SlideShare a Scribd company logo
Узагальнення знань з теми
“Електронні презентації
Microsoft Power
Point”
Розробив викладач інформатики
Теслюк Наталія Іванівна
Тема програми: Електронні презентації Microsoft Power Point
Тема уроку: Узагальнення знань з теми «Електронні
презентації Microsoft Power Point»
Мета:
• виявити рівень набутих знань, умінь та навичок з теми, перевірка і
оцінка умінь, навичок їх практичного застосування, закріпити навички
використання комп’ютерів під час розв’язання поставлених задач,
показати учням можливості пакета MS Office 2003, показати застосування
на практиці можливостей графічного редактора, використання
проектної технології;
• сприяти розвитку в учнів творчого та критичного мислення, вміння
міркувати логічно, творчі здібності та естетичний смак, навички
самоконтролю та взаємоконтролю, сприяти формуванню інтересу до
професії, дослідницькі здібності при виконанні творчих завдань, вміння
розв’язувати завдання з виробничим змістом;
• виховувати сучасну творчу людину, яка здатна навчатися впродовж
життя, відповідати за свої дії, виховувати взаємоповагу, вміння
працювати у складі творчої групи, організованість, колективізм,
самостійність учнів при досягненні бажаного результату; прагнення до
самоосвіти, риси національного українського характеру, світогляд учнів,
патріотичні почуття.
Очікувані результати:
Після цього уроку учні зможуть:
1. Самостійно створювати електронні презентації.
2. Редагувати та форматувати електронні презентації.
3. Застосовувати знання, вміння та навички по оформленню електронних
презентацій.
4. Здобувати навички роботи в групах.
5. Робити висновки та аналізувати роботу інших.
6. Висловлювати власну думку.
7. Застосувати набуті знання на практиці за допомогою проектної технології.
Тип уроку: урок перевірки та корекції знань і вмінь
Форма проведення уроку: Захист творчих робіт – презентація міні-
проектів.
2
Методи та прийоми:
1. Інформаційно-рецептивний
Вербальний – виклад інформації, повідомлення учнів
Наочний - демонстрація власних робіт;
2. Репродуктивний
Активізація опорних знань про етапи створення електронних презентацій,
форматування презентацій, дизайн слайдів, налаштування анімацій.
3. Конструктивний
Постановка взаємопов’язаних проблемних питань, спонукання учнів до активної
дослідницької роботи шляхом постановки питання та його вирішення,
коментованих відповідей, зіставлення знань, отриманих у результаті
колективного пошуку.
4. Творчий
Самостійний добір та пошук необхідної інформації до презентацій, формування
висновку.
5. Інтерактивний
Робота в малих групах, спільний проект, захист презентацій.
Комплексне методичне забезпечення уроку: персональні комп’ютери,
програмне забезпечення MS Office, екран, проектор, електронні презентації,
картки оцінювання, роздруковані роботи учнів, тестові завдання.
Міжпредметні зв’язки: предмети ППП «Секретарська справа», Сучасне
справочинство, «Основи роботи на ПК», « Технологія комп’ютерної обробки
інформації», виробниче навчання, історія України.
Методична мета: формування інформаційних компетентностей учнів на
засадах компетентнісно орієнтовоного підходу до навчання.
План уроку
І. Організаційний момент. Вступне слово вчителя.
ІІ. Актуалізація та мотивація опорних знань
ІІІ. Презентація учнівських робіт.
IV. Аналіз учнівських робіт.
V. Виконання тестових завдань.
VI. Підведення підсумків
3
Знання - скарбниця, ключ до неї - практика.
Фуллер
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
Перевірки наявності та готовності учнів до уроку.
Створення позитивного настрою для проведення уроку.
Викладач: «Добрий день. Сьогодні на уроці я вам бажаю доброго
самопочуття, гарного настрою, плідної співпраці.»
Оголошення теми, мети та завдань уроку
Викладач: Сьогодні у нас підсумковий урок з теми «Електронні презентації
Microsoft Power Point». Пройде наш урок у формі демонстрації та захисту ваших
творчих робіт. На уроці ви продемонструєте наскільки добре засвоїли дану тему,
а також виявимо ваші вміння створювати, редагувати та форматувати
комп’ютерні презентації. Закріпимо навички дизайну слайдів, принципи роботу з
графічними об’єктами на слайдах, узагальнимо вимоги до оформлення
електронних презентацій, продовжимо вивчати можливості пакета MS Officce
2003.
ІІ. Актуалізація та мотивація опорних знань
Сьогоднійшній урок ще більше розкриє ваші можливості працювати в
програмі Microsoft Power Point та створювати власні комп’ютерні презентації.
Ви берете активу участь в житті нашого ліцею: предметних тижнях, тижнях з
професії. Ця робота вимагає використання сучасних форм роботи, зокрема
створення презентаційних матеріалів. В цьому вам допомагає знаня предмету
інформатики, а також спецпредметів, зокрема графічного редактора.
Перед тим як перейти до захисту ваших презентацій, давайте повторимо та
з’ясуємо основні принципи роботи з програмою програма Microsoft Power Point.
Опитування:
1. Назвіть для чого призначена програма Microsoft Power Point?
Очікувана відповідь: Створюють презентації для того, щоб ілюструвати доповіді,
рекламні повідомлення, демонструвати проекти тощо.
2. З’ясйте що є найменшим елементом комп’ютерної презентації?
4
Очікувана відповідь: слайди це основні об’єкти електронних презентацій на них ми
розміщуємо свою інформацію (текст, графічні зображення, кнопки керування,
звуки тощо), слайди мають свою структуру (шар розмітки, шар оформлення).
3. Поясніть яке форматування можна застосувати та комп’ютерних
презентацій?
Очікувана відповідь: дизайн слайдів, налаштування анімації, зміна слайдів,
створення стилів.
Можливо хтось може сказати для чого йому можуть знадобитися знання і вміння,
які ви можете отримати на уроці.
Проблемне питання:
- Давайте з’ясуємо, де ми можемо використати програму Microsofts Power
Point саме у вашій професії «Оператор комп’ютерного набору, секретар
керівника, асистент референта .
Очікувана відповідь: Ми можемо подавати текстову інформацію у вигляді
електронних презентацій: підготовка нарад, зборів, представлення фірми,
