Знайомство з нормативною базою реформи НУШ, критеріями уроку НУШ, структурою типової та модельних навчальних програм, різнорівневих інтерактивних вправ і завдань з української мови для п’ятикласників.
Знайомство з нормативною базою реформи НУШ, критеріями уроку НУШ, структурою типової та модельних навчальних програм, різнорівневих інтерактивних вправ і завдань з української мови для п’ятикласників.
Випуск магістрів- науковців факультету мехатроніки та інжинірингу, 2024 р.tetiana1958
Державний біотехнологічний університет.
Випуск магістрів-науковців факультету мехатроніки та інжинірингу, 2024 р.
Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування"
Практика студентів на складі одягу H&M у Польщіtetiana1958
Пропонуємо студентам Державного біотехнологічного університету активно поринути у аспекти логістики складу одягу H&M.
Метою практики є не тільки отримання теоретичних знань, а й їх застосування практично.
Нинішній етап розвитку економіки країни вимагає підвищеного попиту на сільськогосподарську продукцію, виробництво якої неможливе без розвинутого агропромислового комплексу. Тому вплив наукових розробок на сферу виробництва сільськогосподарської продукції набуває все більшої уваги, розцінюється як визначальний фактор інноваційного розвитку в розбудові продовольчого ринку України.
У сучасних умовах сільськогосподарського виробництва пріоритетним напрямком наукових досліджень є обґрунтування та удосконалення сучасних агротехнологій вирощування зернобобових культур на засадах енерго- і ресурсозбереження та екологічної безпечності. Зернобобові культури належать до цінних у продовольчому, кормовому та агроекологічному значенні рослин сільського господарства України.
За посівними площами та валовими зборами товарного насіння група зернобобових культур у світовому землеробстві займає друге місце після зернових. Така їхня позиція зумовлена тим, що вони є найдешевшим джерелом високоякісного білка для харчування людей і годівлі тварин та птиці. Крім цього, насіння бобових вирізняється позитивним впливом на здоров’я людей та тварин завдяки оптимально поєднаному в ньому амінокислотному складу, комплексу вітамінів, мінеральних елементів, інших біологічно активних сполук.
До 190-річчя від дня нродження українського письменника Юрія Федьковича пропонуємо переглянути віртуальну книжкову виставку, на якій представлена література про його життєвий шлях і твори автора.
2. Конструктор уроку
Так званий конструктор уроку може
мати вигляд плану уроку, конспекту,
сценарію тощо. Обов’язковими
елементами конструктора уроку є
чітко сформульована мета,
завдання, тип та форма проведення
уроку, структурні елементи
навчальної діяльності, домашнє
завдання
3. Обов’язковим елементом роботи
над проектом уроку є його
доопрацювання після
проведення заняття на практиці
– внесення певних коректив
”свіжими слідами”, виправлення
методичних помилок, усунення
проблемних ситуацій тощо.
4. Засвоєння нових знань
Формування та вдосконалення
вмінь та навичок
Використання знань,
умінь та навиків
Закріплення знань,
умінь та навичок
Систематизації й
узагальнення знань
Перевірки та коригування знань,
умінь, навичок
5. Структура уроку - сукупність, послідовність
та логічний зв’язок елементів, які
становлять його модель.
Кожен урок має свою структуру, яка
зумовлюється його навчально-виховною
метою. В моделі уроку виділяються
макроструктуру(етапи конкретного уроку) і
мікроструктуру(методичні компоненти
кожного етапу).
6. Урок засвоєння нових знань.
Мета: оволодіння учнями новими навичками, матеріалом та
новими способами діяльності.
1. Організаційний момент
2. Підготовка до сприйняття матеріалу або актуалізація опорних знань, умінь,
уявлень та чуттєвого досвіду.
3. Мотивація навчальної діяльності.
4. Оголошення теми, мети, завдань уроку.
5. Вивчення нового матеріалу(первинне засвоєння)
6. Осмислення нових знань, умінь.
7. Закріплення, систематизація та узагальнення.
8. Контрольно-коригувальний етап.
9. Підбиття підсумків уроку.
10.Інструктаж щодо виконання домашнього завдання.
7. Урок формування ттаа ввддооссккооннааллеенннняя
ввмміінньь ттаа ннааввииччоокк
Мета: закріплення й усвідомлення раніше засвоєного матеріалу(знань,
умінь, навичок) і формування нових навичок та вмінь.
Структура:
1. Організаційний момент.
2. Актуалізація опорних знань та їх коригування.
3. Повідомлення теми та мети.
4. Мотивація навчальної діяльності.
5. Вступні вправи(використання вивченого в стандартних умовах).
6. Пробні та тренувальні вправи(використання вивченого в стандартних
умовах).
7. Творчі вправи.
8. Підсумки уроку.
9. Домашнє завдання.
8. Урок використання знань,
умінь і навичок.
Структура таких уроків складається з етапів:
Перевірка домашнього завдання; коригування
опорних знань, умінь, навичок.
Повідомлення теми й мети уроку.
Мотивація навчальної діяльності.
Загальний інструктаж, усвідомлення учнями
алгоритму дій.
Самостійне виконання учнями завдань під
контролем і за допомогою вчителя.
Звіт про виконання роботи. Узагальнення й
систематизація результатів роботи.
Підсумки уроку.
Домашнє завдання.
9. Уроки закріплення знань,
умінь і навичок
(уроки повторення).
Мета: повторення та закріплення, уточнення та поглиблення
попередньо засвоєних знань, умінь і навичок.
Структура:
1. Повідомлення теми, мети уроку.
2. Мотивація навчальної діяльності.
3. Повторення основних понять теми.
4. Повторення основних закономірностей, правил теми.
5. Виконання практичних завдань на повторення і закріплення
основних умінь і навичок.
6. Підсумки уроку.
7. Домашнє завдання.
10. Уроки систематизації й
узагальнення знань
Мета: встановлення рівня оволодіння учнями основних теоретичних знань,
повторення, більш глибоке осмислення навчального матеріалу, приведення
його до певної системи.
Структура:
1. Повідомлення теми й мети уроку.
2. Мотивація навчальної діяльності.
3. Відтворення та коригування опорних знань.
4. Узагальнення та систематизація понять.
5. Засвоєння провідних ідей і теорій на основі широкої систематизації.
6. Домашнє завдання.
11. Урок перевірки та коригування
знань, умінь і навичок.
Мета: перевірка якості та міцності засвоєного матеріалу,
сформованість умінь і навичок; внесення коректив.
Структура:
1.Повідомлення теми та мети уроку.
2.Мотивація навчальної діяльності.
3.Перевірка знань фактичного матеріалу основних понять.
4.Перевірка глибини усвідомлених умовах.
5.Використання знань у стандартних умовах.
6.Використання знань у змінених умовах.
7.Збір виконаних завдань (їх перевірка, оцінювання, аналіз, як
правило,
виконується до наступного уроку).
8. Підсумки уроку.
9. Домашнє завдання
12. Запам’ятайте!
Проектування уроку є однією з найважливіших
функцій педагога, яка повинна займати значну й
часову, й змістовну частину педагогічної діяльності,
являти собою продуману, сплановану й, головне
систематичну роботу. Педагогічне проектування в
цілому сприяє постійному самоаналізу діяльності
педагога, його творчому й професійному зростанню.