Серія презентацій "Бібліотека-школі" розповість про інформаційні ресурси та веб-інструменти, які допоможуть вчителям проводити цікаві інтерактивні уроки в школі.
Серія презентацій "Бібліотека-школі" розповість про інформаційні ресурси та веб-інструменти, які допоможуть вчителям проводити цікаві інтерактивні уроки в школі.
Нинішній етап розвитку економіки країни вимагає підвищеного попиту на сільськогосподарську продукцію, виробництво якої неможливе без розвинутого агропромислового комплексу. Тому вплив наукових розробок на сферу виробництва сільськогосподарської продукції набуває все більшої уваги, розцінюється як визначальний фактор інноваційного розвитку в розбудові продовольчого ринку України.
У сучасних умовах сільськогосподарського виробництва пріоритетним напрямком наукових досліджень є обґрунтування та удосконалення сучасних агротехнологій вирощування зернобобових культур на засадах енерго- і ресурсозбереження та екологічної безпечності. Зернобобові культури належать до цінних у продовольчому, кормовому та агроекологічному значенні рослин сільського господарства України.
За посівними площами та валовими зборами товарного насіння група зернобобових культур у світовому землеробстві займає друге місце після зернових. Така їхня позиція зумовлена тим, що вони є найдешевшим джерелом високоякісного білка для харчування людей і годівлі тварин та птиці. Крім цього, насіння бобових вирізняється позитивним впливом на здоров’я людей та тварин завдяки оптимально поєднаному в ньому амінокислотному складу, комплексу вітамінів, мінеральних елементів, інших біологічно активних сполук.
Практика студентів на складі одягу H&M у Польщіtetiana1958
Пропонуємо студентам Державного біотехнологічного університету активно поринути у аспекти логістики складу одягу H&M.
Метою практики є не тільки отримання теоретичних знань, а й їх застосування практично.
1. Тема уроку .Національний та етнічний склад населенняУкраїни.
Мета:
1. Сформувати уявлення про національний склад населення України.
2. Сприяти засвоєнню учнями понять «нація», «етнос», «національний склад
населення»
3. Розвивати вміння і навички систематизувати вивчений матеріал у
таблицях, будувати діаграми, працювати зі статичним матеріалом.
4. Виховувати повагу до всіх нації та народностей, що населяють Україну,
патріотизм, почуття національної гідності, демократичне мислення.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу, практична робота.
Методи: виступи учнів з виконаними випереджальними завданнями
практична робота, мультимедійна презентація, робота з атласом та
картами самостійна робота.
Форми роботи: індивідуальна творча робота учнів з Інтернет- ресурсом,
колективна, групова.
План уроку.
1. Робота з головними поняттями теми.
2. Історія формування української нації (виступи учнів, з виконаними
випереджальними завданнями).
3. Огляд національних груп, проживаючих на території України
(виступи учнів, з виконаними випереджальними завданнями).
4. Виконання завдань на закріплення матеріалу.
5. Висновки.
Хід уроку.
Етапи уроку
І. Організація
навчальної
діяльності
Діяльність вчителя
Ознайомлення з темою, метою та
планом роботи.
Діяльність учнів
Починають роботу в
зошитах.
2. Фронтальна бесіда за питаннями:
ІІ.
1. Кількість населення
-46 млн чоловік
Актуалізація
2. Що впливає на кількість населення? - природній та
опорних знань
3. З чого складається природній рух?
Дати визначення.
4. Який природній приріст в Україні?
Пояснити.
5. З чого складається механічний рух?
Дати визначення.
6. Яке сальдо міграції в Україні?
Пояснити
ІІІ. Мотивація
навчальної
діяльності.
механічний рух
- смертність та
народжуваність
- від’ємний, тому що…..
- еміграція, імміграція
- від’ємне, тому що…
V.
Закріплення
VІ. Домашнє
завдання
Метод «Мікрофон»
учні приймають
участь в обговоренні
питань.
Зробити висновки.
ІV. Вивчення
нового
матеріалу.
Хто за національністю ви і ваші
батьки? Чи впливає національний
склад населення на кількість
населення у державі? На що
впливає? Навіщо вивчають
національний склад? (слайд 4)
1. Робота над головними
поняттями теми (слайд 5).
2. Історія формування
української нації (слайд 6 – 11)
3. Національний склад
населення. Огляд
національних меншин (слайд
12-22)
Виконати завдання за підручником
І гр.- проаналізуйте дані таблиці 5 ,
які зміни сталися за 70 років?
Назвіть причини.(ст. 39)
ІІ гр..- простежте динамику змін
національного складу населення
криму (таблиця 4, ст. 41)
ІІІ гр..- за картою в атласі дайте
порівняльну характеристику двох
областей: Одеської і Луганської. Як
формувався склад цих областей?
Висновок.
1. опрацювати текст підручника сторінка
36 – 41
2. вивчити поняття теми
3. підготувати презентацію за темами по
групах:
І група – ссхідна діаспора
ІІ група – західна діаспора
ІІІ група – духовна культура українського
народа.
Запис домашнього
завдання в
щоденники.
Записи в зошиті.
Виступи учнів з
випереджальними
завданнями
Учні виконують
завдання та дають
відповіді.