доповіді, проекти тощо.
Ми переконалися, що знання основ роботи з програмою Microsoft Power
Point дуже важливе.
Інтерактивна вправа
Зараз пропоную вам висловити свої думки за формою
« Сьогоднішній урок допоможе мені….»
Очікувана відповідь:
- вдосконалити свої навички по редагуванню та форматуванню електронних
презентацій;
- перейняти від своїх товаришів ті вміння та навички, яких в мене немає;
- вдосконалити свої навички по роботі з графічними об’єктами;
- дізнатися про рідний край.
Викладач: В кінці уроук подивимось чи справдились ваші очікування.
5
Викладач: Хоч ви є учнями ІІ курсу, але ви приймаєте активну участь в житті
ліцею та в заходах пов’язаних з обраною професією.
Робота з електронними презентаціями тісно пов’язана з вашою обраною
професією.
Організація роботи учнів за проектною технологією
Викладач: А зараз ми продовжимо працювати в малих групах, за звичайим для
вам алгоритмом при реалізації майбутнього проекту.
Викладач: Готуючись до сьогоднішнього уроку ми з вами працювали за таким
планом:
• Провели опитування та вибрали тематику проекту.
• Розоділились на групи за інтересами та вподобаннями.
• Обрали незалежних експертів, які слідкували за ходом роботи.
• Вибрали головного редактора для кожної групи, задачею якого було
організувати розподіл завдань між учасниками, слідкувати за роботою.
• Завдання групи зібрати інформацію, яка сто сується теми.
• Оформити електронні презентації, врахувавши встановлені вимоги.
• Захист робіт.
Викладач: В результаті було створено 3 групи та група незалежних експертів,
які допоможуть нам оцінювати вашу роботу.
Шляхом інтеактивного опитування, проведеного в рамках тижня з історії та
загальноліцейного проекту «Наша країна – Україна» було визначено:
Назва проекту «Наша країна – Україна»
1. Сім чудес України.
2. Сім чудес Житомирщини.
3. Сім чудес Житомира.
6
Викладач: Вашим завданням було оформити компютерні презентації. Ви підібрали
багато цікавого матеріалу, підібрали ілюстрації, систематизувати зібраний матеріал,
все це ввійшло до ваших створених презентацій.
При оформленні електронних презентацій ви повинні були дотримуватись
ряду вимог:
1. Вимоги до змісту:
• Логічність, повнота та доступність матеріалу;
• Достовірність інформації;
• Написання висновків;
• Візуальна привабливість презентації;
2. Дизайн слайдів
• Добір шрифтів;
• Підбір фону;
• Використання ефектів анімації;
• Використання графічних об’єктів.
3. Представлення роботи
• Емоційність викладу;
• Дикція.
Завдання для груп: за 5 хвилин продемонструвати свої роботи так, щоб у
всіх присутніх з’явилося бажання подорожувати Україною, рідним краєм та
Житомиром.
При виставленні тематичного балу буде врахована оцінка не тільки за
презенаційні матеріали, а й за тестові завдання, які ви також виконаєте сьогодні
на уроці.
ІІІ. Презентація учнівських робіт
Представники кожної групи представляють свою роботу. (За допомогою проектора
демонструються учнівські роботи).
IV. Аналіз учнівських робіт
7
Експерти аналізують представлені презентації, виставляють бали в бланках
оцінювання за визначеними критеріями.
Викладач: Велика і прекрасна наша Батьківщина. І сьогодні ми з вами
здійснили віртуальну подорож і відвідали сім історико-культурних пам’яток
нашої держави, та рідної Житомирщини. Вони заслуговують на почесне звання
Чудес України.
Викладач: Разом з тим ми побаили, що нам вдалося і які були недоліки.
Вдалося:
- знайти, опрацювати та систематизувати великий обсяг матеріалу;
- всі групи творчо підійшли до оформлення ком’пютрних презентацій;
- розробили структуру презентації, зробили висновки;
- навчались добирати стильове оформлення презентації та дизайн слайдів;
- навчились додавати до об’єктів на слайдах анімаційні ефекти, керувати рухом
об’єктів на слайдах тощо.
Помилки:
- на деяких слайдах недоречні ефекти анімації, багато тексту, невдало
підібрано тип шрифтів.
V. Виконання тестових завдань.
Викладач: Переходимо до іншої форми роботи на уроці. Зараз ви виконаєте
тестові завдання, на виконання яких вам дається 10 хв.
Виконання тестових завдань з теми «Електронні презентації Ms Power Point».
VI. Підведення підсумків
Викладач: Кожен учень отримає оцінку за тестування та бали за роботу в
групі. Ці бали будуть переведені в оцінку, яку ви й отримаєте з теми «Електронні
презентації Ms Power Point».
Зараз я пропоную перейти до оцінювання вашої діяльності. Діаграма успішності.
(називаю кращих учнів, обґрунтування оцінок).
8
Викладач: На початку уроку я запрошувала вас до співпраці. Гадаю, що ваша
робота була плідною. Пропоную поділитися враженням від сьогоднішнього
уроку.
Рефлексія:
- Чи сподобалось вам робота в групах?
- Що варто б було зробити інакше?
- Чому новому ви навчились працюючи в групах?
- Чи важка для вивчення тема «Електронні презентації Microsoft Power Point?
Якщо так, то чому?
Дякую всім за плідний урок. Бажаю вам всім неодмінно знаходити
можливості та подоружувати по нашій рідній Україні, щоб побачити всі чудеса
рідного краю.
Домашнє завдання:
1. Скласти кросворд на 10 слів з теми «Електронні презентації Microsoft
Power Point»
2. Випереджувальне звдання:
 Підготувати повідомлення про програму Windows Movie Maker.
 Визначити основні типи відеофайлів.
9
Викладач: На початку уроку я запрошувала вас до співпраці. Гадаю, що ваша
робота була плідною. Пропоную поділитися враженням від сьогоднішнього
уроку.
Рефлексія:
- Чи сподобалось вам робота в групах?
- Що варто б було зробити інакше?
- Чому новому ви навчились працюючи в групах?
- Чи важка для вивчення тема «Електронні презентації Microsoft Power Point?
Якщо так, то чому?
Дякую всім за плідний урок. Бажаю вам всім неодмінно знаходити
можливості та подоружувати по нашій рідній Україні, щоб побачити всі чудеса
рідного краю.
Домашнє завдання:
1. Скласти кросворд на 10 слів з теми «Електронні презентації Microsoft
Power Point»
2. Випереджувальне звдання:
 Підготувати повідомлення про програму Windows Movie Maker.
 Визначити основні типи відеофайлів.
9

