SlideShare a Scribd company logo
1
План – конспект і самоаналіз уроку
на конкурс «Урок року 2016»
в 2-Б класі
на тему
вчителя англійської мови КЗО «ССЗШ № 141» ДМР
Клименко Людмили Володимирівни
2
Тема:Funny travelling. Повторення та узагальнення вивченого матеріалу.
Підтема: Me and my hobbies. Дозвілля.
Клас:2-Б
Мета:
 Дидактична: повторити вивчений матеріал даної теми; визначити
рівень володіння учнями лексичним матеріалом теми; перевірити
вміння використовувати вивчену лексику в мовленні; творчо
використовувати лексичні одиниці в мовленні, правильній вимові
звуків, імітуючи вимову носіїв мови; тренувати в вживанні
граматичних структур “There is/There are” та модального дієслова
“Can”; будувати речення за опорами, використовуючи вивчені
прийменники місця; тренувати за чотирма видами мовленнєвої
діяльності: читання, говоріння, письма, усного мовлення; вчити
працювати в групах, за методами «натовп», «рольова гра»;
 Розвиваюча:розвиватимислення, пам'ять, навички розуміння тексту,
мовний слух; сприяти розвитку уяви, креативного мислення;
розвивати навички аудіювання, мовлення, письма, усного мовлення,
уміння вибирати та використовувати мовленнєві форми для
здійснення комунікативних намірів у конкретних ситуаціях.
 Виховна: виховувати в учнів бережне ставлення до своїх друзів,
потребу в емоційній культурі, старанність, наполегливість та
бажання творчо мислити; зацікавити учнів у вивченні іноземної
мови.
Обладнання: карта “Funny Travelling”; фото друга Тома з Британії; смайли;
картки до рольової гри; текст для читання; інтерактивна дошка Panaboard,
комп’ютер, робоча дошка; тематичні малюнки за темами “У місті”,
“Дозвілля”; кольорові олівці.
Тип уроку: нестандартний урок з елементами інтерактивного навчання.
3
Хід уроку
1. Організація учнів.
1.1. Привітання.
- Good morning, pupils! (…) My name is… Nice to meet you! (…) I’m glad to see
you! How are you today? (…) We have some guests at our lesson, so turn around
and say “Hello!”.
1.2. Мовленнєва розминка (повторення ЛО теми «Частини тіла, обличчя»).
- Are you ready for the lesson? (…)
- What about your ears? Are your ears ready? (…) Show me your ears!
- Ok! Are your eyes ready? (…) Show me your eyes!
- Good! Are your mouths (hands/legs) ready? (…)
- Very good! So let’s start our lesson!
1.3. Введення в іншомовну атмосферу.
- I’d like to show you these yellow faces (вчитель показує смайли без
посмішки). Look at them. What is wrong with them? (…) Yes, they haven’t got
smiles. Will you help me? (…) I’ll give you these faces at the end of our lesson to
draw smiles. Ok? (…)
(В кінці уроку діти повинні намалювати посмішку або сумне обличчя в
залежності від настрою, який отримають впродовж уроку.)
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Today we have unusual lesson. It’s a travelling! Do you like to travel? (…)
That’s good!
- I have got a friend. (Вчитель показує фото хлопчика Тома з Британії.)
- His name is Tom. He’s 8. He is from Britain. He is strong and clever. He can run,
skip, play the guitar. He likes ride a bike. He has got many friends. He invites you
to travel with him!
4
(Вчитель розгортає карту подорожі та прикріплює її на дошку.)
- This map will help us!
3. Основна частина уроку.
3.1. Зупинка 1 «Кімната Тома». Інтерактивна вправа 1 на дошці.
Повторення прийменників місця.
- The first stop is “Tom’s room”. Look at his room. His sister Alice threw about
toys. Let’s help Tom. Come to the board and put the things to the right places.
Drag and drop.
Where is the pencil? It’s next to the table.
Where is the pencil? It’s on the bed.
Where is the book? It’s on the table.
Where is the book? It’s under the desk.
Where is the pen? It’s in the cupboard.
Where is the rubber? It’s on the desk.
3.2. Зупинка 2 «Мій ігровий майданчик». Інтерактивна вправа 2.
Повторення ЛО теми «У місті» та конструкції “There is/ There are”.
- The next stop is “My playground”. Build your own playground in the park. Drag
and drop.
There are two cats in the park.
There’s a swimming pool in the park.
There’s a slide in the park.
There’s a tree in the park.
There are two girls in the park.
3.3. Фізхвилинка
- Stand up, please! Tom is strong. He can run, do a handstand, rollerblade, clime a
