Заняття з логіко – математичного розвитку та конструювання в старшій групіAnhelina Mytsura
Відомості про автора:
Резнікова Інна Миколаївна,
вихователь
КЗ "Лисичанський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 13 "Ромашка"
Тема: «Подорож до казки.Повернення Колобка»
Заняття з логіко – математичного розвитку та конструювання в старшій групіAnhelina Mytsura
Відомості про автора:
Резнікова Інна Миколаївна,
вихователь
КЗ "Лисичанський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 13 "Ромашка"
Тема: «Подорож до казки.Повернення Колобка»
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...tetiana1958
29 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випробувань пестицидів: шлях до підвищення якості та надійності досліджень» від кандидата біологічних наук, виконавчого директора ГК Bionorma, директора Інституту агробіології Ірини Бровко.
Участь у заході взяли понад 70 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 201 та 203, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.
Дякуємо пані Ірині за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного захисту рослин у нашій країні!
Регіональний центр євроатлантичної інтеграції України, що діє при відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук, підготував віртуальну виставку «Допомога НАТО Україні».
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жаріковаestet13
До вашої уваги історія про українську поетку, бойову медикиню, музикантку – Єлизавету Жарікову, яка з початку повномасштабної війни росії проти України приєдналася до лав ЗСУ.
2. Тема: NOW I СAN. MERRY CHRISTMAS. Повторення та узагальнення.
Мета: навчальна: повторити й активізувати лексичний матеріал тем “Christmas”,
”Numbers”, повторити та закріпити граматичний матеріал «Множина дієслово to be у
теперішньому часі», продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного
мовлення, розвивати навичку читання.
розвивальна: розвивати мовлення, пам’ять, увагу, уміння аналізувати, синтезувати, робити
висновки;
виховна: розширювати кругозір, виховувати повагу до однокласників.
Обладнання: підручник, ноутбук, інтерактивна дошка, мультимедійний додаток до
підручника О. Карп’юк2 клас, зображення слів теми, відеозаписи “If you happy and you know
it”, “We wish you a merry Christmas”, картки для самостійної роботи, для роботи у парах, з
прикладами, м’яч, ялинка з іграшками, ліхтарики з цифрами, іграшковий сніговик, шапка
Санта Клауса.
Хід уроку:
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Оргмомент
- Good morning, children.
АВС-song
ABCDEFG
Say ”Hello!” and smile with me.
GFEDCBA
Say: “Goodbye!” and go away!
2. Уведення до іншомовної атмосфери.
Let us recite the poem. Altogether recite and count.
Look at the classroom
And count with me.
One desk, two desks and now three,
Four desks, five desks, six desks, seven,
Eight desks, nine, ten, eleven,
Twelve, thirteen, fourteen, fifteen,
Then sixteen and seventeen,
Now we’ve got eighteen, nineteen,
Twenty desks!
They are yellow and green.
3. Оголошення теми та мети уроку.
- Діти, хто скаже, яке свято наближається?
- Сьогодні ми з вами повторимо все, що вчили в розділі
«Щасливого Різдва!», “Merry Christmas”. Ви будете читати і писати, грати в
ігри, співати, говорити, рахувати, інсценувати діалоги. Let’s start our lesson.
- У нас з вами сьогодні гість. Хто це? (Snowman). Він помічник
Санта Клауса, і перевіряє, кому треба дарувати подарунки, а кому ні. Скажіть,
яким дітям Санта дарує подарунки? Так, слухняним дітям, які добре
поводяться і виконують домашні завдання. Тож давайте покажемо
сніговичку, як ви добре готуєтесь до уроків.
4. Перевірка домашнього завдання.
Read the words and sentences. (ex. 4 p. 65)
3. II. Основна частина уроку
1. Повторення лексичних одиниць
1) Фронтальне опитування. Повторення слів хором.
- Snowman дуже задоволений тим, як ви підготувались до уроку. Він вважає, що ви
заслуговуєте на справжнє свято і дарує вам подарунок, present. What is this?
(Christmas tree)
- Чого не вистачає ялинці, Christmas tree? Що треба зробити? (Decorate)
- Але іграшки ми отримаємо, лише якщо виконаємо наступне завдання – повторимо
всі слова теми. Я показую малюнок, ви називаєте. So, what is this?
2) Робота з картками.
Впишіть пропущені літери.
Ch_i_ _ma_ d_c_ _a_e _hri_ t_a_ b _ l_
tr_ _ _ al_
_n_w_a_ sn_ _ h_ _py _a_
3) Гра (мультимедійний додаток)
Запам’ятайте слово та перетягніть слово під малюнок.
