Заняття з математики "Подорож до лісу" (сер.вік)Alyona Bilyk
Для опублікації на сайті anelok.in.ua
Кацаєва Ольга Володимирівна.
Вихователь. Дитячий садок «Журавка»
Донецька обл., Олександрівський р-н, смт. Олександрівка.
Активізувати читацькі інтереси; удосконалювати навички виразного читання, уміння аналізувати прочитані твори; розкрити зміст понять «дружба» і «справжній друг»; прищеплювати почуття дружби; розвивати уміння спілкуватися та висловлювати власну думку; виховувати почуття відповідальності за стосунки з другом, товариськості та колективізму.
Заняття з математики "Подорож до лісу" (сер.вік)Alyona Bilyk
Для опублікації на сайті anelok.in.ua
Кацаєва Ольга Володимирівна.
Вихователь. Дитячий садок «Журавка»
Донецька обл., Олександрівський р-н, смт. Олександрівка.
Активізувати читацькі інтереси; удосконалювати навички виразного читання, уміння аналізувати прочитані твори; розкрити зміст понять «дружба» і «справжній друг»; прищеплювати почуття дружби; розвивати уміння спілкуватися та висловлювати власну думку; виховувати почуття відповідальності за стосунки з другом, товариськості та колективізму.
Поглиблювати навички роботи над казкою; розвивати різні способи і види читання; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати фантазію та творчі здібності; уміння насолоджуватись художнім твором; вміння оцінювати вчинки персонажів; робити висновки; зацікавити учнів творчістю зарубіжних письменників; виховувати позитивні риси характеру; бережливо ставитись до книжки.
Інтегроване заняття з розвитку мовлення та художньої літератури з використанням ТРВЗ у середній логопедичній групі
Тема: «Казкова майстерня маленьких фантазерів»
Відомості про автора:
Милосердова Т.Ю.
вихователь
ДНЗ комбінованого типу ( ясла – садок) №1 «Олімпієць»
м. Гола Пристань, Херсонської області
STEAM урок. "Ознайомлення з дробами. Запис дробу. Чисельник і знаменник дробу...270479
STEAM урок. "Ознайомлення з дробами. Запис дробу. Чисельник і знаменник дробу. Складені задачі, які включають знаходження частини числа. Знайомство з технікою "Печворк" в жівописі. "Бабусин килимок" Бінарний урок з математики та образотворчого мистецтва
"Подорож до країни Мультляндії" Пізнавально-розважальна гра. 4-Г клас
1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ
«СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 96»
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ МУЛЬТЛЯНДІЇ.
КОНКУРС МАЛЮНКІВ
«МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ МУЛЬТИПЛІКАЦІЙНИЙ ГЕРОЙ»
Підготувала
вчитель 4-Г класу
Рассохіна Анна Андріївна
ДНІПРО
2018 р.
2. ПОДОРОЖ У КРАЇНУ МУЛЬТЛЯНДІЮ
(пізнавально-розважальна гра)
Конкурс малюнків «Мій улюблений мультиплікаційний герой»
Мета: на прикладі всіма улюблених героїв мультфільмів навчити дітей дружити,
фантазувати, бути винахідливими і життєрадісними, вміти працювати в команді, показати,
як захоплююче і важливо здійснювати цікаві подорожі разом з однокласниками,
надихнути на творчість і залучити кожного учня до активної участі, показати значимість
кожного.
Обладнання:ілюстрації до мультфільмів, олівці, фарби, папір.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Сьогодні у нас незвичайний урок.
У світ фантазії зробимо ще один крок.
А з творчістю ми вже стрічались не раз,
І знову вона завітала до нас.
II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
Діти! Ви любите мандрувати ? Сьогодні ми вирушимо у мандрівку до чудової
Країни. А як вона називаєтьс, ви дізнаєтеся, коли зробите зупинку на першій станції –
Станції Загадок. Послухайте та відгадаєте їх.
Дам вам підказку: відгадки – це і є жителі нашої чарівної Країни.
III. ОСНОВНА ЧАСТИНА
1. Станція Загадок
1. Втік із мультику дивак.
Як це трапилося, як?
Дуже просто, наче птах,
Полетів собі на дах.
(Карлсон)
2. Народилась в горошині,
В шкаралупі я жила,
Та мене одної днини
З дому жаба понесла.
В старої миші була на гостинах,
І з кротом зустрічалася я.
І ластівка мене на крилах
В країну ельфів відвезла.
(Дюймовочка)
3. Старенька бабуся у лісі жила,
Гостинці для неї онука несла.
Хто дівчинку ту по дорозі зустрів?
Як казка ця зветься? Хто б відповів?
(Червона Шапочка)
4. У Задзеркаллі побувала,
Країною Чудес гуляла.