tree. Can you do it? (…) Let’s check! If I say “please” – you do this action. If I
don’t say that – you do nothing.
Run, please! (+) Skip, please! (+)
Turn around! (-) Swim! (-)
Turn around, please! (+) Swim, please! (+)
Play the guitar, please! (+)
5
3.4. Зупинка 3 «Що я вмію робити?». Рухлива гра з елементами
діалогічного мовлення на повторення модального дієслова “Can”.
- Boys and girls! Our next stop is “What can I do?”. Stand up and make a circle.
Take the card with the action. But don’t show the card. Show the action! All the
rest try to guess the action. Let’s start!
3.5. Зупинка 4 «Відпочинок Тома». Інтерактивна вправа 3.
- Stop 4 is “Tom’s rest”. Tom has got many friends. They play together every
weekend. It’s funny! Look at the board. What can they do? Go to the board. Read
the sentence. Choose the pictures. Drag and drop them.
I can skip.
I can’t sing.
I can do a handstand.
I can’t swim.
- Well done! And now write about yourself. I’ll give you this table. Make
sentences as in the example. Read your sentences.
I can ride a bike.
I can’t play the guitar.
I sing.
I climb a tree.
I skip.
- Ok! You are excellent!
Додаткова вправа.
climb a tree do a handstand fly a kite jump high rollerblade
ride a bike play the guitar run fast sing swim
1. I can ________________and _______________.
2. I can’t __________________.
3. My friend can _________________.
4. My friend can’t ____________________.
3.6. Зупинка 5 «Домашнє завдання Тома». Практика читання.
- Stop 5 is “Tom’s Home task”. Tom comes back home and prepares his
homework. Let’s help him! Read the questions. Write “Where’s” or “Where are”.
- Where are the children?
6
1. ________________ the animals?
2. ________________ the bed?
3. ____________ Chatter?
4. _____________ the houses?
5. _____________ my mobile phone?
3.7. Зупинка 6 «Весела пісенька». Інтерактивна вправа 4.
- The last stop is “Funny Song”! Can you sing? (…) First of all you have to
complete the song.
(Вчитель пропонує доповнити словами пісеньку і заспівати її разом).
I can
Look, look, look at me.
I can climb a tree.
I can read and I can write.
I can ride a bike.
Look, look, look at me.
I can swim in the sea.
I can jump up very high.
I can touch the sky.
Look, look, look at me.
I can count to three.
I can clap and turn around.
I can touch the ground.
- Sing a song!
4. Заключна частина уроку.
4.1. Аналіз роботи учнів, виставлення балів.
- Our travelling is over. I hope you liked it!
- Do you remember the faces? If your mood is good – draw a smile. If you are sad-
draw unhappy face. If you don’t know – draw cold (байдуже) face.
(Вчитель пропонує учням намалювати посмішки на смайлах відповідно до
їхнього настрою.)
7
- Take these smiles to remember about our wonderful travelling!
4.2 Пояснення домашнього завдання.
- You task is a project. Draw your friend and tell about what he or she can do or
can’t do. But don’t tell his or her name. All the rest will guess the name of your
friend. Write down the task at you diaries. Have you got any questions? (…)
4.3. Підведення підсумків.
- That’s all for today. Great work! Put your things off.
- Your marks are... . The lesson is over. Have a break. Thank you for your hard
work! Goodbye!
Вчитель:КлименкоЛ.В.
______________________
8
Самоаналіз уроку
Етап Мета
Методи,
прийоми,
форми роботи
Дії вчителя Дії учнів Час
1.Початок
уроку.
Організація
учнів
Налаштувати
клас на роботу на
уроці. Створити
сприятливу
атмосферу.
Підбурення
емоційного
ставлення учнів до
теми, яка
вивчатиметься на
уроці.
Діалог між
вчителем і
учнями.
Активізація
мовленнєвих
моментів
інтерактивного
спілкування.
Привітання. Привітання
вчителя.
Налаштування
на роботу на
уроці.
Відтворення
діалогу.
3
хв.
2.Мовленнєва
розминка
Актуалізувати
опорні знання з
теми, викликати
інтерес до змісту
уроку,
сфокусувати
увагу на предметі
англійської мови,
підвести до
здогадки, що до
теми уроку.
Фронтальна
бесіда
Пропонує
вийти до
дошки і
задати один
одному
питання, які
написані на
картках.
Задає питання
на перевірку
розуміння
почутого.
Задають
питання , дають
відповіді і
намагаються
запам’ятати
відповіді своїх
однокласників.
Дають відповіді на
питання вчителя.
6
хв.
3.Повідомлення
