Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Навчальні видання
Електронні посібники
Для вивчення учнями школи історії України та Всесвітньої історії в
синхронному викл...
Електронний навчальний посібник
(у синхроністично-хронологічних таблицях)
(історичні дати й події на Україні, в Європі та ...
Головна сторінка
Опорні зошити
Пропоновані опорні зошити ( історія України-7,8,9,10,11 кл., Всесвітня історія-
7,8,9,10,11 кл.), складено в...
Схвалено Міністерством освіти і науки України
для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
(лист № 14.1/12 - Г ...
В розділі СТРУКТУРА опорного зошиту учні знайдуть інформацію до
теми. Після аналізу історичного матеріалу, якій вивчається...
Урок 3 Київська держава за перших князів
Зміст навчального матеріалу.
Заснування і розвиток Києва. Походження низви "Русь"...
Календарно-тематичне
планування, 5-11 кл.
З
Рекомендації видавця
Методичні рекомендації вчителю
Завантажити файл..... і працюйте
Шановні колеги !
В 2015-2016 навчальн...
Рекомендації видавця
Методичні рекомендації вчителю
Шановні колеги !
В 2015-2016 навчальному році у межах
навчального пред...
Рекомендації видавця
Методичні рекомендації вчителю
Практичні заняття, 7,8,9 кл.
В 2015-2016 навчальному році у межах
навч...
Рекомендації видавця
Методичні рекомендації вчителю, 10,11 кл.
Пропоновані методичні
рекомендації покликані
надати методич...
Історичний календар . Синхронізований
Події в Україні та Світі
2015 році виповнюється:
1130 років – Похід князя
Олега на з...
Історичний календар
Визначні дати України
(по місячно)
1 вересня День знань
580 років тому поразка військ
Свидригайла та й...
Історичний календар
Духовний пантеон України, Європи, Світу
(по місячно)
1 вересня День знань
1863 р. народився українськи...
Підготовка до ЗНО
Завантажити файл..... І готуйся до ЗНО
Зовнішнє незалежне оцінювання
передбачає стандартизовану перевірк...
Придбати електоронні посібники можливо на сайті
http:uchitel.com.ua
Шановні колеги !
Ви зможете придбати примірники
електр...
Про вчителя та видавця
Даниленко Валентин Всеволодович
Навчання: КДПІ ім. О.М. Горького, 1980 р., історико-педагогічний
фа...
В.В.Даниленко. Впровадження мультимедійних програмних засобів на уроках історії
В.В.Даниленко. Впровадження мультимедійних програмних засобів на уроках історії
В.В.Даниленко. Впровадження мультимедійних програмних засобів на уроках історії
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

