SlideShare a Scribd company logo
ПЛАН УРОКУ
З предмету «Інформатика» для учнів 9-10 класів
ТЕМА ПРОГРАМИ: СЛУЖБИ ІНТЕРНЕТУ
ТЕМА УРОКУ: Поняття форуму. Реєстрація на форумі та участь у спілкуванні. Етикет
інтерактивного спілкування.
МЕТА УРОКУ:
Навчальна – познайомити учнів з поняттям форуму, навчити учнів реєструватися на Інтернет -
форумі, братиучасть в обговореннях на форумах,
Розвиваюча - розвивати зорову пам'ять та вміння виділяти головне при вирішенні проблемного
питання, розвивати логічне мислення при визначенні поняття «Форум», вміння самостійно
приймати рішення щодо реєстрації на будь-яких форумах.
Виховна - формуватиу учнів інформаційну культуру, виховувати етикет інтерактивного
спілкування,
Тип уроку: комбінований
Форма проведення: інтерактивний урок
Дидактичне забезпечення:
- роздатковий матеріал;
- комп’ютерна презентація у програмному забезпеченні MS PowerPoint
- Ребрина В.А.,Ривкінд Й.Я.,Чернікова Л.А.,Шакотько В.В. Інформатика. Універсальний
збірник. 10 клас.-К.:Генеза,2008;
- А.С. Фигурнов. Персональный компьютер-Издательство Питер,1998;
- Следзінский І.Ф., Василенко Я.П. Основи інформатики –посібникдля студентів,-
Тернопіль, 2003
Обладнання: персональний комп’ютер, дошка, проектор, мультимедійна інтерактивна дошка
СТРУКТУРА УРОКУ
№ Етапи уроку Час, хв. Види та форми навчальної
діяльності
І Організаційний момент 2 хв.
ІІ Перевірка домашнього завдання 3 хв.
ІІІ Мотивація навчальної діяльності 4 хв. Бесіда
ІV Актуалізація опорних знань 5 хв. Усна вправа
V Вивчення нового матеріалу 22 хв. Метод «Мозкова атака», комп’ютерна
презентація, відеопрезентація
VI Закріплення нового матеріалу 5 хв. Метод «Сенкан»
VII Підбиття підсумків уроку 2 хв.
VIII Домашнє завдання 2 хв.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
Привітання викладача і учнів, організація уваги. Перевірка наявності робочих зошитів.
Повідомлення теми,метита очікування результатів.
ІІ. Перевірка домашнього завдання
Вправа « Продовжити речення» Індивідуальна
(метод фронтальне опитування) робота у дошки «Служби
обміну повідомлення»1. Щоб скористатися службою миттєвих повідомлень, спочатку потрібно (встановити на
комп’ютері програму месенджер)
2. Також треба … (зареєструватися у службі)
3. Далі … (отримати унікальне для цієї служби ім'я )
4. Здійснити пошук співрозмовників можна за …(їхніми даними та унікальними
іменами)
5. Щоб мати можливість спілкуватися з знайденими співрозмовником іншого разу, коли
хочете скористатися месенджером, необхідно… (занести їх до списку людей, з якими
плануєте продовжуватиспілкування)
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Уявіть себе що ви хочете собі щось прикупити з техніки, або навпаки шукаєте зустрічі
виставок наприклад ювелірних виробів або косметики. Спочатку ви шукаєте всю інформацію на
відомих сайтам,або навпаки використовуєте Пошукові сервери у мережіІнтернет як
альтернативні засобипошуку потрібної інформації, але найчастіше у нашому світі спілкувань у
мережі пошукові машини видають сайтитак звані Інтернет – форуму, тобто місце спілкування та
обговорення і ділення своїми враженнями. І ось ми знайомимося з новим визначенням - Форум
IV. Актуалізація опорних знань
Перед тим як ми будемо вивчатиі з’ясовуватизначення форуму і його поетапну
реєстрацію, хочеться зробитиз вамипорівняльний аналіз служб обміну повідомлень
Порівняльний аналіз служб обміну повідомлень
Критерії
порівняння
Служби
@ Служби обміну повідомлення
Режим роботи Обмін повідомленнями може
відбуватися не в реальному часі
Обмін повідомленнями відбувається в
реальному часі
Збереження
повідомлень
Повідомлення зберігаються у
поштовій скриньці на сервері
ПОВІДОМЛЕННЯ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ
НА ПК
Перевірка наявності
повідомлень
ЩОБ одержатиповідомлення,
отримувач повинен сам
перевірити свою пошту
У Інтернет пейджерах зв'язок між
користувачамиутримується постійно і
відправлене повідомлення зразу
передається користувачу
Кількість
співрозмовників
одночасно
Між двома а бо декількома
V. Вивчення нового матеріалу
1. Поняття форуму
2. Реєстрація на форумі та участь в обговореннях.
3. Етикет інтерактивного спілкування
1. Поняття форуму
Метод «Мозкова атака»
(вчитель демонструє Комп’ютерну презентацію,додається)
2. Реєстрація на форумі та участь в обговореннях
Вчитель демонструє на інтерактивній дошці «Реєстрація на форумі»
Завдання учням,матеріал на закріплення:
Розташувати у правильній послідовності:
1. зайти на потрібний сайтабо на сторінку обраного форуму
2.завантажити браузер
3. Розділ реєстрація
4.у вікні реєстрація заповнити поля
Форум
5. КНОПКА РЕЄСТРАЦІЯ ПІСЛЯ ЗАПОВНЕННЯАНКЕТИ
6. переглянути свою поштову скриньку для активації учасника форуму
3. Етикет інтерактивного спілкування
Для того, щоб спілкування в Інтернеті було для всіх приємним і корисним,необхідно
дотримуватися правил етикету. Що неприпустимо в традиційному спілкуванні – неприпустимо й
у мережі. Ці правила розповсюджуються на спілкування в службах миттєвого обміну
повідомленнями, на форумах та в чатах.
Критичне читання (Додатки додаються)
VI. Закріплення навчального матеріалу
Метод «Сенкан»
Іменник – форум
Прикментик – цікавий корисний спілкування (приклади)
Дієслово – обговорення, пошук,спілкування (приклади учні говорять)
Перефразування – Форум електронне місце дляспілкування користувачів (приклади учнів)
VІI. Підсумок
Запишіть у зошитах: Які основні правила при спілкуванні на форумі ви для себе з’ясували?
VIII. Домашнє завдання
Опрацювати матеріал, заповнити таблицю
Можливість
Електронна
пошта
Служби
миттєвого
обміну
повідомленнями
Форуми Чати
Формування
власного списку
контактів
Пошук нових
контактів
Контроль за
дотриманням
правил
спілкування
Доступ з
використанням
веб-інтерфейсу