теми та мети
уроку
Розвивати
логічне
мислення,
тренувати
пам'ять,
зацікавити
змістом уроку.
Розповідь,
демонстрація
наочності
Повідомлення
теми та мети
уроку.
Наголошення
на важливих
пунктах в
роботі на
уроці для
досягнення
найкращого
результату.
Намагаються
здогадатися що
до теми уроку.
2
хв.
9
4.Основна
частина уроку
Активізувати у
мовленні
вивчений
матеріал,
обмінюватися
думками,
використовувати
в мовленні
вивчені
граматичні
структури.
Розвивати
навички усного
мовлення,
виховувати
толерантне
відношення один
до одного,
командний дух,
дотримуватися
психологічного
аспекту,
розвивати
акторські
здібності дітей
під час рольової
гри.
Розвивати
мислення,
пам'ять, навички
розуміння тексту,
мовний слух;
сприяти розвитку
уяви,
креативного
мислення;
розвивати
навички
аудіювання,
мовлення.
Робота з
картою.
Непідготовлене
мовлення.
Обмін
думками.
Рольова гра.
Говоріння.
Індивідуальна.
Пропонує
відправитись
у подорож за
допомогою
карти. Кожна
станція – це
цікаве
завдання.
Знайомить з
завданням,
повідомляє,
що до
очікуваного
результату.
Пояснює
інтерактивне
завдання, яке
діти мають
виконати на
дошці.
Вчитель
пропонує
розіграти дві
ситуації
відповідно до
теми уроку.
Пояснює
завдання.
Учні працюють
з завданнями,
складають
речення,
відповідають на
питання
вчителя.
Пригадують і
використовують
лексичні
одиниці для
опису
місцевості,
вивчені на
попередніх
уроках.
Учні виконують
самостійно
завдання.
10
хв.
15
хв.
Підведення
підсумків уроку.
Визначити який
настрій був у
дітей в кінці
уроку.
Підвести
підсумки уроку,
вказати на якість
роботи учнів на
уроці.
Творча робота.
Емоційне
забарвлення.
Вчитель
пропонує учням
намалювати
посмішки на
смайлах
відповідно до
їхнього
настрою.).
Учні малюють
посмішки на
смайлах
відповідно до
настрою, який
був створений
на уроці.
5
хв.
10
Кожен етап уроку має своюпевну мету, яка веде до однієї головної
кінцевої мети: вмінню спілкуватися в реальному житті. За технологією
навчання даний урок відповідає синтезу репродуктивноїта творчої
моделей: розповідь – засвоєння – проектування дій – дії – результат –
оцінка і корекція.
Під час написання плану – конспекту уроку враховувалися особливості
учнів, рівень їх підготовки. Учні працюють в групах, але і самі собіобирають
роль, що забезпечує психологічнийкомфортдітей на уроці. Також
враховувались рекомендації що до загальнопедагогічних, дидактичних,
психологічних, гігієнічних вимог під час проведення уроку.
Загальнопедагогічні вимоги:
 пріоритет особистостіучня в організації освітнього процесу;
 урахування вікових та індивідуальних особливостейучнів;
 орієнтація на процес навчання;
 створення емоційного фону навчання;
 педагогічний такт і культура мови;
 пізнавальна самостійність учнів.
Дидактичнівимоги:
 раціональне використання кожної хвилини уроку;
 використання активних методів навчання;
 зв'язокіз раніше вивченим матеріалом;
 формування вмінь учнів самостійно здобуватизнання й
застосовуватиїхна практиці;
 індивідуалізація та диференціація навчального процесу;
 використання сценарного варіанту уроку, який є носієм
інформації;
 створення умов для успішного навчання учнів;
 вибір форм організації, що забезпечує максимальну самостійність
у навчанні учнів.
Психологічні вимоги:
 урахування психологічних особливостейучнів;
 нормальнийпсихологічний стан і гарний настрій учителя і учнів;
 вимогливість і доброзичливість учителя й учнів;
 педагогічна етика та психологічнийтакт.
11
Гігієнічні вимоги:
 дотримання певного температурного режиму;
 нормативність освітлення класного приміщення;
 провітрюваність;
 чергування видів навчальної роботи;
 попередження перевантаження, стомлюваностішколярів.
Для підвищення ефективності навчально–виховного процесу під час
розробки конспекту уроку було враховано:
 навчальна діяльність на уроці підпорядковувалась вирішенню
головного завдання – комунікативної спрямованостінавчання;
 для активізації комунікативної діяльностіучнів використовувалися такі
формироботи, як: фронтальна, групова, індивідуальна;
 приділялася увага самостійній і творчій роботіучнів на уроці;
 у процесірозвиткувміння аудіювання використовувалися умовно –
комунікативні та комунікативні вправи;
 мовлення на уроці максимально наближувалось до реальності.

