جهت مشاهده رایگان متن و فیلم این آموزش، به آدرس زیر مراجعه کنید :
http://minidars.ir/?p=403
شما در پایان این آموزش می توانید درک مناسبی از روش های انتگرال گیری بدست آورید. پیشنهاد می شود قبل از مشاهده این آموزش، مروری بر مبحث انتگرال ها داشته باشید.
Como Implementar a Cultura Digital no Ambiente Corporativo de Pequenas e Médi...Thiago Mangueira
Este presente trabalho apresenta uma análise do contexto de empresas categorizadas como empresas de pequeno e médio porte e sua inserção no mundo digital.
Мета:
• навчальна: повторити і систематизувати знання учнів про прямо- кутник і квадрат, одержані в початковій школі; відпрацювати навички обчислення периметра прямокутника, квадрата, побудови названих фігур за допомогою лінійки;
• розвивальна: розвивати інтерес до математики;
• виховна: виховувати розуміння учнями важливості геометрії в повсякденному житті.
Жигалюк Ольга Антонівна,
вчитель математики Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ступенів
جهت مشاهده رایگان متن و فیلم این آموزش، به آدرس زیر مراجعه کنید :
http://minidars.ir/?p=403
شما در پایان این آموزش می توانید درک مناسبی از روش های انتگرال گیری بدست آورید. پیشنهاد می شود قبل از مشاهده این آموزش، مروری بر مبحث انتگرال ها داشته باشید.
Como Implementar a Cultura Digital no Ambiente Corporativo de Pequenas e Médi...Thiago Mangueira
Este presente trabalho apresenta uma análise do contexto de empresas categorizadas como empresas de pequeno e médio porte e sua inserção no mundo digital.
Мета:
• навчальна: повторити і систематизувати знання учнів про прямо- кутник і квадрат, одержані в початковій школі; відпрацювати навички обчислення периметра прямокутника, квадрата, побудови названих фігур за допомогою лінійки;
• розвивальна: розвивати інтерес до математики;
• виховна: виховувати розуміння учнями важливості геометрії в повсякденному житті.
Жигалюк Ольга Антонівна,
вчитель математики Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...tetiana1958
29 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випробувань пестицидів: шлях до підвищення якості та надійності досліджень» від кандидата біологічних наук, виконавчого директора ГК Bionorma, директора Інституту агробіології Ірини Бровко.
Участь у заході взяли понад 70 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 201 та 203, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.
Дякуємо пані Ірині за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного захисту рослин у нашій країні!
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жаріковаestet13
До вашої уваги історія про українську поетку, бойову медикиню, музикантку – Єлизавету Жарікову, яка з початку повномасштабної війни росії проти України приєдналася до лав ЗСУ.
Регіональний центр євроатлантичної інтеграції України, що діє при відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук, підготував віртуальну виставку «Допомога НАТО Україні».
1. Узагальнення і систематизація знань, вмінь і навичок учнів
з теми «Чотирикутники»
8 клас
Мета: Систематизувати і повторити знання про властивості
чотирикутників; закріпити уміння і навички використання
властивостей при розв’язуванні задач;продовжити вдосконалення
навичок роботи у групах, показати практичну значимість геометрії
Розвивати логічне мислення, творчі здібності; вміння
систематизувати та узагальнювати.
Виховувати самостійність, уважність, інтерес до
предмету,повагу один до одного,виховувати почуття відповідальності,
самоконтролю.
ХІД УРОКУ
І.Організаційний момент:
”Я думаю что никогда до настоящего времени мы не жили
в такой геометрический период . Все вокруг - геометрия”. Ці
слова належать видатному французькому архітектору ЛЕ Корбюзье,
який творив на початку ХХ століття і в нас час дуже актуальні. Світ в
якому ми живемо - це геометрія будинків, вулиць, гір,творіння
природи та людини. Краще розуміти цей світ, його красоту і мудрість
допоможе вам ця наука. (Слайд 1).
Сьогодні на уроці ми з вами будемо повторювати і
систематизувати знання з теми «Чотирикутники», види
чотирикутників їх властивості та ознаки; вдосконалювати навички
при розв’язуванні задач; з’ясуємо, як на практиці можна застосувати
наші знання.
