SlideShare a Scribd company logo
1 of 8
Урок-узагальнення 
з використанням ІКТ 
4 клас
Тип уроку: урок узагальнення і контролю з використанням ІКТ. 
Навчальна мета: 
 активізувати пізнавальну діяльність учнів; 
 перевірити рівень засвоєння вивченого матеріалу; 
 скласти опис своєї кімнати. 
Виховна мета: 
· практикувати учнів у роботі в групах; 
· уміння проявляти відповідальність і взаємопідтримку. 
Розвиваюча мета: 
 активізувати вміння знаходити необхідну інформацію в тексті; 
 робити вибір і узагальнення; 
 складати логічний опис квартир/кімнат; 
 складати власні розповіді за зразком; 
 розвивати творче мислення; 
 розвивати уяву. 
Цілі уроку: 
 активізувати раніше вивчену лексику; 
 провести контроль засвоєння учнями вивченої лексики; 
 активізувати використання прийменників місця; 
 перевірити рівень засвоєння учнями структури there is/there are;
 активізувати усну комунікацію через монолог і діалог описуючи малюнки з 
зображенням кімнат; 
 організувати роботу в групах для складання розповіді - опису кімнати. 
Обладнання: комп’ютер, проектор, екран, презентація. 
Хід уроку 
І. Організаційний момент (слайд №1) 
- Good morning! Glad to see you! How are you? 
Are you ready for the lesson? It’s wonderful! Let’s start our lesson. 
Today we have the final lesson on the topic «My house». We’ll speak about our houses 
and homes, repeat words, and then describe rooms and houses. We ‘ll remember the 
prepositions of place and the grammar construction «there is/there are». During the 
lesson you will be writing the test. 
Look at the screen and read the proverb «East or West: home is best». Can you translate 
it? (слайд № 2) 
(Учні перекладають прислів’я «В гостях гарно, а дома краще») 
ІІ. Повторення лексики. (Робота в режимі T - P1, P2, P3…) 
-Now, look at the pictures and name 
the buildings (слайд № 3) 
the rooms (слайд № 4) 
objects of furniture (слайд № 5) 
На екрані з’являються малюнки, учні називають предмети, а потім з’являються 
слова: 
· cottage, castle, flat, palace, log cabin, house-boat; 
· bathroom, hall, kitchen, study, living-room, bedroom, children’s room;
· fire-place, arm-chair, sofa, table, wardrobe, book-case. 
ІІІ. Контроль засвоєння учнями вивченої лексики 
-So, we have repeated all the words. Please, open your copy-books and write the 
words into 3groups. (слайд №6) 
Вathroom, arm-chair, cottage, hall, sofa, kitchen, table, castle, flat, wardrobe, living-room, 
book-case, palace, log cabin, bedroom, house-boat, fire-place, children’s room 
HOUSES ROOMS FURNITURE 
IV. Гра «Зайве слово» 
Next task is to name the odd word. (слайд №7) 
V. Граматика. Використання прийменників місця 
- Now, my dear children, we’ll remember Prepositions of places. Look at the screen and 
tell me, please, where the cat is. (слайд №8) 
VI. Граматика. Вживання структури there is/there are 
- It’s time to remember our grammar material. What structure can we use to describe 
the room, flat, house? Of course, we use there is/there are. But when do we use 
there is and when do we use there are?
Дивлячись на екран учні відповідають: there is – в однині; there are – у множині 
(слайд №9) 
VII. Активізація лексики через діалог. Опис кімнати 
- So, you know all the words and structures for describing a room or a flat. Now, 
look at the picture and describe the room. 
P1 : - What room is it? 
P2: - This is a children’s room. 
P3: - Is it small or big? 
P4: - It is not very big. 
P5: - Is the room cosy and comfortable? 
P6: - Yes, it is. It is cosy and comfortable. 
P7: - What is there in the room? 
P8: - There is a desk near the window. 
P9: - What are there on the desk? 
P10: - There are flowers in the vase and the computer. 
P11: - What is above the bed? 
P12: - There is a picture above the bed. /etc 
VIII. Розповідь-опис кімнати. Робота в групах (слайд №11) 
- Now, pupils, you’ll get a card with a sentence. Split into three groups according 
to the colour of your card. Your task will be the next: 
· find your group
· read all the sentences 
· make up the right story 
· find the right picture 
· present your story 
(слайд №12, 13, 14) 
(Презентація розповідей.) 
IX. Тестові завдання. Письмо 
1. Вживання структури there is/there are 
- Now, look at the screen and сhoose the right verb. (слайд №15) 
1. There is/are a bookcase in the room. 
2. There is/are two tables in the room. 
3. There is/are ten books on the desk. 
4. There is/are a bag under the desk. 
5. There is/are a clock near the sofa. 
6. There is/are three roses in the vase. 
- Now, let’s check. (слайд №16) 
2. Cклаcти речення із поданих слів 
- Write sentences out of these words: (слайд №17) 
1. big / very / room / is / My / not. 
2. the desk / on / is / There /a computer. 
3. above /2 pictures /are/ the sofa/There.
- Now, let’s check. (слайд №18) 
X. Презентація проектних робіт учнів з теми «Будинок моєї мрії» 
- Some pupils prepared a slide presentation and a poster “A House of My Dream”. 
Let’s have a look. (Перегляд робіт) 
- And now, pupils, it’s time to put your marks. Thank you very much for your work at 
the lesson. 
XI. Підведення підсумків уроку (слайд №19) 
- What have we done at our lesson? 
- Did you learn anything new? 
- Did you like the lesson? 
Put your marks for our lesson! 
Draw the face 
if you like this if you don’t if it was 
lesson like it so…so
Thank you. 
The lesson is over. 
Good - bye.