More Related Content

What's hot

Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
ekaterinapronoza
 
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_sнесвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
della street
 
Розробка уроку у 6 класі
Розробка уроку у 6 класі Розробка уроку у 6 класі
Розробка уроку у 6 класі
ekaterinapronoza
 
ігри та цікаві вправи з української мови для учнів початкових класів
ігри та цікаві вправи  з української мови для учнів початкових класівігри та цікаві вправи  з української мови для учнів початкових класів
ігри та цікаві вправи з української мови для учнів початкових класів
Olesea_Moldovan
 
презентація
презентаціяпрезентація
презентація
Marmelyada
 
1k eng-kal-sam-12
1k eng-kal-sam-121k eng-kal-sam-12
1k eng-kal-sam-12
pidruchnikiinua
 
Anglijska 1klas kalinina
Anglijska 1klas kalininaAnglijska 1klas kalinina
Anglijska 1klas kalininakopeykin1991
 
3 um i_2020-1
3 um i_2020-13 um i_2020-1
3 um i_2020-1
4book
 

What's hot (9)

Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
Урок в 10 класі на нету "Мистецтво"
 
1
11
1
 
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_sнесвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
несвіт ам п_4.анг_(112-14)_s
 
Розробка уроку у 6 класі
Розробка уроку у 6 класі Розробка уроку у 6 класі
Розробка уроку у 6 класі
 
ігри та цікаві вправи з української мови для учнів початкових класів
ігри та цікаві вправи  з української мови для учнів початкових класівігри та цікаві вправи  з української мови для учнів початкових класів
ігри та цікаві вправи з української мови для учнів початкових класів
 
презентація
презентаціяпрезентація
презентація
 
1k eng-kal-sam-12
1k eng-kal-sam-121k eng-kal-sam-12
1k eng-kal-sam-12
 
Anglijska 1klas kalinina
Anglijska 1klas kalininaAnglijska 1klas kalinina
Anglijska 1klas kalinina
 
3 um i_2020-1
3 um i_2020-13 um i_2020-1
3 um i_2020-1
 

Similar to мой урок

Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_sKalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
moyashkolamoyashkola
 
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_sKalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
4book
 
Anglijska mova-2-klas-kalinina
Anglijska mova-2-klas-kalininaAnglijska mova-2-klas-kalinina
Anglijska mova-2-klas-kalinina
kreidaros1
 
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_sKalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
YchebnikUA
 
Anglijska mova 2klas_kalinina
Anglijska mova 2klas_kalininaAnglijska mova 2klas_kalinina
Anglijska mova 2klas_kalinina
cgf gfgfg
 
2 клас. англійська мова (калініна, самойлюкевич) 2012
2 клас.  англійська мова (калініна, самойлюкевич)   20122 клас.  англійська мова (калініна, самойлюкевич)   2012
2 клас. англійська мова (калініна, самойлюкевич) 2012
olegrizograf
 
2k eng-kalinin-samoyl-12
2k eng-kalinin-samoyl-122k eng-kalinin-samoyl-12
2k eng-kalinin-samoyl-12
shakhtarr00
 
Англійська мова English 2 клас Калініна
Англійська мова English 2 клас КалінінаАнглійська мова English 2 клас Калініна
Англійська мова English 2 клас Калініна
oleg379
 
відкритий урок українська мова
відкритий урок українська мовавідкритий урок українська мова
відкритий урок українська мова
Svetlana Raksha
 
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіРозробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Yulia Novichenko
 
урок 1, прислівник
урок 1, прислівникурок 1, прислівник
урок 1, прислівник
metod_1
 
система уроків
система уроківсистема уроків
система уроків
Cshkilniy
 
урок 1, прислівник
урок 1, прислівникурок 1, прислівник
урок 1, прислівник
metod_1
 
Розробка уроку шкільне життя- 5 клас
Розробка уроку   шкільне життя- 5 класРозробка уроку   шкільне життя- 5 клас
Розробка уроку шкільне життя- 5 клас
LenaK13
 
Дієприкметник як особлива форма дієслова
Дієприкметник як особлива форма дієсловаДієприкметник як особлива форма дієслова
Дієприкметник як особлива форма дієслова
Лариса Солов'ян
 
план-конспект.doc
план-конспект.docплан-конспект.doc
пед ідея
пед ідеяпед ідея
пед ідея
Inna Dutova
 
Урок-гра "Подорож у країну звичайних дробів"
Урок-гра "Подорож у країну звичайних дробів"Урок-гра "Подорож у країну звичайних дробів"
Урок-гра "Подорож у країну звичайних дробів"
sveta7940
 

Similar to мой урок (20)

Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_sKalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
 
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_sKalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
 
Anglijska mova-2-klas-kalinina
Anglijska mova-2-klas-kalininaAnglijska mova-2-klas-kalinina
Anglijska mova-2-klas-kalinina
 
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_sKalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
Kalinina am sp-p_2eng_(014-12)_s
 
Anglijska mova 2klas_kalinina
Anglijska mova 2klas_kalininaAnglijska mova 2klas_kalinina
Anglijska mova 2klas_kalinina
 
2 клас. англійська мова (калініна, самойлюкевич) 2012
2 клас.  англійська мова (калініна, самойлюкевич)   20122 клас.  англійська мова (калініна, самойлюкевич)   2012
2 клас. англійська мова (калініна, самойлюкевич) 2012
 