В.В.Даниленко. Впровадження мультимедійних програмних засобів на уроках історії

644 views

Published on

В.В.Даниленко. Впровадження мультимедійних програмних засобів на уроках історії

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

В.В.Даниленко. Впровадження мультимедійних програмних засобів на уроках історії

 1. 1. Навчальні видання Електронні посібники Для вивчення учнями школи історії України та Всесвітньої історії в синхронному викладі історії, а також для скорочення часу для пошуку відповіді на творчі завдання й тести в опорному зошиті, вчитель- практик Даниленко В.В. пропонує систематизований інформаційно- довідковий історичний матеріал в синхроністично-хронологічних таблицях (історичні дати й події на Україні, в Європі та світі) для 6, 7,8,9,10,11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальні посібники допоможуть учням школи більш раціонально вивчати історію України, Всесвітню історію протягом навчального року, а також дадуть змогу підготуватися до контрольних робіт з історії України, тематичного та зовнішнього незалежного оцінювання. За редакцією доктора історичних наук, професора,члена- кореспондента НАН України Віктора Михайловича Даниленко Навчальні посібники схвалені Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах (лист № 14.1/12-43-Г від 19.02.2015 р.)
 2. 2. Електронний навчальний посібник (у синхроністично-хронологічних таблицях) (історичні дати й події на Україні, в Європі та світі, 6,7,8,9,10,11 клас
 3. 3. Головна сторінка
 4. 4. Опорні зошити Пропоновані опорні зошити ( історія України-7,8,9,10,11 кл., Всесвітня історія- 7,8,9,10,11 кл.), складено відповідно до програми з Історії України та Всесвітньої історії в 6-11 класах. Рівень стандарту. Структура зошитів відповідають кількості годин тематичного планування по класах. Зошити мають друковану основу: рекомендовані науково-популярні видання для читання; теми уроків; зміст навчального матеріалу (план), дати, події, терміни, документи та інша історична інформація, що скорочує час на запис в зошиті. Також вчитель зможе проконтролювати самостійну роботу учня, а учень зможе більш відповідально вивчати курс історії в школі. Розроблено навчально-наочний розвиваючий матеріал (таблиці, схеми, довідки-тексти, дати, події, тематичне оцінювання (початковий, середній, достатній, високий рівень). Після додаткових записів на уроках, в дома учень має конспект по темах. Накопичений історичний матеріал дає можливість підготуватися до тематичного тестування, а в майбутньому до зовнішнього незалежного оцінювання. Також в зошиті подано пам’ятки, які можна використати під час підготовки того чи іншого питання або теми в цілому. При вивченні історії України й під час роботи з підручником, атласом, контурною картою, навчальними посібниками ви можете використовувати засоби навчання ( аудіо , – відео – DVD записи, комп′ютерні програми). Навчальні видання схвалені Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
 5. 5. Схвалено Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах (лист № 14.1/12 - Г - 818 від 26 червня 2015 р.) .
 6. 6. В розділі СТРУКТУРА опорного зошиту учні знайдуть інформацію до теми. Після аналізу історичного матеріалу, якій вивчається на уроці, необхідно записати в опорний зошит .
 7. 7. Урок 3 Київська держава за перших князів Зміст навчального матеріалу. Заснування і розвиток Києва. Походження низви "Русь". Князювання Аскольда . Правління Олега. Князь Ігор. Походи проти Візантії. Вивчення нового матеріалу • Князювання Аскольда . Правління Олега. Князь Ігор Князь Аскольд (? – 882 р.) Охарактеризуйте внутрішню та зовнішню політику князя Аскольда Правителі Київського князівства Аскольд і Дір у 60-80-х рр. IX ст. «Повість временних ліг» під 866 р. (за візантійськими джерелами, це сталося в червні 860 р.) повідомляє: «Вирушили Аскольд та Дір на греків ... і обложили Царгород двомастами кораблів». З великими труднощами імператорові Михаїлу вда-лося добитися зняття облоги. У 867 році Аскольд уклав союзний договір з візантійським імператором: Візантія виплачувала, вочевидь, певну суму грошей Русі, отримали привілеї руським купцям на торгах Візантії, а київській князь зобов'язувався надавати військову допомогу. Однією з основних умов договору було хрещення Аскольда. До Києва було надіслано митрополита з шістьма єпископами. Почали будувати храми. Однак ці заходи князя викликали невдоволення серед знаті, яка, як і більшість простолюду, ще дотримувалися язичницких традицій, а водночас не бажала зміцнення князівської влади. За часів Аскольда й Діра зросла могут-ність Київської держави, розширилися її кордони: владу Києва визнали племена деревлян, частина сіверян і дрего-вичів. Була також невдала спроба приєднати полочан і кривичів. Київ став не тільки великим торговим містом, осередком полянської землі, а й перетворився на центр наддніпрянської держави, яка мала у своєму розпорядженні могутнє військо й кинула виклик самій Візантії. Подальша доля Аскольда, аж до трагічних подій 882 р., невідома. Стосовно Діра, якого літописи подають поряд з Аскольдом, то вчені вважають, що це могло статись через помилки літописця.