More Related Content

Similar to Lesson my house 4 form

Das klassenzimmer
Das klassenzimmerDas klassenzimmer
Das klassenzimmerOlga Koval
 
Звичайні дроби і дії з ними
Звичайні дроби і дії з нимиЗвичайні дроби і дії з ними
Звичайні дроби і дії з нимиsveta7940
 
розробка 2
розробка 2розробка 2
розробка 2af1311
 
конспект уроку, 8 клас.
конспект уроку, 8 клас.конспект уроку, 8 клас.
конспект уроку, 8 клас.tank1975
 
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"HelenDz
 
Особливості організації освітнього середовища
Особливості організації освітнього середовищаОсобливості організації освітнього середовища
Особливості організації освітнього середовищаКовпитська ЗОШ
 
Заняття з логопедії "Слово і речення"
Заняття з логопедії "Слово і речення"Заняття з логопедії "Слово і речення"
Заняття з логопедії "Слово і речення"Дарья Сердечная
 
Закріплення вивчених способів додавання і віднімання.
Закріплення вивчених способів додавання і віднімання.Закріплення вивчених способів додавання і віднімання.
Закріплення вивчених способів додавання і віднімання.Ковпитська ЗОШ
 
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...Ковпитська ЗОШ
 
Основні технології перевернутого навчання
Основні технології перевернутого навчанняОсновні технології перевернутого навчання
Основні технології перевернутого навчанняRyabkoSvitlana
 

Similar to Lesson my house 4 form (20)

Das klassenzimmer
Das klassenzimmerDas klassenzimmer
Das klassenzimmer
 
253 (2)
253 (2)253 (2)
253 (2)
 
Звичайні дроби і дії з ними
Звичайні дроби і дії з нимиЗвичайні дроби і дії з ними
Звичайні дроби і дії з ними
 
363,23.docx
363,23.docx363,23.docx
363,23.docx
 
розробка 2
розробка 2розробка 2
розробка 2
 
Розв’язування прикладних задач (із застосуванням визначеного інтеграла)
Розв’язування прикладних задач (із застосуванням визначеного інтеграла)Розв’язування прикладних задач (із застосуванням визначеного інтеграла)
Розв’язування прикладних задач (із застосуванням визначеного інтеграла)
 
конспект уроку, 8 клас.
конспект уроку, 8 клас.конспект уроку, 8 клас.
конспект уроку, 8 клас.
 