More Related Content

What's hot

чат тимощук
чат тимощукчат тимощук
чат тимощук
samostrilochka
 
конспект уроку №1
конспект уроку №1конспект уроку №1
конспект уроку №1
oksana oksana
 
9інф інтернет
9інф інтернет9інф інтернет
9інф інтернет
Jo01
 
звіт до лабораторно практичної роботи №1
звіт до лабораторно практичної роботи №1звіт до лабораторно практичної роботи №1
звіт до лабораторно практичної роботи №1
Наталія Максимчук
 
7 клас. урок 1
7 клас. урок 17 клас. урок 1
Інформатика 7 клас
Інформатика 7 клас Інформатика 7 клас
Інформатика 7 клас
PRESLAVA1972
 
Зміст ЦР "Електронне листування"
Зміст ЦР "Електронне листування"Зміст ЦР "Електронне листування"
Зміст ЦР "Електронне листування"
oksana oksana
 
Презентація інформатика
Презентація інформатикаПрезентація інформатика
Презентація інформатика
Givi2015
 
7 клас. урок 2
7 клас. урок 27 клас. урок 2
7 klas 2_urok_m
7 klas 2_urok_m7 klas 2_urok_m
Інформатика підручник для 7 класу Казанцева О. П. 2015
Інформатика підручник  для 7 класу Казанцева О. П. 2015Інформатика підручник  для 7 класу Казанцева О. П. 2015
Інформатика підручник для 7 класу Казанцева О. П. 2015
oleg379
 