2k eng-kalinin-samoyl-12
2k eng-kalinin-samoyl-122k eng-kalinin-samoyl-12
2k eng-kalinin-samoyl-12
 
Англійська мова English 2 клас Калініна
Англійська мова English 2 клас КалінінаАнглійська мова English 2 клас Калініна
Англійська мова English 2 клас Калініна
 
відкритий урок українська мова
відкритий урок українська мовавідкритий урок українська мова
відкритий урок українська мова
 
Розробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класіРозробка уроку англійської мови в другому класі
Розробка уроку англійської мови в другому класі
 
363,23.docx
363,23.docx363,23.docx
363,23.docx
 
257,23.docx
257,23.docx257,23.docx
257,23.docx
 
урок 1, прислівник
урок 1, прислівникурок 1, прислівник
урок 1, прислівник
 
система уроків
система уроківсистема уроків
система уроків
 
урок 1, прислівник
урок 1, прислівникурок 1, прислівник
урок 1, прислівник
 
Розробка уроку шкільне життя- 5 клас
Розробка уроку   шкільне життя- 5 класРозробка уроку   шкільне життя- 5 клас
Розробка уроку шкільне життя- 5 клас
 
Дієприкметник як особлива форма дієслова
Дієприкметник як особлива форма дієсловаДієприкметник як особлива форма дієслова
Дієприкметник як особлива форма дієслова
 
план-конспект.doc
план-конспект.docплан-конспект.doc
план-конспект.doc
 
пед ідея
пед ідеяпед ідея
пед ідея
 
Урок-гра "Подорож у країну звичайних дробів"
Урок-гра "Подорож у країну звичайних дробів"Урок-гра "Подорож у країну звичайних дробів"
Урок-гра "Подорож у країну звичайних дробів"
 

More from Енергоефективна Школа Дев'яносто Один

More from Енергоефективна Школа Дев'яносто Один (20)

варіативна частина
варіативна частинаваріативна частина
варіативна частина
 
навч план Iii ступінь
навч план Iii ступіньнавч план Iii ступінь
навч план Iii ступінь
 
навчальний план інтелект Ii ступінь
навчальний план  інтелект Ii ступіньнавчальний план  інтелект Ii ступінь
навчальний план інтелект Ii ступінь
 
нові звичайні 5 9 8а 9б
нові звичайні 5 9 8а 9бнові звичайні 5 9 8а 9б
нові звичайні 5 9 8а 9б
 
навч план інтелект I ступінь
навч план інтелект I ступіньнавч план інтелект I ступінь
навч план інтелект I ступінь
 
робочий навчальний план зв кл поч шк
робочий навчальний план зв кл поч шкробочий навчальний план зв кл поч шк
робочий навчальний план зв кл поч шк
 
пояснювальна записка
пояснювальна запискапояснювальна записка
пояснювальна записка
 
пояснювальна записка
пояснювальна запискапояснювальна записка
пояснювальна записка
 
статут школи 2016 р
статут  школи  2016 рстатут  школи  2016 р
статут школи 2016 р
 
план заходів на осінніх канікулах 2017 2018 н.р
план заходів на осінніх канікулах 2017 2018 н.рплан заходів на осінніх канікулах 2017 2018 н.р
план заходів на осінніх канікулах 2017 2018 н.р
 
шекспір
шекспіршекспір
шекспір
 
головне управління освіти
головне управління освітиголовне управління освіти
головне управління освіти
 
сш №91 парад
сш №91 парадсш №91 парад
сш №91 парад
 
урочисті заходи відповідно до плану роботи
урочисті заходи відповідно до плану роботи урочисті заходи відповідно до плану роботи
урочисті заходи відповідно до плану роботи
 
наказ про роботу штабу нпв(2)
наказ про роботу штабу нпв(2)наказ про роботу штабу нпв(2)
наказ про роботу штабу нпв(2)
 
план заходів до дня соборності
план заходів до дня соборності план заходів до дня соборності
план заходів до дня соборності
 
моніторинг 1 семестр 2016 2017 н.р
моніторинг 1 семестр 2016 2017 н.рмоніторинг 1 семестр 2016 2017 н.р
моніторинг 1 семестр 2016 2017 н.р
 
режим роботи гуртків і секцій 2016-2017 н.р
режим роботи  гуртків і секцій    2016-2017 н.ррежим роботи  гуртків і секцій    2016-2017 н.р
режим роботи гуртків і секцій 2016-2017 н.р
 
2016 2017альбомний для прш 01-05 7 напрямків січ нь-травень план вр
2016 2017альбомний для прш 01-05 7 напрямків  січ нь-травень план вр2016 2017альбомний для прш 01-05 7 напрямків  січ нь-травень план вр
2016 2017альбомний для прш 01-05 7 напрямків січ нь-травень план вр
 
вступ до плану вр 2016 2017 н.р.
вступ до плану  вр 2016 2017 н.р.вступ до плану  вр 2016 2017 н.р.
вступ до плану вр 2016 2017 н.р.
 