More Related Content

What's hot

ІК-інструменти для організації освітньої і наукової співпраці
ІК-інструменти для організації освітньої і наукової співпраці ІК-інструменти для організації освітньої і наукової співпраці
ІК-інструменти для організації освітньої і наукової співпраці
Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка
 
Trdk 2016-id-1
Trdk 2016-id-1Trdk 2016-id-1
Trdk 2016-id-1
Vladimir Kukharenko
 
Trdk 2016-2-id-bloom
Trdk 2016-2-id-bloomTrdk 2016-2-id-bloom
Trdk 2016-2-id-bloom
Vladimir Kukharenko
 
Intro trdk-1-id-16
Intro trdk-1-id-16Intro trdk-1-id-16
Intro trdk-1-id-16
Vladimir Kukharenko
 
використання ікт
використання іктвикористання ікт
використання ікт
Tamara Emec
 
11 информ костриба_лещук_пособ_2011_укр
11 информ костриба_лещук_пособ_2011_укр11 информ костриба_лещук_пособ_2011_укр
11 информ костриба_лещук_пособ_2011_укр
Aira_Roo
 
з досвіду роботи
з досвіду роботиз досвіду роботи
з досвіду роботи
Ольга Арсиевич
 
залікове завдання
залікове завданнязалікове завдання
залікове завдання
Валентина Бабийчук
 
Крюкова Людмила Владиславівна Віртуальні спільноти
Крюкова Людмила Владиславівна Віртуальні спільнотиКрюкова Людмила Владиславівна Віртуальні спільноти
Крюкова Людмила Владиславівна Віртуальні спільноти
Степненська Зш Степное
 
розвиток і формування пізнавального інтересу учнів шляхом використання
розвиток і формування пізнавального інтересу учнів шляхом використаннярозвиток і формування пізнавального інтересу учнів шляхом використання
розвиток і формування пізнавального інтересу учнів шляхом використання
Tamara Emec
 
охотник г. г. комп'ютерні технології на уроках фізики
охотник г. г. комп'ютерні технології на уроках фізикиохотник г. г. комп'ютерні технології на уроках фізики
охотник г. г. комп'ютерні технології на уроках фізики
Okhotnik-Galina
 
досвід мацкович о.а.
досвід мацкович о.а.досвід мацкович о.а.
досвід мацкович о.а.Andrey Goroshko
 
презентація вплив ікт на викладання математики в сучасній школі
презентація вплив ікт на викладання математики в сучасній школіпрезентація вплив ікт на викладання математики в сучасній школі
презентація вплив ікт на викладання математики в сучасній школі
Tamara Emec
 
Intro trdk-2018
Intro trdk-2018Intro trdk-2018
Intro trdk-2018
Vladimir Kukharenko
 
Використання інноваційних технологій в роботі вчителя фізики
Використання інноваційних технологій в роботі вчителя фізикиВикористання інноваційних технологій в роботі вчителя фізики
Використання інноваційних технологій в роботі вчителя фізики
Nata Gav
 
залікове завдання Бабійчук В.Г.
залікове завдання Бабійчук В.Г.залікове завдання Бабійчук В.Г.
залікове завдання Бабійчук В.Г.
Валентина Бабийчук
 
езнп загальне
езнп загальнеезнп загальне
метод проектів на уроках фізики
метод  проектів на уроках фізикиметод  проектів на уроках фізики
метод проектів на уроках фізики
Okhotnik-Galina
 
огляд фахових видань
огляд фахових виданьогляд фахових видань
огляд фахових видань
kristina_chepil
 

What's hot (20)