Відсоткові розрахунки. Формули складних відсотків
Відсоткові розрахунки. Формули складних відсотківВідсоткові розрахунки. Формули складних відсотків
Відсоткові розрахунки. Формули складних відсотків
 
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
 
урок англійської мови
урок англійської мовиурок англійської мови
урок англійської мови
 
Особливості організації освітнього середовища
Особливості організації освітнього середовищаОсобливості організації освітнього середовища
Особливості організації освітнього середовища
 
Заняття з логопедії "Слово і речення"
Заняття з логопедії "Слово і речення"Заняття з логопедії "Слово і речення"
Заняття з логопедії "Слово і речення"
 
Закріплення вивчених способів додавання і віднімання.
Закріплення вивчених способів додавання і віднімання.Закріплення вивчених способів додавання і віднімання.
Закріплення вивчених способів додавання і віднімання.
 
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...Закріплення вимови  і написання  слів з апострофом.  Звуко-буквений аналіз  с...
Закріплення вимови і написання слів з апострофом. Звуко-буквений аналіз с...
 
Площа прямокутника. Розв’язування практичних задач
Площа прямокутника.  Розв’язування практичних задачПлоща прямокутника.  Розв’язування практичних задач
Площа прямокутника. Розв’язування практичних задач
 
368,23.docx
368,23.docx368,23.docx
368,23.docx
 
План
ПланПлан
План
 
92
9292
92
 
Основні технології перевернутого навчання
Основні технології перевернутого навчанняОсновні технології перевернутого навчання
Основні технології перевернутого навчання
 
186
186186
186
 

More from Olga Sokolik

конкурс з інформаційних технологій
конкурс з інформаційних технологійконкурс з інформаційних технологій
конкурс з інформаційних технологійOlga Sokolik
 
5 клас урок 19
5 клас урок 195 клас урок 19
5 клас урок 19Olga Sokolik
 
6 klas 24_urok_m_red
6 klas 24_urok_m_red6 klas 24_urok_m_red
6 klas 24_urok_m_redOlga Sokolik
 
информатика
информатикаинформатика
информатикаOlga Sokolik
 
презентація повторення правил введення тексту
презентація   повторення правил введення текступрезентація   повторення правил введення тексту
презентація повторення правил введення текстуOlga Sokolik
 
презентація стиснення, архівування та розархівування даних
презентація   стиснення, архівування та розархівування данихпрезентація   стиснення, архівування та розархівування даних
презентація стиснення, архівування та розархівування данихOlga Sokolik
 
презентація поняття події
презентація   поняття подіїпрезентація   поняття події
презентація поняття подіїOlga Sokolik
 
Практична робота
Практична роботаПрактична робота
Практична роботаOlga Sokolik
 
презентація текстовий документ та його об’єкти
презентація   текстовий документ та його об’єктипрезентація   текстовий документ та його об’єкти
презентація текстовий документ та його об’єктиOlga Sokolik
 
5 клас урок 8
5 клас урок 85 клас урок 8
5 клас урок 8Olga Sokolik
 
презентація класифікація та загальна характеристика програмного забезпечення
презентація   класифікація та загальна характеристика програмного забезпеченняпрезентація   класифікація та загальна характеристика програмного забезпечення
презентація класифікація та загальна характеристика програмного забезпеченняOlga Sokolik
 
5 клас урок 7
5 клас урок 75 клас урок 7
5 клас урок 7Olga Sokolik
 
творчий звіт до совенятка
творчий звіт до совеняткатворчий звіт до совенятка
творчий звіт до совеняткаOlga Sokolik
 
червона книга. підсніжник
червона книга. підсніжникчервона книга. підсніжник
червона книга. підсніжникOlga Sokolik
 
збережемо природу землі разом
збережемо природу землі разомзбережемо природу землі разом
збережемо природу землі разомOlga Sokolik
 
будь природі другом
будь природі другомбудь природі другом
будь природі другомOlga Sokolik
 
