Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Классицизм

 • Login to see the comments

Классицизм

 1. 1. Робота учня 9 класу Горулько Владислава КЛАСИЦИЗМ
 2. 2. Класици́ зм ( лат. classicus — зразковий) — напрям в європейському мистецтві, який уперше заявив про себе в італійській культурі XVI ст. Найбільшого розквіту досягає у Франції (XVII ст.).
 3. 3. Риси класицизму . • Раціоналізм; • Наслідування зразків античного мистецтва; . • Нормативність; • Аристократизм; . • Встановлення ієрархії жанрів; • Дотримання правил написання творів.
 4. 4. Закон трьох єдностей Єдність дії Єдність часу Єдність місця
 5. 5. Характеристика класицизму Для класицизму характерна орієнтація на античну літературу, яка проголошувалася ідеальною, класичною, гідною наслідування. Теоретичним підґрунтям класицизму була антична теорія поетики і насамперед «Поетика» Арістотеля, теоретичні засади якого втілювала французька «Плеяда» (XVII ст.). У виробленні своїх загальнотеоретичних програм, особливо в галузі жанру і стилю, класицизм спирався і на філософію раціоналізму.
 6. 6. Представники класицизму Жак-Луї Давід Франція Жан-Батист Реньо Франція Жак Реаттю Франція
 7. 7. Представники класицизму Ан-Луї Жироде де Русі-Тріозон Франція Бенджамін Вест Велика Британія Помпео Батоні Італія
 8. 8. Класицизм у живописі Брюллов Карл Павлович Картина «Останній день Помпеї» Брюллов відвідав Помпеї в 1828 році і зробив багато начерків для майбутньої картини про відоме виверження вулкана Везувій у 79 році до н. е. та руїни Помпеїв біля Неаполя.
 9. 9. Класицизм у живописі Пуссен Нікола «Тріумф Нептуна» Енгр Жан Огюст Домінік «Едіп и Сфінкс»
 10. 10. Класицизм в архітектурі
 11. 11. Класицизм в скульптурі Антоніо Канова Венера та Марс Антоніо Канова Амур та Псіхея
 12. 12. У роботі використовувалася музика: Й. Гайдн - Симфонія №103. 3 частина Й. Гайдн - Симфонія №103. 4 частина

×