 8. 8. Календарно-тематичне планування, 5-11 кл. З
 9. 9. Рекомендації видавця Методичні рекомендації вчителю Завантажити файл..... і працюйте Шановні колеги ! В 2015-2016 навчальному році у межах навчального предмета “Історія України” в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладах України вивчатимуть курс Вступ до історії України Методичні рекомендації до вивчення Історії України укладено відповідно до навчальної програми з історії України для 5 класу затвердженої Міністерством освіти та науки України. Електронний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування курсу історії України в 5-х класах; методичні рекомендації вчителям стосовно проведення практичних занять на уроках історії; додатки (заохочування учнів 5-го класу до читання додаткової літератури); пам`ятки (як скласти історичне повідомлення; робота з текстом підручника та історичними документами; вимоги до плану; як скласти простий план; структура уроку).
 10. 10. Рекомендації видавця Методичні рекомендації вчителю Шановні колеги ! В 2015-2016 навчальному році у межах навчального предмета історія в 6 класі загальноосвітніх навчальних закладах України учні вивчатимуть Історію стародавнього світу Добрі знання можуть мати учні тоді коли вони будуть зацікавлені на уроках історії. З метою набуття школярами історичної і інших компетентностей відповідно до державних вимог із загальноосвітньої підготовки учнів окремою структурною складовою програми вперше стають спеціальні уроки – практичні заняття. Завантажити файл..... і працюйте
 11. 11. Рекомендації видавця Методичні рекомендації вчителю Практичні заняття, 7,8,9 кл. В 2015-2016 навчальному році у межах навчального предмета історія в 7,8,9 класі загальноосвітніх навчальних закладах України учні вивчатимуть «Історію України, Всесвітня історія». Добрі знання можуть мати учні тоді коли вони будуть зацікавлені на уроках історії. З метою набуття школярами історичної і інших компетентностей відповідно до державних вимог із загальноосвітньої підготовки учнів окремою структурною складовою програми вперше стають спеціальні уроки – практичні заняття. Завантажити файл..... І працюйте
 12. 12. Рекомендації видавця Методичні рекомендації вчителю, 10,11 кл. Пропоновані методичні рекомендації покликані надати методичну і прак- тичну допомогу вчителям під час підготовки та проведення уроків з курсу Історія України, Всесвітня історія в 10,11 класах. Вони підготовлені відповідно до чинної навчальної програми для загальноосвітніх класів з урахуванням сучасних методичних досягнень і досвіду автора. Завантажити файл..... І працюйте
 13. 13. Історичний календар . Синхронізований Події в Україні та Світі 2015 році виповнюється: 1130 років – Похід князя Олега на землі радимичів, які прожили в басейні р. Сож. 1130 років – Утворення Норвезького королівства
 14. 14. Історичний календар Визначні дати України (по місячно) 1 вересня День знань 580 років тому поразка військ Свидригайла та його союзників – німецьких рицарів в битві з литовськими військами князя Сигізмунда під Вількомиром на р. Свента. 10 років тому ОБСЄ обрала Харків містом проведення в Укра­їні свого пілотного проекту "Економічний роз­виток для українських дітей­сиріт". 2 вересня 70 років тому закінчилася Друга світова війна (1939-1945 рр.)
 15. 15. Історичний календар Духовний пантеон України, Європи, Світу (по місячно) 1 вересня День знань 1863 р. народився український історик та архівіст Олександр Адіяшев. Загинув у застінках НКВС 1939 р. 1890 р. народився російський письменник Андрій Платонов. Помер 5 січня 1951 р. 2 вересня 1811 р. народився український письменник, етнограф, громадський діяч Іван Вагилевич. Помер 10 травня 1866 р.
 16. 16. Підготовка до ЗНО Завантажити файл..... І готуйся до ЗНО Зовнішнє незалежне оцінювання передбачає стандартизовану перевірку знань, умінь і на-вичок випускників на державному рівні. У ньому беруть участь випускники, що мають ба-жання продовжити навчання у вищих навчальних закладах. Відповідно до програми зо-внішнього незалежного оцінювання з історії України абітурієнти повинні мати рівень підготовки, який перевищує обсяг шкільного курсу.
 17. 17. Придбати електоронні посібники можливо на сайті http:uchitel.com.ua Шановні колеги ! Ви зможете придбати примірники електронних навчальних посібників з Історії України, Всесвітньої історії 6,7,8,9,10,11кл. в синхроністично-хронологічних таблицях (історичні дати й події на Україні, в Європі та світі) на сайті: http: uchitel.com.ua
 18. 18. Про вчителя та видавця Даниленко Валентин Всеволодович Навчання: КДПІ ім. О.М. Горького, 1980 р., історико-педагогічний факультет Початок роботи в ЗНЗ Ленінградського (Святошинського) району м. Києва з 1979 року, 1987-1989 р. – школа № 23 м.Улан-Батор, МНР. Останне місце роботи – ДП “Видавництво Учитель” Предмет – історія, правознавство Категорія – вища Звання – вчитель–методист Переможець І туру Всеукраїнського конкурсу ”Учитель року – 2008“ в номінації: учитель історії СЗШ №35 м. Києва На міському етапі Всеукраїнського конкурсу ”Учитель року – 2008“ одержав почесне звання лауреата, посівши п`яте місце

×