SlideShare a Scribd company logo
6-А клас
Тема: ″Графічні побудови за допомогою мови програмування Python.
Інструктаж з БЖД. Практична робота №5″
Мета: засвоєння знань основних команд для побудови графічних об’єктів за
допомогою мови програмування Python;
формувати вміння створювати графічні об’єкти;
виховувати інформаційну культуру учнів, дбайливе ставлення до
шкільної комп’ютерної техніки
Обладнання та матеріали: зошит, олівець, ручка, комп’ютер
Тип заняття: комбінований
Хід уроку
І. Організаційний момент (хв)
II. Актуалізація опорних знань учнів (хв)
III. Мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів (хв)
IV. Повідомлення теми, мети та завдань заняття (хв)
V Вивчення нового матеріалу (хв)
VІ. Практична робота (хв)
VIІ. Заключний етап (хв)
І. Організаційний момент
- Доброго дня
- Привітайтесь з гостями уроку
III. Мотивація навчально-трудової діяльності учнів
Заставка з мультфільму вверх та в гору
- Знайомтесь – це Карл. (Слайд 1) Сьогодні він звернувся до нас за
допомогою. Ще з дитинства він мріяв подорожувати, але ніяк не міг
знайти вільного часу. І от нарешті він придумав як йому це зробити.
- Потрібно прикріпити тисячікульок, щоб піднятися в повітря. (Слайд 2)
- Але кульок так багато а він один, допоможемо йому Візьміть кожен по
одній кульці
Вправа доповни речення
- Я починатиму речення, а ви повинні доповнити його.
Blue ball like …..
Yellow ball like …..
Green ball like …..
Red ball like …..
Black ball like …..
White balls ball like …..
- Молодці, а тепер я показую колір ви називаєте його англійською
мовою
white білий red червоний blue блакитний
yellow жовтий green зелений black чорний
II. Актуалізація опорних знань учнів
- Все тепер нам потрібно керувати польотом. (Слайд 3)
- Давайте пригадаємо, як саме звучать команди для переміщення
Онлайн гра на платформі Learningapps
(https://learningapps.org/display?v=pwzpso90k18)
- Молодці ви все виконали правильно!
- Розгляньте уважно ці команди. Там лише переміщення?
- Так, а чому саме так. Чому я їх так записала? (Слайд 4)
- А тому що Карл піднявся занадто високо і він нас не почує . Нам треба
їх намалювати.
- А за допомогою чого ми їх намалюємо?
- Молодці мови програмування Python.
- Я допустила декілька помилок, чому саме такі помилки, чому я їх
записала так?
- Розумники я їх записала так як вонизаписуються у мовіпрограмування,
так як їх сприймає програма(Слайд 5)
IV. Повідомлення теми , мети та завдань уроку
- Тема нашого сьогоднішнього уроку «Графічні побудови за допомогою
мови програмування Python. Інструктаж з БЖД. Практична робота
№5». (Слайд 6)
- То яка ж мета перед нами стоїть на сьогоднішньому уроці? Все вірно
V Вивчення нового матеріалу
Розгляньте графічне зображення, що розміщене на дошці
Як нам його створити за допомогою мови програмування Пітон
Яку першу стрічку мені прописати
import turtle
a= turtle.Pen()
a.forward(50)
a.right(90)
a.forward(50)
- А як нам задати колір, ану подумайте. Підгляньте на свої лепбуки.
- як звучить ця команда
a.color (‘red’)
- У вас є запитання
Фізкультхвилинка
VІ. Практична роботи
Повідомлення ТБ
Отже, давайте з вами пригадаємо які правила вам відомі?
- Молодці!
- На блозі розміщено завдання.
(https://kostiuk2014.blogspot.com/2018/11/6_25.html)
- Ви перейдете за посиланням там на слайді із вашим прізвищем
розміщено графічне завдання, яке вам необхідно побудувати за
допомогою мови програмування Python.
- Якщо ви забули назву кольору, або команду, то для вас розміщені
підказки.
Офтальмоголічна пауза
Закрили очі. Відкрили очі. Витягнули праву рокуперед собою
Не рухаючи головоюслідкуйте за переміщеннями руки, вправо, вліво,
вгорута в низ. Закрили очі. Відкрили очі.
VІI. Заключний етап
1. Рефлексія
- У вас на партах є ваза з квітами. Оберіть ту як вам до вподоби.
Прочитайте речення, яке там записано. А потім продовжте
2. Повідомлення д/з
Домашнє завдання розміщено на блозі. Там розміщене теоретичний
матеріал, який вам необхідно опрацювати та заінспекувати.
3. Виставлення оцінок

