Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Elementary school

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Upcoming SlideShare
Mathematics
Mathematics
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 7 Ad

More Related Content

Slideshows for you (20)

Similar to Elementary school (11)

Advertisement

More from Nikolay Shaygorodskiy (20)

Recently uploaded (20)

Advertisement

Elementary school

  1. 1. ОЦІНИ СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ
  2. 2. Початковий рівень - Я виконую завдання тільки тоді, якщо мені декілька разів пояснять, як його робити. - При виконанні завдання копіюю зразок і можу виконати завдання тільки за зразком. - Шукаю інформацію в підручнику, тексті тільки тоді, якщо мені вкажуть орієнтир: малюнок, порядковий номер речення, слово - підказку. - Можу розказати тільки частину інформації,частково порівняти й знайти спільне, якщо у мене будуть перед очима підказки, малюнки. - Можу порівняти результат своєї роботи із зразком, якщо мені запропонують питання, які допоможуть зрозуміти, правильно я виконав/виконала завдання чи ні.
  3. 3. Середній рівень - Я самостійно виконую завдання, але користуюсь зразком або уточнюю, як його робити. - Можу порівняти, назвати спільне й відмінне, розділити на групи, але орієнтуюсь на роботу інших або потребую уточнення у вчителя. - Самостійно шукаю інформацію із різних джерел і можу її відтворити у вигляді тексту, схеми, малюнка, але за зразком або з допомогою вчителя. - Коментую й перевіряю правильність виконання завдання за зразком або пам’яткою, шукаю й виправляю помилки за допомогою підказок учителя або однокласників. -
  4. 4. Достатній рівень - Я самостійно виконую завдання за зразком. - Можу самостійно порівняти, назвати ознаки,розділити на групи , знайти спільне й відмінне об’єктів. - Вдало використовую свої знання і уміння для виконання завдань. - Самостійно знаходжу інформацію з різних джерел і використовую її для створення тексту, малюнка, схеми, проєкту. - Пояснюю порядок виконання завдань, за потреби ставлю питання. Наводжу приклади, які доводять, що я розумію завдання. - Контролюю правильність виконання завдання,перевіряю свою роботу,знаходжу й виправляю помилки. - Роблю висновки про успішність моєї роботи.
  5. 5. Високий рівень -Я самостійно виконую завдання. - Можу у завданні самостійно знайти об’єкти для порівняння,визначити, що спільне й відмінне,розділити на групи й пояснити чому. - Вдало використовую свої знання й уміння не тільки для виконання завдань, а й при вивченні нового. - Знаходжу потрібну мені інформацію з різних джерел, оцінюю її достовірність і використовую для створення текстів, схем, діаграм, проєктів, малюнків. - Можу прогнозувати результат своєї роботи, ставлю питання щодо виконання завдання й пропоную свої відповіді. Порівнюю результат із прогнозованим, роблю висновок і оцінюю роботу. Якщо виникли труднощі, самостійно вирішую, як їх подолати, планую свої дії, самостійно виправляю помилки.
  6. 6. Оціни свою письмову роботу Початковий рівень – робота виконана частково, я припускаюсь багатьох помилок , але самостійно не можу їх виправити. Списую готове завдання, але можу його пояснити частково. Середній рівень – робота виконана повністю, але трапляються помилки, частину яких я можу виправити самостійно або за допомогою вчителя. Достатній рівень – робота виконана повністю, помилки знаходжу й виправляю самостійно і можу пояснити, чому помилився, але іноді потребую допомоги. Високий рівень - робота виконана повністю, а також творче завдання, якщо таке було. Помилки виправляю самостійно, застосовуючи знання й уміння, можу пояснити, у чому помилка , як її виправити.

×