Освіта : Вища,
Криворізькийдержавний
педагогічний
університет , 2010 рік .
Спеціальність: “Педагогіка і
методика середньої освіти.
Біологія”,кваліфікація -
вчитель біолог
Загальний педагогічний
стаж : 11 років .
Стаж роботи в
Красінському ДНЗ “Золота
рибка” : 3 роки
3.
Назва методичного Тема засідання Форма участі педагога Дата
об’єднання методичного у засіданні проведенн
Участь у засіданнях методичного об ’єднання я
об’єднання
Методичне об’єднання Соціальна адаптація Ігровий тренінг – заняття . 23 листопада
вихователів раннього дітей раннього віку. Перегляд режимного 2012 року.
віку дошкільних закладів моменту . Презентація
Криворізького району. матеріалів роботи з
батьками.
Відомості про підвищення кваліфікації та професійну підготовку
Систематичність підвищення кваліфікації
Відомості про підвищення кваліфікації та Строки Отриманий
професійну підготовку документ(дата,№)
Дніпропетровський ОІППО . Підвищення 26.11.2012 р - Кваліфікаційне
кваліфікації вихователів дошкільних навчальних 24.12.2012 р . посвідчення
закладів (очно – заочні) 24.12.2012 рік
№12946
5.
Проект
освітньої діяльності з дітьми раннього та
дошкільного віку.
Тема проекту :
”Використання дидактичних ігор у засвоєнні кольорів дітьми раннього віку
Автор проекту : вихователь
Кутова Антоніна Сергіївна
с. Красіне
2013рік
6.
Тип проекту: рольовий,ігровий
Категорія учасників: діти раннього віку,дошкільного віку ,
батьки, вихователі.
7.
Ранній та дошкільнийвік можна назвати віком чуттєвого пізнання навколишнього
світу .В цей період у дітей розвиваються всі види сприймання,формуються уявлення
про предмети та явища довкілля. Тому саме ми дорослі маємо допомогти їм
побачити в різнобарвні кольорів ,все розмаїття їх відтінків та сформувати стійкий
зоровий обр кольору. Дидактична гра — одна з форм навчального впливу дорослого
на дитину .
Добираючи дидактичні ігри ,ми насамперед враховуємо виховні цілі та
індивідуальні й вікові особливості раннього і дошкільного віку. Добираючи
дидактичні ігри та матеріал до них я прагну до того ,щоб предмети були привабливими
для дітей і викликали в них естетичні почуття.
Ураховуючи актуальність проблеми сенсорного віку педагогічного колективу
Красінського ДНЗ “Золота рибка” розробила та реалізовую річний проект за темою
“Використання дидактичних ігор у засвоєні кольорів дітьми раннього віку.
Актуальність проекту визначено Базовою програмою “Я у світі”. В рамках усіх
сферах життєдіяльності : “Природа”,”Культура”,”Люди”,”Я сам”.
11.
Дидактичні ігри у Інтегровані
Розучування засвоєні кольорів
потішок та заняття
забавлянок
Робота з дітьми
Використання дидактичних ігор у засвоєнні кольорів
дітьми раннього віку
Робота з батьками
Відкриті заняття
Консульт Бесіди
ації
12.
№ Етапи реалізації Види діяльності Оформлення
проекту (заходи) результатів
п
п
1 Підготовчий Формування теми Тема,мета,завда
(аналітичний,моти проекту. ння.
ваційний) Визначення мети та
завдань проекту.
2 Проектувальний(д Діагностика рівня Обробка
іяльнісний) засвоєння дітей отриманих
кольорів результатів
Консультації для Підбір матеріалу
батьків: для оформлення
А) у грі пізнаємо колір; посібника
Б) колір у фізичному
виховані дошкільнят.
Народознавчий Виготовлення
компонент у сенсорному посібника
вихованні
дошкільнят(вірші,
забавлянки)
Дидактичні ігри у Виготовлення
засвоєння кольорів добірки
3 Підсумковий Веселка в гості Контрольне
(узагальнюючи завітала заняття
й,презентаційн
ий)
13.
Консультація для
батьків
У грі пізнаємо колір
«ІГРИ І ВПРАВИ ДЛЯ
СЕНСОРНОГО РОЗВИТКУ»
14.
Тема: Знайди пару
Мета:закріплювати в дітей уявлення про геометричні фігури, вчити називати їх;
розвивати мовленнєву активність; виховувати інтерес до заняття.
Обладнання: вирізані з паперу силуети рукавичок з орнаментом.
Хід заняття
Вихователь показує дітям рукавичку. Погляньте, хто міг загубити цю рукавичку?
Діти. Дідусь.
Вихователь. З якої він казки?
Діти. «Рукавичка»
Дидактична гра «Знайди пару»
Хід гри:
Вихователь. Погляньте, лісові звірі переплутали всі рукавички, і дідусь не знає, де
його рукавичка. Візьміть по одній рукавичці.
Діти беруть по одній рукавичці і сідають за стіл.
На столі лежать рукавички, на одній з яких зображені геометричні фігури (круг та
трикутник ,круг та квадрат, два трикутники). У кожної дитини також по одній
рукавичці.
Діти повинні дібрати до своєї рукавички паперову пару, орієнтуючись на орнамент.
На столі лишається одна рукавичка (без пари), це і є рукавичка дідуся
18.
Ми – красінськімалята
Про все бажаєм знати
Ми колір будемо
вивчати
Щоб дорослих
дивувати.