1
11
1
11
Інформатика 7 клас Ривкінд Й.Я
Інформатика 7 клас  Ривкінд Й.ЯІнформатика 7 клас  Ривкінд Й.Я
Інформатика 7 клас Ривкінд Й.Я
oleg379
 
7 klas informatika_rivkind_2015
7 klas informatika_rivkind_20157 klas informatika_rivkind_2015
7 klas informatika_rivkind_2015
UA7009
 
7 информ казанцева_стеценко_2015_укр
7 информ казанцева_стеценко_2015_укр7 информ казанцева_стеценко_2015_укр
7 информ казанцева_стеценко_2015_укр
Aira_Roo
 
Internet
InternetInternet

What's hot (17)

чат тимощук
чат тимощукчат тимощук
чат тимощук
 
конспект уроку №1
конспект уроку №1конспект уроку №1
конспект уроку №1
 
9інф інтернет
9інф інтернет9інф інтернет
9інф інтернет
 
звіт до лабораторно практичної роботи №1
звіт до лабораторно практичної роботи №1звіт до лабораторно практичної роботи №1
звіт до лабораторно практичної роботи №1
 
7 клас. урок 1
7 клас. урок 17 клас. урок 1
7 клас. урок 1
 
Інформатика 7 клас
Інформатика 7 клас Інформатика 7 клас
Інформатика 7 клас
 
Зміст ЦР "Електронне листування"
Зміст ЦР "Електронне листування"Зміст ЦР "Електронне листування"
Зміст ЦР "Електронне листування"
 
Презентація інформатика
Презентація інформатикаПрезентація інформатика
Презентація інформатика
 
7 клас. урок 2
7 клас. урок 27 клас. урок 2
7 клас. урок 2
 
7 klas 2_urok_m
7 klas 2_urok_m7 klas 2_urok_m
7 klas 2_urok_m
 
Інформатика підручник для 7 класу Казанцева О. П. 2015
Інформатика підручник  для 7 класу Казанцева О. П. 2015Інформатика підручник  для 7 класу Казанцева О. П. 2015
Інформатика підручник для 7 класу Казанцева О. П. 2015
 
1
11
1
 
1
11
1
 
Інформатика 7 клас Ривкінд Й.Я
Інформатика 7 клас  Ривкінд Й.ЯІнформатика 7 клас  Ривкінд Й.Я
Інформатика 7 клас Ривкінд Й.Я
 
7 klas informatika_rivkind_2015
7 klas informatika_rivkind_20157 klas informatika_rivkind_2015
7 klas informatika_rivkind_2015
 
7 информ казанцева_стеценко_2015_укр
7 информ казанцева_стеценко_2015_укр7 информ казанцева_стеценко_2015_укр
7 информ казанцева_стеценко_2015_укр
 
Internet
InternetInternet
Internet
 

Similar to 162

Урок №3 9 клас
Урок №3 9 класУрок №3 9 клас
Урок №3 9 клас
Nikolay Shaygorodskiy
 
програма сходинки 2 4
програма сходинки 2 4програма сходинки 2 4
програма сходинки 2 4Tamara Emec
 
Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою...
Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою...Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою...
Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою...
Ковпитська ЗОШ
 
10 информ морзе_вембер_2010_укр
10 информ морзе_вембер_2010_укр10 информ морзе_вембер_2010_укр
10 информ морзе_вембер_2010_укр
Aira_Roo
 
Презентація до педради "Інформаційні технології в навчальному процесі"
Презентація до педради "Інформаційні технології в навчальному процесі"Презентація до педради "Інформаційні технології в навчальному процесі"
Презентація до педради "Інформаційні технології в навчальному процесі"shmilyk
 
Lesson #10. comprehensive practical work information technologies in society
Lesson #10. comprehensive practical work information technologies in societyLesson #10. comprehensive practical work information technologies in society
Lesson #10. comprehensive practical work information technologies in society
Nikolay Shaygorodskiy
 
