1. Урок 17
Тема:This is my school. Lesson 1.
Цілі: вміти повідомити про себе; називати предмети шкільного вжитку; вивчити та
тренувати у читанні звук [ei]; розповідати вірш та представляти себе; розповідати
про свої вподобання ожини; повторитиутворення множиниіменників.
Мовний матеріал:Miss, pupil, classroom, boy, girl, TV, I am your …What about you?
I like …
Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти зі звуком
[ei], флеш – карти з новимисловами та Mr, Ms, Mrs.
Хід уроку:
1. Початок уроку
1.1 Привітання
Вчитель вітається з класом та представляє себе, вдаючи, що він вона новий
вчитель в школі (називає інше ім’я): Good morning, children. My name is Miss
Willson. I am your new teacher.
1.2Введенняв іншомовне середовище
Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює різницю між Mr, Ms, Mrs. Учні
використовують новий лексичний матеріал з власними прикладами (школа,
родина, друзі та їх родини : Ms Ivanova is my aunt. Mr Bilous is my grandfather. Mrs
Livanova is my mother…etc).
1.3Гра «Морський бій»
Учні працюють парами. Кожен малює табличку, в якій довільно, потай від іншого,
ставить «галочки». Не дивлячись на таблички один одного, учні запитують “Have
you got…a red ball?” Якщо перший учень відгадав, він знову задає питання. Якщо ж
ні – чергапереходить до іншого учня.
a ball a top a bell
red
green
blue
2. Основна частина уроку
1.1Вивчення нового лексичного матеріалу (PB, Unit 3, Lesson 1, ex. 1
p.36)
2. Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там
бачать.
Вчитель нагадує учням утворення множини іменників. Учні утворюють
власні приклади та називають їх.
Вчитель зачитує слова, а учні повторюють.
Учні-волонтери називають слова на клас.
Учні показують на предмети у класі.
2.2 Аудіювання з опорою на малюнок. Говоріння (PB, Unit 3, Lesson1, ex.2 p.36)
Учні слухають діалог та слідкують за текстом та малюнком у підручнику.
Учні слухають та повторюють. Учні волонтеризачитують речення.
Учні уявляють себе новими вчителями та в парах представляють себе,
відповідно до прикладу вправи. Вчитель перевіряє роботу та просить
окремих учнів продемонструватисвої монологи на клас.
2.3 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 20)
Учні добирають, з’єднують та називають слова індивідуально, в парах, в групах та
разом з класом. Вчитель перевіряє правильність виконання та допомагаєза
необхідністю.
2.4 Розвиток навичокчитання та говоріння(PB, Unit 3, Lesson1, ex.3 p.36, 37)
Учні – волонтери описують ілюстрації до вправи.
Учні слухають вірш та слідкують у книзі. Вчитель за допомогою флеш – карт
та демонстрацій пояснюєнові лексичні одиниці вправи.
Учні читають вірш та слухають одночасно.
Учні читають, а потім і розповідають вірш індивідуально, в парах чи групах.
2.5 Розвиток навичок говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 3, Lesson 1, ex.4
p.37)
Вчитель разом з учнем – волонтером розігрують сценку з вправи. учні в
парах представляють себе за зразком.
Вчитель запрошує пари представитивласні діалоги на серединікласу.
2.6Робота з робочим зошитом (WB ex. 2 p. 20)
o Учні самостійно чи в парах зачитують речення вправи.
o Учні самостійно обводять літери та записують речення. Вчитель
перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів знову
зачитати речення.
2.7 Фонетичназарядка (PB, Unit 3, Lesson 1, ex. 5 p. 37)
Вчитель за допомогоюфлеш-карти пояснює новий звук.
3. Вчитель просить кожного учня назвати звук.
Учні слідкують та читають вправу за вчителем.
Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.
Закінченняуроку
Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.
Домашнє завдання
(PB, Unit 3, Lesson 1, ex. 6 p. 37)
Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у зошиті.