( Слайд 2: Мета уроку:1.Повторити і узагальнити знання про
види, властивості, ознаки чотирикутників;2.Вдосконалювати навички
розв’язування задач; 3. Застосування на практиці властивостей.)
ІІ. Активізація опорних знань.
2. « Будь – яка теорія важлива для практики» Ч. Колтон.
( Слайд 3 ).
1.Повторюємо теоретичний матеріал,у вас на карточках
запропоновані властивості чотирикутників: паралелограма, ромба,
прямокутника, квадрата.Кожна група захищає інтереси своєї фігури
( на партах лежать модельки чотирикутників з якими праює
група). Перевірка відбуваеться за допомогою слайда 4.
( Слайд 4)
Властивості:
1. Діагоналі взаємно перпендикулярні й ділять його кути навпіл.
2. Чотирикутник.
3. Діагоналі перетинаються і точкою перетину діляться навпіл.
4. Діагоналі рівні між собою.
5. Протилежні сторони попарно паралельні.
6. Паралелограм.
7. Протилежні сторони й кути рівні.
8. Всі кути прямі.
9. Всі сторони рівні.
10. Прямокутник.
11. Ромб.
2. Визначити вид фігури (слайд 5). Кожна группа відшукуе
свою фігуру і обгрунтовує свій вибір, застосовуючи властивості
вибраної фігури.
ІІІ. Розв’язування задач. «Вміння розв’язувати задачі- це
практичне мистецтво, подібне до плавання чи катання на лижах,
чи грі на фортепіано. Навчитися цьому можна лише постійно
тренуючись…» Д. Пойа.
( Слайд 6)
3. 1.Сильнішим учням роздаються картки з задачами. Вони
розв’язують задачі на відкидній дошці.
1). ;2:12:1 =∠∠
2). СК⊥ ВD;
3). AD=20;
Знайти СК.
AB
CD- паралелограм;
BК⊥ AC;
DN⊥ AC;
Довести, що KBND
паралелограм.
a<P на 24; в<P на 33; Р- ?
2.Інші учні працюють в своїх групах.
Задачі за готовими малюнками. Представники від кожної групи
розказують розв’язки цих задач (Слайд 7, 8, 9, 10).
Після усного розбору задач, слабкіші учні працюють з
конструктором уроку , а в цей час перевіряємо задачі , які
розв’язували сильніші учні.
ІV. Задачі практичного змісту. «Все,що вивчається, мати
багато зв’язку повинне» Я.А.Каменський.
1. Де в житті ми зустрічаємось з чотирикутниками?
ПАРАЛЕЛОГРАМ В фізиці - при вивчені сил, при знаходженні
А
В
С
D
K
N
А
В С
D
О
K
1
2
в
a
4. рівнодіючої сили. В житті – це рами велосипедів, мотоциклів, де для
пружності проведена діагональ.
ПРЯМОКУТНИК Несе красоту, чіткість, стрункість. Поглянь
навколо себе: стіни, підлога, поверхня столу, зошити І багато іншого.
Спробуй побудувати дім або зробити раму для картини, не знаючи
властивостей прямокутника.
РОМБ, КВАДРАТ Використовують в мистецтві: на тканях
художники, у візерунках на килимах;плиточники укладають плитки у
вигляді ромба, квадрата; домкрат для легкових автомобілів має
форму ромба.
2. Ну а зараз ви самі спробуєте застосувати ваші знання про
властивості чотирикутників на практиці. Працюємо в групах. Кожній
групі дається завдання, яке треба розв’язати, та скласти план.
1.Як на місцевості виміряти відстань між точками А і В,
використовуючи властивості чотирикутників,якщо в точки А і В
ведуть дві паралельні дороги? Скласти план розв’язування задачі.
2.На уроці праці хлопчики виготовляли посилкові ящики. Як з
найменшою витратою часу перевірити правильність виготовлених
заготовок, які повинні мати форми прямокутника і квадрата? Скласти
план.
3.Заготовлені рійки однакової ширини у вигляді прямокутника.
Як не користуючись транспортиром, обрізати кінці рійок під кутом
45о
, щоб з них можна було скласти рамку.
Скласти план Після розв’язання кожна група розповідає
розв’язання своєї задачі.
V. Підсумки