Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

портфоліо

2,897 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

портфоліо

 1. 1. Шосткинська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №7 Портфоліо Вчителя музичного мистецтва та художньої культури Іванової Наталії Вікторівни 2013-2014 н. р.
 2. 2. Загальні відомості Освіта, який заклад закінчила Вища,Ніжинський педагогічний інститут ім. М. В. Гоголя Спеціальність за дипломом Учитель музики та педагогіки Педагогічний стаж 20 років
 3. 3. Курси підвищення кваліфікації: травень 2012р.у Сумському інституті післядипломної педагогічної освіти (Свідоцтво №4184) Працюю над проблемою: « Використання ІКТ на уроках художньо- естетичного циклу та позкласній роботі»
 4. 4. Нагороди  Грамота Управління освіти Шосткинської міської ради за багаторічну і сумлінну працю та особистий внесок у справу у навчання і виховання підростаючого покоління (2011р.);  Почесна грамота переможця І(міського) туру Всеукраїнського конкурсу « Учитель року-2013»;  Подяка Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за добросовісне і творче виконання обов`язків старости під час навчання на факультеті підвищення кваліфікації Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної практики (2012р.)
 5. 5. У 2012р. пройшла курси за програмою Intel «Навчання для майбутнього»
 6. 6. Аналіз роботи з 2009 по 2013 н. р.  участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2013» у номінації «Музичне мистецтво»,в якому стала переможцем І(міського туру);  виступ з доповіддю та майстер-класом на міському семінарі завучів за темою « Інноваційні підходи до виховання творчої, життєвокомпетентної особистості» 2013 р.;  виступ-презентація шкільного м/о вчителів загально- технічних, художно-естетичних дисциплін та фізичної культури на міському семінарі по темі « Всебічний розвиток творчих здібностей учнів при впровадженні в практику роботи методу проектів» 2010р. ;  проходження експрес-курсів учителів художньо-єстетичних дисциплін за проблемою викладання предметів «ХК» та «Мистецтво» 2013 р. ;  участь у творчій групі міського об. учителів муз. мистецтва;  проведення відкритих уроків в рамках перевірки стану викладання музичного мистецтва та художньої культури провела відкриті уроки: a) 7 клас: «Виражальність та зображальність образів»; b) 3 клас: «Маршовість»; c) 9 клас: «Художня культура як духовне явище». 2013 р.
 7. 7. Ведення блогу вчителів музичного мистецтва
 8. 8. Створення груп на освітянському сайті «Щоденник»: «Література.Мистецтво. Музика.», «Музика для душі».
 9. 9. Створення персонального сайту «Мистецтво»
 10. 10. В школі працює театр сучасної пісні « Шлягер», який я очолюю  Вихованці «Шлягера» беруть участь у шкільних концертах,міських конкурсах і фестивалях .  У 2011 році на міському конкурсі «Пісенний зорепад» учениця 5 класу Шостак Маша посіла І місце, Цнобіладзе Ліда стала лауреатом конкурсу.
 11. 11. Моє кредо Не зупинятись на досягнутом, прагнути досягти нових висот, передаючи свій досвід, вміння, навички учням.
 12. 12. Дякую за увагу!

×