Урок 18
Тема:This is my school. Lesson 2.
Цілі: вміти називати предмети класного вжитку; вміти запитати та відповісти про
предмети; розповідати вірш; називати та виконувати прості команди в класі,
вивчити та тренувати у читанні звук [ai]; вміти розповідати про себе та свої
можливості.
Мовний матеріал:Is it a cat? Yes, it is. / No, it is not. Well done! Listen, read, speak,
write, sing, count, Write a letter! Sing a song!
Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти зі звуком
[ai], флеш – карти з новими словами, ілюстрація класної кімнати, аудіо запис із
звуками різних тварин.
Хід уроку:
1. Початок уроку
1.1 Привітання
1.2Введенняв іншомовне середовище
Учні діляться на команди. У кожного на парті є різні предмети шкільного
класного вжитку. Вчитель запитує одного з учнів : “What have you got on your
desk?”. Учень відповідає та показує все, що в нього неї є на парті (I have got a
pencil, a book…etc). Далі вчитель запитує іншого учня з цієї команди про речі
однокласника (What has Nick got on his desk?). Учень відповідає, тренуючи пам'ять.
Вчитель запитує учнів з іншої команди. Учні тренують запитання та відповіді в
парах.
1.3Гра «Who has got the best memory»
Вчитель показує малюнок класної кімнати і пропонує учням запам’ятати все, що на
ньому зображено. Через 2-3 хвилини вчитель закриває малюнок та просить учнів
назвати якомога більше предметів, які вони запам’ятали. Виграє той, хто назве
4. найбільшу кількість предметів та зможе правильно описати їх (колір, розмір,
кількість тощо).
2. Основна частина уроку
2.1Аудіювання (PB, Unit 3, Lesson 2, ex. 1 p.38)
Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там
бачать.
Учні слухають діалог та слідкують в книзі.
Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.
Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (3 учні).
Учні представляють діалог на клас.
Вчитель представляє звуки інших тварин та просить учнів відгадати,
використовуючимовніструктури діалогу з вправи.
2.2 Вивченнявірша. Говоріння (PB, Unit 3, Lesson2, ex.2 p.38, 39)
Учні слухають вірш та слідкують за текстом та малюнком у підручнику.
Учні слухають та повторюють. Учні волонтеризачитують вірш.
Учні - волонтери розповідають вірш індивідуально в парах чи групах.
Вчитель грає в гру “Simon says”, використовуючикомандиз вправи.
2.3 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 21)
Учні індивідуально обводять літери та записують питання і відповіді вправи.
Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремихучнів зачитати
питання та відповіді.
Учні-волонтери зачитують вправу на клас.
2.4 Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 2, ex.3 p.39)
Вчитель разом з класом зачитують приклад діалогу з вправи.
Учні в парах складають власні діалоги за зразком.
Учні-волонтери представляють власні діалоги на клас.
2.5Робота з робочим зошитом (WB ex. 2 p.21)
o Учні самостійно чи в парах розглядають малюнки, зачитують
запитання, підбирають правильну відповідь та записують її.
o Вчитель перевіряє правильність написання, допомагаєза необхідністю
та просить окремихучнів зачитати запитання та відповіді.
o Учні-волонтери зачитують речення на клас.
2.6 Фонетичназарядка (PB, Unit 3, Lesson 2, ex. 4 p. 39)
5. Вчитель за допомогоюфлеш-карти пояснює новий звук.
Вчитель просить кожного учня назвати звук.
Учні слідкують та читають вправу за вчителем.
Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.
Учні розповідають про себе та свої можливості, за зразком вправи.
Закінченняуроку
Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.
Домашнє завдання
(PB, Unit 3, Lesson 2, ex. 5 p. 39)
Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у зошиті.
Урок 19
Тема:This is my school. Lesson 3.
