Урок 15 для 4 класу - Правила безпечного користування Інтернетом. Мережевий е...VsimPPT
Завантаження доступне на http://vsimppt.com.ua/
-------
Урок 15 для 4 класу - Правила безпечного користування Інтернетом. Мережевий етикет. Різниця між реальним та віртуальним спілкуванням.
50 за 50
/улюблені книжки п’яти поколінь читачів бібліотеки/
За 50 років життя бібліотеки виросло п’ять поколінь читачів, у кожного з яких були власні читацькі смаки, уподобання, улюблені книжки. Бібліотекарі та читачі Національної бібліотеки України для дітей вибрали п’ять десятків книжок, які були найпопулярнішими у різні періоди. Можливо серед них є і ваша улюблена. Гарного Вам перегляду!
Ми будемо дуже раді, якщо серед представлених книжок ви знайшли свою улюблену!
Стимулювання філологічної творчості учнів засобами ІКТA I
У статті подано досвід роботи учителя української мови та літератури Латишевої С.О. з проблеми "Стимулювання філологічної творчості учнів засобами ІКТ"
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жаріковаestet13
До вашої уваги історія про українську поетку, бойову медикиню, музикантку – Єлизавету Жарікову, яка з початку повномасштабної війни росії проти України приєдналася до лав ЗСУ.
Регіональний центр євроатлантичної інтеграції України, що діє при відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук, підготував віртуальну виставку «Допомога НАТО Україні».
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...tetiana1958
29 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випробувань пестицидів: шлях до підвищення якості та надійності досліджень» від кандидата біологічних наук, виконавчого директора ГК Bionorma, директора Інституту агробіології Ірини Бровко.
Участь у заході взяли понад 70 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 201 та 203, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.
Дякуємо пані Ірині за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного захисту рослин у нашій країні!
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
4 клас. Корнієнко. Урок 17. Веб-сторінки для дітей. Дитячі бібліотеки. Навчаємось онлайн
1. Дата проведення: __.__________.20__р.
Конспект уроку №17
Тема. Веб-сторінки для дітей. Дитячі бібліотеки. Навчаємось онлайн.
Мета:
навчальна: ознайомити учнів з веб-сторінками для дітей, дитячими
бібліотеками; сформувати поняття про інтернет-енциклопедію,
інтернетсловник, он-лайн перекладач;
розвивальна: розвивати логічне мислення;
виховна: виховувати в учнів інформаційну культуру, активність, вміння
самостійно здобувати знання.
Тип уроку: засвоєння новихзнань, формування вмінь і навичок.
Обладнаннята наочність:дошка, комп’ютери, підручники, презентація.
Програмне забезпечення:браузер.
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання
перевірка присутніх
перевірка готовностіучнів до уроку
ІІ. Мотиваціяпізнавальноїдіяльності.
— Чи доводилось вам шукати пояснення конкретногослова(терміну, поняття)?
Перекладати текст?
— Отже, зазвичай, ми користуємось відповідною літературою (словниками,
енциклопедіями).
— А якщо її немає в бібліотеці? Правильно, в пригоді може стати Інтернет.
— Ви всі здогадались, що тема нашого уроку пов’язана з електронними
словниками, енциклопедіями та програми-перекладачами.
Як їх знайти і як з ними працювати, ви дізнаєтесь під час вивчення теми уроку.
ІІІ. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку
ІV. Вивченнянового матеріалу
Розповідь учителя(з демонструванням презентації на екрані)
Робота з підручником:§ 17.
V. Фізкультхвилинка
Хмарка сонечко закрила, слізки дрібнії зронила.
Ми ті слізки позбираєм, у травиці пошукаєм.
Пострибаєм, як зайчата, політаєм, як пташата,
Потанцюємо ще трішки, розімнемо руки, ніжки.
Всі веселі, от чудово!За роботусіли знову!
2. VІ. Засвоєнняновихзнань, формуваннявмінь
Робота за комп’ютером
1) Повторення правилбезпечної поведінки за комп’ютером.
2) Інструктаж учителя.
Підручник ст. 81
3) Вправи для очей.
Роботунашу знов кидаймо,
Подалі погляд направляймо.
Роздивившисьте, що далі,
Знов поглянем на деталі.
VІІ. Підбиття підсумків уроку
Гра «Ланцюжок»
— Уявіть таку ситуацію. Друг порадив вам нову комп’ютерну гру та написав
посилання на сайт, де її можнаскачати. Опишіть, що ви зробите, щоб ознайомитися з
новою грою.
Продовжте речення.
— На уроці я дізнався…
— Тепер я вмію…
— Але мені не сподобалось…
VIІI. Домашнє завдання
Підручник § 17