Recently uploaded

Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdfПідсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
ssuser7541ef1
 
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
Репетитор Історія України
 
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdfLOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
Olga Kudriavtseva
 
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
santomihail264
 
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Vinnytsia Regional Universal Scientific Library named after Valentin Otamanovsky
 
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
estet13
 
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdfKUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
Olga Kudriavtseva
 
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
tetiana1958
 
Симон Петлюра – видатний борець за незалежність
Симон Петлюра – видатний борець за незалежністьСимон Петлюра – видатний борець за незалежність
Симон Петлюра – видатний борець за незалежність
Vinnytsia Regional Universal Scientific Library named after Valentin Otamanovsky
 
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdfPOPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
Olga Kudriavtseva
 
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослинСучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
tetiana1958
 

Recently uploaded (11)

Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdfПідсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
 
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
 
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdfLOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
 
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
Презентація-Поняття-про-глобальні-проблеми-людства.-Роль-світової-громадськос...
 
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
 
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
 
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdfKUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
 
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
 
Симон Петлюра – видатний борець за незалежність
Симон Петлюра – видатний борець за незалежністьСимон Петлюра – видатний борець за незалежність
Симон Петлюра – видатний борець за незалежність
 
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdfPOPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
 
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослинСучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослин
 

мой урок

  • 1. 1 План – конспект і самоаналіз уроку на конкурс «Урок року 2016» в 2-Б класі на тему вчителя англійської мови КЗО «ССЗШ № 141» ДМР Клименко Людмили Володимирівни
  • 2. 2 Тема:Funny travelling. Повторення та узагальнення вивченого матеріалу. Підтема: Me and my hobbies. Дозвілля. Клас:2-Б Мета:  Дидактична: повторити вивчений матеріал даної теми; визначити рівень володіння учнями лексичним матеріалом теми; перевірити вміння використовувати вивчену лексику в мовленні; творчо використовувати лексичні одиниці в мовленні, правильній вимові звуків, імітуючи вимову носіїв мови; тренувати в вживанні граматичних структур “There is/There are” та модального дієслова “Can”; будувати речення за опорами, використовуючи вивчені прийменники місця; тренувати за чотирма видами мовленнєвої діяльності: читання, говоріння, письма, усного мовлення; вчити працювати в групах, за методами «натовп», «рольова гра»;  Розвиваюча:розвиватимислення, пам'ять, навички розуміння тексту, мовний слух; сприяти розвитку уяви, креативного мислення; розвивати навички аудіювання, мовлення, письма, усного мовлення, уміння вибирати та використовувати мовленнєві форми для здійснення комунікативних намірів у конкретних ситуаціях.  Виховна: виховувати в учнів бережне ставлення до своїх друзів, потребу в емоційній культурі, старанність, наполегливість та бажання творчо мислити; зацікавити учнів у вивченні іноземної мови. Обладнання: карта “Funny Travelling”; фото друга Тома з Британії; смайли; картки до рольової гри; текст для читання; інтерактивна дошка Panaboard, комп’ютер, робоча дошка; тематичні малюнки за темами “У місті”, “Дозвілля”; кольорові олівці. Тип уроку: нестандартний урок з елементами інтерактивного навчання.
  • 3. 3 Хід уроку 1. Організація учнів. 1.1. Привітання. - Good morning, pupils! (…) My name is… Nice to meet you! (…) I’m glad to see you! How are you today? (…) We have some guests at our lesson, so turn around and say “Hello!”. 1.2. Мовленнєва розминка (повторення ЛО теми «Частини тіла, обличчя»). - Are you ready for the lesson? (…) - What about your ears? Are your ears ready? (…) Show me your ears! - Ok! Are your eyes ready? (…) Show me your eyes! - Good! Are your mouths (hands/legs) ready? (…) - Very good! So let’s start our lesson! 1.3. Введення в іншомовну атмосферу. - I’d like to show you these yellow faces (вчитель показує смайли без посмішки). Look at them. What is wrong with them? (…) Yes, they haven’t got smiles. Will you help me? (…) I’ll give you these faces at the end of our lesson to draw smiles. Ok? (…) (В кінці уроку діти повинні намалювати посмішку або сумне обличчя в залежності від настрою, який отримають впродовж уроку.) 2. Повідомлення теми та мети уроку. - Today we have unusual lesson. It’s a travelling! Do you like to travel? (…) That’s good! - I have got a friend. (Вчитель показує фото хлопчика Тома з Британії.) - His name is Tom. He’s 8. He is from Britain. He is strong and clever. He can run, skip, play the guitar. He likes ride a bike. He has got many friends. He invites you to travel with him!