Комп"ютери та їх різновиди
Комп"ютери та їх різновидиКомп"ютери та їх різновиди
Комп"ютери та їх різновиди
sveta7940
 
С
СС
С
MARO51
 
10
1010
10
klas10
 
Інформатика, 10 клас, підручник (Морзе та ін.)
Інформатика, 10 клас, підручник (Морзе та ін.)Інформатика, 10 клас, підручник (Морзе та ін.)
Інформатика, 10 клас, підручник (Морзе та ін.)
sveta7940
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
VsimPPT
 
Презентація Web 2.0 для забезпечення безперервної освіти
Презентація Web 2.0 для забезпечення безперервної освітиПрезентація Web 2.0 для забезпечення безперервної освіти
Презентація Web 2.0 для забезпечення безперервної освіти
inna.grabobska
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
VsimPPT
 
Творчі завдання Лекція 2 ВИКОРИСТАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ В ОСВІТІ, Ї...
Творчі завдання Лекція 2 ВИКОРИСТАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ В  ОСВІТІ, Ї...Творчі завдання Лекція 2 ВИКОРИСТАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ В  ОСВІТІ, Ї...
Творчі завдання Лекція 2 ВИКОРИСТАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ В ОСВІТІ, Ї...
Victoria Humeniuk
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
VsimPPTX
 
Анна Подрез "Постійний зв’язок із учнями"
Анна Подрез "Постійний зв’язок із учнями"Анна Подрез "Постійний зв’язок із учнями"
Анна Подрез "Постійний зв’язок із учнями"
Електронні книги Ранок
 
Web 2.0
Web 2.0  Web 2.0
Web 2.0
Olya Kozina
 
Підсумковий урок з розділу "Інформаційні процеси"
Підсумковий урок з розділу "Інформаційні процеси"Підсумковий урок з розділу "Інформаційні процеси"
Підсумковий урок з розділу "Інформаційні процеси"
Яковишина Аліна
 
сем світова
сем світовасем світова
сем світова
Irina Melnichuk
 

Similar to 162 (20)

Урок №3 9 клас
Урок №3 9 класУрок №3 9 клас
Урок №3 9 клас
 
програма сходинки 2 4
програма сходинки 2 4програма сходинки 2 4
програма сходинки 2 4
 
Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою...
Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою...Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою...
Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою...
 
10 информ морзе_вембер_2010_укр
10 информ морзе_вембер_2010_укр10 информ морзе_вембер_2010_укр
10 информ морзе_вембер_2010_укр
 
Презентація до педради "Інформаційні технології в навчальному процесі"
Презентація до педради "Інформаційні технології в навчальному процесі"Презентація до педради "Інформаційні технології в навчальному процесі"
Презентація до педради "Інформаційні технології в навчальному процесі"
 
Lesson #10. comprehensive practical work information technologies in society
Lesson #10. comprehensive practical work information technologies in societyLesson #10. comprehensive practical work information technologies in society
Lesson #10. comprehensive practical work information technologies in society
 
Комп"ютери та їх різновиди
Комп"ютери та їх різновидиКомп"ютери та їх різновиди
Комп"ютери та їх різновиди
 
С
СС
С
 
л пр№5
л пр№5л пр№5
л пр№5
 
10
1010
10
 
Інформатика, 10 клас, підручник (Морзе та ін.)
Інформатика, 10 клас, підручник (Морзе та ін.)Інформатика, 10 клас, підручник (Морзе та ін.)
Інформатика, 10 клас, підручник (Морзе та ін.)
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
 
Презентація Web 2.0 для забезпечення безперервної освіти
Презентація Web 2.0 для забезпечення безперервної освітиПрезентація Web 2.0 для забезпечення безперервної освіти
Презентація Web 2.0 для забезпечення безперервної освіти
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
 
