Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою, авторомавторкою, мітками. Зміст твору. Закладки, коментар (помітки) у творі 4 кл.
Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою, авторомавторкою, мітками. Зміст твору. Закладки, коментар (помітки) у творі
Similar to Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою, авторомавторкою, мітками. Зміст твору. Закладки, коментар (помітки) у творі 4 кл.
Калентарно-тематичне планування для 3 класуVsimPPT
Similar to Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою, авторомавторкою, мітками. Зміст твору. Закладки, коментар (помітки) у творі 4 кл. (20)
Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою, авторомавторкою, мітками. Зміст твору. Закладки, коментар (помітки) у творі 4 кл.
1. Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою,
автором/авторкою,мітками. Зміст твору. Закладки, коментар (помітки) у творі
Мета:
навчальна: сформуватисвідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в
Microsoft Office Word;
розвивальна:розвиватимислительні процесидітей та моторикурук, сприятивсебіч
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння новихзнань, формування вмінь.
Обладнаннята наочність:комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення:Microsoft Office Word
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізаціяопорних знань
Повторення раніше вивченого матеріалу
1. Як часто ви ходите в бібліотеку?
2. Чи завждиВи можете знайти в бібліотеці потрібні книги?
3. Де ви шукаєте книги коли їх немає в бібліотеці?
Повторення правил поведінки в комп’ютерномукласі
ІІІ. Мотиваціянавчальної діяльності
Учитель. Сьогодніми будемо знайомитись з новою програмою для перегляду документів
IV. Вивченнянового матеріалу
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)
Електроннабібліотека – документальна автоматизованаінформаційна система, у якій
електронних машинних носіях і можуть надаватися користувачам по їхніх запитах через
V. Фізкультхвилинка
2. А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран (слайд з фізкультхвилинкою) та попро
екрані (відео фізкультхвилинка)
VІ. Усвідомленнянабутихзнань
VII. Формуваннявмінь та навичок
Практичнезавдання
Відкрити папку «Електронна бібліотека», яка знаходить на робочомустолі.
Знайти твір Наталії Забіли «І у Ясочкиє грядка» (вручну).
Результат продемонстувативчителю
Повернутись до папки «Електронна бібліотека»
За допомогоюавтоматизованогопошуку знайти твір назва якого містить слова«дереві»
Відкрити знайдений документ
Опуститись в низ документу та прочитатиостаннє речення
Продемонструвативиконання вчителю
Релаксація
Вправа для профілактики короткозоростіта порушення зору
VIII. Підбиття підсумківуроку
1. Яке призначення електронних бібліотек?
2. Як відкрити потрібний нам документ?
3. Як називається програмадля перегляду документів?
ІХ. Домашнє завдання