More Related Content

Similar to 214

6 клас. Морзе. Урок 5. Об'єкти та події
6 клас. Морзе. Урок 5. Об'єкти та події6 клас. Морзе. Урок 5. Об'єкти та події
6 клас. Морзе. Урок 5. Об'єкти та події
Дмитро Загура
 
3 клас урок 30 як підготувати матеріли до проекту
3 клас урок 30 як підготувати матеріли до проекту3 клас урок 30 як підготувати матеріли до проекту
3 клас урок 30 як підготувати матеріли до проекту
Сокальська ЗШ І-ІІІ ступенів №2
 
План-конспект
План-конспект План-конспект
План-конспект
Вікторія Ганусич
 
конспект уроку
конспект урокуконспект уроку
конспект уроку
Cshkilniy
 
2 клас. Корнієнко. Урок 14. Інформаційні процеси
2 клас. Корнієнко. Урок 14. Інформаційні процеси2 клас. Корнієнко. Урок 14. Інформаційні процеси
2 клас. Корнієнко. Урок 14. Інформаційні процесиДмитро Загура
 
Lesson#25. algorithms for processing table values.
Lesson#25. algorithms for processing table values.Lesson#25. algorithms for processing table values.
Lesson#25. algorithms for processing table values.
Nikolay Shaygorodskiy
 
відкритий урок місто
відкритий урок містовідкритий урок місто
відкритий урок місто
Cshkilniy
 

Similar to 214 (7)

6 клас. Морзе. Урок 5. Об'єкти та події
6 клас. Морзе. Урок 5. Об'єкти та події6 клас. Морзе. Урок 5. Об'єкти та події
6 клас. Морзе. Урок 5. Об'єкти та події
 
3 клас урок 30 як підготувати матеріли до проекту
3 клас урок 30 як підготувати матеріли до проекту3 клас урок 30 як підготувати матеріли до проекту
3 клас урок 30 як підготувати матеріли до проекту
 
План-конспект
План-конспект План-конспект
План-конспект
 
конспект уроку
конспект урокуконспект уроку
конспект уроку
 
2 клас. Корнієнко. Урок 14. Інформаційні процеси
2 клас. Корнієнко. Урок 14. Інформаційні процеси2 клас. Корнієнко. Урок 14. Інформаційні процеси
2 клас. Корнієнко. Урок 14. Інформаційні процеси
 
Lesson#25. algorithms for processing table values.
Lesson#25. algorithms for processing table values.Lesson#25. algorithms for processing table values.
Lesson#25. algorithms for processing table values.
 
відкритий урок місто
відкритий урок містовідкритий урок місто
відкритий урок місто
 

More from Cshkilniy

28.04.2021. 3
28.04.2021. 328.04.2021. 3
28.04.2021. 3
Cshkilniy
 
28.04.2021.2
28.04.2021.228.04.2021.2
28.04.2021.2
Cshkilniy
 
28.04.2021
28.04.202128.04.2021
28.04.2021
Cshkilniy
 
6,03,2021
6,03,20216,03,2021
6,03,2021
Cshkilniy
 
21.02.21.2
21.02.21.221.02.21.2
21.02.21.2
Cshkilniy
 
21.02.21
21.02.2121.02.21
21.02.21
Cshkilniy
 
6.02.2020
6.02.20206.02.2020
6.02.2020
Cshkilniy
 
18.10
18.1018.10
18.10
Cshkilniy
 
5.10
5.105.10
5.10
Cshkilniy
 
1,10
1,101,10
1,10
Cshkilniy
 
30.09
30.0930.09
30.09
Cshkilniy
 
Toys
ToysToys
Toys
Cshkilniy
 
29.09
29.0929.09
29.09
Cshkilniy
 
29.09
29.0929.09
29.09
Cshkilniy
 

More from Cshkilniy (20)