Творчі завдання Лекція 2 ВИКОРИСТАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ В ОСВІТІ, Ї...
Творчі завдання Лекція 2 ВИКОРИСТАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ В  ОСВІТІ, Ї...Творчі завдання Лекція 2 ВИКОРИСТАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ В  ОСВІТІ, Ї...
Творчі завдання Лекція 2 ВИКОРИСТАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ В ОСВІТІ, Ї...
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
 
Анна Подрез "Постійний зв’язок із учнями"
Анна Подрез "Постійний зв’язок із учнями"Анна Подрез "Постійний зв’язок із учнями"
Анна Подрез "Постійний зв’язок із учнями"
 
Web 2.0
Web 2.0  Web 2.0
Web 2.0
 
Підсумковий урок з розділу "Інформаційні процеси"
Підсумковий урок з розділу "Інформаційні процеси"Підсумковий урок з розділу "Інформаційні процеси"
Підсумковий урок з розділу "Інформаційні процеси"
 
сем світова
сем світовасем світова
сем світова
 

More from Cshkilniy

28.04.2021. 3
28.04.2021. 328.04.2021. 3
28.04.2021. 3
Cshkilniy
 
28.04.2021.2
28.04.2021.228.04.2021.2
28.04.2021.2
Cshkilniy
 
28.04.2021
28.04.202128.04.2021
28.04.2021
Cshkilniy
 
6,03,2021
6,03,20216,03,2021
6,03,2021
Cshkilniy
 
21.02.21.2
21.02.21.221.02.21.2
21.02.21.2
Cshkilniy
 
21.02.21
21.02.2121.02.21
21.02.21
Cshkilniy
 
6.02.2020
6.02.20206.02.2020
6.02.2020
Cshkilniy
 
18.10
18.1018.10
18.10
Cshkilniy
 
5.10
5.105.10
5.10
Cshkilniy
 
1,10
1,101,10
1,10
Cshkilniy
 
30.09
30.0930.09
30.09
Cshkilniy
 
Toys
ToysToys
Toys
Cshkilniy
 
29.09
29.0929.09
29.09
Cshkilniy
 
29.09
29.0929.09
29.09
Cshkilniy
 

More from Cshkilniy (20)

10
1010
10
 
08
0808
08
 
08
0808
08
 
07
0707
07
 
28.04.2021. 3
28.04.2021. 328.04.2021. 3
28.04.2021. 3
 
28.04.2021.2
28.04.2021.228.04.2021.2
28.04.2021.2
 
28.04.2021
28.04.202128.04.2021
28.04.2021
 
6,03,2021
6,03,20216,03,2021
6,03,2021
 
21.02.21.2
21.02.21.221.02.21.2
21.02.21.2
 
21.02.21
21.02.2121.02.21
21.02.21
 
6.02.2020
6.02.20206.02.2020
6.02.2020
 
18.10
18.1018.10
18.10
 
5.10
5.105.10
5.10
 
1,10
1,101,10
1,10
 
30.09
30.0930.09
30.09
 
Toys
ToysToys
Toys
 
29.09
29.0929.09
29.09
 
29.09
29.0929.09
29.09
 
1
11
1
 
1
11
1
 

Recently uploaded

Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Чернівецька обласна бібліотека для дітей
 
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна нормаБезбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
ssuser15a891
 
Проєкт "Подорож містами України". Буковина
Проєкт "Подорож містами України". БуковинаПроєкт "Подорож містами України". Буковина
Проєкт "Подорож містами України". Буковина
НБУ для дітей
 
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
yevheniiakhyzhuk
 
№ 133, 04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
№ 133,  04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...№ 133,  04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
№ 133, 04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
olha1koval
 
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
gravebabyjohn
 
Передвиборча програма Майора Станіслава
Передвиборча програма  Майора СтаніславаПередвиборча програма  Майора Станіслава
Передвиборча програма Майора Станіслава
tetiana1958
 
Майстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
Майстер графічного малюнку. Георгій ЯкутовичаМайстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
Майстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
НБУ для дітей
 
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna KutnyakHigh-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
Collaborator.pro
 
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Vinnytsia Regional Universal Scientific Library named after Valentin Otamanovsky
 