Цілі: вивчити нові лексичні одиниці теми «Моя школа»; запитувати та відповідати
про шкільні предмети; описувати власну класну кімнату; вивчити звуки [u] та [u:],
тренувати їх у читанні слів та речень, вивчити та тренувати у читанні спеціальні
запитання та відповіді з дієсловом “be” (Present Simple).
Мовний матеріал:What is this? It is a desk, school, blackboard, bookcase, CD player,
desk, computer.
Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, ілюстрація з класною
кімнатою, ватман (3), флеш-карти з новими лексичними одиницями.
Хід уроку:
1. Початок уроку
1.1Привітання
Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи (How are you?) та справи їх
родин(How is your sister mother…?).
1.2Представленнякласноїкімнати
Учні розглядають класну кімнату та описують її. Вчитель показує ілюстрацію з
класною кімнатою та просить учнів порівняти класні кімнати.
1.3Введенняв іншомовне середовище
Вчитель ділить клас на три групи та роздає кожній групі ватман. Учні уявляють
клас майбутнього, малюють його та розповідають, описуючи класну кімнату їх
мрії.
6. 2. Основна частинауроку
2.1Вивчення нових лексичних одиниць теми «Моя Школа» (PB,
Unit 3, Lesson3, ex. 1 p.40)
Учні розглядають малюнки вправи, слухають, повторюють та вказують на
малюнки у вправі.
Учні - волонтери зачитують слова, а клас повторює та показує на предмети у
їх класній кімнаті.
Вчитель показує на флеш – карти з новими словами на дошці. Учні
називають предмети. Учні закривають очі, а вчитель забирає одну з флеш –
карт. Учні відкривають очі та вгадують, яка флеш – карта зникла. Гра
продовжуєтьсяз усіма словами.
2.2Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 3, Lesson 3, ex. 2 p.40)
Вчитель зачитує запитання та відповідь у прикладі вправи. Вчитель пояснює
утворення запитання та його значення. Учні повторюють за вчителем
приклад.
Учні разом з вчителем називають предмети, які зображеніу вправі.
Учні в парах складають діалоги за зразком.
Вчитель перевіряє правильність виконання та просить деяких учнів
продемонструватидіалоги.
Учні складають діалоги про речі, які у них знаходяться на партах.
Учні записують речення у зошит.
2.3 Закріплення лексичного матеріалу. Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 3, ex.3
p.41)
o Учні в парах називають предмети класного вжитку.
o Учні в групах перевіряють вправу.
o Вчитель разом з класом називає слова з вправи.
o Учні записують слова, обмінюються зошитами та в парах перевіряють
правильність написання слів.
2.4 Розвиток навичок письма (WB, ex. 1 p. 22)
Учні самостійно добирають словадо малюнків, записують слова.
Вчитель перевіряє правильність виконання та просить учнів назвати слова.
2.5Фонетичназарядка (PB, Unit 3, Lesson 3, ex. 4 p.41)
o Вчитель за допомогоюфлеш-карт пояснюєзвуки [u] та [u:] та пояснює
демонструєрізницю між ними.
o Учні слідкують та читають вправу за вчителем.
o Учні волонтери зачитують словасамостійно.
o Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.
o Учні описують власну класну кімнату за зразком.
7. 2.6 Робота вробочихзошитах (WB, ex. 2 p.22)
Учні в парах запитують запитання та дають відповіді за зразком прикладу.
Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремихучнів
продемонструватидіалоги.
Закінченняуроку
Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають нове
слово, яке їм найбільше сподобалося науроці та навпаки.
Домашнє завдання
(PB, Unit 3, Lesson 3, ex. 5 p. 41)
Учні відтворюють у зошиті речення вправи.
Урок 20
Тема:This is my school. Lesson 4.
Цілі: вміти запитати та відповісти про предмети класного вжитку; вивчити та
тренувати вказівні займенники “this that”; вивчити звуки [ ə] та [ju:], тренувати їх
у читанні слів та речень.