4. 2. Розвиток мовлення.
1) Гра «Прикрась ялинку»
- Well done! Ви виконали завдання. Сніговик дає нам іграшки. Let us decorate the
Christmas tree. Come to me, take the toy and say: “This is a bell. It is grey”. Do you
understand?
-
Фхв “If you happy and you know it”
Ми прикрасили ялинку і вже можемо відпочити. (Виконують рухи та співають
під відео).
If you're happy and you know it, clap your hands.
If you're happy and you know it, clap your hands.
If you're happy and you know it,
And you really want to show it,
If you're happy and you know it, clap your hands.
If you're happy and you know it, stomp your feet.
If you're happy and you know it, stomp your feet.
If you're happy and you know it,
And you really want to show it,
If you're happy and you know it, stomp your feet.
If you're happy and you know it, nod your head.
If you're happy and you know it, nod your head.
If you're happy and you know it,
And you really want to show it,
If you're happy and you know it, nod your head.
5. If you're happy and you know it, turn around.
If you're happy and you know it, turn around.
If you're happy and you know it,
And you really want to show it,
If you're happy and you know it, turn around.
If you're happy and you know it, clap your hands (clap clap)
If you're happy and you know it, clap your hands (clap clap)
If you're happy and you know it, then your face will surely show it
If you're happy and you know it, clap your hands. (clap clap)
If you're happy and you know it, stomp your feet (stomp stomp)
If you're happy and you know it, stomp your feet (stomp stomp)
If you're happy and you know it, then your face will surely show it
If you're happy and you know it, stomp your feet. (stomp stomp)
If you're happy and you know it, shout "Hurray!" (hoo-ray!)
If you're happy and you know it, shout "Hurray!" (hoo-ray!)
If you're happy and you know it, then your face will surely show it
If you're happy and you know it, shout "Hurray!" (hoo-ray!)
If you're happy and you know it, do all three (clap-clap, stomp-stomp, hoo-ray!)
If you're happy and you know it, do all three (clap-clap, stomp-stomp, hoo-ray!)
If you're happy and you know it, then your face will surely show it
If you're happy and you know it, do all three. (clap-clap, stomp-stomp, hoo-ray!)
2) Повторення теми «Цифри»
- Санта має дуже багато справ. Щоб він устиг до нас на Різдво, давайте допоможемо
йому порахувати сніжинки, а заодно й прикрасимо кімнату ліхтариками. Скажіть
приклад англійською мовою, розв’яжіть його, оберіть ліхтарик з відповіддю,
прикріпіть.
-
6. -
-
3)Розвиток діалогічного мовлення.
- Санта сам прийшов подякувати нам за допомогу. Але ми його знаємо, а він нас ні.
Давайте познайомимось. Workin pairs. (Одинз учнів надягаєшапку Санта Клауса і
грає його роль).
-Hello!
-Hi!
-What is your name?
-My name is Santa Claus .What is your name??
-My name is …. How old are you?
-I am ... How old are you?
-I am… How are you?
-I am fine, thank you. How are you?
-I am fine, thank you.
- Nice to meet you.
- Nice to meet you.
-Goodbye!
-Goodbye!
3. Повторення граматики.
1) Гра з м’ячем.
-Давайте покажемо Санті, як ви знаєте англійську, та які можете складати речення. Let us
play a game. Я складаю речення про один предмет, кидаю вам м’яч, а ви складаєте таке ж
речення про декілька предметів. Наприклад: The ball is red. – The balls are red.
2) Гра «Склади зі слів речення» (мультимедійний додаток)
7. - Pair work. Я роздам вам слова, такі ж слова і на інтерактивній дошці. Складіть речення зі
слів у парах. Той, хто перший складе, вийде та утворить речення на комп’ютері.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Підведення підсумків.
- Ми повторили усі слова з теми “Christmas”, познайомились з Сантою, прикрасили
кімнату та ялинку. Ми вже готові святкувати. Тож давайте привітаємо один одного
та наших гостей та побажаємо всім веселого Різдва та щасливого Нового Року. А
зробимо ми це за допомогою пісні. (Стають у хоровод та співають під відео).
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
And a happy New Year!
Good tidings we bring
To you and your kin;
Good tidings for Christmas
And a happy New Year!
2. Д/з
Намал. листівку «З Різдвом»
- Goodbye, children.
ABCDEFG
Say ”Hello!” and smile with me.
GFEDCBA
Say: “Goodbye!” and go away!