ІК-інструменти для організації освітньої і наукової співпраці
ІК-інструменти для організації освітньої і наукової співпраці ІК-інструменти для організації освітньої і наукової співпраці
ІК-інструменти для організації освітньої і наукової співпраці
 
Trdk 2016-id-1
Trdk 2016-id-1Trdk 2016-id-1
Trdk 2016-id-1
 
Trdk 2016-2-id-bloom
Trdk 2016-2-id-bloomTrdk 2016-2-id-bloom
Trdk 2016-2-id-bloom
 
Intro trdk-1-id-16
Intro trdk-1-id-16Intro trdk-1-id-16
Intro trdk-1-id-16
 
використання ікт
використання іктвикористання ікт
використання ікт
 
11 информ костриба_лещук_пособ_2011_укр
11 информ костриба_лещук_пособ_2011_укр11 информ костриба_лещук_пособ_2011_укр
11 информ костриба_лещук_пособ_2011_укр
 
з досвіду роботи
з досвіду роботиз досвіду роботи
з досвіду роботи
 
залікове завдання
залікове завданнязалікове завдання
залікове завдання
 
Крюкова Людмила Владиславівна Віртуальні спільноти
Крюкова Людмила Владиславівна Віртуальні спільнотиКрюкова Людмила Владиславівна Віртуальні спільноти
Крюкова Людмила Владиславівна Віртуальні спільноти
 
розвиток і формування пізнавального інтересу учнів шляхом використання
розвиток і формування пізнавального інтересу учнів шляхом використаннярозвиток і формування пізнавального інтересу учнів шляхом використання
розвиток і формування пізнавального інтересу учнів шляхом використання
 
охотник г. г. комп'ютерні технології на уроках фізики
охотник г. г. комп'ютерні технології на уроках фізикиохотник г. г. комп'ютерні технології на уроках фізики
охотник г. г. комп'ютерні технології на уроках фізики
 
досвід мацкович о.а.
досвід мацкович о.а.досвід мацкович о.а.
досвід мацкович о.а.
 
370
370370
370
 
презентація вплив ікт на викладання математики в сучасній школі
презентація вплив ікт на викладання математики в сучасній школіпрезентація вплив ікт на викладання математики в сучасній школі
презентація вплив ікт на викладання математики в сучасній школі
 
Intro trdk-2018
Intro trdk-2018Intro trdk-2018
Intro trdk-2018
 
Використання інноваційних технологій в роботі вчителя фізики
Використання інноваційних технологій в роботі вчителя фізикиВикористання інноваційних технологій в роботі вчителя фізики
Використання інноваційних технологій в роботі вчителя фізики
 
залікове завдання Бабійчук В.Г.
залікове завдання Бабійчук В.Г.залікове завдання Бабійчук В.Г.
залікове завдання Бабійчук В.Г.
 
езнп загальне
езнп загальнеезнп загальне
езнп загальне
 
метод проектів на уроках фізики
метод  проектів на уроках фізикиметод  проектів на уроках фізики
метод проектів на уроках фізики
 
огляд фахових видань
огляд фахових виданьогляд фахових видань
огляд фахових видань
 

Viewers also liked

Редактор презентації
Редактор презентаціїРедактор презентації
Редактор презентації
zaykoannaivanivna
 
лабораторна робота №1 2, 2010
лабораторна робота №1 2, 2010лабораторна робота №1 2, 2010
лабораторна робота №1 2, 2010
zaykoannaivanivna
 
практичні роботи №1 8. ms powerpoint 2003
практичні роботи №1 8. ms powerpoint 2003практичні роботи №1 8. ms powerpoint 2003
практичні роботи №1 8. ms powerpoint 2003
zaykoannaivanivna
 
лабораторна робота №3 4, 2010
лабораторна робота №3 4, 2010лабораторна робота №3 4, 2010
лабораторна робота №3 4, 2010
zaykoannaivanivna
 
создание слайдов
создание слайдовсоздание слайдов
создание слайдов
zaykoannaivanivna
 
контрольний талон
контрольний талонконтрольний талон
контрольний талон
zaykoannaivanivna
 
практична робота
практична роботапрактична робота
практична робота
zaykoannaivanivna
 
вимоги щодо формлення презентації
вимоги щодо формлення презентаціївимоги щодо формлення презентації
вимоги щодо формлення презентації
zaykoannaivanivna
 
графічні редактори
графічні редакториграфічні редактори
графічні редактори
zaykoannaivanivna
 
посібник Power point
посібник Power pointпосібник Power point
посібник Power point
zaykoannaivanivna
 

Viewers also liked (20)

11111111
1111111111111111
11111111
 
Редактор презентації
Редактор презентаціїРедактор презентації
Редактор презентації
 
лабораторна робота №1 2, 2010
лабораторна робота №1 2, 2010лабораторна робота №1 2, 2010
лабораторна робота №1 2, 2010
 
лп р8-9
лп р8-9лп р8-9
лп р8-9
 
практичні роботи №1 8. ms powerpoint 2003
практичні роботи №1 8. ms powerpoint 2003практичні роботи №1 8. ms powerpoint 2003
практичні роботи №1 8. ms powerpoint 2003
 
лп р1-2
лп р1-2лп р1-2
лп р1-2
 
л пр7
л пр7л пр7
л пр7
 
лабораторна робота №3 4, 2010
лабораторна робота №3 4, 2010лабораторна робота №3 4, 2010
лабораторна робота №3 4, 2010
 