Мовний матеріал:What is that? That is a pen, rubber, ruler, copybook, sharpener,
bookshelf.
Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з новими
звуками, флеш – карти з новими словами та вказівними займенниками, кольорова
крейда (або картки зі словами).
Хід уроку:
1. Початок уроку
1.1 Привітання
1.2Введенняв іншомовне середовище
Вчитель в довільному порядку пише на дошці вивчені слова теми «Моя школа».
Учні читають їх у голос. Клас утворює дві команди. Кожна з команд отримує
крейду різного кольору. Вчитель називає слова, перший учень з кожної команди
біжить до дошки і обводить слово. Виграє команда, яка обведе більшу кількість
слів. Замість крейди учні та вчитель можуть використовувати картки зі словами:
учні вибирають відповідну картку і прикріплюють їх до дошки.
2. Основна частина уроку
8. 2.1Вивченнянового лексичногоматеріалу (PB, Unit 3, Lesson 4, ex. 1 p.42)
Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що вони там бачать.
Вчитель нагадує учням утворення множини іменників. Учні утворюють
власні приклади та називають їх.
Вчитель зачитує слова, а учні повторюють.
Учні-волонтери називають слова на клас.
Учні показують на предмети у класі та називають їх кольори.
2.2Гра «Відгадай, що в мене»
Діти стають у коло, склавши руки за спиною у вигляді човника. Вчитель кладе в
руки одному з учнів якийсь предмет (лінійку, точилу…тощо). Учень предмета не
бачить, а тільки відчуває його на дотик. Інші учні повинні здогадатися, що це за
предмет, запитуючи питання. Ці питання можуть мати різну форму, починаючи від
простого називання предмета з питальною інтонацією (A ruler?) до повного
запитання (Is it big? Is it round? Is it black? etc).
2.3 Аудіювання з опорою на малюнок. Діалогічне мовлення (PB, Unit 3, Lesson
4, ex.2 p.42)
Учні слухають діалог та слідкують за текстом та малюнком у підручнику.
Учні слухають та повторюють. Учні волонтеризачитують речення.
Учні в парах складають діалоги, відповідно до прикладу вправи зі своїми
предметами класного вжитку. Вчитель перевіряє роботу та просить окремих
учнів продемонструватисвої діалоги на клас.
2.4 Робота з робочим зошитом. Закріпленнявивченихлексичниходиниць
(WB, ex. 1, 2 p. 23)
Учні добирають, з’єднують та називають слова індивідуально, в парах, в
групах та разом з класом. Вчитель перевіряє правильність виконання та
допомагаєза необхідністю.
Учні вписують пропущені літери у словах. Зачитують слова класом та
перевіряють правильність написання у парах і в групах.
2.5 Вивчення нового граматичного матеріалу. Вказівні займенники “this
that” (PB, Unit 3, Lesson 4, ex.3 p.42)
Вчитель за допомогоюфлеш – карт, прикладів з класної кімнати пояснює
різницю між вказівними займенниками.
Учні слухають та складають власні приклади з вказівними займенниками.
Учні слухають речення вправи, вказують на ілюстрації та повторюють.
Учні записують власні приклади речень у зошит. Учні в парах перевіряють
власні речення.
Вчитель перевіряє правильність виконання вправи та просить окремихучнів
зачитати власні речення.
9. 2.6 Розвиток навичокчитання та говоріння (PB, Unit 3, Lesson 4, ex.4 p.43)
Учні – волонтери зачитують діалоги вправи.
Учні в парах складають діалоги в парах за зразком.
Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів
продемонструвативласні діалоги.
2.7Робота з робочим зошитом (WB ex. 3 p.23)
o Учні самостійно чи в парах зачитують речення вправи.
o Учні самостійно обводять літери та записують речення. Вчитель
перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів знову
зачитати речення.
o Учні запитують та відповідають на власні запитання про предмети
класного вжитку.