Передвиборча програма Ковальової Катерини
Передвиборча програма Ковальової КатериниПередвиборча програма Ковальової Катерини
Передвиборча програма Ковальової Катерини
tetiana1958
 
курсова робота теорема Штольца з математики
курсова робота теорема Штольца з математикикурсова робота теорема Штольца з математики
курсова робота теорема Штольца з математики
ssuser3a363c
 
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографіяКриптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
ssuser172ac3
 

Recently uploaded (13)

Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
 
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна нормаБезбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
 
Проєкт "Подорож містами України". Буковина
Проєкт "Подорож містами України". БуковинаПроєкт "Подорож містами України". Буковина
Проєкт "Подорож містами України". Буковина
 
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
 
№ 133, 04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
№ 133,  04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...№ 133,  04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
№ 133, 04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
 
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
 
Передвиборча програма Майора Станіслава
Передвиборча програма  Майора СтаніславаПередвиборча програма  Майора Станіслава
Передвиборча програма Майора Станіслава
 
Майстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
Майстер графічного малюнку. Георгій ЯкутовичаМайстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
Майстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
 
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna KutnyakHigh-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
 
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
 
Передвиборча програма Ковальової Катерини
Передвиборча програма Ковальової КатериниПередвиборча програма Ковальової Катерини
Передвиборча програма Ковальової Катерини
 
курсова робота теорема Штольца з математики
курсова робота теорема Штольца з математикикурсова робота теорема Штольца з математики
курсова робота теорема Штольца з математики
 
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографіяКриптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
 