10
1010
10
 
08
0808
08
 
08
0808
08
 
07
0707
07
 
28.04.2021. 3
28.04.2021. 328.04.2021. 3
28.04.2021. 3
 
28.04.2021.2
28.04.2021.228.04.2021.2
28.04.2021.2
 
28.04.2021
28.04.202128.04.2021
28.04.2021
 
6,03,2021
6,03,20216,03,2021
6,03,2021
 
21.02.21.2
21.02.21.221.02.21.2
21.02.21.2
 
21.02.21
21.02.2121.02.21
21.02.21
 
6.02.2020
6.02.20206.02.2020
6.02.2020
 
18.10
18.1018.10
18.10
 
5.10
5.105.10
5.10
 
1,10
1,101,10
1,10
 
30.09
30.0930.09
30.09
 
Toys
ToysToys
Toys
 
29.09
29.0929.09
29.09
 
29.09
29.0929.09
29.09
 
1
11
1
 
1
11
1
 

Recently uploaded

Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Vinnytsia Regional Universal Scientific Library named after Valentin Otamanovsky
 
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Чернівецька обласна бібліотека для дітей
 
Майстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
Майстер графічного малюнку. Георгій ЯкутовичаМайстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
Майстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
НБУ для дітей
 
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографіяКриптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
ssuser172ac3
 
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna KutnyakHigh-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
Collaborator.pro
 
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна нормаБезбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
ssuser15a891
 
Передвиборча програма Ковальової Катерини
Передвиборча програма Ковальової КатериниПередвиборча програма Ковальової Катерини
Передвиборча програма Ковальової Катерини
tetiana1958
 
курсова робота теорема Штольца з математики
курсова робота теорема Штольца з математикикурсова робота теорема Штольца з математики
курсова робота теорема Штольца з математики
ssuser3a363c
 
№ 133, 04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
№ 133,  04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...№ 133,  04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
№ 133, 04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
olha1koval
 
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
yevheniiakhyzhuk
 
Передвиборча програма Майора Станіслава
Передвиборча програма  Майора СтаніславаПередвиборча програма  Майора Станіслава
Передвиборча програма Майора Станіслава
tetiana1958
 
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
gravebabyjohn
 
Проєкт "Подорож містами України". Буковина
Проєкт "Подорож містами України". БуковинаПроєкт "Подорож містами України". Буковина
Проєкт "Подорож містами України". Буковина
НБУ для дітей
 

Recently uploaded (13)

Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
Віртуальна виставка «Батько – це сила і мудрість».
 
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
Топ книг для літнього настрою: рекомендаційні списки літератури для позакласн...
 
Майстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
Майстер графічного малюнку. Георгій ЯкутовичаМайстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
Майстер графічного малюнку. Георгій Якутовича
 
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографіяКриптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
Криптографія КриптографіяКриптографіяКриптографія
 
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna KutnyakHigh-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
High-intent keywords для просування SaaS компаній | Iryna Kutnyak
 
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна нормаБезбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
Безбар’єрність в бібліотеці – суспільна норма
 
Передвиборча програма Ковальової Катерини
Передвиборча програма Ковальової КатериниПередвиборча програма Ковальової Катерини
Передвиборча програма Ковальової Катерини
 
курсова робота теорема Штольца з математики
курсова робота теорема Штольца з математикикурсова робота теорема Штольца з математики
курсова робота теорема Штольца з математики
 
№ 133, 04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
№ 133,  04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...№ 133,  04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
№ 133, 04.06.2024, підсумки методичної роботи з учителями школи у 2023-2024 ...
 
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
Звіт керівника Залав'єцького ЗДО перед громадськістю та колективом за 2023-20...
 
Передвиборча програма Майора Станіслава
Передвиборча програма  Майора СтаніславаПередвиборча програма  Майора Станіслава
Передвиборча програма Майора Станіслава
 
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
Розпад колоніальних імперій. Країни Азії, Африки, Латинської Америки (1945 р....
 