тест
тесттест
тест
 
создание слайдов
создание слайдовсоздание слайдов
создание слайдов
 
контрольний талон
контрольний талонконтрольний талон
контрольний талон
 
оцінювання
оцінюванняоцінювання
оцінювання
 
та 1 тести
та 1 тести та 1 тести
та 1 тести
 
лп р3-4
лп р3-4лп р3-4
лп р3-4
 
практична робота
практична роботапрактична робота
практична робота
 
лп р5
лп р5лп р5
лп р5
 
вимоги щодо формлення презентації
вимоги щодо формлення презентаціївимоги щодо формлення презентації
вимоги щодо формлення презентації
 
графічні редактори
графічні редакториграфічні редактори
графічні редактори
 
Power point2007
Power point2007Power point2007
Power point2007
 
посібник Power point
посібник Power pointпосібник Power point
посібник Power point
 

Similar to конспект уроку

узагальнення досліду творчої групи
 узагальнення досліду творчої групи узагальнення досліду творчої групи
узагальнення досліду творчої групиVadjaS
 
опис проекту
опис проектуопис проекту
опис проекту
kristina_chepil
 
демидова о.л.
демидова о.л.демидова о.л.
демидова о.л.
Ольга Демидова
 
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
Nikolay Shaygorodskiy
 
Формування інформаційної компетентності на уроках математики
Формування інформаційної компетентності на уроках математикиФормування інформаційної компетентності на уроках математики
Формування інформаційної компетентності на уроках математики
natalinka2016
 
Prezentatsiya malenko o_g
Prezentatsiya malenko o_gPrezentatsiya malenko o_g
Prezentatsiya malenko o_g
Ольга Арсиевич
 
Виступ на вченій раді
Виступ на вченій радіВиступ на вченій раді
Виступ на вченій раді
Iren50
 
коршунова завадський презентація
коршунова завадський презентаціякоршунова завадський презентація
коршунова завадський презентація
Tamara Emec
 
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5
Якість Освіти
 
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5 кла...
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5 кла...Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5 кла...
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5 кла...
Інститут післядипломної педагогічної освіти КУБГ
 
презентация1
презентация1презентация1
презентация1liliya2896
 
Sholoxova
SholoxovaSholoxova
Sholoxova
ognennaya13
 
портфолIо вчителя липенко
портфолIо вчителя липенко портфолIо вчителя липенко
портфолIо вчителя липенко
Липенко Олена
 
Webquest
WebquestWebquest
WebquestLavrysh
 
Plan.doc
Plan.docPlan.doc
Plan.doc
orelnatasha
 
IV засідання МО
IV засідання МОIV засідання МО
IV засідання МО
Elena Romanchenko
 
інноваційні технології навчання на уроках інформатики
інноваційні технології навчання на уроках інформатикиінноваційні технології навчання на уроках інформатики
інноваційні технології навчання на уроках інформатики
StAlKeRoV
 
веб квести в математиці
веб квести в математицівеб квести в математиці
веб квести в математиці
metodist_selid
 
система роботи вчителя історії, художньої культури по
система роботи вчителя історії, художньої культури посистема роботи вчителя історії, художньої культури по
система роботи вчителя історії, художньої культури поvalyashuba
 
9classdist4
9classdist49classdist4
9classdist4
Viktoria Mikolaenko
 

Similar to конспект уроку (20)

узагальнення досліду творчої групи
 узагальнення досліду творчої групи узагальнення досліду творчої групи
узагальнення досліду творчої групи
 
опис проекту
опис проектуопис проекту
опис проекту
 
демидова о.л.
демидова о.л.демидова о.л.
демидова о.л.
 
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
 
Формування інформаційної компетентності на уроках математики
Формування інформаційної компетентності на уроках математикиФормування інформаційної компетентності на уроках математики
Формування інформаційної компетентності на уроках математики
 
Prezentatsiya malenko o_g
Prezentatsiya malenko o_gPrezentatsiya malenko o_g
Prezentatsiya malenko o_g
 
Виступ на вченій раді
Виступ на вченій радіВиступ на вченій раді
Виступ на вченій раді
 
коршунова завадський презентація
коршунова завадський презентаціякоршунова завадський презентація
коршунова завадський презентація
 
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5
 
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5 кла...
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5 кла...Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5 кла...
Реалізація розвивально-компетентнісного підходу на уроках інформатики у 5 кла...
 
презентация1
презентация1презентация1
презентация1
 
Sholoxova
SholoxovaSholoxova
Sholoxova
 
портфолIо вчителя липенко
портфолIо вчителя липенко портфолIо вчителя липенко
портфолIо вчителя липенко
 
Webquest
WebquestWebquest
Webquest
 
Plan.doc
Plan.docPlan.doc
Plan.doc
 
IV засідання МО
IV засідання МОIV засідання МО
IV засідання МО
 
інноваційні технології навчання на уроках інформатики
інноваційні технології навчання на уроках інформатикиінноваційні технології навчання на уроках інформатики
інноваційні технології навчання на уроках інформатики
 
веб квести в математиці
веб квести в математицівеб квести в математиці
веб квести в математиці
 
система роботи вчителя історії, художньої культури по
система роботи вчителя історії, художньої культури посистема роботи вчителя історії, художньої культури по
система роботи вчителя історії, художньої культури по
 
9classdist4
9classdist49classdist4
9classdist4
 

More from zaykoannaivanivna

заміна дисководу пк
заміна дисководу пкзаміна дисководу пк
заміна дисководу пк
zaykoannaivanivna
 
заміна дисководу пк
заміна дисководу пкзаміна дисководу пк
заміна дисководу пк
zaykoannaivanivna
 