6355 червона книга. тварини
6355 червона книга. тварини6355 червона книга. тварини
6355 червона книга. твариниOlga Sokolik
 
табір веселка
табір веселкатабір веселка
табір веселкаOlga Sokolik
 

More from Olga Sokolik (20)

конкурс з інформаційних технологій
конкурс з інформаційних технологійконкурс з інформаційних технологій
конкурс з інформаційних технологій
 
5 клас урок 19
5 клас урок 195 клас урок 19
5 клас урок 19
 
6 klas 24_urok_m_red
6 klas 24_urok_m_red6 klas 24_urok_m_red
6 klas 24_urok_m_red
 
информатика
информатикаинформатика
информатика
 
презентація повторення правил введення тексту
презентація   повторення правил введення текступрезентація   повторення правил введення тексту
презентація повторення правил введення тексту
 
презентація стиснення, архівування та розархівування даних
презентація   стиснення, архівування та розархівування данихпрезентація   стиснення, архівування та розархівування даних
презентація стиснення, архівування та розархівування даних
 
презентація поняття події
презентація   поняття подіїпрезентація   поняття події
презентація поняття події
 
7 klas 11_urok_m
7 klas 11_urok_m7 klas 11_urok_m
7 klas 11_urok_m
 
Практична робота
Практична роботаПрактична робота
Практична робота
 
презентація текстовий документ та його об’єкти
презентація   текстовий документ та його об’єктипрезентація   текстовий документ та його об’єкти
презентація текстовий документ та його об’єкти
 
віруси
вірусивіруси
віруси
 
5 клас урок 8
5 клас урок 85 клас урок 8
5 клас урок 8
 
презентація класифікація та загальна характеристика програмного забезпечення
презентація   класифікація та загальна характеристика програмного забезпеченняпрезентація   класифікація та загальна характеристика програмного забезпечення
презентація класифікація та загальна характеристика програмного забезпечення
 
5 клас урок 7
5 клас урок 75 клас урок 7
5 клас урок 7
 
творчий звіт до совенятка
творчий звіт до совеняткатворчий звіт до совенятка
творчий звіт до совенятка
 
червона книга. підсніжник
червона книга. підсніжникчервона книга. підсніжник
червона книга. підсніжник
 
збережемо природу землі разом
збережемо природу землі разомзбережемо природу землі разом
збережемо природу землі разом
 
будь природі другом
будь природі другомбудь природі другом
будь природі другом
 
6355 червона книга. тварини
6355 червона книга. тварини6355 червона книга. тварини
6355 червона книга. тварини
 
табір веселка
табір веселкатабір веселка
табір веселка
 

Recently uploaded

upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfssuser54595a
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»tetiana1958
 
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxvitalina6709
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяAdriana Himinets
 

Recently uploaded (6)

upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
 
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
 
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptxЇї величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
 