Проєкт "Подорож містами України". Буковина
Проєкт "Подорож містами України". БуковинаПроєкт "Подорож містами України". Буковина
Проєкт "Подорож містами України". Буковина
 

214

  • 1. 6-А клас Тема: ″Графічні побудови за допомогою мови програмування Python. Інструктаж з БЖД. Практична робота №5″ Мета: засвоєння знань основних команд для побудови графічних об’єктів за допомогою мови програмування Python; формувати вміння створювати графічні об’єкти; виховувати інформаційну культуру учнів, дбайливе ставлення до шкільної комп’ютерної техніки Обладнання та матеріали: зошит, олівець, ручка, комп’ютер Тип заняття: комбінований Хід уроку І. Організаційний момент (хв) II. Актуалізація опорних знань учнів (хв) III. Мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів (хв) IV. Повідомлення теми, мети та завдань заняття (хв) V Вивчення нового матеріалу (хв) VІ. Практична робота (хв) VIІ. Заключний етап (хв) І. Організаційний момент - Доброго дня - Привітайтесь з гостями уроку III. Мотивація навчально-трудової діяльності учнів Заставка з мультфільму вверх та в гору - Знайомтесь – це Карл. (Слайд 1) Сьогодні він звернувся до нас за допомогою. Ще з дитинства він мріяв подорожувати, але ніяк не міг знайти вільного часу. І от нарешті він придумав як йому це зробити. - Потрібно прикріпити тисячікульок, щоб піднятися в повітря. (Слайд 2) - Але кульок так багато а він один, допоможемо йому Візьміть кожен по одній кульці Вправа доповни речення - Я починатиму речення, а ви повинні доповнити його. Blue ball like ….. Yellow ball like ….. Green ball like ….. Red ball like ….. Black ball like ….. White balls ball like ….. - Молодці, а тепер я показую колір ви називаєте його англійською мовою white білий red червоний blue блакитний yellow жовтий green зелений black чорний
  • 2. II. Актуалізація опорних знань учнів - Все тепер нам потрібно керувати польотом. (Слайд 3) - Давайте пригадаємо, як саме звучать команди для переміщення Онлайн гра на платформі Learningapps (https://learningapps.org/display?v=pwzpso90k18) - Молодці ви все виконали правильно! - Розгляньте уважно ці команди. Там лише переміщення? - Так, а чому саме так. Чому я їх так записала? (Слайд 4) - А тому що Карл піднявся занадто високо і він нас не почує . Нам треба їх намалювати. - А за допомогою чого ми їх намалюємо? - Молодці мови програмування Python. - Я допустила декілька помилок, чому саме такі помилки, чому я їх записала так? - Розумники я їх записала так як вонизаписуються у мовіпрограмування, так як їх сприймає програма(Слайд 5) IV. Повідомлення теми , мети та завдань уроку - Тема нашого сьогоднішнього уроку «Графічні побудови за допомогою мови програмування Python. Інструктаж з БЖД. Практична робота №5». (Слайд 6) - То яка ж мета перед нами стоїть на сьогоднішньому уроці? Все вірно V Вивчення нового матеріалу Розгляньте графічне зображення, що розміщене на дошці Як нам його створити за допомогою мови програмування Пітон Яку першу стрічку мені прописати import turtle
  • 3. a= turtle.Pen() a.forward(50) a.right(90) a.forward(50) - А як нам задати колір, ану подумайте. Підгляньте на свої лепбуки. - як звучить ця команда a.color (‘red’) - У вас є запитання Фізкультхвилинка VІ. Практична роботи Повідомлення ТБ Отже, давайте з вами пригадаємо які правила вам відомі? - Молодці! - На блозі розміщено завдання. (https://kostiuk2014.blogspot.com/2018/11/6_25.html) - Ви перейдете за посиланням там на слайді із вашим прізвищем розміщено графічне завдання, яке вам необхідно побудувати за допомогою мови програмування Python. - Якщо ви забули назву кольору, або команду, то для вас розміщені підказки. Офтальмоголічна пауза Закрили очі. Відкрили очі. Витягнули праву рокуперед собою Не рухаючи головоюслідкуйте за переміщеннями руки, вправо, вліво, вгорута в низ. Закрили очі. Відкрили очі. VІI. Заключний етап 1. Рефлексія - У вас на партах є ваза з квітами. Оберіть ту як вам до вподоби. Прочитайте речення, яке там записано. А потім продовжте 2. Повідомлення д/з Домашнє завдання розміщено на блозі. Там розміщене теоретичний матеріал, який вам необхідно опрацювати та заінспекувати. 3. Виставлення оцінок