2.8 Фонетичназарядка (PB, Unit 3, Lesson 4, ex. 5 p. 43)
Вчитель за допомогоюфлеш-карти пояснює нові звуки.
Вчитель просить кожного учня назвати звук.
Учні слідкують та читають вправу за вчителем.
Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.
Закінченняуроку
Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.
Домашнє завдання
(PB, Unit 3, Lesson 4, ex. 6 p. 43)
Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у зошиті.
Урок 21- 22
Тема:This is my school. Lesson 5.
Цілі: повторити лексичні одиниці теми «Моя школа»; вміти повідомити про
розташування предмета (вивчити та закріпити у мовленні прийменники місця “on,
in, under”; вивчитита закріпити у читанні звуки [ əʊ ] і [∫].
Мовний матеріал:My copybookis in my bag.
Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з новими
звуками, флеш – карти з новими словами, ілюстрація класної кімнати, мішечок з
різними предметами класного вжитку.
Хід уроку:
10. 1. Початок уроку
1.1 Привітання
1.2Введенняв іншомовне середовище
Вчитель утворює дві команди. Він вона кладе в мішечок певний предмет так, щоб
учні його не бачили. Представники з кожної команди виходять, торкаються
предмета і намагаються здогадатися, що заховано у мішку. За кожну правильну
відповідь, учень отримує бал для свої команди.
2. Основна частина уроку
2.1Вивчення нових лексичних одиниць. Прийменники місця (PB, Unit 3, Lesson
5, ex. 1 p.44)
Учні слухають, повторюють та вказують на словау вправі.
Учні – волонтери називають слова та показують на власних предметах місце їх
розташування.
2.2Аудіювання (PB, Unit 3, Lesson 5, ex. 2 p.44)
Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там
бачать.
Учні слухають та слідкують в книзі.
Учні слухають вдруге та повторюють фрази.
Учні театралізовано в роляхвідтворюють діалог в групах.
Учні представляють власні приклади за зразком вправи.
2.3 Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 5, ex.3 p.44, 45)
Учні разом з вчителем зачитують речення та показують на відповідний
малюнок.
Учні в парах складають речення до малюнків.
Вчитель називає речення в довільному порядку, а учні вказують на відповідні
ілюстрації у вправі.
Учні записують речення у зошит.
2.4 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 24)
Учні індивідуально обводять правильний прийменник відповідно до
малюнку.
Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремихучнів зачитати
речення.
Учні-волонтери зачитують вправу на клас.
2.5 Гра (PB, Unit 3, Lesson5, ex.4 p.45)
11. Вчитель разом з класом зачитують приклад діалогу з вправи.
Учні в парах складають власні діалоги за зразком.
Учні-волонтери представляють власні діалоги на клас.
2.6Робота з робочим зошитом (WB ex. 2 p. 24)
o Учні самостійно чи в парах розглядають малюнки, підбирають
пропущені літери та записують їх.
o Вчитель перевіряє правильність написання, допомагаєза необхідністю
та просить окремихучнів зачитати слова.
o Учні-волонтери зачитують слова на клас.
2.6 Фонетичназарядка (PB, Unit 3, Lesson 5, ex. 5 p. 45)
Вчитель за допомогоюфлеш-карти пояснює нові звуки.
Вчитель просить кожного учня назвати звук.
Учні слідкують та читають вправу за вчителем.
Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.
Учні розповідають про себе та свої можливості, за зразком вправи.
Закінченняуроку
Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.
Домашнє завдання
(PB, Unit 3, Lesson 5, ex. 6 p. 45)
Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у зошиті.
Урок 23
Тема:This is my school. Lesson 6.
Цілі: повторити лексичні одиниці теми «Моя школа»; повторити та закріпити
прийменники місця “on, in, under”; вміти запитати та відповісти про місце
розташування предмета; вивчити новий вірш, вивчити та закріпити у читанні звук
[w] у словосполученні “wh”; закріпити утворення та вживання спеціальних
запитань
Мовний матеріал:Where is my pencil-case?, pencil-case.
Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, ілюстрація з класною
кімнатою, флеш-карта з новим зквуком.
Хід уроку:
1. Початок уроку
12. 1.1Привітання
Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи (How are you?). Вчитель вдає,
що не може знайти свою ручку пенал…тощо та просить учнів підказати їх місце
розташування (Where is my pen? It’s on the table…etc).
1.2Представленнякласної кімнати. Гра «Де мої книги?»
Учні розглядають класну кімнату на ілюстрації. Вчитель розповідає учням, що
вони належать до неохайного класу, де всі гублять свої речі. На великому малюнку
зображена неохайна класна кімната. Мета учнів – дізнатися в інших де знаходяться
їхні речі та зобразити їх на малюнку. Перший гравець починає запитанням “Where
is are my…?” і називає один з своїх предметів. Той, хто відповість першим, має
право наступного руху.
2. Основна частина уроку
2.1Аудіювання (PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 1 p.46)
Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там
бачать.
Учні слухають слова вправи та слідкують в книзі.
Учні слухають вдруге та повторюють фрази.
Учні складають аналогічну історію про себе, але з іншими лексичними
одиницямита місцем їх розташування.
Учні в парах запитують питання та дають відповіді про місце розташування
предметів.
2.2Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 2 p.46)
13. Вчитель зачитує запитання та відповідь у прикладі вправи. Вчитель пояснює
утворення запитання та його значення. Учні повторюють за вчителем
приклад.
Учні разом з вчителем називають предмети, які зображеніу вправі.
Учні в парах складають діалоги за зразком.
Вчитель перевіряє правильність виконання та просить деяких учнів
продемонструватидіалоги.
Учні складають діалоги про речі, які знаходяться у класі.
Учні записують речення у зошит.
2.3 Закріплення граматичного матеріалу. Гра (PB, Unit 3, Lesson 6, ex.3 p.47)
o Вчитель утворює дві команди. Учні разом з вчителем розглядають малюнок
до вправита описують його. Вчитель разом з учням зачитують речення.
o Вчитель пояснює учням умови гри (команди по черзі запитують та
відповідають про місце розташування предметів у класі. Команда, яка
зробиланайменше помилок – перемагає).
2.4 Розвиток навичок письма (WB, ex. 1, 2 p. 25)
Учні самостійно обводять літери та записують запитання. Учні разом з
вчителем зачитують запитання. Учні в парах утворюють власні аналогічні
запитання з різними предметами класного вжитку.
Учні розглядають малюнки до вправи. Учні – волонтеридемонструють
приклад діалогу. Учні в парах складають аналогічні діалоги про решту
малюнків. Вчитель просить окремихучнів продемонструватидіалоги до
малюнків на клас. Учні записують речення. Вчитель перевіряє правильність
виконання та допомагаєза необхідністю.
2.5Вивченнявірша. Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 4 p.47)
Учні слухають вірш та слідкують за словами у підручнику.
Вчитель пояснює, демонструєновілексичні одиниці.
Учні разом зачитують вірш та демонструють дії.
Учні волонтери самостійно, в парах чи групах демонструють та розповідають
вірш на середині класу.
2.6Фонетичназарядка (PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 5 p.47)
o Вчитель за допомогоюфлеш-карт пояснює новий звук та просить
кожного учня продемонструватийого.
o Учні слідкують та читають вправу за вчителем.
o Учні волонтери зачитують речення самостійно.
o Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.
o Учні описують власну класну кімнату та предмети класного вжитку за
зразком.
14. 2.7 Робота вробочихзошитах (WB, ex. 3 p.25)
Вчитель повторюєз учнями утворення спеціальних запитань.
Учні підбирають словадо запитань та записують їх.
Учні в парах запитують та відповідають на запитання вправи.