162

  • 1. ПЛАН УРОКУ З предмету «Інформатика» для учнів 9-10 класів ТЕМА ПРОГРАМИ: СЛУЖБИ ІНТЕРНЕТУ ТЕМА УРОКУ: Поняття форуму. Реєстрація на форумі та участь у спілкуванні. Етикет інтерактивного спілкування. МЕТА УРОКУ: Навчальна – познайомити учнів з поняттям форуму, навчити учнів реєструватися на Інтернет - форумі, братиучасть в обговореннях на форумах, Розвиваюча - розвивати зорову пам'ять та вміння виділяти головне при вирішенні проблемного питання, розвивати логічне мислення при визначенні поняття «Форум», вміння самостійно приймати рішення щодо реєстрації на будь-яких форумах. Виховна - формуватиу учнів інформаційну культуру, виховувати етикет інтерактивного спілкування, Тип уроку: комбінований Форма проведення: інтерактивний урок Дидактичне забезпечення: - роздатковий матеріал; - комп’ютерна презентація у програмному забезпеченні MS PowerPoint - Ребрина В.А.,Ривкінд Й.Я.,Чернікова Л.А.,Шакотько В.В. Інформатика. Універсальний збірник. 10 клас.-К.:Генеза,2008; - А.С. Фигурнов. Персональный компьютер-Издательство Питер,1998; - Следзінский І.Ф., Василенко Я.П. Основи інформатики –посібникдля студентів,- Тернопіль, 2003 Обладнання: персональний комп’ютер, дошка, проектор, мультимедійна інтерактивна дошка СТРУКТУРА УРОКУ № Етапи уроку Час, хв. Види та форми навчальної діяльності І Організаційний момент 2 хв. ІІ Перевірка домашнього завдання 3 хв. ІІІ Мотивація навчальної діяльності 4 хв. Бесіда ІV Актуалізація опорних знань 5 хв. Усна вправа V Вивчення нового матеріалу 22 хв. Метод «Мозкова атака», комп’ютерна презентація, відеопрезентація VI Закріплення нового матеріалу 5 хв. Метод «Сенкан» VII Підбиття підсумків уроку 2 хв. VIII Домашнє завдання 2 хв. ХІД УРОКУ І. Організаційний момент Привітання викладача і учнів, організація уваги. Перевірка наявності робочих зошитів. Повідомлення теми,метита очікування результатів. ІІ. Перевірка домашнього завдання Вправа « Продовжити речення» Індивідуальна (метод фронтальне опитування) робота у дошки «Служби обміну повідомлення»1. Щоб скористатися службою миттєвих повідомлень, спочатку потрібно (встановити на комп’ютері програму месенджер) 2. Також треба … (зареєструватися у службі) 3. Далі … (отримати унікальне для цієї служби ім'я ) 4. Здійснити пошук співрозмовників можна за …(їхніми даними та унікальними іменами) 5. Щоб мати можливість спілкуватися з знайденими співрозмовником іншого разу, коли хочете скористатися месенджером, необхідно… (занести їх до списку людей, з якими плануєте продовжуватиспілкування)
  • 2. ІІІ. Мотивація навчальної діяльності Уявіть себе що ви хочете собі щось прикупити з техніки, або навпаки шукаєте зустрічі виставок наприклад ювелірних виробів або косметики. Спочатку ви шукаєте всю інформацію на відомих сайтам,або навпаки використовуєте Пошукові сервери у мережіІнтернет як альтернативні засобипошуку потрібної інформації, але найчастіше у нашому світі спілкувань у мережі пошукові машини видають сайтитак звані Інтернет – форуму, тобто місце спілкування та обговорення і ділення своїми враженнями. І ось ми знайомимося з новим визначенням - Форум IV. Актуалізація опорних знань Перед тим як ми будемо вивчатиі з’ясовуватизначення форуму і його поетапну реєстрацію, хочеться зробитиз вамипорівняльний аналіз служб обміну повідомлень Порівняльний аналіз служб обміну повідомлень Критерії порівняння Служби @ Служби обміну повідомлення Режим роботи Обмін повідомленнями може відбуватися не в реальному часі Обмін повідомленнями відбувається в реальному часі Збереження повідомлень Повідомлення зберігаються у поштовій скриньці на сервері ПОВІДОМЛЕННЯ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ НА ПК Перевірка наявності повідомлень ЩОБ одержатиповідомлення, отримувач повинен сам перевірити свою пошту У Інтернет пейджерах зв'язок між користувачамиутримується постійно і відправлене повідомлення зразу передається користувачу Кількість співрозмовників одночасно Між двома а бо декількома V. Вивчення нового матеріалу 1. Поняття форуму 2. Реєстрація на форумі та участь в обговореннях. 3. Етикет інтерактивного спілкування 1. Поняття форуму Метод «Мозкова атака» (вчитель демонструє Комп’ютерну презентацію,додається) 2. Реєстрація на форумі та участь в обговореннях Вчитель демонструє на інтерактивній дошці «Реєстрація на форумі» Завдання учням,матеріал на закріплення: Розташувати у правильній послідовності: 1. зайти на потрібний сайтабо на сторінку обраного форуму 2.завантажити браузер 3. Розділ реєстрація 4.у вікні реєстрація заповнити поля Форум
  • 3. 5. КНОПКА РЕЄСТРАЦІЯ ПІСЛЯ ЗАПОВНЕННЯАНКЕТИ 6. переглянути свою поштову скриньку для активації учасника форуму 3. Етикет інтерактивного спілкування Для того, щоб спілкування в Інтернеті було для всіх приємним і корисним,необхідно дотримуватися правил етикету. Що неприпустимо в традиційному спілкуванні – неприпустимо й у мережі. Ці правила розповсюджуються на спілкування в службах миттєвого обміну повідомленнями, на форумах та в чатах. Критичне читання (Додатки додаються) VI. Закріплення навчального матеріалу Метод «Сенкан» Іменник – форум Прикментик – цікавий корисний спілкування (приклади) Дієслово – обговорення, пошук,спілкування (приклади учні говорять) Перефразування – Форум електронне місце дляспілкування користувачів (приклади учнів) VІI. Підсумок Запишіть у зошитах: Які основні правила при спілкуванні на форумі ви для себе з’ясували? VIII. Домашнє завдання Опрацювати матеріал, заповнити таблицю Можливість Електронна пошта Служби миттєвого обміну повідомленнями Форуми Чати Формування власного списку контактів Пошук нових контактів Контроль за дотриманням правил спілкування Доступ з використанням веб-інтерфейсу