создание сайта
создание сайтасоздание сайта
создание сайта
zaykoannaivanivna
 
основи Web дизайну
основи Web дизайнуоснови Web дизайну
основи Web дизайну
zaykoannaivanivna
 
автомат розроб сайтів_оглядвеб2
автомат розроб сайтів_оглядвеб2автомат розроб сайтів_оглядвеб2
автомат розроб сайтів_оглядвеб2
zaykoannaivanivna
 
Html мова розмітки гіпертекстового документу
Html  мова розмітки гіпертекстового документуHtml  мова розмітки гіпертекстового документу
Html мова розмітки гіпертекстового документу
zaykoannaivanivna
 
поняття фірмового стилю
поняття фірмового стилюпоняття фірмового стилю
поняття фірмового стилю
zaykoannaivanivna
 
створення логотипу
створення логотипустворення логотипу
створення логотипу
zaykoannaivanivna
 
розробка фірмового стилю
розробка фірмового стилюрозробка фірмового стилю
розробка фірмового стилю
zaykoannaivanivna
 

More from zaykoannaivanivna (20)

1
11
1
 
Dogovir
DogovirDogovir
Dogovir
 
ноутбуки
ноутбукиноутбуки
ноутбуки
 
заміна дисководу пк
заміна дисководу пкзаміна дисководу пк
заміна дисководу пк
 
заміна дисководу пк
заміна дисководу пкзаміна дисководу пк
заміна дисководу пк
 
Verstka html
Verstka htmlVerstka html
Verstka html
 
створи сайт
створи сайтствори сайт
створи сайт
 
создание сайта
создание сайтасоздание сайта
создание сайта
 
основи Web дизайну
основи Web дизайнуоснови Web дизайну
основи Web дизайну
 
автомат розроб сайтів_оглядвеб2
автомат розроб сайтів_оглядвеб2автомат розроб сайтів_оглядвеб2
автомат розроб сайтів_оглядвеб2
 
Html 2
Html 2Html 2
Html 2
 
Html мова розмітки гіпертекстового документу
Html  мова розмітки гіпертекстового документуHtml  мова розмітки гіпертекстового документу
Html мова розмітки гіпертекстового документу
 
Html
HtmlHtml
Html
 
лп р7-9
лп р7-9лп р7-9
лп р7-9
 
лп р5-6 мр
лп р5-6 мрлп р5-6 мр
лп р5-6 мр
 
лп р3-4 мр
лп р3-4 мрлп р3-4 мр
лп р3-4 мр
 
лп р7-8мр
лп р7-8мрлп р7-8мр
лп р7-8мр
 
поняття фірмового стилю
поняття фірмового стилюпоняття фірмового стилю
поняття фірмового стилю
 
створення логотипу
створення логотипустворення логотипу
створення логотипу
 
розробка фірмового стилю
розробка фірмового стилюрозробка фірмового стилю
розробка фірмового стилю
 

Recently uploaded

«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
estet13
 
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdfLOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
Olga Kudriavtseva
 
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdfPOPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
Olga Kudriavtseva
 
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdfKUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
Olga Kudriavtseva
 
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
Репетитор Історія України
 
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Vinnytsia Regional Universal Scientific Library named after Valentin Otamanovsky
 
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdfПідсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
ssuser7541ef1
 
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослинСучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
tetiana1958
 
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
tetiana1958
 
Симон Петлюра – видатний борець за незалежність
Симон Петлюра – видатний борець за незалежністьСимон Петлюра – видатний борець за незалежність
Симон Петлюра – видатний борець за незалежність
Vinnytsia Regional Universal Scientific Library named after Valentin Otamanovsky
 
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
santomihail264
 

Recently uploaded (11)

«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
 
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdfLOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
 
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdfPOPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
 
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdfKUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
 
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
 
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
 
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdfПідсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
 
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослинСучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
 
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
 
Симон Петлюра – видатний борець за незалежність
Симон Петлюра – видатний борець за незалежністьСимон Петлюра – видатний борець за незалежність
Симон Петлюра – видатний борець за незалежність
 