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
 

Lesson my house 4 form

  • 2. Тип уроку: урок узагальнення і контролю з використанням ІКТ. Навчальна мета:  активізувати пізнавальну діяльність учнів;  перевірити рівень засвоєння вивченого матеріалу;  скласти опис своєї кімнати. Виховна мета: · практикувати учнів у роботі в групах; · уміння проявляти відповідальність і взаємопідтримку. Розвиваюча мета:  активізувати вміння знаходити необхідну інформацію в тексті;  робити вибір і узагальнення;  складати логічний опис квартир/кімнат;  складати власні розповіді за зразком;  розвивати творче мислення;  розвивати уяву. Цілі уроку:  активізувати раніше вивчену лексику;  провести контроль засвоєння учнями вивченої лексики;  активізувати використання прийменників місця;  перевірити рівень засвоєння учнями структури there is/there are;
  • 3.  активізувати усну комунікацію через монолог і діалог описуючи малюнки з зображенням кімнат;  організувати роботу в групах для складання розповіді - опису кімнати. Обладнання: комп’ютер, проектор, екран, презентація. Хід уроку І. Організаційний момент (слайд №1) - Good morning! Glad to see you! How are you? Are you ready for the lesson? It’s wonderful! Let’s start our lesson. Today we have the final lesson on the topic «My house». We’ll speak about our houses and homes, repeat words, and then describe rooms and houses. We ‘ll remember the prepositions of place and the grammar construction «there is/there are». During the lesson you will be writing the test. Look at the screen and read the proverb «East or West: home is best». Can you translate it? (слайд № 2) (Учні перекладають прислів’я «В гостях гарно, а дома краще») ІІ. Повторення лексики. (Робота в режимі T - P1, P2, P3…) -Now, look at the pictures and name the buildings (слайд № 3) the rooms (слайд № 4) objects of furniture (слайд № 5) На екрані з’являються малюнки, учні називають предмети, а потім з’являються слова: · cottage, castle, flat, palace, log cabin, house-boat; · bathroom, hall, kitchen, study, living-room, bedroom, children’s room;
  • 4. · fire-place, arm-chair, sofa, table, wardrobe, book-case. ІІІ. Контроль засвоєння учнями вивченої лексики -So, we have repeated all the words. Please, open your copy-books and write the words into 3groups. (слайд №6) Вathroom, arm-chair, cottage, hall, sofa, kitchen, table, castle, flat, wardrobe, living-room, book-case, palace, log cabin, bedroom, house-boat, fire-place, children’s room HOUSES ROOMS FURNITURE IV. Гра «Зайве слово» Next task is to name the odd word. (слайд №7) V. Граматика. Використання прийменників місця - Now, my dear children, we’ll remember Prepositions of places. Look at the screen and tell me, please, where the cat is. (слайд №8) VI. Граматика. Вживання структури there is/there are - It’s time to remember our grammar material. What structure can we use to describe the room, flat, house? Of course, we use there is/there are. But when do we use there is and when do we use there are?
  • 5. Дивлячись на екран учні відповідають: there is – в однині; there are – у множині (слайд №9) VII. Активізація лексики через діалог. Опис кімнати - So, you know all the words and structures for describing a room or a flat. Now, look at the picture and describe the room. P1 : - What room is it? P2: - This is a children’s room. P3: - Is it small or big? P4: - It is not very big. P5: - Is the room cosy and comfortable? P6: - Yes, it is. It is cosy and comfortable. P7: - What is there in the room? P8: - There is a desk near the window. P9: - What are there on the desk? P10: - There are flowers in the vase and the computer. P11: - What is above the bed? P12: - There is a picture above the bed. /etc VIII. Розповідь-опис кімнати. Робота в групах (слайд №11) - Now, pupils, you’ll get a card with a sentence. Split into three groups according to the colour of your card. Your task will be the next: · find your group
  • 6. · read all the sentences · make up the right story · find the right picture · present your story (слайд №12, 13, 14) (Презентація розповідей.) IX. Тестові завдання. Письмо 1. Вживання структури there is/there are - Now, look at the screen and сhoose the right verb. (слайд №15) 1. There is/are a bookcase in the room. 2. There is/are two tables in the room. 3. There is/are ten books on the desk. 4. There is/are a bag under the desk. 5. There is/are a clock near the sofa. 6. There is/are three roses in the vase. - Now, let’s check. (слайд №16) 2. Cклаcти речення із поданих слів - Write sentences out of these words: (слайд №17) 1. big / very / room / is / My / not. 2. the desk / on / is / There /a computer. 3. above /2 pictures /are/ the sofa/There.
  • 7. - Now, let’s check. (слайд №18) X. Презентація проектних робіт учнів з теми «Будинок моєї мрії» - Some pupils prepared a slide presentation and a poster “A House of My Dream”. Let’s have a look. (Перегляд робіт) - And now, pupils, it’s time to put your marks. Thank you very much for your work at the lesson. XI. Підведення підсумків уроку (слайд №19) - What have we done at our lesson? - Did you learn anything new? - Did you like the lesson? Put your marks for our lesson! Draw the face if you like this if you don’t if it was lesson like it so…so
  • 8. Thank you. The lesson is over. Good - bye.