань 1. Усна лічба (слайд-шоу). Математичний диктант (№ 683) Знайти дріб від числа. Самоперевірка (45 хв, 36 хв, 10 хв, 50 хв, 25 хв, 3 хв) 2. Для облаштування в місті парку потрібно 20 454 і озера - 8 406 грн. Волонтери зібрали тільки шосту частину коштів. Обрахуйте скільки коштів зібрали на парк (1 група), на озеро ( 2 група). Перевірку допомагають робити консультанти (1 група – 3 409 грн., 2 група – 1 401 грн.) Фізкультхвилинка 3. Робота з підручником. Задача 685. Учні самостійно вибирають спосіб розв’язання задачі: 1) виразом; 2) по діях; 3) за схемою: 1) : 2) + Колективна перевірка. (3400+3400:8 = 3825 га) - Для чого потрібно розбивати паркові зони в межах міста? - Які рослини доречно саджати в парку? 4. Жива презентація «Знаки : і /» 5. Розв’язання виразів 690. 1.2 - колективно (Учні викликаються до дошки); 3-4 - самостійно. Взаємоперевірка VІ Закріплення вивченого 1.Гра «Впізнай число» Вчитель показує картку з числом, а учні повинні згадати, що воно означає. 1600 км ( відстань від Сум до Івано-Франківська ) 2061 м ( висота Говерли ) 2
  • 3. 3 300 років ( тривалість життя буку ) 120 см ( висота лілії лісової ) 800000м2 ( площа долини нарцисів ) 57880 га ( площа Закарпатського заповідника ) 2. Робота в групах Кожна група отримує завдання: І- Індустріальний парк «Свема» можна уявити у вигляді прямокутника 10 км на 2 км. Чому дорівнює 1/3 його периметра? (8 км) ІІ- Індустріальний парк «Свема» можна уявити у вигляді прямокутника 10 км на 2 км. Чому дорівнює 7/10 його площі? (14 км2 ) 2. Розвязання задачі 686 – колективно (консультанти – самостійно і потім допомагають перевіряти інших учнів класу). 1) 100 – 60 = 40 (м) – ширина садиби; 2) 100 · 40 = 4 000 (м2 ) – площа садиби; 3) 4000 : 8 · 3 = 1500 (м2 ) – двір, сад; 4) 4000 – 1500 = 2500 (м2 ) – город. VІІ Рефлексія - Що нового ви дізнались на уроці? - Яку інформацію ви вважаєте найбільш цікавою? - Яке завдання сподобалось найбільше? - Чим незвичайний був наш урок? 3