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
 

конспект уроку

  • 1. Узагальнення знань з теми “Електронні презентації Microsoft Power Point” Розробив викладач інформатики Теслюк Наталія Іванівна
  • 2. Тема програми: Електронні презентації Microsoft Power Point Тема уроку: Узагальнення знань з теми «Електронні презентації Microsoft Power Point» Мета: • виявити рівень набутих знань, умінь та навичок з теми, перевірка і оцінка умінь, навичок їх практичного застосування, закріпити навички використання комп’ютерів під час розв’язання поставлених задач, показати учням можливості пакета MS Office 2003, показати застосування на практиці можливостей графічного редактора, використання проектної технології; • сприяти розвитку в учнів творчого та критичного мислення, вміння міркувати логічно, творчі здібності та естетичний смак, навички самоконтролю та взаємоконтролю, сприяти формуванню інтересу до професії, дослідницькі здібності при виконанні творчих завдань, вміння розв’язувати завдання з виробничим змістом; • виховувати сучасну творчу людину, яка здатна навчатися впродовж життя, відповідати за свої дії, виховувати взаємоповагу, вміння працювати у складі творчої групи, організованість, колективізм, самостійність учнів при досягненні бажаного результату; прагнення до самоосвіти, риси національного українського характеру, світогляд учнів, патріотичні почуття. Очікувані результати: Після цього уроку учні зможуть: 1. Самостійно створювати електронні презентації. 2. Редагувати та форматувати електронні презентації. 3. Застосовувати знання, вміння та навички по оформленню електронних презентацій. 4. Здобувати навички роботи в групах. 5. Робити висновки та аналізувати роботу інших. 6. Висловлювати власну думку. 7. Застосувати набуті знання на практиці за допомогою проектної технології. Тип уроку: урок перевірки та корекції знань і вмінь Форма проведення уроку: Захист творчих робіт – презентація міні- проектів. 2
  • 3. Методи та прийоми: 1. Інформаційно-рецептивний Вербальний – виклад інформації, повідомлення учнів Наочний - демонстрація власних робіт; 2. Репродуктивний Активізація опорних знань про етапи створення електронних презентацій, форматування презентацій, дизайн слайдів, налаштування анімацій. 3. Конструктивний Постановка взаємопов’язаних проблемних питань, спонукання учнів до активної дослідницької роботи шляхом постановки питання та його вирішення, коментованих відповідей, зіставлення знань, отриманих у результаті колективного пошуку. 4. Творчий Самостійний добір та пошук необхідної інформації до презентацій, формування висновку. 5. Інтерактивний Робота в малих групах, спільний проект, захист презентацій. Комплексне методичне забезпечення уроку: персональні комп’ютери, програмне забезпечення MS Office, екран, проектор, електронні презентації, картки оцінювання, роздруковані роботи учнів, тестові завдання. Міжпредметні зв’язки: предмети ППП «Секретарська справа», Сучасне справочинство, «Основи роботи на ПК», « Технологія комп’ютерної обробки інформації», виробниче навчання, історія України. Методична мета: формування інформаційних компетентностей учнів на засадах компетентнісно орієнтовоного підходу до навчання. План уроку І. Організаційний момент. Вступне слово вчителя. ІІ. Актуалізація та мотивація опорних знань ІІІ. Презентація учнівських робіт. IV. Аналіз учнівських робіт. V. Виконання тестових завдань. VI. Підведення підсумків 3
  • 4. Знання - скарбниця, ключ до неї - практика. Фуллер ХІД УРОКУ І. Організаційний момент Перевірки наявності та готовності учнів до уроку. Створення позитивного настрою для проведення уроку. Викладач: «Добрий день. Сьогодні на уроці я вам бажаю доброго самопочуття, гарного настрою, плідної співпраці.» Оголошення теми, мети та завдань уроку Викладач: Сьогодні у нас підсумковий урок з теми «Електронні презентації Microsoft Power Point». Пройде наш урок у формі демонстрації та захисту ваших творчих робіт. На уроці ви продемонструєте наскільки добре засвоїли дану тему, а також виявимо ваші вміння створювати, редагувати та форматувати комп’ютерні презентації. Закріпимо навички дизайну слайдів, принципи роботу з графічними об’єктами на слайдах, узагальнимо вимоги до оформлення електронних презентацій, продовжимо вивчати можливості пакета MS Officce 2003. ІІ. Актуалізація та мотивація опорних знань Сьогоднійшній урок ще більше розкриє ваші можливості працювати в програмі Microsoft Power Point та створювати власні комп’ютерні презентації. Ви берете активу участь в житті нашого ліцею: предметних тижнях, тижнях з професії. Ця робота вимагає використання сучасних форм роботи, зокрема створення презентаційних матеріалів. В цьому вам допомагає знаня предмету інформатики, а також спецпредметів, зокрема графічного редактора. Перед тим як перейти до захисту ваших презентацій, давайте повторимо та з’ясуємо основні принципи роботи з програмою програма Microsoft Power Point. Опитування: 1. Назвіть для чого призначена програма Microsoft Power Point? Очікувана відповідь: Створюють презентації для того, щоб ілюструвати доповіді, рекламні повідомлення, демонструвати проекти тощо. 2. З’ясйте що є найменшим елементом комп’ютерної презентації? 4
  • 5. Очікувана відповідь: слайди це основні об’єкти електронних презентацій на них ми розміщуємо свою інформацію (текст, графічні зображення, кнопки керування, звуки тощо), слайди мають свою структуру (шар розмітки, шар оформлення). 3. Поясніть яке форматування можна застосувати та комп’ютерних презентацій? Очікувана відповідь: дизайн слайдів, налаштування анімації, зміна слайдів, створення стилів. Можливо хтось може сказати для чого йому можуть знадобитися знання і вміння, які ви можете отримати на уроці. Проблемне питання: - Давайте з’ясуємо, де ми можемо використати програму Microsofts Power Point саме у вашій професії «Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника, асистент референта . Очікувана відповідь: Ми можемо подавати текстову інформацію у вигляді електронних презентацій: підготовка нарад, зборів, представлення фірми, доповіді, проекти тощо. Ми переконалися, що знання основ роботи з програмою Microsoft Power Point дуже важливе. Інтерактивна вправа Зараз пропоную вам висловити свої думки за формою « Сьогоднішній урок допоможе мені….» Очікувана відповідь: - вдосконалити свої навички по редагуванню та форматуванню електронних презентацій; - перейняти від своїх товаришів ті вміння та навички, яких в мене немає; - вдосконалити свої навички по роботі з графічними об’єктами; - дізнатися про рідний край. Викладач: В кінці уроук подивимось чи справдились ваші очікування. 5
