Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Правила оформлення документів для участі в експерименті

1,263 views

Published on

Правила оформлення документів для участі в експерименті

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Правила оформлення документів для участі в експерименті

  1. 1. Київський педагогічний експеримент «ПОЧАТКОВА ШКОЛА: ОСВІТА ДЛЯ ЖИТТЯ»: умови відкриття та оформлення документів для участі ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Презентація 14 червня 2017 року
  2. 2. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) 1. Готовність педагога до участі в інноваційній діяльності. 1. Наявність освітнього середовища “Новий освітній простір”. 2. Рішення педагогічної ради ЗНЗ. 3. Згода батьків. Умови відкриття педагогічного експерименту:
  3. 3. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Пакет документів для педагогічного експерименту “Початкова школа: освіта для життя” № п/п Назва Хто готує Підпис Дата 1 Заявка Університет Грінченка Науковий керівник Директор ЗНЗ До 20.06 До 23.06 2 Програма Університет Грінченка Науковий керівник Директор ЗНЗ До 20.06 До 23.06 3 Лист-клопотання до РУО ЗНЗ Директор ЗНЗ До 23.06 4 Лист-клопотання РУО до ДОНМС РУО Начальник РУО До 27.06
  4. 4. Запрошуємо до співпраці! ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

×