Закінченняуроку
Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.
Домашнє завдання
(PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 6 p. 47)
Учні відтворюють у зошиті речення вправи.
Урок 24
Тема:This is my school. Lesson 7.
Цілі: повторити лексичні одиниці теми «Моя школа»; повторити команди;
повторити числівники 1-10 та вивчити числівники 11-20; вивчити лічилку, вивчити
та закріпити у читанні звук [t∫].
Мовний матеріал:Open your copybook. Have a nice day!
Обладнання:СD-програвач, підручник, робочийзошит, флеш – карта з новим
звуком, флеш – карти з новими числівниками, іграшка Смайлі, два малюнки з
класними кімнатами для гри«Знайди відмінності».
Хід уроку:
1. Початок уроку
1.1 Привітання
Вчитель представляєсебе та Смайлі.
1.2Введенняв іншомовне середовище . Гра «Складипортфель»
У грі бере участь увесь клас. Учні виходять до дошки за бажанням. Учитель
просить учнів допомогтиСмайлі скласти портфель. Учень бере предмети, що
знаходяться на столі, складає їх у портфель, називаючи кожен (This is a book.
This is a pen. This is a ruler).
15. 2. Основна частина уроку
2.1Аудіювання (PB, Unit 3, Lesson 7, ex. 1 p.48)
Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони
там бачать.
Учні слухають та слідкують в книзі.
Учні слухають вдруге та повторюють фрази.
Учні театралізовано в роляхвідтворюють діалог в групах.
Учні представляють власні приклади та додають команди за зразком
вправи (Put your books onthe table. Put your books in your bags..etc).
2.2 Закріплення лексичних одиниць. Говоріння. Гра (PB, Unit 3, Lesson 7,
ex.2 p.48)
Вчитель пояснює учням умови гри (Учні в парах розділяються на
робота та командира. Командир називає команди, а робот їх виконує.
Учні в кінці обмінюються ролями).
Учні – волонтери демонструють приклад діалогу з вправи та додають
власні команди.
Вчитель перевіряє правильність виконання та допомагає за
необхідністю.
2.3 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 26)
Учні індивідуально підбирають слова до малюнків та з’єднують їх.
Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремихучнів
зачитати слова.
Вчитель називає слова, а учні показують на відповідний малюнок у
вправі.
2.4 Гра. Знайди відмінності
Учні в парах розглядають малюнки з класними кімнатами та
намагаються знайти відмінності. Кожен учень в парі отримує різні
малюнки. За допомогою запитань (Where is the map?) та відповідей (It
is on the wall) учні називають відмінності.
Учні – волонтери демонструють свої діалогина клас.
16. 2.5 Вивчення нового граматичного матеріалу. Числівники 11-20 (PB, Unit
3, Lesson7, ex.3 p.49)
Вчитель за допомогоюфлеш – карт, прикладів з класної кімнати
пояснюєутворення числівників 11-20.
Учні слухають та складають власні приклади з числівниками.
Учні волонтери розповідають лічилку на середині класу.
2.6 Фонетичназарядка (PB, Unit 3, Lesson 7, ex. 4 p. 49)
Вчитель за допомогоюфлеш-карти пояснює новий звук.
Вчитель просить кожного учня назвати звук.
Учні слідкують та читають вправу за вчителем.
Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.
2.7Робота з робочим зошитом (WB ex. 2 p. 26)
o Вчитель пояснюєрізницю у читання та вимові звуків зі
словосполученнями “ch sh”.
o Вчитель разом з учнямизачитують речення вправи.
o Учні записують пропущені літери у реченнях.
o Вчитель перевіряє правильність написання, допомагаєза
необхідністю та просить окремихучнів зачитати слова.
o Учні-волонтери зачитують речення на клас.
Закінченняуроку
17. Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.
Домашнє завдання
(PB, Unit 3, Lesson 7, ex. 5 p. 49)
Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у
зошиті.