  • 6. Викладач: Хоч ви є учнями ІІ курсу, але ви приймаєте активну участь в житті ліцею та в заходах пов’язаних з обраною професією. Робота з електронними презентаціями тісно пов’язана з вашою обраною професією. Організація роботи учнів за проектною технологією Викладач: А зараз ми продовжимо працювати в малих групах, за звичайим для вам алгоритмом при реалізації майбутнього проекту. Викладач: Готуючись до сьогоднішнього уроку ми з вами працювали за таким планом: • Провели опитування та вибрали тематику проекту. • Розоділились на групи за інтересами та вподобаннями. • Обрали незалежних експертів, які слідкували за ходом роботи. • Вибрали головного редактора для кожної групи, задачею якого було організувати розподіл завдань між учасниками, слідкувати за роботою. • Завдання групи зібрати інформацію, яка сто сується теми. • Оформити електронні презентації, врахувавши встановлені вимоги. • Захист робіт. Викладач: В результаті було створено 3 групи та група незалежних експертів, які допоможуть нам оцінювати вашу роботу. Шляхом інтеактивного опитування, проведеного в рамках тижня з історії та загальноліцейного проекту «Наша країна – Україна» було визначено: Назва проекту «Наша країна – Україна» 1. Сім чудес України. 2. Сім чудес Житомирщини. 3. Сім чудес Житомира. 6
  • 7. Викладач: Вашим завданням було оформити компютерні презентації. Ви підібрали багато цікавого матеріалу, підібрали ілюстрації, систематизувати зібраний матеріал, все це ввійшло до ваших створених презентацій. При оформленні електронних презентацій ви повинні були дотримуватись ряду вимог: 1. Вимоги до змісту: • Логічність, повнота та доступність матеріалу; • Достовірність інформації; • Написання висновків; • Візуальна привабливість презентації; 2. Дизайн слайдів • Добір шрифтів; • Підбір фону; • Використання ефектів анімації; • Використання графічних об’єктів. 3. Представлення роботи • Емоційність викладу; • Дикція. Завдання для груп: за 5 хвилин продемонструвати свої роботи так, щоб у всіх присутніх з’явилося бажання подорожувати Україною, рідним краєм та Житомиром. При виставленні тематичного балу буде врахована оцінка не тільки за презенаційні матеріали, а й за тестові завдання, які ви також виконаєте сьогодні на уроці. ІІІ. Презентація учнівських робіт Представники кожної групи представляють свою роботу. (За допомогою проектора демонструються учнівські роботи). IV. Аналіз учнівських робіт 7
  • 8. Експерти аналізують представлені презентації, виставляють бали в бланках оцінювання за визначеними критеріями. Викладач: Велика і прекрасна наша Батьківщина. І сьогодні ми з вами здійснили віртуальну подорож і відвідали сім історико-культурних пам’яток нашої держави, та рідної Житомирщини. Вони заслуговують на почесне звання Чудес України. Викладач: Разом з тим ми побаили, що нам вдалося і які були недоліки. Вдалося: - знайти, опрацювати та систематизувати великий обсяг матеріалу; - всі групи творчо підійшли до оформлення ком’пютрних презентацій; - розробили структуру презентації, зробили висновки; - навчались добирати стильове оформлення презентації та дизайн слайдів; - навчились додавати до об’єктів на слайдах анімаційні ефекти, керувати рухом об’єктів на слайдах тощо. Помилки: - на деяких слайдах недоречні ефекти анімації, багато тексту, невдало підібрано тип шрифтів. V. Виконання тестових завдань. Викладач: Переходимо до іншої форми роботи на уроці. Зараз ви виконаєте тестові завдання, на виконання яких вам дається 10 хв. Виконання тестових завдань з теми «Електронні презентації Ms Power Point». VI. Підведення підсумків Викладач: Кожен учень отримає оцінку за тестування та бали за роботу в групі. Ці бали будуть переведені в оцінку, яку ви й отримаєте з теми «Електронні презентації Ms Power Point». Зараз я пропоную перейти до оцінювання вашої діяльності. Діаграма успішності. (називаю кращих учнів, обґрунтування оцінок). 8
  • 9. Викладач: На початку уроку я запрошувала вас до співпраці. Гадаю, що ваша робота була плідною. Пропоную поділитися враженням від сьогоднішнього уроку. Рефлексія: - Чи сподобалось вам робота в групах? - Що варто б було зробити інакше? - Чому новому ви навчились працюючи в групах? - Чи важка для вивчення тема «Електронні презентації Microsoft Power Point? Якщо так, то чому? Дякую всім за плідний урок. Бажаю вам всім неодмінно знаходити можливості та подоружувати по нашій рідній Україні, щоб побачити всі чудеса рідного краю. Домашнє завдання: 1. Скласти кросворд на 10 слів з теми «Електронні презентації Microsoft Power Point» 2. Випереджувальне звдання:  Підготувати повідомлення про програму Windows Movie Maker.  Визначити основні типи відеофайлів. 9
  • 10. Викладач: На початку уроку я запрошувала вас до співпраці. Гадаю, що ваша робота була плідною. Пропоную поділитися враженням від сьогоднішнього уроку. Рефлексія: - Чи сподобалось вам робота в групах? - Що варто б було зробити інакше? - Чому новому ви навчились працюючи в групах? - Чи важка для вивчення тема «Електронні презентації Microsoft Power Point? Якщо так, то чому? Дякую всім за плідний урок. Бажаю вам всім неодмінно знаходити можливості та подоружувати по нашій рідній Україні, щоб побачити всі чудеса рідного краю. Домашнє завдання: 1. Скласти кросворд на 10 слів з теми «Електронні презентації Microsoft Power Point» 2. Випереджувальне звдання:  Підготувати повідомлення про програму Windows Movie Maker.  Визначити основні типи відеофайлів. 9