  • 4. 4 (Вчитель розгортає карту подорожі та прикріплює її на дошку.) - This map will help us! 3. Основна частина уроку. 3.1. Зупинка 1 «Кімната Тома». Інтерактивна вправа 1 на дошці. Повторення прийменників місця. - The first stop is “Tom’s room”. Look at his room. His sister Alice threw about toys. Let’s help Tom. Come to the board and put the things to the right places. Drag and drop. Where is the pencil? It’s next to the table. Where is the pencil? It’s on the bed. Where is the book? It’s on the table. Where is the book? It’s under the desk. Where is the pen? It’s in the cupboard. Where is the rubber? It’s on the desk. 3.2. Зупинка 2 «Мій ігровий майданчик». Інтерактивна вправа 2. Повторення ЛО теми «У місті» та конструкції “There is/ There are”. - The next stop is “My playground”. Build your own playground in the park. Drag and drop. There are two cats in the park. There’s a swimming pool in the park. There’s a slide in the park. There’s a tree in the park. There are two girls in the park. 3.3. Фізхвилинка - Stand up, please! Tom is strong. He can run, do a handstand, rollerblade, clime a tree. Can you do it? (…) Let’s check! If I say “please” – you do this action. If I don’t say that – you do nothing. Run, please! (+) Skip, please! (+) Turn around! (-) Swim! (-) Turn around, please! (+) Swim, please! (+) Play the guitar, please! (+)
  • 5. 5 3.4. Зупинка 3 «Що я вмію робити?». Рухлива гра з елементами діалогічного мовлення на повторення модального дієслова “Can”. - Boys and girls! Our next stop is “What can I do?”. Stand up and make a circle. Take the card with the action. But don’t show the card. Show the action! All the rest try to guess the action. Let’s start! 3.5. Зупинка 4 «Відпочинок Тома». Інтерактивна вправа 3. - Stop 4 is “Tom’s rest”. Tom has got many friends. They play together every weekend. It’s funny! Look at the board. What can they do? Go to the board. Read the sentence. Choose the pictures. Drag and drop them. I can skip. I can’t sing. I can do a handstand. I can’t swim. - Well done! And now write about yourself. I’ll give you this table. Make sentences as in the example. Read your sentences. I can ride a bike. I can’t play the guitar. I sing. I climb a tree. I skip. - Ok! You are excellent! Додаткова вправа. climb a tree do a handstand fly a kite jump high rollerblade ride a bike play the guitar run fast sing swim 1. I can ________________and _______________. 2. I can’t __________________. 3. My friend can _________________. 4. My friend can’t ____________________. 3.6. Зупинка 5 «Домашнє завдання Тома». Практика читання. - Stop 5 is “Tom’s Home task”. Tom comes back home and prepares his homework. Let’s help him! Read the questions. Write “Where’s” or “Where are”. - Where are the children?
  • 6. 6 1. ________________ the animals? 2. ________________ the bed? 3. ____________ Chatter? 4. _____________ the houses? 5. _____________ my mobile phone? 3.7. Зупинка 6 «Весела пісенька». Інтерактивна вправа 4. - The last stop is “Funny Song”! Can you sing? (…) First of all you have to complete the song. (Вчитель пропонує доповнити словами пісеньку і заспівати її разом). I can Look, look, look at me. I can climb a tree. I can read and I can write. I can ride a bike. Look, look, look at me. I can swim in the sea. I can jump up very high. I can touch the sky. Look, look, look at me. I can count to three. I can clap and turn around. I can touch the ground. - Sing a song! 4. Заключна частина уроку. 4.1. Аналіз роботи учнів, виставлення балів. - Our travelling is over. I hope you liked it! - Do you remember the faces? If your mood is good – draw a smile. If you are sad- draw unhappy face. If you don’t know – draw cold (байдуже) face. (Вчитель пропонує учням намалювати посмішки на смайлах відповідно до їхнього настрою.)
  • 7. 7 - Take these smiles to remember about our wonderful travelling! 4.2 Пояснення домашнього завдання. - You task is a project. Draw your friend and tell about what he or she can do or can’t do. But don’t tell his or her name. All the rest will guess the name of your friend. Write down the task at you diaries. Have you got any questions? (…) 4.3. Підведення підсумків. - That’s all for today. Great work! Put your things off. - Your marks are... . The lesson is over. Have a break. Thank you for your hard work! Goodbye! Вчитель:КлименкоЛ.В. ______________________