Кіт Чеширський не дрімає,
Вказці дівчину чекає.
(Аліса)
3. 5. Працювала я у хатці,
Танцювала у палаці.
Є така у мене звичка —
Десь губити черевички.
(Попелюшка)
6. Жила я у гномів, ласкава та ніжна,
І пташок я слухала спів дивовижний,
Мов кров, мої губи , волосся – мов нічка,
А личко – як сніг… Мене звуть…
(Білосніжка)
7. Це мандрівні артисти,
Жартівники й кадристи.
Відомі їх таланти:
Співаки тамузиканти.
Півень, кіт, осел, собака
Ніколи не знаютьстраху.
Хтож це?Відгадайте!
Відповідь швиденько дайте.
(Бременські музиканти)
8. В Італії він народився,
Родиною дуже гордився.
Він не просто цибулина,
Вірний друг це…
(Чіполіно)
9. Випадково заморозила
Молодшу сестру.
І на замок одягнула
Шубу снігову.
(Ельза)
10. Я – істота нежива,
Я – істота снігова.
Мене зліпили дві сестри,
Коли грали уночі.
(Сніговик Олаф)
- Ви здогадалися, що це за країна? Усі ці герої там живуть.
- Так, це країна, яка називається Мультляндія.
2. Станція позитивних та негативних героїв мультфільмів.
- Діти, а ви любите мультфільми?
- Які почуття вони викликають у вас під час перегляду?
- Назвіть свої улюблені мультфільми .
- А чи є такі мультики, які вам не подобаються? Чому?
- Чого навчають нас мультфільми? (Дружбі, любові, співчуттю, повазі, гарних вчинків,
шанобливому ставленню до інших, ми вчимося боротися зі своїми страхами, як себе
вести в тій чи іншій ситуації)
- Так. Мультфільми викликають у нас почуття радості, захоплення, співчуття, печалі,
переживання. Вчать поводитись правильно. І, напевно, немає такої дитини, яка б не любила
дивитись мультфільми.
На жаль, зараз з’явилося багато мультфільмів, які негативно впливають на дітей. Чи
помічали ви щось подібне у мультиках, які перегладали нещодавно?
- Назвіть негативних героїв мультфільмів.
- Які вчинки героїв можуть мати негативний вплив на дітей?
- Що б ви змінили у таких мультфільмах?
4. Іноді ми спостерігаємо, як головні герої мультфільмів завдають шкоди іншим
персонажам і недбало поводяться з їх речами, б’ють оточуючих, негативно поводять себе,
вживають погані слова. У деяких мультиках можна побачити сцени зневажливого
ставлення до природи, тварин, людей. Герої мультфільмів жартують над старістю,
немічністю і слабкістю інших.
- Як ви гадаєте, це хороші мультики чи погані?
- Чи варто дивитися такі мультфільми і брати приклад з їх героїв?
3. Станція Відпочинку
Діти, ви мабуть втомилися? Для того, щоб наша подорож не була затяжною, пропоную
трохи відпочити та зробити фізкультхвилинку.
Фізкультхвилинка
Руки в сторони та вгору —
На носочки піднялись.
Підніми голівку вгору —
Й на долоньки подивись.
Присідати ми почнемо,
Добре ноги розімнемо.
Раз — присіли, руки прямо.
Встали — знову все так само.
Повертаємося вправно,
Все виконуємо гарно.
Вліво-вправо повернулись
І сусіду усміхнулись.
4. Станція Музична
- На вас чекає наступний наш конкурс. Зараз необхідно послухати музичні уривки із
мультфільмів та вгадати їх назви.
(Звучить музика. діти вгадують назви мультфільмів)
- Молодці! Ви гарно справилися з цим завданням, можемо сміливо рушати далі.
5. Станція Художня
- Діти, я впевнена, що у кожного з вас є улюблений мульт-герой. Пропоную зараз взяти
папір, олівці та фарби і сворити виставку картин, яка буде завершенням нашої
сьогоднішньої подорожі.
(Діти малюють свох улюблених героїв з мультфільмів)
5. IV. ПІДСУМОК. РЕФЛЕКСІЯ.
Ось і закінчилася наша цікава подорож. Ми з вами проїхали по країні Мультляндії.
Ми дізналися багато нового та цікавого, згадували найкращі мультфільми, відгадували
загадки, вчилися відрізняти позитивних героїв від негативних, малювали улюблених
персонажів.
- А вам сподобалась казкова подорож?
- Які мультяшні герої вам сподобалися найбільше?
- По яких мультфільмах ви б хотіли ще помандрувати?
Я щиро надіюся, що ви обов’язково зробите для себе певні висновки стосовно
мультфільмів. І тепер будете обережно та відповідально обирати мультик для перегляду.
До нових зустрічей!