Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

досвід роботи

129 views

Published on

авт. Орлова, В. Будищанська СШ І-ІІІ ступенів

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

досвід роботи

 1. 1. Все починається змалечку: любов до батьків, до природи, до Батьківщини, до роботи і, навіть, до життя. Але любов до навчання починається з перших кроків у школу
 2. 2. ПРО МЕНЕ Вчитель початкових класів Великобудищанської спеціалізованої школи I – III ступенів Освіта середня спеціальна (Лебединське педагогічне училище) за спеціальністю “ Початкове навчання ” Освіта вища ( Сумський педагогічний університет) за спеціальністю “ Початкове навчання. Соціальна педагогіка ” Педагогічний стаж: 18 років Вчитель I категорії Маю певний досвід з питання “ Застосування новітніх педтехнологій на уроках української мови і читання в початкових класах”
 3. 3. МОЇ ПРИНЦИПИ В РОБОТІ Учень – особистість, стався до нього з повагою. Ніколи не висміюй, не злись і не кричи. Будь завжди в доброму настрої, володій почуттям гумору. Будь терплячим, вимогливим, врівноваженим, добрим і ввічливим. Постійно підвищуй самооцінку учнів. Домагайся довіри учнів. Умій берегти здоров’я учнів і своє. Твоє відмінне здоров’я – добрий приклад для учнів. Будь стриманий на похвали і відмовся від покарань. Навчання і виховання – доброзичлива, творча взаємодія вчителя й учня. Не жалійся батькам учнів. Дисципліна й успішність класу – справа твоєї професії.
 4. 4. МІЙ ДОСВІД РОБОТИ Мій педагогічний досвід – це система роботи, спрямована на застосування новітніх педтехнологій на уроках української мови і читання ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Свідоме і міцне здобуття знань; Розвиток інтересу до навчальної діяльності; Самостійність думки та практичних дій учнів.
 5. 5. ОСОБИСТІСНО- ЗОРІЄНТОВАНЕ НАВЧАННЯ (О. Я САВЧЕНКО) ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБЛЕННЯ НАВИЧОК ОПТИМАЛЬНОГО ЧИТАННЯ (ЗАЙЦЕВА, ФЕДОРЕНКО) МЕТОДИКА Є. ПОТАПОВОЇ “ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ КАЛІГРАФІЧНОМУ ПИСЬМУ “ ТЕХНОЛОГІЯ ВИПЕРЕДЖАЮЧОГО НАВЧАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ОПОРНИХ СХЕМ І ТАБЛИЦЬ ТА КОМЕНТОВАНИМ УПРАВЛІННЯМ ( ЛИСЕНКОВА ) РОЗВИВАЛЬНЕ НАВЧАННЯ “ РОСТОК ” (Т. ПУШКАРЬОВА) РОЗВИВАЛЬНЕ НАВЧАННЯ (ДУСАВИЦЬКИЙ) У РОБОТІ ЗАСТОСОВУЮ ТАКІ ПЕДТЕХНОЛОГІЇ
 6. 6. МУЗИКО – ТЕРАПЕВТИЧНЕ, ПЕДАГОГІЧНЕ, ГАРМОНІЧНЕ, РОЗВИВАЛЬНЕ, УНІВЕРСАЛЬНЕ, КОРЕКЦІЙНО - ОЗДОРОВЧЕ НАВЧАННЯ “ ПІСНЕЗНАЙКА “ ( ЯНОВСЬКА Н. М.) ЗДОРОВ’Я – ЗБЕРЕЖУВАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗА МЕТОДОМ БАЗАРНОГО В. П.
 7. 7. НОВІТНІ ПЕДТЕХНОЛОГІЇ ДАЮТЬ ЗМОГУ УЧНЯМ: Полегшити процес засвоєння знань; Аналізувати навчальну інформацію, творчо підходити до засвоєння нового матеріалу; Навчитись формулювати власну думку, правильно її виражати, доводити свою точку зору, аргументувати і дискутувати; Моделювати різні соціальні ситуації і збагачувати власний досвід;слухати співрозмовника, поважати його думку, прагнути до діалогу; Вчитися працювати в групі, визначати своє місце в ній, уникати конфліктів, розв’язувати і шукати компроміси; Знаходити спільне розв’язання проблем, розвивати навички самостійної роботи, виконувати творчі завдання.
 8. 8. Парне та групове навчання Навчання в грі Навчання в дискусії Фронтальне навчання Мультимедійне навчання
 9. 9. ЗДОРОВ’Я - ЗБЕРЕЖУВАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ Дихальна гімнастика Масажні килимки Навчання в русі
 10. 10. ПАЛЬЧИКОВА ГІМНАСТИКА ЕКОЛОГІЧНЕ ПАННО СОЛЬОВІ МІШЕЧКИ
 11. 11. НАВЧАННЯ В РУСІ
 12. 12. СТЕЖКАМИ НАШОГО СЕЛА
 13. 13. РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ ПОСПІЛЬ КІЛЬКОХ РОКІВ ГОТУВАЛА УЧАСНИКІВ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ “ УКРАЇНОЮ КРІЗЬ ЧАС” ( ТРАВЕНЬ 2012, 2012 – 2013 н.р.) ПІДГОТУВАЛА ПРИЗЕРА (III МІСЦЕ) У КОНКУРСІ ЧИТЦІВ “ ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ” 2012- 2013 н. р. ПІДГОТУВАЛА ПРИЗЕРА( II МІСЦЕ) У КОНКУРСІ ЧИТЦІВ “ ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ” 2013- 2014 н. р. ПІДГОТУВАЛА ПРИЗЕРА (II МІСЦЕ) У МАЛІЙ УЧНІВСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 2016- 2017 н. р.
 14. 14. Перед кожним з нас два шляхи: жити минулими заслугами, закриваючи очі на кардинальні зміни, прирікаючи своїх учнів на життєвий неуспіх, або пробувати щось змінити у своєму ставленні до новітніх освітніх технологій. Гарно про це сказав І.Підласий: “Можна бездумно тужити за втраченими ідеалами, скаржитись на падіння духовності і вихованості, втрату людяності і моральності, загалом на життя і зовсім незвичну школу, але хід подій вже не повернути. Погрожувати поїздові, що стрімко віддаляється від перону, дозволено лише дітям.”

×