Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

RecruitingFEST|Anna Zaitseva, Oksana Schur

351 views

Published on

"Effective Women Habits". Anna Zaitseva, Oksana Schur

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

RecruitingFEST|Anna Zaitseva, Oksana Schur

 1. 1. ““Звички ефективних жінок,Звички ефективних жінок,які роблять нас щасливими”.які роблять нас щасливими”.
 2. 2. Баланс сфер нашого життяБаланс сфер нашого життяМатеріальна сфераМатеріальна сфераСтосунки, спілкуванняСтосунки, спілкуванняДіяльністьДіяльністьВнутрішній світВнутрішній світ
 3. 3. Завершити незавершенеЗавершити незавершене
 4. 4. Зійдіть з ручного гальмаВиростаючи цирковий слон, може з легкістю зірвати канат, яким вінприв`язаний але ніколи цього не робить бо привчений до цьогоЩо формуєі закріплюєЯкевизначаєЯкепідтримує
 5. 5. Мати ціль!Мати ціль!Тільки у 3% людей на землі є життєві цілі виписані на папері; у10% є цілі, але вони ніде не прописані; решта 87% взагалі немають цілей і все своє життя працюють на досягення цілейінших.Але саме ці 13% заробляють в 50-100 разів більше за всіх іншх
 6. 6. Брати відповідальність на себе за все, щовідбувається у житті Ви повинні самі відповідати за себе. Не можна змінити обставини,пори року, напрямок вітку, але можна змінити себе самого (ДжимРон). Лише Ви самі відповідальні за якість свого життя. Адже саме Вистворили те життя, яке маєте, отримали ті результати, які заслужили.100% відповідальність розуміє під собою, що Ви усвідомлюєте, що самістворили всі обставини свого життя, тобто розумієте, що причина всього,що відбувається з Вами –ВИ. Основне питання ефективної людини не, чому так сталося, а що я роблющоб все було так як є? Якщо ти поводишся як завжди то будеш отримувати, те що отримуєшзавжди, не важливо, як старанно ти будеш це робити. Щоб змінити щосьу своєму житті зміни свою поведінку (як приклад рецепт будь-чого). Все,що Ви відчуваєте сьогодні – це результат вибору зробленого Вами вминулому. Слід контролювати всього три речі: свої думки, свої внутрішні образи(те, що Ви візуалізуєте в уяві) і свої вчинки (поступки.)
 7. 7. ВВізьміть відповідальність за своє життя наізьміть відповідальність за своє життя насебе:себе:Стратегії уникненнявідповідальності:•Звинувачувати;•Жалітися;•Захищатися;•Оправдовуватися;•Соромитися.
 8. 8. Не обмежуйте себе ще до початкуФраза я не можу сама сильна у людській душі негативнасила. Саме ця фраза краде у Вас 99% успіху. Необмежуйте себе ще до початку. Ніколи більше непогоджуйтеся на меньше.
 9. 9. Відчуття радості від того, що ти робиш ось твійвнутрішній путівник.
 10. 10. Вийдіть за зону комфортуВсе, що Ви хочете, знаходитьсяякраз поза зоною Вашогокомфорту. Зона комфортустворюється на основі страхузмін і втрат. Щоб вирватися іззамкнутого круга, Вам слідсконцентруватися на образі того,що Ви хочете створити. Ви маєтезатопити свою підсвідомістьдумками і образами цієї новоїдіяльності. Якщо щось вдаєтьсятільки через силу відпустіть –звільніть місце на те, що прийдез легкістю. Витрачайте сили назміни, а не на утриманнястарого, того що вже невміщається у Ваше життя.
 11. 11. То, что происходит с тобой -происходит для тебя.То,что происходит с тобой -происходит с твоегосогласия.То, что происходит с тобой -происходит до тех пор, покатебя это устраивает.
 12. 12. Будьте готові платити за успіх!
 13. 13. Алгоритм збереження позитивних змін: Все що ти починаєш робити слід взяти на себезобов`язання робити 30 днів (але не слід брати на себебагато зобов`язань). Все що здобуваєш нове навчи як мінімум 5 людей. Знайомся з новими людьми, але ти маєш бути ініціатором. Спілкуйся з носіями позитивних змін. Повпливайте на близьких.
 14. 14. Дякую за плідну роботу!Дякую за плідну роботу!

×