1. Урок _____ Дата _______
Тема: Формули та об’єктиWordArt в тексті.
Мета: навчитись додавати об’єкти графічних типів в текстовий документ;
розвивати логічне мислення;
виховувати культуру поведінки за комп’ютером та культуру мовлення. Профорієнтаційне
виховання учнів.
Обладнання: комп’ютерний клас, проектор, екран.
Програмне забезпечення: Microsoft Office.
Тип уроку: комбінований урок
Інструктаж: інструктаж з техніки безпеки на робочих місцях з ПК.
План уроку
I Організаційна частина. 1хв.
II Мотивація навчальної діяльності. 3 хв.
III Повідомлення теми і завдань уроку. 1-2 хв.
IV Теоретична частина уроку. Фізхвилинка. 15 хв.
V Практична частина уроку. Закріплення набутих знань.
Правила виконання практичної роботи. Інструктаж з ТБ.
20 хв.
VI Підведення підсумків уроку. Рефлексія. Оцінювання. 3 хв.
VII Домашнє завдання 1 хв.
Хід уроку
І. Організаційна частина.
1. Привітання з учнями
2. Перевірка присутності учнів на уроці. Перевірка наявності практичних зошитів. Перевірка
наявності виконання домашнього завдання.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності.
Питання до класу:
Що таке редагування тексту?
Що ми називаємо фрагментом тексту?
Які панелі інструментів були вами використанні для додавання зображення в текст?
Як підключити?
Як ви вводити математичні , фізичні, хімічні записи в текст? (індекси, дробі тощо)
ІII. Повідомлення теми і завдань уроку.
Тема уроку – «Формули та об’єктиWordArt в тексті»
IV. Теоретична частина уроку. Фізхвилинка.
Додавання формул: Вставка – Обьект – Microsoft Equation 3.0
2 4
x = - b + b - × a ×
c
1
2
×
a
Використовувати відкришуюся панель:
1
2. Microsoft Equation
3.0
Додавання графічного тексту: піктограма добавить WordArt
Створення рамки: вибрати Формат – Границы и заливка (Microsoft Word 3)
Разметка страницы – Границы страниц (Microsoft word 7-10)
При роботі з об’єктом присутня панель інструментів WordArt або її можна
самостійно включити Вид – панели инструментов – WordArt.
V. Практична частина уроку. Закріплення набутих знань.
Правила виконання практичної роботи. Інструктаж з ТБ.
Практична робота 4. «Формули та об’єктиWordArt в тексті.»
Робочий зошит. 10 клас. Практична робота 1.5.
VІ. Підведення підсумків уроку. Рефлексія. Оцінювання.
VII. Домашнє завдання
Д/з. п.__. Прочитати. Вивчити конспект.
Підготувати Візитку про себе. Ввести фізичні(хімічні) формули в документ.
2