  • 8. 8 Самоаналіз уроку Етап Мета Методи, прийоми, форми роботи Дії вчителя Дії учнів Час 1.Початок уроку. Організація учнів Налаштувати клас на роботу на уроці. Створити сприятливу атмосферу. Підбурення емоційного ставлення учнів до теми, яка вивчатиметься на уроці. Діалог між вчителем і учнями. Активізація мовленнєвих моментів інтерактивного спілкування. Привітання. Привітання вчителя. Налаштування на роботу на уроці. Відтворення діалогу. 3 хв. 2.Мовленнєва розминка Актуалізувати опорні знання з теми, викликати інтерес до змісту уроку, сфокусувати увагу на предметі англійської мови, підвести до здогадки, що до теми уроку. Фронтальна бесіда Пропонує вийти до дошки і задати один одному питання, які написані на картках. Задає питання на перевірку розуміння почутого. Задають питання , дають відповіді і намагаються запам’ятати відповіді своїх однокласників. Дають відповіді на питання вчителя. 6 хв. 3.Повідомлення теми та мети уроку Розвивати логічне мислення, тренувати пам'ять, зацікавити змістом уроку. Розповідь, демонстрація наочності Повідомлення теми та мети уроку. Наголошення на важливих пунктах в роботі на уроці для досягнення найкращого результату. Намагаються здогадатися що до теми уроку. 2 хв.
  • 9. 9 4.Основна частина уроку Активізувати у мовленні вивчений матеріал, обмінюватися думками, використовувати в мовленні вивчені граматичні структури. Розвивати навички усного мовлення, виховувати толерантне відношення один до одного, командний дух, дотримуватися психологічного аспекту, розвивати акторські здібності дітей під час рольової гри. Розвивати мислення, пам'ять, навички розуміння тексту, мовний слух; сприяти розвитку уяви, креативного мислення; розвивати навички аудіювання, мовлення. Робота з картою. Непідготовлене мовлення. Обмін думками. Рольова гра. Говоріння. Індивідуальна. Пропонує відправитись у подорож за допомогою карти. Кожна станція – це цікаве завдання. Знайомить з завданням, повідомляє, що до очікуваного результату. Пояснює інтерактивне завдання, яке діти мають виконати на дошці. Вчитель пропонує розіграти дві ситуації відповідно до теми уроку. Пояснює завдання. Учні працюють з завданнями, складають речення, відповідають на питання вчителя. Пригадують і використовують лексичні одиниці для опису місцевості, вивчені на попередніх уроках. Учні виконують самостійно завдання. 10 хв. 15 хв. Підведення підсумків уроку. Визначити який настрій був у дітей в кінці уроку. Підвести підсумки уроку, вказати на якість роботи учнів на уроці. Творча робота. Емоційне забарвлення. Вчитель пропонує учням намалювати посмішки на смайлах відповідно до їхнього настрою.). Учні малюють посмішки на смайлах відповідно до настрою, який був створений на уроці. 5 хв.
  • 10. 10 Кожен етап уроку має своюпевну мету, яка веде до однієї головної кінцевої мети: вмінню спілкуватися в реальному житті. За технологією навчання даний урок відповідає синтезу репродуктивноїта творчої моделей: розповідь – засвоєння – проектування дій – дії – результат – оцінка і корекція. Під час написання плану – конспекту уроку враховувалися особливості учнів, рівень їх підготовки. Учні працюють в групах, але і самі собіобирають роль, що забезпечує психологічнийкомфортдітей на уроці. Також враховувались рекомендації що до загальнопедагогічних, дидактичних, психологічних, гігієнічних вимог під час проведення уроку. Загальнопедагогічні вимоги:  пріоритет особистостіучня в організації освітнього процесу;  урахування вікових та індивідуальних особливостейучнів;  орієнтація на процес навчання;  створення емоційного фону навчання;  педагогічний такт і культура мови;  пізнавальна самостійність учнів. Дидактичнівимоги:  раціональне використання кожної хвилини уроку;  використання активних методів навчання;  зв'язокіз раніше вивченим матеріалом;  формування вмінь учнів самостійно здобуватизнання й застосовуватиїхна практиці;  індивідуалізація та диференціація навчального процесу;  використання сценарного варіанту уроку, який є носієм інформації;  створення умов для успішного навчання учнів;  вибір форм організації, що забезпечує максимальну самостійність у навчанні учнів. Психологічні вимоги:  урахування психологічних особливостейучнів;  нормальнийпсихологічний стан і гарний настрій учителя і учнів;  вимогливість і доброзичливість учителя й учнів;  педагогічна етика та психологічнийтакт.
  • 11. 11 Гігієнічні вимоги:  дотримання певного температурного режиму;  нормативність освітлення класного приміщення;  провітрюваність;  чергування видів навчальної роботи;  попередження перевантаження, стомлюваностішколярів. Для підвищення ефективності навчально–виховного процесу під час розробки конспекту уроку було враховано:  навчальна діяльність на уроці підпорядковувалась вирішенню головного завдання – комунікативної спрямованостінавчання;  для активізації комунікативної діяльностіучнів використовувалися такі формироботи, як: фронтальна, групова, індивідуальна;  приділялася увага самостійній і творчій роботіучнів на уроці;  у процесірозвиткувміння аудіювання використовувалися умовно – комунікативні та комунікативні вправи;  мовлення на уроці максимально наближувалось до реальності.